Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) Kaba válasza Egon (#4800) üzenetére


Kaba
veterán

Elmarad a Vác mérkőzése Franciaországban.
Valószínűleg a férfi EB is kész káosz lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4802) vicze válasza Kaba (#4801) üzenetére


vicze
félisten

EHF próbálkozik, most 5napra csökkentették a karantént.
Én nagyon meglepődtem, hogy a női VB ilyen tök simán lement, mintha misem lett volna.

(#4803) Kaba válasza vicze (#4802) üzenetére


Kaba
veterán

A női VB alatt még nem volt Omikron (lényegesen gyorsabban terjed
,mint a Delta).

(#4804) Egon válasza Kaba (#4801) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja.
Valami azt súgja, mi nem kapjuk meg a 2 pontot (nem úgy mint tavaly, fordított felállásban). :( :((( :W

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4805) Kaba


Kaba
veterán

Egy új tendencia van kialakulóban.Az esélytelen csapatok nem állnak ki az idegenbeli mérkőzésekre a Debrecen,Fradi és Győr otthonában.

(#4806) vicze válasza Kaba (#4805) üzenetére


vicze
félisten

Hát ez elég "vicces" így. Megspórolják a meccs pénzt vagy mi?

(#4807) Kaba válasza vicze (#4806) üzenetére


Kaba
veterán

Így megspórolják az utazási költséget és a (10 nullás vereség is tisztes eredmény a számukra).

[ Szerkesztve ]

(#4808) vicze válasza Kaba (#4807) üzenetére


vicze
félisten

Fradival szemben pont nem, elég ritkán verünk 10-zel bárkit, hét közben őrlángon megy a csapat.
Azért remélem csinálnak egy edzést legalább, a BL 2 pont most nagyon kellene.

(#4809) Kaba válasza vicze (#4808) üzenetére


Kaba
veterán

A Rostov elleni mérkőzés fontosabb,mint a Brest és az Esbjerg elleni.
A Rostov elleni győzelem esetén a második hely szinte biztos,ebben az esetben a Brest és az Esbjerg elleni akár veszthető is.

(#4810) vicze válasza Kaba (#4809) üzenetére


vicze
félisten

Most már vérszemet kaptam és azt akarom, hogy elsők legyünk. :P
Igazából nem tudom, hogy számít-e, azt kivéve, hogy 3. helynél kell még 2 meccset játszani, és ott a Vipers lenne a 8 között, ahol nem sok az esély leginkább idegenben.

(#4811) Kaba válasza vicze (#4810) üzenetére


Kaba
veterán

Nincs nagy jelentősége.Az első és második helyezett az első körben nem kap ellenfelet.
A négy közé jutásért az első játszik a másik csoportból a 4/5 helyezett győztesével,a második meg játszik a 3/6 helyezett győztesével.
Így szerencse kérdése,hogy ki jön az elődöntőben.
A 3 hely a legrosszabb lenne,mivel akkor az első ko. meccs után a Győr jönne a négy közé jutásért.

[ Szerkesztve ]

(#4812) vicze válasza Kaba (#4811) üzenetére


vicze
félisten

Hát igen akkor csak a +2 felesleges meccset kell elkerülni.

Valamiért úgy érzem a Rostovot megverjük itthon. Esbjerg sima vereség, a Brest-et a fene tudja.

szerk:
Én a 3. helyre ezt látom M1: B6-A3 és utána a 8-ban M1 - B2, szóval a Győr sehogy se jön szóba, ha csak nem azt gondolod, hogy a Vipers lesz az első, azt erősen kétlem.

[ Szerkesztve ]

(#4813) Kaba válasza vicze (#4812) üzenetére


Kaba
veterán

A Rostov verhető.A csapat lejtmenetben van.

[ Szerkesztve ]

(#4814) Kaba


Kaba
veterán

A Móvárnak sem tesz jót a dupla terhelés,vagy csak alábecsülte az ellenfelet.
Budaörs-Mosonmagyaróvár 35-31

[ Szerkesztve ]

(#4815) Kaba


Kaba
veterán

Itana Grbics nyáron távozik a Fraditól.(Brestben folytatja).

[ Szerkesztve ]

(#4816) vicze válasza Kaba (#4815) üzenetére


vicze
félisten

Annyira meglepett. ;]
Majd igazolunk még egy rokkant nyugdíjast helyette...

