Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20051) kesenyi válasza Tüzi (#20046) üzenetére


kesenyi
tag

A 2000es évektől jött be a chemtrail jelenség, ami több évnyi tagadás után hivatalosan is be lett ismerve, és átnevezték bolygómérnökségnek. Na az ő tevékenységük eredménye ez, nem a bocifinggé :DDD

(#20052) Tüzi válasza kesenyi (#20051) üzenetére

[kép]
az mar a masodik vilaghaboru ota megy :DDD

Az amirol beszelsz, az letezik, csak nem fogod latni, mert az ezustjodid nem hagy nyomot...
[link]
Kinaban probalnak meg esot csinalni igy, de ott meg raketakat lonek fel, nem repulovel viszik.

Amit repulovel vittek, az meg az agent orange volt, vietnami haboru alatt.

Mindegy, hagyjuk.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20053) stingy2


stingy2
senior tag

Sziasztok. Jövő héten megyek GKI alapvizsgára (3 teszt meg esettanulmány). A gondom, hogy novemberben kezdtem, de a CE vizsga, meg az év végi leállás miatt már vagy 1 hónapja nem foglalkoztam vele, és jan. elején lejárt az e-Titán hozzáférésem. Amit kellett teljesítettem, de lassan megkopik a "tudás", és jó lett volna még gyakorolni kicsit, tölteni próbateszteket. Szóval a kérdésem, hogy van-e esetleg itt valaki, aki már levizsgázott elméletből, de még maradt valamennyi GKI-s e-Titán hozzáférése, amire már nincs szüksége, és ha nem gond, megosztaná erre a pár napra a hozzáférését? (felhaszálónév, jelszó és persze privátban) Tudom, vannak ott személyes adatok, és megértem, ha nem lesz jelentkező, de azért megpróbálom, hátha :).
Megkérdeztem a sulit, és csak 30 napos + hozzáférés van 14.500Ft-ért, amire már végképp nem akarnék költeni, így is baromira megdrágult minden a szeptemberi változtatások után.

INTJ

(#20054) Agyrák666 válasza stingy2 (#20053) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Irtam pu-t.

(#20055) Tüzi válasza Agyrák666 (#20054) üzenetére

Nekem is van ha kell meg esetleg.

Mas:

:DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20056) kzolisajnos válasza Tüzi (#20055) üzenetére


kzolisajnos
csendes tag

ilyet már én is láttam valahol, talán a győri audiban. Nekem nem gond, ha ők meg betartják az időpontokat.

Hétfőn olyan jó helyet találtam éjjel Augsburgban, hogy reggelre befagyott a póton a fék, ma délután szabadultam el végül a szervizből. Remélem nem ilyen lesz az egész év :)

(#20057) Tüzi válasza kzolisajnos (#20056) üzenetére

Ott fenykepeztem ma. Azert azt erosen megnezem amikor valaki a vamzarzsinor-ponyva-lecezes-rakoncavas-tetoemelest megcsinalja 7 perc alatt...
Irtam is nekik szep google reviewot.
Boszme nepseg.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20058) KAMELOT válasza Tüzi (#20057) üzenetére


KAMELOT
titán

7perc alatt mutassák meg ők, mit tudnak. Ezt a 7 percet még álmukban sem csinálják meg.
Amikor papírt kellett csak spanizni, akkor is 1ó tartott.
Élvédő + spani + lecek + ponyva + vámzsinór.

kzolisajnos: Miért fagyott be?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20059) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Elképesztő meglepetés, D A3, 18:45-kor álltam meg itt. S két nagy parkolót varázsoltak a schpounzok ide! S, ahogy látom, még nem sokan ismerik, még mindig van egy csomó hely. Jegyezzétek meg ezt a helyet! GPS szerint, innen Gyál 9:45.

