Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) TaliGa válasza Egon (#3650) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Szerintem is ostoba nyilatkozat volt, Elek G. pl. ott volt a stúdióban, és a reakciója (nyilván elfogult) alapján azt mondanám, h ez nem csak a szurkolóknak esett rosszul.

A csehek valóban erősek, tegnap pl. sztem megfoghatták volna a svédeket, ha az edzőjük nem olyan szerencsétlenül nyúl bele a meccsbe (+5-tel mentek, lendületben voltak, időt kért, lehozta Luzumovát pihenni, de minek?, onnan lassú lejtő). Van két nagyon jó átlövőjük, így könnyen játszák meg a beállót, viszont balkéz oldalon gyenge a szélső, talán arra építhetnénk. A lengyelek ellen meg egy nagyon jó formában lévő Kovács kéne, mert ahogy tegnap életre kelt a jobboldal, jöttek a keresztek, egyszerre meglett a tempó. A Klivinyi-Görbe-Kovács felállásban volt élet.

"So say we all"

(#3652) g0dl


g0dl
addikt

Bódinak leesett, vagy elmagyarázták, hogy mit is mondott. Ennyi elég is, csak kapják össze magukat.

(#3653) maláj


maláj
őstag

a TippMix Szeged pedig 33-33-at játszott a Gyöngyössel :U
forradalom van készülőben ...

(#3654) Egon válasza maláj (#3653) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem láttam a meccset, de a korábbi ikszből kiindulva, aligha tippmix: akkor ugyanis a végén üres kapura dobhatott a Szeged, és kapufa lett a vége... Persze lehet, hogy pont az nem volt beavatva, aki kapura dobott... ;] Viszont akkor a többiekben eléggé meghűlhetett a vér... ;]
Szerintem inkább csak simán sz*rnak bele, esetleg Pastort akarják megbuktatni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3655) maláj válasza Egon (#3654) üzenetére


maláj
őstag

22x odds volt az "X"-re :)
amúgy edzőbuktató szaga van a dolognak ...
ha minden igaz akkor a Gyöngyös időn túli hetest dobhatott de kihagyták :U

(#3656) Egon


Egon
nagyúr

Gratula a csajoknak, a tudósítás alapján azt kell mondjam, szép és megérdemelt győzelmet arattunk.
Nem igazán hittem benne, de megcsinálták. Ezek után nagyon kíváncsi leszek a folytatásra: a csehek ellen sem lesz könnyű dolgunk, de az igazi megmérettetés a nyolcaddöntőben lesz.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3657) TaliGa válasza Egon (#3656) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Nézd meg az ismétlést, érdemes :). Nem azt mondom, h tökéletesen játszottunk, de ma kijött a lépés, az első negyedórában Görbicz régi önmagát idézte, azt mondjuk nem is lehetett tudni, h a térdével lett (kisebb) gond, csak eltűnt a pályáról egy félórára, közben Misi és Klivinyi magára talált, egész jól védekeztünk, gyorsindítások is mentek. Az uccsó tíz perc már felejthető volt, de arra eldőlt minden...

"So say we all"

(#3658) maláj válasza Egon (#3656) üzenetére


maláj
őstag

Sport 1

20:15 Kézilabda (élő) Női vb, csoportmérkőzés, Csehország - Norvégia
22:30 Kézilabda (ism.) Női vb, csoportmérkőzés, Lengyelország - Magyarország
00:45 Kézilabda (ism.) Női vb, csoportmérkőzés, Svédország - Argentína

(#3659) g0dl válasza Egon (#3656) üzenetére


g0dl
addikt

A második félidő első negyedóráját feltétlenül érdemes megnézni, gyakorlatilag flow-ban játszott a csapat.
Misin (is) nagyon látszott, hogy Zizi érkezése, és akár negyed órára beszállása milyen sokat tud segíteni.
Szerintem a Csehek elvileg gyengébbek a Lengyeleknél, de hát ez női csapatsport (tippmix gyilkos ), Luzumovát a Fradi tudta kezelni a BL-ben.
Remélem a piros miatt nem lesz eltiltás.

Itt a felvétel

[ Szerkesztve ]

(#3660) g0dl


g0dl
addikt

Na a Csehek 22 percnél -11-en állnak, és rápihentetnek a holnapira.

