Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) g0dl válasza maláj (#3699) üzenetére


g0dl
addikt

Volt meccs, nyertek. Azt mondták azért nem mennek haza, mert akkor olyan büntetést kapnának, ami sok időre sújtaná a csapataikat.

A németeknek megint volt egy szoros meccsük, aminek a végén egy khm. véleményes kiállítást/pirosat "megúsztak".

Hát a mieink nagyon csúnyán égtek. Valami nagyon nincs rendben a motivációval.

(#3702) Egon


Egon
nagyúr

Lehet megint bírózni. Vagy nem.
Csúnya égés volt, kár hogy néztem (ha tudtam volna, hogy a neten nézhető a Kisvárda-Vác, nem kínoztam volna magam - legalább mi továbbjutottunk, ez sem kis dolog).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3703) ruti


ruti
Közösségépítő

megy most mindenhol a "leégtünk", meg az MKSZ elégedetlen...

azért megjegyzem, hogy ez a csikó csapat 2 jó meccset játszott 2 világklasszis csapat ellen!
(igen, ott nem volt tét, mert nem volt szégyen azoktól kikapni)
az edző bátran variált, Mo-on kapitánytól sosem látott húzásokat lépett meg, és teher nélkül a játékosok éltek a lehetőséggel, bizalommal, stb...

persze, jön a logikus gondolkodás, hogy a mai meccsre készültünk, mert ezt kellett volna nyerni...ez fejben rá is nyomta a bélyegét
mit kellett volna? elengedni az első két meccset???
ma is volt egy Fekete, aki padról profi módjára szállt be
ma éleshelyzetben, amikor az ellenfél elnyúlni látszik, nem beparázunk és időt kérünk, hanem kínaiból dobunk gól. nem egyszer, hanem kétszer!
tény, hogy 14 gólig senkit nem hagyunk jutni, akárhogyis, de leszedjük a pályáról
tény, hogy a kapusuk extrát nyújtott
tény, hogy hullámhegyről kezdték a meccset, nem völgyből.
de ezen kívül világsztár nélkül, semmi különlegeset nem mutattak, nem tudnám megmondani, hogy a csapategységen kívül meg a mentális előnyön kívül mivel nyertek, pedig sok kézimeccset láttam már

szokni kellett volna az öreg Dujsebaljev-et, az MKSZ nem tudta, a szakma sem akarta, elküldték. nekem se volt a kedvencem, meg most sem az természetesen, sőt., ráadásul azt a kudarcot nem egy megfiatalított csapattal "érte el"
remélem azonban, hogy most nem fúrják meg Vrjanest, még ha volt egy hülye félmondata ("ezek a játékosok vannak"), amit most mindenhol ki fognak ragadni, meg egy összességében nem túl profi nyilatkozata, de ha nem hagynak neki időt, itt nemigen lesz más, aki csapatot fog építeni

lehet szalagcím, hogy 0 pont, meg 3 vereség, de aki nem látja ezekben a fiatalokban a tehetséget, az vak,
mint ahogy az is, aki nem látja, hogy csak egy ilyen Vranjes-féle edzői hozzáállással szerezhetnek önbizalmat, válogatott rutint.
Lehetne várni Bartókkal még éveket, lehetne vízhordó, meg kaphatna párperceket a válogatottban, mint anno Ancsin Gabi, de az a hülye, aki nem ad lehetőséget önbizalomszerzésre! mire várunk? Máté nem tud minden meccset hozni, mint ősszel a Veszprémben, ott is el fog akadni a fogaskerék előbb-utóbb, ez törvényszerű.

az első két meccsen 100 percig azt vetted észre, hogy egyenletes a góleloszlás. de ha megnézed, olyan sorok voltak fent, amit te részegen nem raknál össze...nem volt fent Lékai, nem volt fent Csaszi, Ancsin a szélen, Such támad, és mindezek ellenére működött, mert jöttek a gólok. Dánok és spanyolok ellen!

tl, dr:
miért is fanyalgunk?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3704) Egon válasza ruti (#3703) üzenetére