(#20055) Tüzi : 7 perc alatt behúzom a ponyvát, még le is csatolom. Nem ír lecezést, teljes kibontást. ;]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20060) KAMELOT válasza HoTaZo (#20059) üzenetére


KAMELOT
titán

A6-on is csináltak 2 új parkolót. Kezdik megerőtetni magukat.
Hildesheim előtt is van 1 új nagy parkoló.
AT A8 is csináltak egy újat, de csak WELS felé vezető úton a másik felén nincs.
Amit te mutatsz ott már parkoltam már tavaly egyik felén, de csak a fele volt nyitva. Akkor a másik felén. Már valamit kell csinálni, mert katasztrófa.
A94 csak 1 nagy parkoló van, állandóan tele van és az úton állnak már a kamionok.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20061) HoTaZo válasza KAMELOT (#20060) üzenetére


HoTaZo
őstag

Reméljük, hogy ez a kezdete egy nagy folyamatnak! :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20062) KAMELOT


KAMELOT
titán

Már 1 hete nem mostam meg a kamiont. Szép sós az egész :DDD
Mínusz időben nem ajánlatos mosni, le is volt zárva a mosó, mert takarították meg valami csöveket cseréltek ott. Majd jövő héten megmosom.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20063) HoTaZo válasza KAMELOT (#20062) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én meg Dec. 22-én mosattam le, azóta pihent, 2-án, tisztán indultam vele. Pénteken örültem, hogy beértem 10 óra vezetésben a telephelyre. Van egy jó mosó útközben, de inkább siettem hazafelé.
Holnap lerakok, megyek szélvédőt javíttatni, kaptam egy kavicsot Hollandiában, odafelé még beugrok mosatni. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20064) Tüzi válasza HoTaZo (#20061) üzenetére

Aminek mire erezheto eredmenye lesz...
Errol beszeltunk amugy regebben, hogy.valami 80km-enkent kell mar normalis, elheto nagysagu parkolo?
Mert most pl jovok A3on, Regensburg es Passau kozott ket darab van. Azok sem tul nagyok.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20065) KAMELOT válasza Tüzi (#20064) üzenetére


KAMELOT
titán

Nürnberg - Passau között van 2 benzinkút és 2 autohof, meg van 2 nagyobb parkoló. A többi ilyen kis fos. 4 óra után az összes tele van. Ott esély sincs megállni.
Régebben írtam 50km-ként 100 férőhelyes parkolókat építeni.

HoTaZo: Én már 26-án este rakodtam a tejgyárban. Én voltam bent egyedül este 7-kor, majd olyan 8 után jöttek a kamionok. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20066) Tüzi válasza KAMELOT (#20065) üzenetére

Regensburgban [itt] szokott hely lenni 6ig 7ig.
Meg itt Passau felett tudok harom ipari parkot meg egy boltos parkolot ahol este is van, mert nem tul ismert helyek.
Hely az van.
WC az nincs.
Ipari parkban a szemelyautok helyere meg nem szarok, mert megunjak, es kitiltjak a kamionokat, az meg cumi.
Szoval zacsi :DDD
Ez van, ez ilyen sportag

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20067) KAMELOT válasza Tüzi (#20066) üzenetére


KAMELOT
titán

:DDD Jól írod. Azért egy WC-s parkolóban reggel indulás után megállok és ott végzem a dolgokat. Tudom, hogy vannak IZ, de ugye az nem pálya mellett van. ha lenne parkoló nem kéne IZ-ben parkolni.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20068) Tüzi válasza KAMELOT (#20067) üzenetére

Viszont itt nem brummog a hutos, total csend van, ma 7ig aludtam peldaul. Ez a hugyosban elkepzelhetetlen, mert akarhogy.is allok meg, tuti megtalal egy hutos.
Vagy mogem, vagy elem, vagy mellem all. Ha esetleg ezt nem sikerul kivitelezniuk, akkor egy carrieres, aki a masik ponyvas melle all, es megallas nelkul razza a fulket.
Inkabb zacskozom...
Arrol nem beszelve, hogy IZben meg setalni is el lehet menni.
Vagy boltba.
Vagy akarmi.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20069) KAMELOT válasza Tüzi (#20068) üzenetére


KAMELOT
titán

Persze azt írom én is. Hűtőssel járok, de nem szeretem ha mellém áll egy hűtős. Én is IZ vagy ha valami akkor a parkolóban a kamionok mögé állok, hogy ne zavarjam a többieket!
IZ-ben csend van én is azért szeretek ilyen helyeken parkolni, meg lámpa alatt vagy. Sőt a cégek többsége be van kamerázva , így még kamera előtt is vagy.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20070) HoTaZo válasza Tüzi (#20064) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azért próbáltam irónikus lenni...
Nürnbergtől a határig lutri számomra az A3-as, IZ-ben ritkán állok meg, valahogy nem vált szokásommá. Főleg, ha nincs egészségügyi létesítmény a közelben. Zacsi, nem játszik! :D

