Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20590) Tüzi válasza kesenyi (#20589) üzenetére

Neha en is kezdtem azt hinni.
De gondolom a nagy terv az volt, hogy hazaerek vele penteken, es hetfon Debrecen mellett lerakok :D
Milyen nezes lesz csutortokon amikor megallok valahol Alessandria kornyeken...
Amugy jo sracok, nincs veluk bajom, dehat a matek meg a logical thinking az nem az erosseguk.
Otszor pofaztam el, hagyjak, hogy en beszeljek az iranyitoval, nekik is konnyebb, nekem is konnyebb, nekik is gyorsabb, nekem is gyorsabb, barmi szar beut, nem kell huszonhat telefonhivason at kerni egy nyamvadt refszamot.
Nem.
Akkor nem, nekem igazabol mindegy :)
Kicsit ilyen "maguk alatt vagjak a fat" erzesem van, de felolem...
Igazabol szamomra a honap vegen vege, annyira nem izgat mar.
3 ev alatt csinaltam egy sajat hibas kitolatott lampaburat, levontak :) A ponyvat nem karcoltam meg sose.
A masik sofor 1.5millios tengelysulyt hozott ossze, benyeltek, a harmadik hetente bassza szet az autot, benyelik, igazabol kb azert dolgozunk, hogy a masik ketto faszsagat kompenzaljuk :D
Faszi bement 4mes hid ala olaszoknal, ami echte 4m volt, masodik rakoncaig leszakitotta a tetoponyvat, a muanyag izeket, mindent, es ez csak 150kmerrel arrebb, a felrakon tunt fel neki, hogy furcsan vilagos van a potban :F Wtf...

Ha nekik ez megeri... csinaljak.
Nekem faj a hatam, megyek dokihoz, motorom-autom is szeretnem befejezni majusban, nyaron kezdodik az aquapark... Van nekem jobb dolgom mint 14-15ezreket menni, aztan aludjal nappal 60 fokban, ejjel meg toljad, mert reggel lerako.
Nem nem :N Hulyek mar a masik oldalon...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.