(#3661) Egon válasza g0dl (#3659) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszi a linket! :R
Megnéztem. Támadásban tényleg minden bejött, de a védekezés... Az első 10 percben 12 vagy 13 lengyel támadás volt, ha jól számoltam. Ebből 10 olyan volt, amit képtelenek voltunk kivédekezni: vagy gól lett belőle, vagy hetes, vagy Bíró ziccert védett (amire nyilván nem érdemes bazírozni). Egy hamarjában előtt labda volt, amit Bíró védett (ez nem bravúr), és egyetlen esetben sikerült jól védekezni (meg volt egy labdaszerzésünk). Ez azért nem olyan jó érték.
Tovább kellene javulni, hogy legyen esély a nyolcaddöntőben.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3662) ruti válasza Egon (#3661) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ráadásul az utolsó 8 perc sokat rontott az optikán, és még érdemleges rotáció sem történt ezalatt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3663) Egon válasza ruti (#3662) üzenetére


Egon
nagyúr

A végéhez már nem volt türelmem, azt kihagytam.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3664) Egon


Egon
nagyúr

A nyugatrománok jönnek sajnos. Az első forduló után ez várható volt, hogy a csoportunk 3. helyezett csapata velük fog játszani.
Mondjuk mindig nagy öröm őket kiverni - ugyanakkor duplán rossz kikapni tőlük, és perpill. nem mi vagyunk az esélyesek.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3665) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Streamet valaki tud a kézihez? Már több, mint háromnegyed órája keresek egyet, de nem jók sajnos. Vipbox nem tudom mennyire lesz értékelhető, mert most nem megy, de arra látok esélyt.

(#3666) Neoteric válasza f(x)=exp(x) (#3665) üzenetére


Neoteric
addikt

[link]

PSN: ne0teric_sAN

(#3667) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Sajnos ennyi volt, és még azt sem lehet mondani, h különösebben megszorongattuk a franciákat. Utólag könnyen okos az ember, de lehet jobb lett volna leadni a cseh meccset, és a románokkal megpróbálkozni.

"So say we all"

(#3668) Egon válasza Egon (#3664) üzenetére


Egon
nagyúr

Sajnos nem sikerült.
Az egészben az a legbosszantóbb, hogy egy gyengén játszó csapattól kaptunk ki. Köszönhetően a sok eladott labdának, a védekezésbeni bakiknak, és azért egy kicsit a bíróknak is. Remélem sikerül fejlődnie a csapatnak a következő világversenyre.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3669) TaliGa


TaliGa
aktív tag

A csehek lenyomták a románokat, rokonszenves kis csapat, pedig Neagu megint megszórta magát, de még az is kevés volt.

"So say we all"

(#3670) g0dl válasza TaliGa (#3669) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem két dolog tetszik a Csehekben.
1. kiverték a románokat
2. csapatként többek, mint a játékosok összessége. Knedlikova ráadásul, még hiányzott is, így pont az volt a gyenge posztjuk.

Annak is örülök, hogy nem jött be a taktikázás, a románok hiába adták le a francia meccset, pedig jó sorozatban voltak, de ezt saját akaratukból megtörték.

(#3671) Egon válasza g0dl (#3670) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja. Most már csak az kellene, hogy a nyugatrománok is kiessenek a fenébe, és akkor legalább némi örömöm lenne ezen a vébén.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3672) g0dl válasza Egon (#3671) üzenetére


g0dl
addikt

Én inkább nevezném őket Észak Afrikának, bár van mutatóban néhány őslakos is.

(#3673) maláj válasza g0dl (#3672) üzenetére


maláj
őstag

egyre kevesebb - az az ország már elbukott ...

(#3674) Egon válasza g0dl (#3672) üzenetére


Egon
nagyúr

Tőlem Új-Szenegálnak is hívhatjuk őket, csak essenek ki... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3675) TaliGa


TaliGa
aktív tag

A francia-monti meccset látva bánja az ember igazán, h a lányaink nem tudtak azon a cefet meccsen rendesen odakoncentrálni. Nagyon gyengék voltak a montik, Jaukovics is csak az árnyéka önmagának. Persze ez már csak eső után köpönyeg.