(#20065) KAMELOT : Jó, de te egy kicsit spécimen* vagy! ;)

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20071) KAMELOT válasza HoTaZo (#20070) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez van ha hűtőzöl. Itt menni kell. Munka van xarásig főleg itt a 3-as határon. CH-AT-IT
.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20072) Tüzi válasza HoTaZo (#20070) üzenetére

Irott szovegen nehezen jon at :B

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20073) Qtya123 válasza Tüzi (#20068) üzenetére


Qtya123
őstag

Mikor betalálnak körbe a hűtősök, akkor nem szoktál füldugót használni?
Vagy kockázatos? Gondolok itt arra, hogy nem hallod, ha be akarnak jutni.

(#20074) KAMELOT válasza Qtya123 (#20073) üzenetére


KAMELOT
titán

Olyan nagyon ritkán van. Múltkor egy rohadt nagy parkolóban álltam 45ó és rajtam kívül csak 1-nek, ment start-stop-on a hűtője.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20075) Tüzi válasza Qtya123 (#20073) üzenetére

Korbe nem, de ha egy ures hely van mellettem, oda 80 szazalek, hogy huto all.
Ha oda nem, akkor szembe. Vagy mogem :DDD
Szeretnek na :W

Fuldugo felesleges, mert felkelsz arra, hogy nekiall remegni korulotted minden.
Ezek az ujak mar nem _annyira_ szarok, de a regi 1016os (ha jol emlekszem) carrierek... azok bazmeg' mint valami legkalapacs, razta az eg aljat is.
Aludjal ugy, hogy remeg az agy, a parna, a minden :D
Volt olyan, hogy megalltam, lefekudtem aludni, megjott a carrier, megneztem tachot, 13 perc munkaido volt hatra a 15 orabol, es arrebb alltam, mert iszonyat amit muvelt. Raadasul nyaron.
Nekem ne mondja senki, hogy azt a szart huzva normalisan lehet aludni... Ami azert hosszabb tavon ongyilkossag...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20076) tahepa


tahepa
senior tag

Megkérdezhetném , hogy van-e csapatban aki silós munkát végez ( nemzetközire gondoltam) vagy végzett.
Hogyan lehetne jellemezni ezt a tipusú munkát?
A többi tipushoz képest ha rangsorolni kellene akkor egy 10-es skálán hova lehetne besorolni?

(#20077) KAMELOT válasza tahepa (#20076) üzenetére


KAMELOT
titán

XAR így lehet jellemezni. Másszál fel a tetejére, vámzsinór, csövek szerelése, kiengedni a vákumot meg a többi cuccot és amikor végeztél ki kell mosni kefével a siló belsejét. Be kell oda mászni.
Ha jót akarsz magadnak akkor hűtő, konténer vagy ponyva.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20078) kzolisajnos válasza tahepa (#20076) üzenetére


kzolisajnos
csendes tag

Tetszettek azok a szerelvények, kimentem Németországba silozni. Több tanulsággal is szolgált az út pedig csak 2 hetig tartott :D

Nyilván ezerféle anyagot lehet hordani vele, élelmiszer, építőanyag, stb, mi gipszet és hasonlókat hordtunk. Állandóan tele volt az orrom és a ruhám porral, ha elakadt a cucc lehetett talicskázni.
Adreseknek tisztább volt a munka, mert ott zárt a rendszer, de abba nem láttam bele.

Volt aki hamar belejött és szerette.

(#20079) Tüzi válasza tahepa (#20076) üzenetére

Vadasz, vadasz...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20080) Tüzi

Egy honapja lett meg az utolso vizsga is gkihez, oke volt Karacsony, de a kartya meg mindig sehol...
Felhivtam az autos sulit, utananeznek.
Azt nem tudom, ha komolyan vennem a gki kartyat, es annelkul nem mennek dolgozni, akkor mi lenne...
Beszaras.

