Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) ígyvanferi válasza f(x)=exp(x) (#4547) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Vajon most miért lett hirtelen ennyire sürgős a kiutálása? Ezt a pár hetet már nem bírták volna ki vele? Pláne ha már tavaly óta szeretnének páran helyette valaki mást. Sokáig lelkes rajongójuk voltam, amíg ott éltem, sok meccsükön ott is voltam, de igazán remélem, hogy jövőre a Siófok is, a Fradi is jól elp.csázza őket, de tőlem még a többiek is beszállhatnak ebbe a buliba.

(#4552) Egon


Egon
nagyúr

Egyébként a Siófok ügye szvsz vihar a biliben. Fodor ki fogja nyitni a pénzcsapot: szépen átutalja a zsét Penának, aztán fellebbez, és másodfokon vissza fogják vonni a döntést, ennyi.
Arra viszont remekül alkalmas az ügy, hogy megint epét hányjon egymásra mindenki is, a kialakult két szekértábor mentén.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4553) Egon válasza Egon (#4552) üzenetére


Egon
nagyúr

Hmmm, most olvasom, hogy a két pont mínusz már mindenképp játszik.
Végképp érthetetlen hogy miért nem fizetett Fodor hamarabb (elvileg már kicsengette a lóvét, mert ha nem így tett volna, akkor a büntetés kizárás lenne...).
Így tényleg a Móvár tűnik a legesélyesebbnek a 3. helyre, a Siófok viszont folyamatos eredménykényszerben játszik, ha oda akar érni egy kupaindulós helyre...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4554) vicze


vicze
félisten

Kezdek félni a Debrecentől...

(#4555) Egon


Egon
nagyúr

Majdnem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4556) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Azért a mai meccs, meg úgy az elmúlt 1,5 hónap alapján Lukácsnál Kovács és Faluvégi is sokkal jobb, Schatzlnak eddig az egész szezonja elég gyenge, sérülése óta már-már az értékelhetetlen kategória, mondjuk a helyére nem nagyon tudok nevet mondani, Fodor támadásban elég penge, de védekezésben vannak vele problémák... Meg ugyebár két fiatallal elég nagy kockázat lenne nekiindulni.

(#4557) vicze válasza Egon (#4555) üzenetére


vicze
félisten

Grat azért ehhez is. :) Mondjuk a Siófoknak fog jobban fájni.

(#4558) Egon válasza vicze (#4557) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyelőre az nagyon fáj, hogy 7 hetesből 2-t tudtunk bedobni. Ez valszeg negatív rekord.
Mondjuk a hetesekkel cirka 5-6 éve folyamatosan hadilábon állunk, utoljára Gróz Kitti volt biztos kezű hetesdobó. Tök gáz, hogy gyakorlatilag az összes csapatban van ilyen (legalábbis a felsőházban biztosan, de pl. Újvárosban Bulath is annak számít), csak nálunk nem sikerült igazolni vagy kinevelni egyet sem... :(
A sorsolást elnézve nem hiszem hogy a Siófoknak fájna jobban: véget ért a durva sorozatterhelésük, legközelebb egy hét múlva játszanak, és jó eséllyel behúzzák az összes hátralevő meccsüket, ami 6 pontot jelent. Mi még játszunk a Győrrel, így elméletben is max. 4 pontot szerezhetünk, de a Debrecen elleni idegenbeli derbin nem hiszem hogy sok sanszunk lenne - de ha mégis, a Siófokkal (ha ők kimaxolják a hátralevő meccseiket) azonos pontszámunk lesz, de az egymás elleni nekik kedvez...
Persze a pontlevonás borítja ezt a számítást, de akkor is egy pontot el kellene csípnünk Debrecenben, hogy ne előzzenek meg.
A Debrecen max. 4 pontot szerezhet még (de ez lehet kevesebb is persze), az MTK valahol 0 és 4 között, a Móvár 2 és 4 között. Érdekes lesz.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4559) ruti válasza Egon (#4558) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Lent vagyok Veszpremben a negyes donton.
A Loki szektorban. :D
Nagyon fura az egesz feeling.
6 szektor volt a Fradinak fenntartva, 3 a Gyornek.
Fradistak viszont alig erkeztek.
Nem tudom mi megy at a TV-ben a szurkolasbol, de nagyon fura az Arena igy. Fel hazat engedtek elvben, de vannak lezart szektorok, tehat max otodhaz volt tegnap.
Alig van fiatal, az oltottsag miatt.