Este a csehek remélem odateszik magukat :), nincs bajom a hollandokkal, de az ilyen "kis" csapatok, mindig szimpibbek.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#3676) g0dl válasza TaliGa (#3675) üzenetére


g0dl
addikt

"Jaukovics is csak az árnyéka önmagának"

Azért egy húszévesről ilyet írni. Van ahol "reménység" lenne még csak. Szerintem Adzic igen jól kezeli a fiatalokat, és képes beépíteni. ( tudom, hogy most nem ő a kapitány)

(#3677) TaliGa válasza g0dl (#3676) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Életkorban előrébb saccoltam :). Jogos, amit mondasz, de mintha meghízott volna, a mozgása is tompa, és hát 9-10 méterről ahogy ő "büntetni" szokott, ahhoz képest tegnap igen csak totyogósra vette a figurát.

"So say we all"

(#3678) Egon


Egon
nagyúr

A sport igazságtalansága...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3679) f(x)=exp(x) válasza Egon (#3678) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Lemaradtam valamiről?

[ Szerkesztve ]

(#3680) Egon válasza f(x)=exp(x) (#3679) üzenetére


Egon
nagyúr

Vác-Siófok

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3681) g0dl válasza Egon (#3680) üzenetére


g0dl
addikt

Beérett a remek siófoki utánpótlás!

Ja nem, csupa légiós gól született náluk. ( ez a második kiadású Rasmussen nem tűnik valami nagy ásznak)

(#3682) Egon válasza g0dl (#3681) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem szeretek ezzel foglalkozni, nem látom értelmét. Az első félidőben a gólok túlnyomó többségét nálunk is légiósok szerezték.
Sajnos kihagytunk három hetest (sokadjára), a végén ziccert rontottunk, pár játékosunk (Barján Jovetic stb.) tudása alatt játszott - ezek a tényezők sokkal jobban zavarnak, főleg annak tudatában, hogy ez a mai Siófok bőven a verhető kategóriába tartozott (a játékuk alapján).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3683) Egon


Egon
nagyúr

Lerágtam az összes körmöm, majdnem a lábamon is... ;]
Remélem ebből a végjátékból jobban jövünk ki, mint a Siófok ellen.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3684) Egon válasza Egon (#3683) üzenetére


Egon
nagyúr

És IGEEEEEEN... :C :C :C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3685) g0dl


g0dl
addikt

Hát ez az EB nem a remek, és pártatlan bíráskodásról fog elhíresülni. Nyomják az erősebbnek gondolt csapatokat rendesen. Egy pontra jók lehettünk volna a két román nélkül, akik addig adták vissza a labdát a spanyol támadásoknál, amíg csak lehetett.

Na de a német szlovén meccs vége kabaréba illő. A németek mindig erős hátszéllel játszanak, de azért mindennek van határa.

(#3686) Egon válasza g0dl (#3685) üzenetére


Egon
nagyúr

Az 55. percig egy szavunk nem lehetett a bírókra, nem véletlenül reklamált a spanyol szöv. kap. (az a szitu lehet hogy hetest ért volna, de szabaddobást biztosan; így meg gólt dobtunk belőle). Kaptuk az emberelőnyöket is rendesen, csak éppen a nagyszerű Roli szinte semmit nem fogott, Perez de Vargas meg kivédte a szemünket, kb. ennyin múlt. No meg a sok hibán: 12 rossz passz sok ezen a szinten, ha tudtuk volna hozni a spanyolok értékét (8), nyerhettünk volna. Igaz, ők sokkal többet mozogtak védekezésben, rákényszerítve minket a hibázásra...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3687) maláj válasza g0dl (#3685) üzenetére


maláj
őstag

az a cécó a végén olyan volt mint a Tatabánya-Szeged anno - oder nájn ??? :)

(#3688) g0dl válasza Egon (#3686) üzenetére


g0dl
addikt

Ezzel szemben a valóság

"Roli szinte semmit nem fogott, Perez de Vargas meg kivédte a szemünket"
Mikler Roland 10/36 28%
Perez de Vargas 5/19 26%

"Kaptuk az emberelőnyöket is rendesen"
Nálunk 5db kétperces kiállítás volt, a spanyoloknál 2db kétperc

Más ötlet ;)

