Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

(Tudom, hogy nem illik, de) aki cukorral issza a kávét, milyen cukrot használ? Én majdhogynem szirupnak szeretem. (5 cukorral) Viszont az tűnt fel, hogy egy adott márkájú kristálycukor sokkal édesebb, mint egy azonos márkájú de kockacukor. Ez real, vagy van valami az izlelésemmel? :R

(#902) koxx válasza Sumptuous (#901) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sose értettem, hogy lehet ennyi cukrot pakolni bármibe is. Mondjuk az az előnye, hogy nem érzed ki ha szar a kv.

(#903) #49155328 válasza Gibo (#897) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nehogy aztán meglepetés érjen benneteket! :U

domerator a szükség nagy úr! :D

Aureel akkor te már kávés cukrot iszol. :O

[ Szerkesztve ]

(#904) Sumptuous válasza koxx (#902) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Igen, innen jött a szokás.. :))

(#905) kisza25 válasza Sumptuous (#901) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én max mézet rakok bele, de a kockacukor ugyanaz, mint a sima, csak össze van préselve.
Cukrok

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#906) tboy93 válasza Sumptuous (#901) üzenetére


tboy93
nagyúr

5 cukor? :Y

(#907) Erdei88 válasza #49155328 (#903) üzenetére


Erdei88
veterán

Miért érné meglepetés?

(#908) Gibo válasza #49155328 (#903) üzenetére


Gibo
senior tag

Egy kollégával közösen választjuk ki a kávét ami majd megy bele (és a cég fizeti... :DDD ) szal nem hiszem hoyg oylan nagy meglepetés érne. nem rossz a nespresso, de amit otthon föz a krups automata az jobban ízlik.

(#901) aureeel nem placebo, sajnos valós hogy egyik cukor édesebb mint a másik. Gondolj bele, sóból sem ugyanolyan erös mindegyik. Még egy márkán belül sem. Mi adalékmentes tengeri sót veszünk finom illetve durva kiadásban, és a finomra örölt "sósabb" :))

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#909) Peterhappy válasza Gibo (#908) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ujonnan alakult szakterulet lettunk, uj asszisztenssel. Kaptunk automata kavefozot, gyorsan berendeltettem a Holgyemennyel (akit amugy imadok) Gondolasokat a Kapuczinertol.
Nem viccelek, a vezerigazgatotol kezdve a vezerhelyettes, a belso ellenor... Kb a fel top management hozzank jart kavezni. A vezerigazgato mindenre megeskudott, hogy ilyen jo kavet nem ivott.

Aztan elfogyott a 3kg kv es valtottunk vmi Segafredora. Hogy miert? Mert az asszisztensnek annyira nem jott be a Kapuczineres kv, a fonoknek meg mindegy volt, nem kavezott, az SF meg csak 3k volt/kg es nem 4k/kg, raadasul nem kellett rendelgetni, a kinai uzletben mindig van... :D :W

(#910) Peterhappy


Peterhappy
őstag

"Géppark" :)

Joforman teljesen elhagytuk az allati eredetu tejet, igy novenyi tejet szoktunk fozni.
Hetvegen en is iszom egy-egy "tejes" kavet, de en alapvetoen presszozni szoktam.

A gepet nehany eve szuletesnapomra kaptam Felesegemtol es Baratainktol. Nem szoktam ajandekot kapni, nem is igazan szeretek - nagyon nagy meglepetes volt :B Igy amig csak birja a gepezet, nem lesz lecserelve.

[ Szerkesztve ]

(#911) mobal válasza koxx (#902) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nem teszek a kávéba 2007 óta cukrot és én személy szerint nem bánom. Azt leszögezem, mindenki igya úgy a kávét ahogy szereti! Akkor jó kis Wiener extrát toltam még szarvasiból... :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#912) mobal válasza tboy93 (#906) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

.33-as kólában van talán 6 - 8 kockacukornyi ha jól emlékszem.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#913) tboy93 válasza mobal (#912) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mar akieben, zerot tolok :P

(#914) kisza25 válasza tboy93 (#913) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na azt hogy lehet meginni... Amúgy nekem minden édesítőszer farksétvágyat csinál, pofon a sz@rnak, meg mindről kiderül utólag, hogy rákkeltő

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#915) sz.zs. válasza Peterhappy (#909) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Háát pedig a Sega a Gondolások után...hogyismondjam... :U

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#916) tboy93 válasza kisza25 (#914) üzenetére


tboy93
nagyúr

En a cukrost nem tudom meginni. :P

(#917) MADcat válasza tboy93 (#916) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sógor 6 cukor. És baszki észreveszi ha egyel kevesebbet rakok bele. :Y Én nulla cukor, kis tej. Vagy tejhab. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#918) Mr.Csizmás válasza MADcat (#917) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

bzmg :DDD nekem a heti fogyasztásom ennyi - egy adagba egy fél kiskanalat teszek, annyit is megérzek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#919) Ance válasza Mr.Csizmás (#918) üzenetére