(#4817) Egon


Egon
nagyúr

Ezért kár volt hazai EB-t rendezni... :U
Sajnos ennyit tudunk. Totál kiismerhető támadójáték, elcseszett védekezés, megspékelve csillió technikai hibával. Izlandot talán megverjük, a portugálok ellen esélyünk sincs, megyünk a levesbe. De a közvélemény szokás szerint fel lett hergelve, legjobb 4 meg legjobb 8 közé jutással... :W

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4818) g0dl válasza Egon (#4817) üzenetére


g0dl
addikt

https://youtu.be/wELAtDTaqnw?t=50

(#4819) vicze válasza Egon (#4817) üzenetére


vicze
félisten

A hangulat kifejezetten tetszett. :) 58 percig...

(#4820) Egon válasza vicze (#4819) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja, az jó volt.
Csak mondjuk meg kellene kérdezni a résztvevőket, akik tízezreket szántak belépőre, hogy miképp gondolkodnak a kapott produktumról... :(
Gulyás nem edző, egy báb, Vácon kirúgták, még egy évet sem töltött ki. Ez a sok tisztség tényleg csak arra jó, hogy elmaszatolja a felelősséget. Nulla támogatás jött a kispadról a második félidőben.
Ennek kéne tapsolni, meg reménykedni a jó folytatásban?!? Mire alapozva?!? :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4821) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez a mai meccs nagyon kemény volt :R

(#4822) Egon válasza Ricardo (#4821) üzenetére


Egon
nagyúr

Az.
És érzésem szerint kicsit megköszönhetjük a bíróknak (a végén a Szitával szembeni szabálytalanság max. egy szabaddobást ért, nem hetest + 2 percet). A végjátékból meg sz*rul is kijöhettünk volna (Máthé Dominikra bízni a sorsdöntő lövést, finoman szólva is kockázatosnak tűnt - talán inkább a kommentátor által javasolt 7 az 5 ellei, 2 beállós felállást próbáltam volna, de végül is ami bejött az bejött...).
A kérdés az, hogy Izland ellen mire lehetünk képesek - ők nagyon együtt vannak. Akár megverik a hollandokat akár nem, ha jól számolom mindenképp pontot kell szereznünk ellenük, mert egy esetleges körbeverésből a mínuszos gólarány miatt vélhetőleg mi jönnénk ki rosszul.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4823) Ricardo válasza Egon (#4822) üzenetére


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok mi lesz kedden.

(#4824) Egon válasza Ricardo (#4823) üzenetére


Egon
nagyúr

Én is. Az biztos, hogy közel maximumot kell nyújtani a győzelemhez.
Egyébként ha az izlandiak lenyomják Hollandiát, akkor a győzelmünk esetén még csak pontvesztésünk sem lesz - az nagyon király lenne.
Mondjuk ha tippelnem kellene, akkor nem ránk fogadnék sajnos.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4825) g0dl


g0dl
addikt

Szerintem nyernünk kell kedden, és nem tartom kizártnak, hogy a portugálok elkapják a hollandokat.
Bánhidi kéne a sikerhez.
Előzetesen én sokkal jobbnak gondoltam a csapatot, de az eddigi két mérkőzésen nagyon lassúak voltunk.

De legalább a csarnok baromi jó.

(#4826) Kaba válasza g0dl (#4825) üzenetére


Kaba
veterán

Három góllal kell nyerni.Kisebb arányú győzelem már kiesést jelenthet,mivel ebben az esetben a Portugáloknak már tétnélküli lesz az esti meccs.

[ Szerkesztve ]

(#4827) Kaba válasza g0dl (#4825) üzenetére


Kaba
veterán

Magyar győzelem esetén a Portugáloknak már tétnélküli lesz az esti mérkőzés,így minimum 3 góllal kel Izland ellen nyerni a biztos továbbjutásért.