Egon
nagyúr

Miért fanyalgunk? Szépen levezetted, de az ember ilyenkor nyilván nem tudja függetleníteni magát a női válogatott szereplésétől sem, egyben ítéli meg a sportágat; és az a nagy helyzet, hogy a még pár éve is világversenyen minimum a legjobb nyolcra esélyes, de többször is a legjobb négy közé jutott válogatottjaink most ippeg hogy benne voltak az első 16-ban, miközben a sportágba vagonszám ömlik a pénz - az a minimum, hogy sokan fanyalognak...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3705) ruti válasza Egon (#3704) üzenetére


ruti
Közösségépítő

vagonszám a fociba öntötték a pénzt mindig is, és ott hol vagyunk a világelittől

nincs itt semmi egyéb, csak mint pl. az angol foci válogatottal bekövetkezett 8-10 éve:
Premier League a legerősebb nemzeti bajnokság, a válogatott mégis halódott, nem jutott ki, kiesett csoportkörben, stb...
válogatott szinten nem voltak egybe, szanaszét játszottak élcsapatokban, ahol fullra voltak járatva

most a csehek nulla sztárral azt hozták, mint abban az időben a fociválogatottak közül BL sztár nélküliek, lásd. pl. Görögország,
vagy anno Dánia a foci eb-n, amikor a strandról jöttek haza, és nulla nyomás alatt, örömfocival eb-t nyertek

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3706) Egon válasza ruti (#3705) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez így van, de a foci külön állatfaj, az már "elesett", szerintem komolyan nem érdemes vele számolni, főleg amilyen viszonyok uralkodnak.
De azért a kézilabda eddig "sikertörténet" volt, jó ideje, férfi és női fronton egyaránt (kb. Kökény Beáék óta). Úgyhogy nekem ez így csalódás.
De legalább a Vác továbbjutott, ez mindenképp pozitívum...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3707) ruti válasza Egon (#3706) üzenetére


ruti
Közösségépítő

várjuk meg azért azt a női MK sorsolást, hogy mit ér a továbbjutásunk :)
én lehet szívesebben kicserélném a tegnapi továbbjutást 2 bajnoki pontra

amúgy ma 16:00-ig kell jegyet foglalni a Fradi meccsre, jössz?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3708) Egon válasza ruti (#3707) üzenetére


Egon
nagyúr

Pont ezt boncolgattam az Index fórumon: szerintem sem az MK-ban kellene kiharcolni az EHF-indulást. De azért még jólesik a lelkemnek a legjobb hatba jutás is...:)
Nem fogok tudni kimenni a Fradi ellen...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3709) TaliGa válasza ruti (#3703) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Annyira azért ez nem egy csikócsapat, a mag BL csapatokból jött, és nem először játszott válogatott mezben. A három meccsen meg lehet nézni hány percig vezettünk, szépítgethetjük, hogy milyen jól rohantunk az eredmény után, de sima vereség volt mindhárom. Rengeteg ki nem kényszerített hiba, kihagyott hetesek, ziccerek - ha így játszanak teher nélkül, akkor az elkövetkezendő 10 év nagyon szép lesz. Bodó közben a férfi válogatott Zácsikjává érett, Bartók lehet, hogy ígéretes, de őszintén, ha egy cseh srác 14-et dob, akkor miről beszélünk. Igazából senkit nem tudnék kiemelni, ami egyébként általános jellemzője mindkét vonalon a hazai kézilabdának, azaz más csapatok megtáltosodnak a nemzetközi tornákon, a kapusaik remekelnek, mindenki pörög, nálunk meg minden csak "ígéretes".

"So say we all"

(#3710) g0dl válasza ruti (#3705) üzenetére


g0dl
addikt

"vagonszám a fociba öntötték a pénzt mindig is, és ott hol vagyunk a világelittől"

Érdekes mértékegség ez a "vagonszám". Egyrészt persze igaz, ugyanakkor foci szinten nálunk még aprópénz megy focira a nemzetközi, pláne BL szinthez képest. ( ez ténykérdés, nem mondom, hogy akkor mi is rakjunk bele többet, izlés dolga ki mit gondol erről)

Kézilabdában más a helyzet, ott most mi dobogós ország vagyunk a rálöltött pénzben férfi, és női vonalon egyránt. ( Parmarson átigazolásánál 1 millió euró körül ment a bírkózás, egy celeb Neymar meg sokszáz millióért ment bohóckodni Párizsba.)

A Premier League jó példa, szerintem nálunk is a légiós helyzet körül keresendő a gyökérok. Ezzel nem azt mondom, hogy ne legyenek légiósok, de egy bajnokság második felére pályázó csapatnál ne legyen már a pélyáralépők fele légiós.