Hajnalban majdnem lancolhattam cseheknel. 15-20 centis hoatfuvasok voltak, a leghosszabb emelkedon Znojmo utan Jihlva kozott 2 kamion mar lancolt, en is nekirugaszkodtam 75el, es 20al ertem fel, vegig villogott a kiporgesgatlo.
1, azaz 1db kis traktorra szerelt hotoloval talalkoztam, pedig nem 2km a tav.
Palya meg tok szaraz, 5 percenkent hotolo jott szembe...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20081) stingy2 válasza Tüzi (#20080) üzenetére


stingy2
senior tag

Ezúton szeretném még egyszer megköszönni a fórumtársak segítségét GKI "ügyben". :R Mivel nem tudom, mennyire publikus ezeknek az anyagoknak az átadása, így itt most csak név nélkül, de nyilván aki küldött, tudja :).
Mindegyiket felhasználtam, és mind a 3 KAV-os elméleti teszt és az esettanulmány is elsőre sikerült.
Jövő héten gyakorlati vizsga, utána vmi nyugodt pihentető, stresszmentes, kevés munka sok fizetés :D típusú meló keresése jön.

INTJ

(#20082) Tüzi válasza stingy2 (#20081) üzenetére

"nyugodt pihentető, stresszmentes, kevés munka sok fizetés :D típusú meló keresése jön"

[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20083) HoTaZo válasza stingy2 (#20081) üzenetére


HoTaZo
őstag

Gratulálok!
A többihez meg sok sikert! :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20084) Qtya123 válasza Tüzi (#20080) üzenetére


Qtya123
őstag

GKI hosszabbításról anno én is írtam ide, hogy vicc...: [link]

Nekem amúgy különböző időpontban jár le a teherautóra és a buszra. Mikor a buszt kell hosszabbítanom, akkor egybe fogom boronálni a kettőt, hogy ne mindig eltérő időpontokba járjanak le.

(#20085) Tüzi válasza Qtya123 (#20084) üzenetére

Agyhugyko :DDD
En mar elengedtem azt az egesz kocerajt...
Sokkal nyugodtabb vagyok.
Most is kitalaltak a tutit, nem is untatok vele senkit.
Erre meg kisirtak, hogy maradjak mar februarig, en barom meg rabolintottam.
Kozben haverom ajanlott egy melohelyet, netto 350, tolem 1.5km seta, 15 napban, 10 oraban, uszodaban napi ketszeri etkezessel, szallodaban.
Nyarig megvan a bohockodos melom, kozben lesz idom aurora, motorra, nyaron herevere munkanelkulivel, aztan majd osszel folytatom kulfoldon.
Ezalatt meg helyrerakom a hatamat.
1 het alatt egesz jo eredmenyt ertem el on-tornaszassal, ha igy halad, 2 honap es lemegyek hidba :DDD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20086) Avicularia válasza Tüzi (#20080) üzenetére


Avicularia
veterán

Tegnap reggel leesett vagy 30 centi hó nálunk hipphopp. Hazafelé 2x akadtam el a faluban, ki kellett magam keményen ásnom.
Hazafelé Wabererses kolléga elakadt a lehető legrosszabb helyen, nem lehetett tőle kikanyarodni a magasabbrendű főútra balra. Nem volt a fülkében, a hóláncot már felszenvedte, de láthatólag nem sok sikerrel.
[link]

(#20087) kzolisajnos válasza Tüzi (#20085) üzenetére


kzolisajnos
csendes tag

Ha így folytatod onnan mesz nyugdíjba. De tudom milyen ez, évek óta váltok én is..

(#20088) HoTaZo válasza kzolisajnos (#20087) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem szabad vacilálni! Ha felmerül egy, valamilyen szempontból, jobb lehetőség, akkor mozdulni kell! Ha normálisan csinálja az ember a dolgát a cégnél és a másik mégsem válik be, akkor vissza lehet menni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20089) kzolisajnos válasza HoTaZo (#20088) üzenetére


kzolisajnos
csendes tag

Több, mint 10 eve itt dolgozom, halál jól érzem magam, szeretem a munkákat, jól kijövök mindenkivel. Egyben ez is tart vissza a váltástól, őszintén szólva a kamionozasbol kezd elegem lenni úgy összességében de ez majd kiforrja magát.
Nyugdíjig.. :D