(#4828) Egon válasza Kaba (#4827) üzenetére


Egon
nagyúr

Elég kettővel is. Persze az se semmi.
Egyébként meg ha nyerünk 4 góllal, és nyernek a hollandok is, akkor Izland kiesik, mi pedig csoportelsőként 0 azaz nulla pontot viszünk magunkkal a középdöntőbe - ezért kellett volna már régesrég elfelejteni ezt az elcseszett lebonyolítást illetve pontozást... :W

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4829) Egon válasza Egon (#4828) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyébként nem értem miért Miklerrel kezdünk mindig (0 ziccert védett eddig, csak pár elrontott átlövés akadt el benne), illetve Bodó, Petar meg mondjuk Máthé védekezése is finoman fogalmazva csapnivaló.
Gulyás szenvedő fejeit számtalanszor mutatja a kamera; a jelek szerint tetszik a rendezőnek - nem csoda, remek mém-alapanyag lenne bármelyikből is... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4830) Egon


Egon
nagyúr

Kifejezetten rosszindulatú bíráskodás és amatőr hibák. Kábé ezen múlt.
Olyan, hogy belőtt (!) hétméteres után (!) lerohanás gólt (sic!) kap egy csapat, szerintem megye egyben sincs... :W :W :W
Ez az ostoba Bóka meg... :W :W :W Az izlandi szélsők nézik a vonalat, lefele nézve futnak be, ezt nem lehet megtanítani???
Jah, a kispadról rengeteg segítség jött tényleg... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4831) g0dl válasza Egon (#4830) üzenetére


g0dl
addikt

Ezzel nem tudok vitatkozni. A védekezésünk teljesen mellőzte az ütközéseket, pedig pont azzal lehetett volna szétszedni a támadó játékukat.
A kispad miért nem kért időt a végén, mikor az már kétszer is bejött.
Ok, hogy Máthé nagyokat tud lőni, de végjátékban második kihagyott hetes.

(#4832) TaliGa válasza Egon (#4830) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Buta hibákat csináltunk ma is (meg az előző két meccsen), de ez a kocogok vissza, bámészkodom és ünneplem magam, meg összevigyorgok, ahelyett, h visszarendeződnék, ez kb. a nonszensz, ha edzőként ilyet látok - időt kérek, azt szétüvöltök mindenkit. Az elsőnél, mert ugye egy csomó ilyen volt... A kispad xar volt, mintha Chema is látványosan belexart vóna az egészbe, pedig úgy érzem a fiúknál sínen vagyunk, jó ez a gárda, alkatilag, képességek szintjén is, csak kéne a plusz a padról.

"So say we all"

(#4833) Egon válasza TaliGa (#4832) üzenetére


Egon
nagyúr

Nézd, azért ezzel vitatkoznék, hogy olyan jók lennénk. Legtöbben lassúak mint a tetű.
Világsztárunk egy sincs (talán Bánhidi áll hozzá a legközelebb), akik rendszeresen játszanak, nem igazi sztárcsapatokban nyomják. Izlandnak van egy Palmarssonja, meg a német bajnokságban edződő játékosai (nekünk tudtommal olyan egy sincs - Bartókot meg látványosan jegelik). A múltkori Izland-verés láthatólag kifutott eredmény volt.
Sajnos az elvárások is túlzóak voltak.
Egyébként meg felháborító, hogy csilliárd forintnyi TAO-ból ennyire fussa... :W
Gulyásnak meg a bábszerepért kapott pénzért elég vastag bőr van az arcán: [link]

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4834) Kaba válasza Egon (#4833) üzenetére


Kaba
veterán

A csapatod megy előre( négy győzelem zsinórban),valószínűleg az ötben is benne lesz a végén.

[ Szerkesztve ]

(#4835) Egon válasza Kaba (#4834) üzenetére


Egon
nagyúr

Ahhoz a Móvárnak is lesz még pár szava.
Egyébként egy bűn gyenge meccsen, két bűn gyengén játszó csapat közül a kevésbé rosszul teljesítő (kevesebbet hibázó) nyert.
Remélem, hogy a főpróba-előadás mondás párhuzam most a mutatott játék tekintetében (is) fenn fog állni, különben a hétvégén a Viborg ellen rettentően csúnya vége lesz.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4836) Egon válasza Egon (#4835) üzenetére


Egon
nagyúr

A pletykák szerint Kácsor megy Debrecenbe jövőre... :( A Móvárt is emlegették vele kapcsolatban. Nehezen hiszem el ezeket a híreszteléseket, de amióta Nascimento elment egy Fehérvár (!) kedvéért Vácról, no meg Lakatos Rita Siófokra igazolása óta, én már semmin sem csodálkozom... :((
Gyanúsan nagy a hallgatás a klub részéről. Sajnos jó eséllyel nem lesz pénzünk megfelelően pótolni a távozókat. Hámorinak és Kuczorának is lejár a szerződése a nyáron (meg még pár embernek).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4837) Kaba válasza Egon (#4836) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben a Fradi harmadik beállót bevállal,akkor a Helembait is vihetik,neki is lejár a szerződése.
Egy másik pletyka is bejött.A Toft megy győrbe,a Leynaud bejelentette ma a visszavonulását.
A Fradi meg a pletykák szerint szeretné a Pál Tamarát leigazolni.