Elhangzott a közvetítésben, hogy a Cseheknél egy darab BL-ben jászó van, nálunk 12. A 12-ből kb, 6 aki nem padozni jár a BL-be, hanem érdemi szerepet kap.

(#3711) Egon


Egon
nagyúr

Tudnak sorsolni az MK-ban, hogy törne le a keze annak, aki húzott... ;] :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3712) g0dl válasza Egon (#3711) üzenetére


g0dl
addikt

Miért, bosszút állhattok. (bár nekem szimpatikus csapat a Vác, ahol sok fiatal kap szerepet, de vannak légiósaik is)

A 3. 4. 5. helyezett közül csak egy kaphatta a 14. helyezettet. A másik kettő nem örül.

(#3713) Egon válasza g0dl (#3712) üzenetére


Egon
nagyúr

Bosszút állhatunk? :F Idén vertük az Érdet... ;)
Nem is annyira az a bajom, hogy az Érdet kaptuk, hanem egyrészt az, hogy ez a negyedik meccsünk az MK-ban ebben a sorozatban, ha jól számolom, és mindig idegenben játszunk. Másrészt összesen 6 opció volt a Vác szempontjából jelen sorsolás vonatkozásában: egyrészt 3 lehetséges ellenfél, másrészt a helyszín (otthon vagy idegenben); ebből a lehető legrosszabb alternatíva jött ki (nem problémáznék a sorsoláson, ha mondjuk az Érdet vagy a Siófokot kaptuk volna hazai pályán).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3714) ruti válasza Egon (#3713) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ezzel a sorsolással van a legkisebb esélyünk a tj-ra, de így legalább kevésbé bánt, hogy nem nem tudok kimenni a meccsre...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3715) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#3716) maláj válasza unravel (#3715) üzenetére


maláj
őstag

jó a meccs, janem :DDD

(#3717) g0dl


g0dl
addikt

Amorimot szerintem Tomori jól "pótolta", kb. Ő játszott az elvárható szinten, a többiek gyengén.
Mörk egyenlege ma negatív volt, ha azt számoljuk hány gólt lőtt, és mennyit lőttek rajta, illetve hány labdát adott el, mégsem próbálták meg a játékot nélküle. Esetleg 15 perc padozás is visszazökkenthette volna, de ezt sem próbálta meg a csodaedző. Mindkét csapatban 1-3 nem légiós volt egyidejűleg a pályán.

(#3718) maláj


maláj
őstag

közben az északi rangadó meglehetősen izgalmasan alakul :K

(#3719) Neoteric válasza maláj (#3716) üzenetére


Neoteric
addikt

Megérdemeltük az eredményt, elég gyengék voltunk, románoknál ennél több kell sajna.

PSN: ne0teric_sAN

(#3720) Egon válasza g0dl (#3717) üzenetére


Egon
nagyúr

Tökéletesen egyetértek.
Mörk erősen túl van hájpolva jó a marketingje, csak sokan ezt nem igazán akarják belátni (Kurtovic ezen a meccsen nagyságrendekkel jobb volt ugyanazon a poszton).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3721) f(x)=exp(x) válasza Egon (#3720) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nyilatkozta nem régen egy bajnoki forduló után, hogy nagyon fáradt. A világ egyik legjobbja a posztján, csak ezt sokan nem látják be... Az tény, hogy ezen a meccsen nem volt toppon (hozta a többiek színvonalát, ez a meccs nagyon nem rajta ment el).
Ez az eredmény szerintem borítékolható volt, én nagyobb zakóra számítottam, főleg Martin és Görbe nyilatkozata után.
Szerintem egyébként Görbicz van a csapatba "túlhájpolva", az elmúlt (kivéve FF4) és az idei év alapján még kispad se nagyon...

[ Szerkesztve ]

(#3722) g0dl válasza f(x)=exp(x) (#3721) üzenetére


g0dl
addikt

Abban a pár percben, amíg Görbe irányított Mörk kifejezetten bojkottálta a csapatjátékot, nem vett részt a mozgásokban, álldogált az oldalvonalnál, csak labdával volt hajlandó keresztbe futni, amit rendszerint el is lőtt, vagy ha leütközték, akkor úgy passzolt tovább, hogy teljesen szétszedte a támadást. ( a vb-n emlékezetes volt, hogy a norvég válogatott mindig ütközés előtt tovább passzolta a labdát)

Martin nem értem miért nem próbálta meg helyette Tomorit (tudjuk, hogy jó azon az oldalon is), és baloldali lövőnek egyidejűleg Hansent, mive ők jó védők, csere sem kell.