(#20090) Tüzi válasza kzolisajnos (#20087) üzenetére

Februar vegen tenyleg vege
Amig supernovas bedolgozas volt, tok jo volt.
Volt km is, dolgoztunk is, lofralni is lehetett, frankon ment.
Nyaron atmentek a gartnerhez, mert a SN kezdett doglodni fuvarilag (amit azert nehezen hiszek, de legyen), azota agyfaszt kaptam.
Csak nemet, csak A3, ha megsem akkor cseh transit, vilagvege szarkupac cimek, szarkupac aruval.
Minden cimen minimum egy oldal nyit, emel, de legtobbszor ket oldal nyit, ket oldal emel, es 6 spani, de tobbszor van, hogy 16. Atmesz lerakora, ott osszerakod a potot (ha hagyjak), elmesz felrakora, es megint 16 spani. Kozben nem ertik miert nem haladsz.
Anyadert.
Erre meg rajon ez a nappalbol ejjelbe, onnan vissza nappalba. Egy hetben. Nappal meg nem tudok aludni.
Nekem pedig igy ez nem eri meg.
Ennyi.
Ezzel a februarral is mar mintha a fogamat huztak volna...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20091) HoTaZo válasza Tüzi (#20090) üzenetére


HoTaZo
őstag

Mert minden nyűgjüket megcsinálod, megoldod. Kellesz nekik, de ahhoz, hogy meg is tartsanak nem csak a pénzt kell előtérbe helyezni, hanem a munka minőségét is.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20092) HoTaZo válasza kzolisajnos (#20089) üzenetére


HoTaZo
őstag

Téged is a pénz tart itt a szakmában. Szereted amit csinálsz, akinek csinálod, de sokat változtak a külső körülmények körölöttünk a szakmában, s így már az egész. De nem tudom, hogy más szakmában megtalálod-e azt, ami itt örömmel tölt el. Mert minden munkának vannak negatívumai, melyek lehet, hogy jobban fognak zavarni, mint amik itt veszik el a kedvedet.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20093) Tüzi

Foglalnak idokaput este 8ra, eselytelen ideerni, sebaj.
Delutan uzenet:
-Mikorra ersz oda korulbelul?
-11 es ejfel kozott
*foglal idokaput 11re
:DDD

Ideerek 23:40re, ember nincs a raktarban, mindketto, 20 centis zartszelvenybol keszult uszokapu atomra zarva van.

Ja, kuldtek koordit is (!)
Az bevisz a raktarral (schnelleke) szembe a kenyergyarba :DD
Neztek ram mint tyuk a piros tojasra... ki ez a barom...

Ja, de 18.an reggel hatra erjek le innen Hamburg mellol Becs ala.
Cseh tranzittal, es bundesszel.
Ez megint nem fog sikerulni :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20094) kzolisajnos válasza HoTaZo (#20092) üzenetére


kzolisajnos
csendes tag

Így van. Szeretek csavarogni, igaz elég feszített a tempó főleg a saját érdekemben, de amikor csak lehet a preferenciaim szerint választok parkolót, ahonnan könnyű elmenni a városba vagy érdekes helyekre.
Franciaországot és a déli országokat külön szeretem, van sok hely ahová visszajárok rendszeresen. Tegnap is még világosban lementem a partra Cerialenal.
Na ez nagyon hiányozna.

(#20095) KAMELOT válasza Avicularia (#20086) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez hol volt pontosan?

Tüzi: Te már ilyen mazochista maradsz ;]

kzolisajnos: Én a kamiont csak akkor hagyom el ha wc-re megyek. Városnézés nálam nincs.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20096) Avicularia válasza KAMELOT (#20095) üzenetére


Avicularia
veterán

Parancsolj [link]

[ Szerkesztve ]

(#20097) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok! Itt vagyok Salzburgnál, reggel valami mezőgazdasági gépeket rakodok amit penteken kell leraknom Budapesten a Hungexponál, gondolom valami agrár kiállítás lesz. Kérnek behajtási engedélyt de még gerekkoromban jártak ott , azóta sem van valakinek fogalma hol lehet ott a teherbejáró? Egyszer már vittem kiállításra valamit régebben ,de öregedtem vagy 10évet mire leszedtek, meg kaptam egy miniszteri aláírást, gondolom Bélyegző szokás szerint senkinél sincs.

(#20098) KAMELOT válasza Avicularia (#20096) üzenetére


KAMELOT
titán

Köszi! Jön-Köpni valaki? Mert az a város is ott van nem messze :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20099) Avicularia válasza KAMELOT (#20098) üzenetére


Avicularia
veterán

160 km-re van kb.onnan. Jönköpingben egy fika-t? :D :D
[link]

(#20100) Tüzi válasza Intruder A 6 (#20097) üzenetére

Hivd fel munkaidoben, ha kapcsolhato, akkor meg tudjak mondani szerintem
+3612636000

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.