(#3689) g0dl válasza maláj (#3687) üzenetére


g0dl
addikt

Mikor az öt perc videózás után hetest ítéltek a fritzek javára, akkor a Szlovén edző akart a kapuba állni. Ez elmond mindent. ( egyébként a megelőző forduló után ő anyázta joggal, a most nálunk "bíráskodó" románokat)

(#3690) maláj válasza g0dl (#3689) üzenetére


maláj
őstag

az oké, hogy a 2 román bélsarat (+ azt a pár milliót odaát) max. bélsarat takarítani engedném de a legvégén mutatták, hogy a középkezdésnél 3 srác ott emelkedett a kezdőkörön belül (én legalábbis belül láttam őket) ami ugye piros & hetes ... a körítés, hogy 10 percig nintendóztak a kutyapokróc alatt na az volt teljesen kritikán aluli :K

(#3691) g0dl válasza maláj (#3690) üzenetére


g0dl
addikt

Így van, a videózás a botrány (illetve kérdés, hogy hol járt akkor az óra)*

Nem láttam a meccsnek csak a végét, de azt hallottam nagyon nyomták a németeket ( kétperc arány 8/3 )

Egyébként a Szlovén kézilabda nekem nagyon szimpatikus, hihetetlen mennyiségben "termelenek" tehetségeket.

*Középkezdés akadályozására a "kedvenc" emlékem, mikor egyszer Tomori a középkörön keresztülkocogott vissza (ahogy szokott), és jól hátba dobták a labdával,ami ugye akadályozás.

[ Szerkesztve ]

(#3692) Egon válasza g0dl (#3688) üzenetére


Egon
nagyúr

Roli az elrontott, középre tartó lövéseket védte, Vargas ziccereket védett. Ha szerinted jobb volt Roli, nincs miről beszélnünk (a statisztika közel sem minden, pláne kemény 2%-os különbségnél).
Egyedül Lékai kiállítása volt jogtalan, viszont amikor Császár eljátszotta a nagy halált, az sem volt két perc.
A vereség oka a rutintalanság volt, és hogy Mikler gyakorlatilag képtelen volt ziccert védeni.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3693) maláj válasza g0dl (#3691) üzenetére


maláj
őstag

ha minden igaz a vekker 1mp-nél volt de erre nem teszem rá a nyakamat :DDD
majd meglesem az ismétlést valamikor ...

videjó bár pont az nem látszik belőle ami kell :DDD

x

[ Szerkesztve ]

(#3694) g0dl


g0dl
addikt

Na a Csehek megverték a Dánokat. Nemegyszerű. Ez tetszene, ha nem a mi bőrünkre menne.

(#3695) maláj válasza g0dl (#3694) üzenetére


maláj
őstag

hát ez elég csúnya owned volt - pláne a vége :DDD

(#3696) g0dl válasza maláj (#3693) üzenetére


g0dl
addikt

Ebben a képben az amókás, hogy a Szlovénoknak nem azért van fent a kezük, hogy blokkoljanak, hanem mert ugrándozva örültek.

(#3697) maláj válasza g0dl (#3696) üzenetére


maláj
őstag

sztem nem - nézd +, hogy "C" formában hajlik a gerincük jobb oldalra (ez nekem a tipikus felugrás blokkolásnál)

(#3698) ígyvanferi válasza maláj (#3697) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tök mókás az aláírásod tükrében, ahogy írsz. :DDD

(#3699) maláj válasza ígyvanferi (#3698) üzenetére


maláj
őstag

teljesen tök egyedi stílus :DDD

szerk: van vmi fejlemény Szlovén ügyben ??? (lesz meccs :F )

[ Szerkesztve ]

(#3700) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Nagyszerű. A női után a férfi válogatott is mehet a levesbe. Azért, hogy egy Bundes2 (vagy hol játszik) noname gyerek 14et vert, fájt. Nagyon kíváncsi leszek, h mit produkál majd ez a cseh csapat, mert ha ez csak egy lufi volt, és pofozógépek lesznek, az még oké, de ha vmi érdemeset összehoznak éghet a pofánk, h mi a fenéért tömünk milliárdokat a kézilabdába, amikor máshol meg fillérekből megoldják.

"So say we all"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.