Mivel a mai meccsek lefutottak, sztem nem lesznek ma sem tobben. Aki szenzaciot vart, az tegnap itt kellett volna legyen. A Loki meccs alacsony szinvonalu volt, rengeteg benazassal. A nagyok mas kavehaz volt. Jelenlegi formakat tekintve osztalykulonbseg van a ket nagy es mindenki mas kozott. Igy egymas utan latva a meccseket, kvazi semleges szurkolokent, sokkal jobban latszik.

Sza ha a piromezesek kozott egy kekmezest lattok sarga maszkban, az vagyok en. ;)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4560) vicze válasza vicze (#4554) üzenetére


vicze
félisten

Hát nem véletlen féltem... :F De mostmár célegyenes és ezt elveszíteni elég nagy balma lenne.

(#4561) Egon válasza vicze (#4560) üzenetére


Egon
nagyúr

A Fehérvár nem jelenthet problémát, és az MTK se hiszem hogy Zácsik nélkül képes lenne meglepetést okozni, szóval ez megvan. Ahogy megvan a Móvár 3. helye is (az már egy hete eldőlt).
Nekünk meg az újvárosi zakó sajnos akár két helyet is jelenthet mínuszban... :( Némi rutinnal a Siófok ellen is be lehetett volna húzni meccset: ha legalább az meglenne, akkor a 4. hely azért biztos lenne.
A Debrecen ellen idegenben csoda kellene a pontszerzéshez: ha az nem jönne össze, akkor arra kell ügyelnünk, hogy legalább az egymás elleniben jobbak legyünk, szóval csak szűk zakó fér bele (kivéve ha az MTK összeszedi magát, és legalább egy pontot begyűjt hazai pályán a Debrecen ellen...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4562) vicze válasza Egon (#4561) üzenetére


vicze
félisten

Hát a tegnapival ez így 7. hely lesz a Vácnak. :(

(#4563) Egon válasza vicze (#4562) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez elképzelhető, kivéve ha csodát teszünk Debrecenben.
Illetve azért az MTK-t megelőzni még mindig van sanszunk (az egymás ellenink jobb, az MTK még a Fradival és a Debrecennel játszik...). Szóval inkább a 6. hely az ami sanszos.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4564) TaliGa válasza vicze (#4562) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Senki nem volt formában, a NEKA meg hozta, amit tud, sok futás sok hibával, de most a Vác többet rontott...

"So say we all"

(#4565) Egon válasza vicze (#4562) üzenetére


Egon
nagyúr

Meg is van a 6. hely, kivéve ha a Fradi full kretént nyom az MTK ellen, amit ugye nem tételezünk fel... ;]
Ha pedig a Debrecennek megszakad a sorozata (no meg a miénk is - egy sorozat sem tarthat örökké...), és nem kapunk ki vasárnap, akkor a dicsőséges 5. hely is összejöhet... :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4566) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Siótól megint levontak két pontot.

(#4567) Egon válasza f(x)=exp(x) (#4566) üzenetére


Egon
nagyúr

Mit megint, nem most lett jogerős a két hete történt levonás? Vagy lemaradtam valamiről? Hol írják?
Egyébként egy darab kétpontos levonás nem oszt, nem szoroz nekik ha jól láttam (így is - úgy is 4. hely).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4568) TaliGa válasza Egon (#4567) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ez egy újabb, egy tegnapi határozat Laura van der Heiden keresete miatt.., az előző Pena miatt volt...

Ööö, csak kédéses, hogy megáll e itt a lavina, mert mi van, ha többi távozót sem fizette ki...

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#4569) f(x)=exp(x) válasza Egon (#4567) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Megint. És még kettő 2 pontos levonás benne van a pakliban...

(#4570) TaliGa válasza Egon (#4567) üzenetére


TaliGa
aktív tag

A DVSC ellen elvileg a negyedik helyért mentek...