Ance
őstag

A fél kiskanalat simán ki tudod váltani, ha kipróbálsz egyszer egy közepes pörkölésű etióp kávét. Az pont olyan, mintha ennyi cukrot tennél bele. :K

(#920) tboy93 válasza MADcat (#917) üzenetére


tboy93
nagyúr

En is ugy iszom, mint Te :K

(#921) Mr.Csizmás válasza Ance (#919) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

inkább eü okai vannak, kávé nélkül még alacsonyabb lenne a vérnyomásom, pár éve üzemorvosin a 3. után meg tudták mérni :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#922) Sumptuous válasza MADcat (#917) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Na, végre valaki :D Már kezedtem magam szarul érezni az 5 cukor/kv-val. Egyébként régebben instant kávét ittam, mert csak én kávéztam a családban. Illetve nagyszülőknél volt kotyogós, (sárgacsíbó, mimás? néha volt valami zöldkávé is..) már az is felüdülés volt néha. Sajnos az instant kávét meg szerettem túltolni, ezért ihatatlan lett, csak a több cukor/tej kombó oldotta meg a problémát. (Kiönteni luxus lett volna.) De nem azokat a gagyi nescafé és 3in1 vackokat ittam sosem, hanem az eggyel minőségibb "fagyasztva szárított" csodákat. Pl.: Ma is iszom néha, ha nosztalgiázni szeretnék, vagy ha vikkentre megyünk. Szóval nekem innen az 5 cukor, mondhatni van mentségem. :D Persze próbálok leállni.. :K

Kólából nem megy le nekem sem a zéró, sőt egyenesen bosszant, hogy manapság nem lehet lassan 'normális' üditőt venni, csak ilyen diabetikus sz@rt.
Régen 10/1 volt az arány, (sajnos) ma ez kezd megfrodulni. A cukor tudjuk mit okoz, nade amivel helyettesítik? Nyilván olcsóbb a sok 'műcukor' és gondolom nem az egészségtudat vezérli a nagy cégeket sem. (Inkább a nagyobb haszon.) :R

(#923) Peterhappy válasza Sumptuous (#922) üzenetére


Peterhappy
őstag

Epp tegnap olvasott Kolleganom valami cikket, abban azt irtak, cukor helyett erdemes fahejat tenni a kaveba, ha meg tul keseru a kave, icipici so lazitani tud az izen.
Mar elottem is a kep, ahogy a kockacukor melle kockasot is tesznek a kistanyerra :D

Viszont a fahej jo poen. Elozo munkahelyemen a Szarvasiba tettunk neha a kave melle.

@Sz. Zs.: Ihatatlan sz.r? :U az. Arra jo volt, hogy a napi harom kavembol napi ketto legyen. Igaz, csereben akkor kezdtem ujra tejjel inni (vagy kavetejszinnel), de aztan arrol is leszoktam, mikor az egeszsegtudat mindenkiben azzal merult ki, hogy 1.5%-os tejet(?) hozott...
Azt a Sega-t sokszor ittam ugy presszonak, hogy a pohar aljara oroltem egy kis borsot. Ugy egesz jo volt.

Most ha tejes kave, abba nem teszek cukrot, a tej eleg edes (nekem) magaban. Novenyi tejesbe szoktam neha vmi edesitot tenni, de alapvetoen tisztan, presszot iszom. Neha pici (kave)tejszinnel, de arrol meg a rohadt sok pici muanyag hulladek miatt szoktam le.

Az Auchan sajat markas kavejat probalta mar valaki? Lattam par tesztet, amin eleg jol teljesitett (foleg az orolt, de a szemes is). Meg nem mertem bevallalni.

(#924) dugesz77 válasza Peterhappy (#923) üzenetére


dugesz77
őstag

Én Auchan 100% arabicás szemeset iszogatom automata gépből . Néha egész jó áron adják 399Ft volt legutóbb is a negyed kiló. Semmi extra kiütő íz, talán ez a legnagyobb előnye teljesen jó alapkávé.
Mostanában talán ár/érték arányban a legjobb számomra a piros Barista Omnia (már ha nem kapok AVX Goldot) 1600 körül van a fél kiló annyiért nem rossz az sem.

(#925) #49155328 válasza Erdei88 (#907) üzenetére


#49155328
törölt tag

Lásd itt lejjebb a kolléga esetét vagy a legalja automatát megveszik aminek az őrlőjét nem lehet beállítani normálisan.
A Nespressoból meg ugyan azt a minőséget kapod mindig.

(#926) Peterhappy válasza dugesz77 (#924) üzenetére


Peterhappy
őstag

100% arabica espresso? Az lesz az, koszi!
Az eleg jo ar, hogy egy probat megerjen, bar allitolag a bio valtozatuk meg jobb.