(#3723) f(x)=exp(x) válasza g0dl (#3722) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Lehet én emlékszem rosszul, de ezen a meccsen csak pár támadásnál volt irányító. Nem ment neki, elsősorban nem ezt róttam fel neki, mivel már régen játszott ott. Én az egész teljesítményére írtam azt, amit. Védekezésben/támadásban kuka volt, és ez nem az első meccs...
Ezen a meccsen valóban cserélni kellett volna Mörköt (védekezésbe nem i értem, hogy gondoltam Martin,hogy mezőny egyik leggyengébb védekező játékosa majd megfogja a világ egyik legjobb támadóját), ezt nem firtatom. Csak a kolléga által megfogalmazott mondatból én nem ezt olvastam ki. :)

(#3724) Egon válasza f(x)=exp(x) (#3721) üzenetére


Egon
nagyúr

Hagyjuk már ezt, Groot vagy Broch miért nem fárad el?!? Mégis, mitől fáradt egy élsportoló, a szezon közepén?
Nem mindig szoktam nézni az ETO meccseit, még a tévés meccseket sem. Jól játszó Mörk-öt még nem láttam. Jól játszó Groot-ot, Broch-ot, Grimsbö-t stb. meg igen. A csúcs pedig az, hogy Mörk kiemelést kapott a tegnapi meccsre az nso-n... :W :W :W Erre mondom, hogy hájpolva van ezerrel (mint anno Fischer Pali a Fradi focicsapatában: volt olyan meccs, hogy az őt fogó védő is hetes osztályzatot kapott, meg Paja is, ami már önmagában kizárja egymást). Pedig legalább annyi (de inkább több) gólt lőttek róla (nem csak közvetlenül, hanem a rossz bejátszásai és passzai, gyenge lövései utáni leidításokat is beleszámítva), mint amennyit lőtt.
Görbe tényleg gyenge teljesítményt nyújt, de azért a "védekezésben/támadásban kuka volt" kitétel meglehetősen erős. Labdát is szerzett védekezésben, és a B2-es védők sem voltak mindig a topon, ezért is kellett besegíteni. Az egész védekezés nem működött, nem egyszer. A csúcs az volt, amikor Mörk bénázása után Bódit cserélte le a nagytudású mester... :W
Az igaz, hogy rendkívül sok a sérült, de ettől függetlenül is hozni kellene ezeket a meccseket. Ha ebből BL-győzelem lesz, az a világ 8. csodája lesz (mondjuk még mindig sanszosabb, minthogy a Veszprém nyerjen).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3725) Egon


Egon
nagyúr

Kár ezért a bukott meccsért, a sok kihagyott hetesért. Az Újváros sajnos pont ellenünk szedte össze magát...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3726) g0dl


g0dl
addikt

Na a mai Fradi nagy volt, két különböző félidővel. Jó volt ez így belerázódni a BL-be. A fiatalok is jól teljesítettek.

Viszont a bírók össze-vissza füttyögtek, teljesen érthetetlen.

(#3727) Egon


Egon
nagyúr

A jó csapatnak szerencséje van. A jelek szerint mi nem vagyunk jó csapat...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3728) ruti válasza Egon (#3727) üzenetére


ruti
Közösségépítő

valahova ide prognosztizáltuk magunkat szezon elején helyezésben, ahol most vagyunk

többet voltunk TV-ben, mint az elmúlt öt évben összesen, minden meccs élvezetes volt a külső szemlélőnek (talán ezt az utolsó kivéve), egyeseken kimondottan színvonalas játék volt (Érd, Fradi), és nyitottak voltak végig, ami megint a semleges nézőnek érdekes

szerintem nincs szégyenkezni valónk
és a GVM is országos ismertségre tett szert :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3729) Egon válasza ruti (#3728) üzenetére