"So say we all"

(#4571) Egon válasza TaliGa (#4568) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez a Fodor ritka nagy b*rom lehet.
A másik alternatíva az, hogy már nem akarja tovább finanszírozni a csapatot, és úgy döntött, hogy "szépen" búcsúzik. Így a felhergelt légióspártiak hada (a Sió-szimpatizáns győri, Sesztákvárdai stb. drukkerek vérmesebbje) még évekig fogja tolni, hogy "az MKSZ tette tönkre a Siófokot"...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4572) TaliGa válasza Egon (#4571) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Sztem egyszerűen elfogyott a pénz (ugye nem először)..., ha jobban belegondolsz a nemzetközi kupa (még a BL is) nettó pénztemető, és egy olyan játékoskeret, amivel elindultak - idősődő, kimaxolt gázsijú sztárok - még COVID időszakon kívül is komoly teher...

"So say we all"

(#4573) vicze válasza TaliGa (#4570) üzenetére


vicze
félisten

Döntetlen esetén és a Sió 4pont levonásával, ki a negyedik? :D

(#4574) Egon válasza vicze (#4573) üzenetére


Egon
nagyúr

A Vác, mivel ebben az esetben a Siófoknak 31, a Debrecennek és a Vácnak 32-32 pontja lesz, és Vácott nyertünk a Loki ellen.
Szerintem amire te gondolsz, az a hárma holtverseny, de ez csak akkor lehetséges, ha csak 3 pontot vonnának le tőlük (ez meg ugye nem játszik). Ha mégis így lenne, akkor jó eséllyel a Siófok lenne a befutó: ők a két csapat ellen összesen szereztek 5 pontot (ha jól tudom), a Loki jelenleg kettőnél, a Vác háromnál jár...
De a Siófok még 4 pont levonásával is 6., amivel kérhet szabadkártyát a 2. számú kupasorozatra (már nem EHF-kupának hívják majd, ha jól tudom). Már persze ha akar. Ha viszont 6 vagy több pontot veszítenek, akkor ugyanez a sansz az MTK-nak lesz meg, és még ha ők nem is élnek vele, akkor sem tud nemzetközi kupában indulni a Siófok (ha jól tudom a szabálykönyvet).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4575) Egon válasza TaliGa (#4572) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát azért a BL az nem biztos hogy pénztemető: a szövetség sokkal többet ad rá, és ha az adott csapat eljut a csoportkörig (mint pl. legutóbb a Vác), akkor az EHF se kerül sokkal kevesebbe, mint mondjuk egy BL legjobb nyolcas szereplés (a kettőben az a közös, hogy az EHF erre nem nagyon fizet semennyit sem).
Ha már EHF: több mint 3000 (sic!) alkalmazottja van a szervezetnek, az "óccsó" Bécsben van a székhelyük, a csapatoknak meg csesznek pénzt adni... :( Remélem egyszer rájuk gyújtja a székházat valaki... :(((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4576) TaliGa válasza Egon (#4575) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Egy-két éve még Bartha és Jeney mondták a tévében, hogy nőknél a BL4-be jutás a nullszaldó, de ez csak az utazás+szállásra értendő... Az EHF kupa (Európa-liga) értelemszerűen még kevesebbet "fizet", és így van, ahogy mondod, gyakorlatilag ugyanazok a költségek - közben meg sokszor a világ végére kell utazni...

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#4577) g0dl


g0dl
addikt

Mint korábban hallottuk a felelősség közös. Akkor most ki(k) repül(nek) a győrből?

1. a furkálódó játékosok
2. a vezető aki nem képes őket kordában tartani

Gondolom az martin saját magát védendő előáll egy szemérmetlen istával, akiket meg kell venni, különben semmit sem garantálhat.Pénz nem akadály.

(#4578) f(x)=exp(x) válasza g0dl (#4577) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Barthának, ilyen döntésekkel amiket ő hozott még amatőr szinten se lehet eredményesnek lenni.
Egyébként szerintem ez a meccs vállalható volt győri részről, egy hetesen múlott, nem lehet mindig nyerni, mert akkor senki se nézne kézilabdát (azokon a győri szurkolókon kívül akik elhiszik hogy neki bármi közük van a sikerhez).

[ Szerkesztve ]

(#4579) TaliGa válasza f(x)=exp(x) (#4578) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Fura, de én azt érzem, ha a Beszt nincs ennyire stresszben, ez egy nagyon sima meccs lett volna... 20 perc alatt 4 lőtt gólt egyébként se nevezném vállalhatónak ilyen kerettel...