[ Szerkesztve ]

(#4838) vicze válasza Kaba (#4837) üzenetére


vicze
félisten

Milyen 3. beálló? :F
Jövő évre 1db beállónk van meccsenként kb. 20percre eddig...

(#4839) Egon válasza Kaba (#4837) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem nyert, Helembai Fannynak 2023 nyaráig él a szerződése.
Egyébként elírtam, elvileg Kuczorának sem jár még le. Akik érintettek:
Pásztor, Kácsor, Hámori, Szondi, Aron, Grosch. Ebből csak az első három fájna igazán, de nem hiszem hogy Hámorit bárki is vinné, és szerintem Pásztor is marad. Sőt, jó eséllyel a többiek is itt folytatják (bár Aront lehet hogy elengedik), plusz visszatér Ferenczy Fruzsina.
Ha kiesik az Érd, az lesz még érdekes. Remélem megmentjük Szabó Kittit és Paróczy Sárát.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4840) Kaba válasza vicze (#4838) üzenetére


Kaba
veterán

Kisfaludy,Cvijic

[ Szerkesztve ]

(#4841) vicze válasza Kaba (#4840) üzenetére


vicze
félisten

Nyilván tudom a neveket, névtől nem lesz beállónk, max papíron.

(#4842) Egon


Egon
nagyúr

Az eslő félidő kifejezetten jól nézett ki - a szemét hegyiszerb bírók bele is nyúltak a félidő elején és végén is... :W :W :W
Helembai mindkét kiállítása a rossz vicc kategória volt, és legalább 2 hetest nem fújtak be a Vácnak.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4843) Egon válasza Egon (#4842) üzenetére


Egon
nagyúr

A bírók lehozták a Viborgnak. Gusztustalan nagy csalás volt a végén.
Ugyanakkor persze ezen a szinten gáz a kihagyott hetesek és szélsőziccerek száma.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4844) Kaba


Kaba
veterán

Újabb pletyka jött be.Kovacsics Anikó gyereket vár.
A pletykák szerint a Háfra Noémi kölcsönbe megy a Móvárhoz(ezt nem tudom elképzelni,szerintem "kacsa").

[ Szerkesztve ]

(#4845) vicze válasza Kaba (#4844) üzenetére


vicze
félisten

Első nem pletyka már bejelentette.
A másodikon tényleg csak nevetni tudnék kínomban... Hogy lehet valaki ilyen hülye?

[ Szerkesztve ]

(#4846) Egon válasza vicze (#4845) üzenetére


Egon
nagyúr

Remélem Kácsor távozása is pletyka (vagy ha nem az, akkor azt, hogy tudunk jól igazolni a helyére, esetleg Bárdy megtáltosodik, és szórni fogja a gólokat).
Egyébként Diószeginek is lejár a szerződése, az ő távozása is fájna.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4847) Egon


Egon
nagyúr

Ez elég égő volt sajna, főleg az első félidő. Helembai hiányát nem bírja el a védekezés.
Hámori meg full kretént nyomott (igazán jöhetne már egy értelmes jobbátlövő: már nem is emlékszem, mikor volt ilyenünk utoljára...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4848) Kaba válasza Egon (#4847) üzenetére


Kaba
veterán

A Móvár is kezd kipukkadni,újabb vereség ezúttal 30:27 arányú vereség a Fehérvár ellen.Szerintem a Vác már elengedte a nemzetközi meccseket,a bajnokságra kell koncentrálniuk.

[ Szerkesztve ]

(#4849) Egon válasza Kaba (#4848) üzenetére


Egon
nagyúr

Jó mazochista módjára néztem a Fradi vergődését is... :W Bár ne tettem volna... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4850) Kaba válasza Egon (#4849) üzenetére


Kaba
veterán

A Fradinak a Rosztov elleni lesz a döntő mérkőzés(az egy "négypontos" meccs lesz).Amennyiben a Fradi nyer második lesz a csoportban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.