Egon
nagyúr

Ha racionálisan nézem igazad van, de emocionálisan nem tudom elfogadni. Olyan kevés kellett volna a Debrecen, a Siófok, tulajdonképpen a Dunaferr és most a Várda ellen is a pontszerzéshez, és igazán kiélezett végjátékból csak egyetlen esetben, a Fehérvár ellen jöttünk ki jól, ez bánt.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3730) Egon


Egon
nagyúr

Megint egy gólos bukta... :W

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3731) maláj


maláj
őstag

S1-en zebrák vs. mordoriak :DDD

(#3732) g0dl válasza Egon (#3730) üzenetére


g0dl
addikt

Pedig Mörk miatt gyengült, az É.R.D

(#3733) Egon válasza g0dl (#3732) üzenetére


Egon
nagyúr

A rossz nyelvek szerint erősödött, Gonzalez annyit hibázott a legtöbb meccsen, hogy összességében több kárt csinált mint hasznot. Kiss Niki a meccs egyik legjobbja volt.
Amúgy meg az Érdnek van annyival jobb játékosállománya, hogy egyetlen játékos kiesésével még nem mi vagyunk a meccs esélyesei...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3734) Egon


Egon
nagyúr

A Veszprém BL-győzelméhez pedig már lassan nagyobb csoda kellene, mint a Vác dobogóra kerüléséhez a bajnokságban (sőt: lassan a FF is meglepetés lenne tőlük).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3735) g0dl válasza Egon (#3733) üzenetére


g0dl
addikt

Az összességében jó, ha Kiss Niki többet játszik, és az se baj ha Martinescu most nem a felépülés utáni Tomorit hajtja sérülésbe.

Látom az É.R.D. elleni meccsen maradt még izgalom, és akció a lefújás utánra is.

(#3736) Egon válasza g0dl (#3735) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja.
Majd kap az Érd 1-2 zártkapus meccset, ami úgy lesz időzítve, hogy véletlenül pont a Vasas és a Kecskemét elleni meccseiken fog életbe lépni. Nekünk meg be kell majd fizeni az MKSZ kasszájába 500K-t a bírók megsértése miatt, esetleg egy meccsre eltiltják az edzőt, mondjuk a Siófok elleni idegenbeli meccsre időzítve...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3737) TaliGa válasza Egon (#3736) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Miért kapna az Érd büntetést? Nézd már meg az esetről a videót: [link], mert én itt semmi olyat nem látok, amiben el lehetne marasztalni bárkit is, kivéve a Vác edzőjét (a nyilatkozatuk így meg külön égő).

"So say we all"

(#3738) Egon válasza TaliGa (#3737) üzenetére


Egon
nagyúr

Mondjuk azért, mert az alábbi képen látható módon, olyan ember "rendszabályozza meg" az edzőt, aki sem rendezői ruházatot, sem jelvényt, sem bármiféle azonosítót nem visel? :U Milyen alapon van egyáltalán a pályán? :U
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=146781750&t=9109327&openwith=1

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3739) celf


celf
őstag

Sziasztok!

Ide is beírom, hátha van köztetek olyan, aki sportol és szívesen kitölti!
Szakdogámhoz kérdőív.

Edzés és bemelegítés

köszönöm! :)

(#3740) Egon válasza Egon (#3738) üzenetére


Egon
nagyúr

No meg az is vicces, hogy a rendezők nem a saját közönségükkel foglalkoznak (vélhetőleg leköpték vagy más módon fizikailag inzultálták Szilágyit, pont nem látszik mert NA besétál a képbe), hanem az edzőt teperik le, aki már leült, a székről rángatta fel a "szimpatikus" kopasz "úriember".
Ha szerinted ez a szakszerű eljárás, nincs miről beszélni.
Egyébként meg érdemes lenne megnézni a meccset: vélhetőleg okkal volt ideges a bírókra (még ha nem is szabadott volna ennyire kikelnie magából).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3741) TaliGa válasza Egon (#3738) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Bocs, de ha vki egy tömegrendezvényen minősíthetetlenül viselkedik (ha a többitől eltekintenénk, az is már nagy szégyen, h egy nézővel akar verekedni), nehogy már az legyen a legfontosabb, h ki fogta le...

"So say we all"

(#3742) TaliGa válasza Egon (#3740) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Nem látszik? Székről rángatták fel? Megnézted a videót?