Nalunk most Lidl bio szemes megy, fel kg/1500 penz, akcioban egy ezres szokott lenni.

(#927) sz.zs. válasza Peterhappy (#923) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Hát ezt így konkrétan nem akartam leírni, de az biztos, hogy sokkal nagyobb a különbség az élvezeti értékében, mint az árában, a Gondolásokhoz képest.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#928) Gibo válasza Peterhappy (#909) üzenetére


Gibo
senior tag

az durva...nálunk konszenzus van. Azt rendel a cég amit mi mondunk :DDD ;] Egyébként kezdésnek majd sárga Helmut Sachers lesz. Aztán ha maguntuk, akkor vagy váltunk kék/piros-ra, vagy keresünk magunknak egy másik kávét.

(#925) FPSTunker Ilyesmin nem igazán szoktak spórolni nálunk de majd kiderül...nem akarom elkiabálni :DD Bécsben dolgozom, osztrák cégnél. Azért arra oda szoktak figyelni, hoyg mindenböl normálisat vegyenek.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#929) #49155328 válasza sz.zs. (#927) üzenetére


#49155328
törölt tag

Őrölt borssal azért ütős lehet. ;]

(#930) Peterhappy válasza sz.zs. (#927) üzenetére


Peterhappy
őstag

Pardon, a kifinomult énem később kelt ma, mint én :B

@FPSTunker: őrölt borssal mindegyik az :D Télen amúgy marha jól esik.

(#931) sz.zs. válasza Peterhappy (#930) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Kóstold meg egyszer ezt! Picit fűszeres, szerintem nagyon finom kávé: Jingle blend

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#932) Peterhappy válasza sz.zs. (#931) üzenetére


Peterhappy
őstag

Felírtam, köszönöm! Ezt kérem majd születésnapomra :K

(#933) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Egy jó erős fekete (kivételesen egy cukorral), így estére.
Mögötte a ""géppark*²"" (nem merem így hívni :N )

alt="alt="alt="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""""" title="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""""" title="alt="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""""" title="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""""""" title="alt="alt="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""""" title="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""""" title="alt="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""""" title="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""""""

Bármennyire is szidva van ez a kapszulás gép, azért mégiscsak egyszerűbb ideslattyogni, kiválasztani(!), hogy milyen kávét szeretnék inni, majd bedobni a gépbe és 1 percen belűl már kortyolgatni. Másabb, mint a fagyasztóból kivenni a babot, azt megmókólni, hogy gépbe rakható állapotban legyen, stb. Ez meg ~mindig friss, asszony is elbánik vele. (Ő nem kávéfogyasztó, még a szagát sem szereti, emiatt nem is igazán ért hozzá.. de ezzel a géppel meg a hozzá tartozó habosítóval tök jó lattét vagy kappucsínót tud nekem reggelire az ágyba hozni. :R ) Peace! Egy szó, mint száz, aki hasonló helyzetben van, mint én* és gondolkodik egy ilyen gépen; ne tegye. :C

*Egyedüli kávéfogyasztó a családban, de nem éri be a kotyogós/szarvasi géppel. Egy kapszula 80/150 Ft. A gép max 20k. Nekem sosem térűlne meg a "másik oldal", emiatt döntöttem így.[/OFF

(OFF)Szerk: *² De'Longhi Inissia+Aeroccino 3 Összesen volt 26k egy 20k-s kapszula+5k-s csésze kuponnal. Asszem' megérte :)) (/OFF)

[ Szerkesztve ]

(#935) looser válasza #72961024 (#934) üzenetére


looser
addikt

Most nem emlékszem hirtelen, de volt a Szarvasinak egy pumpás gépe, ezek szerint azt használod? Nagyon izgatott pár éve, lévén hazai gyártmány, de végül lett a Jófogásról egy még garis kis DeLonghi E155. A többi gépük is (forralós) elnyűhetetlen, bár a víztartályból nem tudom, az állott szagot mivel lehet eltüntetni...
Na de visszatérve a presszógépedre, valaki fentebb említette a hőstabilitást, ezt azzal is közelebb lehet hozni, ha egy fél órával előbb bekapcsolod a gépet. Trükk: kapcsold be a gőzölőt, ekkor felmegy akár 150 fokig a hőmérséklet; ekkor hagyod visszahűlni, de addigra elég jól átmelegszik a gép. Az átfolyás miatt (szobahőmérsékletű vízzel számolva) azért a 90 fok körüli bojlerben lévő víz és a helyiség 2x foka között még mindig elég sok a különbség. Az előmelegített csésze is segít; a kávézókban a gépek tetejére vannak téve a csészék, ahol akár 50-60 fok is lehet. Ehhez egy kis trükk: a gépedből küldj bele vizet, s az addig maradhat, amíg a csapolást meg nem kezded. Ezekkel már nyersz pár celsisus fokot.
Hajrá :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#936) #49155328 válasza looser (#935) üzenetére


#49155328
törölt tag

A műanyagon mi melegszik át, hőtartás nem nagyon van.
Szerintem.
Van itthon Saeco kvgép kb 2kg, a Gaggia meg 8kg.