"So say we all"

(#4580) f(x)=exp(x) válasza TaliGa (#4579) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem is, a Győrnél nekem olyan érzésem van, mintha a formaidőzítés két hónappal hamarabbra sikerült volna.

(#4581) Egon válasza vicze (#4562) üzenetére


Egon
nagyúr

Szóval, hanyadik hely is lesz ez a Vácnak? ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4582) Egon


Egon
nagyúr

Így kell ezt kérem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4583) f(x)=exp(x) válasza Egon (#4582) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Azta :Y , gratula a Vácnak! Ez így 4. helyet jelent a 2x2 pont siófoki levonással?

(#4584) Egon válasza f(x)=exp(x) (#4583) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen.
Mondjuk nem tudom, hogy van-e jelentősége (pl. a 4. helyezett több manit kap-e a szövetségtől, mint az 5.), de ha végignézem a szezont: a koronavírus által tönkretett alapozást, a két korai térdműtétest, Triffa kiesését, valamint hogy cca. az utolsó 6 fordulóra a házi gólkirály Radosavljevic is kiesett (és persze Lakatos is csak félig egészséges már jópár meccse), no meg a tavalyi gólkirálynő(jelölt) Kácsor totális formahanyatlását az egész szezonban, azt hiszem ez a helyezés (de még az 5. hely is) felér egy éremmel... :C :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4585) f(x)=exp(x) válasza Egon (#4584) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

EL-nél később kell bekapcsolódni, a pénzt én se tudom.
Igen, ez így nagy bravúr, főleg ezzel a debreceni győzelemmel.

[ Szerkesztve ]

(#4586) ruti válasza Egon (#4582) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Hát megérte lemenni a meccsre! :))
Amúgy nem fogadtam volna magunkra a pillanatnyi formákat nézve, de valószínűleg a Debrecen is kicsit lenézett minket, és a nagy meglepetésre ráment az első félidőjük.
Okosan játszottunk végig, amikor szárnyrakapott a Loki, akkor sem törtünk meg, és megmaradt a vezetés.
Azzal is szerencsénk volt, hogy nem volt hazai pálya szurkolói szempontból ( a "B közép bojkottálta a szurkolást), mert tud ám ott lenni pokol...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4587) Egon válasza ruti (#4586) üzenetére


Egon
nagyúr

Mindenesetre nekem külön öröm, hogy megelőztük a Debrecent: mindig van ott 1-2 nagyarcú drukker, aki minden évben fogadkozik, hogy most aztán már jól beelőzik a Vácot - aztán valahogy (szinte) sosem jön össze... ;] :C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4588) ígyvanferi válasza ruti (#4586) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezt hogy érted: "nem volt hazai pálya szurkolói szempontból ( a "B közép bojkottálta a szurkolást)"? Ott voltak, de amikor nem ment jól a csapatnak, visszafogták a bíztatásukat?

(#4589) f(x)=exp(x) válasza ígyvanferi (#4588) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ha jól tudom az oltási igazolvány ellen tüntetnek gyakorlatilag.

Szerk.: hogy a kérdésre válaszoljak, nem voltak ott.

[ Szerkesztve ]

(#4590) ruti válasza ígyvanferi (#4588) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Mennyiségileg szerintem megvoltak, de igazából bele sem kezdtek a megszokott mondókákba.
A meccs elején ugye még ki sem derült, hogy nem fog jól menni a csapatnak...
Amikor meg rosszul ment, akkor meg azért nem szurkoltak...
Ki érti ezt...
-
Lényeg, hogy a bruttó 13 váci szurkolót túlteljesíteni nem kellettek volna pl. a focis Ultrák, akik esetleg most nem voltak jelen.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4591) Egon


Egon
nagyúr

No, a Siófoktól immár jogerősen levontak 4 pontot, a 7. helyen végeztek.
Azt nem tudom, hogy ilyenkor mi van. Ha jól tévedek, összesen 3 csapatunk indulhat a 2. számú kupasorozatban. Ebből egy a Debrecen, akik az MK-ezüsttel szereztek erre jogot, aztán jön a bajnoki 3. és 4. helyezett (azaz a Móvár és a Vác). Ezen túlmenően, egy (?) csapatunk kérhet szabadkártyát. Namost a bajnoki sorrendben a következő csapat az MTK... Kérdés, hogy mi van akkor, ha az MTK nem igényli a szabadkártyát: a Siófok csak akkor mehet? Nekem rémlik valami olyan szabályozás is, hogy a szövetség felkérésére lehet szabadkártyával indulni, és a szövetség annak biztosítja ezen lehetőséget, akinek akarja - vagyis akár a Siófoknak is...
Mindenesetre "kicsit" vicces, hogy a kupaezüst birtokosa nem biztos hogy jövőre indul az adott kupában...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4592) vicze válasza Egon (#4591) üzenetére


vicze
félisten

Így jár az aki kikap a tök utolsó Békéscsabától... Ja meg nem fizeti ki a játékosait...