"So say we all"

(#3743) Egon válasza TaliGa (#3742) üzenetére


Egon
nagyúr

Megnéztem. A jelek szerint te nem... :U
2:23-nál pattan fel a padról és fordul a nézőtér felé. Hogy miért, az nem látszik, mert NA takarja. 2:33-nál látszik, hogy a székről rángatja fel a kép jobb oldalán levő kopasz, aki utána hátracsavart karral viszi ki. MegaLOL.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3744) TaliGa válasza Egon (#3743) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Bocs, gondolom Vác szurker vagy, akkor nyilván úgy is lehet értelmezni. Semlegesként én csak azt látom, h vmiért újra elgurul a gyógyszer, megüti az öreget, lökdösődik a szervezőkkel (ekkor kerül a székre, és nem azért rángatták fel, mert csak ott ült), és kivezetik. 1:24-nél viszont valóban leköpi a zsűrit az edző...

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#3745) Egon válasza Egon (#3743) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyébként természetesen gáz volt a bírókkal és a zsűrivel szembeni tombolás, ezt nem is vitatom.
De fenntartom, hogy komoly rendezői túlkapás történt. Kíváncsi leszek a folytatásra: tartok tőle, hogy olyan szankcionálás lesz, aminek nem fogok örülni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3746) Egon válasza TaliGa (#3744) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem ütötte meg az öreget, messzebb állt tőle annál, ezt nem jól láttad. Az a köpésgyanús eset is érdekes 1:24-nél: egyrészt két méterre áll az asztaltól, másrészt még csak felé sem figyel senki, harmadrészt NA takarja az asztal nagy részét (nézd meg a lábukat, mindkettőnek a narancssárga sávban van...), negyedrészt láttam már olyat, hogy valaki egy sommás vélemény kimondása közben "biccent" így - nem mernék mérget venni rá, hogy tényleg köpött (de lehet hogy mégis).
Az "úgy is lehet értelmezni" részt nem értem: szerintem azt, amit leírtam, amit kifogásoltam, azt csak egyféleképp lehet értelmezni... :U
Ha beleolvasol mondjuk az nso fórumába, ott is eléggé megoszlanak a vélemények, messze nem az van, hogy egyöntetűen csak a váci edzőt ítélnék el...
Egyébként néhány gondolat egy kézis portálról: [link]

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3747) TaliGa válasza Egon (#3746) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ezt az oldalt nem ismertem. Amivel egyet tudok érteni, h Szilágyi (csak a tévés meccseken láttam) időkérései üdítő változatosságot jelentettek - látszott, h jól felkészült, és nagyon összeszedett - tehát biztos, h jó edző. Ráadásul egyetlen eset (előzmények nélkül) ne minősítsen senkit. Mindenkinek lehet rossz pillanata. És szinte 100% h történt valami, amikor ott ült, bár sztem nem köpték le, de valamitől kinyílt a bicska a zsebében - persze edzőként akkor sem lehet ez a reakció.

Ugyanakkor, az említett oldal nem kicsit részlehajló, most komolyan ilyen érvek jöhetnek szóba, "hogy hasonló esetben mit csinált volna Szabó E"? Vagy hogy a bírók tévedtek e? Mit számít ez ilyenkor?
Az egész ügy ráadásul (semleges nézőpontból) eléggé idiótán volt kommunikálva - "leköpték az edzőt, és bántalmazták" jött elő a Vác, holott ha azt mondják, h gyalázatos bírói tévedések után elszakadt a cérna, akkor az ember könnyebben rokonszenvezne.
Amúgy látszott, h szerencsétlen ember az ideg-összeroppanás határán van, tényleg nem volt egy váci stábtag, játékos, bárki, aki észrevette volna, és szépen kivezeti már az elején?

"So say we all"

(#3748) Egon válasza TaliGa (#3747) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát igen, nagy kár hogy ez megtörtént, és még nagyobb kár, hogy pont a Váccal...:(
Egyébként itt van Szilágyi nyilatkozata, és egy másik, szerintem korrekt cikk: [link]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3749) g0dl


g0dl
addikt

Ebbe szerintem érdemes belehallgatni.

Danick Snelder másfél éve játszik a Fradiban.

(#3750) Neoteric válasza g0dl (#3749) üzenetére


Neoteric
addikt

Jó a nyelvérzéke, respect. :D

PSN: ne0teric_sAN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.