(#937) looser válasza #49155328 (#936) üzenetére


looser
addikt

Én is rézkígyóztattam a Babyt, de azt nem tudom, mennyit esett volna a hő, mivel piddel együtt került beépítésre. A burkolata ennek is műanyag, de a réz előtt is szépen beállt, ha egy órával csapolás előtt bekapcsoltam. Gondolom jóval többet esett a hőmérséklet, ezt sajnos nem tudom. De mindenképp hasznos bekapcsolni előtte legalább fél órával, még ha 1-2 fokot is jelent csak a végén és az azért elég, hogy közelebb legyen az ember az áhított eredményhez.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#938) Erdei88 válasza Sumptuous (#933) üzenetére


Erdei88
veterán

2016-2019 év végéig ittam kapszulás kávét.
Tényleg nagyon kényelmes és változatos.

Viszont a mostani automatám is érezhetően jobbat főz. Az öcsém Rancilio Silvia-ja pedig még jobbat.
Persze, azt hozzá kell tenni, hogy az automatára is időt szántam , hogy beállítgassam, illetve 4-8 ezer forint/kiló között kávéval használom

(#939) kisza25 válasza Erdei88 (#938) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A 4-8eFt/kg kávé is olcsóbban jön ki, mint a kapszulás

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#940) tboy93 válasza kisza25 (#939) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nespresso kapszulában 5-6gr kávé van, 135Ft/kapszula -> bőven 20 ropi fölött van 1 kg kávé :DDD

(#941) kisza25 válasza tboy93 (#940) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azért mondom :) én részben azért is hagytam fel a kapszulával, mert nagyon drága és mert nagyon környezetszennyező az a sok kicsi műanyag :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#942) Peterhappy válasza kisza25 (#941) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R

(#943) MADcat válasza kisza25 (#941) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Szarkazmus on. Dehogy az. Már ezerszer elmagyarázták, hogy nem szennyező... :W Szarkazmus off.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#944) Sumptuous válasza kisza25 (#941) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Aluminium, és van hozzá gyűjtőzsák (ingyen) amit visszavesznek bármelyik butiqban és eljuttatják a megfelelő helyre. [link] Bár a legtöbb "gagyi" kávé (spár sajátmárkás, aldisok stb.) tényleg műanyagban vannak, de azokon az íze is érződik, én nem veszek olyat. Ha már a sporolás, lehet venni bele olyan fém újratölthető kapszulát, amibe saját örlemény rakható. [link] De egyébként igencsak drága még így is, abban igazad van. Viszont ahogy írtam is, egy embernél nem térül meg az autómata és a fejlettebb gépek :D :R

(#945) Ance válasza kisza25 (#941) üzenetére


Ance
őstag

A műanyag az alumínium, de minden másban igazad van.

Mondjuk az alumínium Jacobs és Lor kávékkal már csak 12.000 egy kiló kávé.

[ Szerkesztve ]

(#946) kisza25 válasza Sumptuous (#944) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én nagyon sok olyat ismerek aki kapszulást iszik, de egyet sem aki külön gyűjtené.
Az én gépem évente hozza vissza az árat és megvan 3 éve, igaz nem is egyedül kavézok.
Ha töltögeted mitől kényelmesebb?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#947) Erdei88 válasza kisza25 (#946) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez a vissza hozzá az árát egy kicsit paradox, mert csak vissza az is a pénzt, csak kisebb mértékben :D

(#948) kisza25 válasza Erdei88 (#947) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Megiszok/unk napi 3-5 kapszulast vs főzött kávét, 300-500Ft vs 200-300Ft, az egy hónapban 3000-6000Ft, egy évben 36-72e Ft, 35eFt vettem a gépet, de majd leszokunk a kávéról :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#949) Erdei88 válasza kisza25 (#948) üzenetére


Erdei88
veterán

Tehát akkor nullán vagy 1 év után? :F

(#950) kisza25 válasza Erdei88 (#949) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igen, ha több kávét iszol még hamarabb megtérül, persze 100eFt+ gép esetén tovább tart, én egyedül iszok+ édesanyám, sógornő, sógor, tesóm szokott csatlakozni, kb minden napra kijön 4-5 kávé.
Persze, ha nem iszol kávévét az még olcsóbb, de akkor mit keresünk ebben a topikban :DDD
Ja és nekem jobban is ízlik, mint a kapszulás és nincs megkötve a kezed, hogy mit iszol.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.