[ Szerkesztve ]

(#4593) Egon válasza vicze (#4592) üzenetére


Egon
nagyúr

Na igen, csak kérdés, hogy megállnak-e itt a lejtőn, avagy sem.
Tök jó lenne pl. Kiss Niki a Vácban... ;] :K Bár nem tudom lenne-e rá pénzünk (a hírek szerint nem vagyunk benne az első nyolcban sem költségvetésileg, sőt... :().

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4594) ruti válasza Egon (#4591) üzenetére


ruti
Közösségépítő

úgy hallottam, hogy az MTK nem akar elindulni nemzetköziben

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4595) ruti válasza Egon (#4593) üzenetére


ruti
Közösségépítő

jók leszünk így is, szerethető fiatal csapat,
és ellenünk biztos nem fog szólni a cinikus "Ria-Ria-Hungária" :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4596) Egon válasza ruti (#4594) üzenetére


Egon
nagyúr

Az egy dolog, de vajon a 7. helyezett ettől még indulhat? Ha jól tudom, a feljutóknál is van olyan, hogy ha az 1. helyezett nem vállalja, felkérik a 2. helyezettet - de ha ő sem vállalja, akkor nem jut fel senki az alsóbb osztályból, hanem a kiesett csapat megőrizheti az adott osztályú tagságát... Ennek mintájára, vajon van valamilyen korlát?
Illetve az előző hozzászólásomhoz kapcsolódva: mi van, ha a Békéscsaba elleni zakó annak a következménye, hogy Fodor esetleg jelentős összegekkel lóg a jelen gárdának is?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4597) Egon válasza ruti (#4595) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja, csak épp egy darab hármasvédő van a csapatban, és el sem tudom képzelni, hogy mi lesz ha ő esetleg nem elérhető... :(
Egyébként kapus poszton erősödünk, irányítóban nagy talány hogy hozzuk-e az idei szintet (kérdés hogy Ballai és Kuczora mire lesz képes; meg hogy egyáltalán kiben gondolkodik majd az új edző: remélem nem Aront fogja favorizálni, mert akkor a védekezés kuka), balszélen kicsit gyengülünk, de összességében elvileg sokkal több játékos rendelkezésre fog állni, és remélhetőleg Kácsor ennél csak jobb lehet...
Szóval akár még erősödésnek is tanúja lehetünk az idei szinthez képest. Ha minden jól megy.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4598) TaliGa válasza Egon (#4597) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ballai nagyon jó kettes védő, és sztem irányítóban is beválik. Csengére én is kíváncsi leszek, bár hármasban csak jobb védő lehet, mint Szabó, támadásban meg a kvalitás megvan - a kérdés, hogy ennyi sérülés után az önbizalom is visszajön e, ha igen, akkor komoly erősödés.

"So say we all"

(#4599) TaliGa válasza Egon (#4596) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Indulhat, az irányjelzős fórumon már kész tényként kezelik, h az MTK visszalép. Az okát megértem - se pénz, se komoly csapat -, de őszintén szólva ez Vovának nem jó dzsudzsu, mert addig sztem nem lesz komolyan vehető szöv. kap. jelölt felnőttbe, amíg nincs nemzetközi kupán induló csapata, de ha az MTK meg nem akar indulni, hát róka fogta csuka...

"So say we all"

(#4600) Egon válasza TaliGa (#4599) üzenetére


Egon
nagyúr

Vova jöhetne Vácra edzőnek, és akkor megoldódna a probléma... ;]
Egyébként ha az MTK (vagy bármely más csapat) beletojik a kupába és kiesik az első fordulóban (ahol becsatlakozik a kupába), akkor még anyagilag sem jár rosszul: aligha kerül egy forduló 50 millába... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.