Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20151) HoTaZo válasza Tüzi (#20150) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát igen, "imádjuk" az ilyen melót. Akárcsak a szűk német falvakat...

#20149: Van 3 hónap próbaidő... :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20152) kzolisajnos


kzolisajnos
csendes tag

Hogy valami jó is legyen: nemrég értem haza, vasárnap este indultam Sziciliaba, Ennába. Már lefelé is bejártam egy eddig csak kinézett kis falvat a csizma lábfejénél (Frascineto), de van ott egy 1700m-es hegy amire valahogy egyszer fel kell jutnom, ha legközelebb szorítok magamnak 3 órát, meglesz.
Vissza Pompei, 500m-re parkoltam a régészeti park mellett, naná, hogy nem hagytam ki míg a papírokat írták.
Aztán vissza Umbertide is szep volt és másnap a lomi kút mellett az erdő.
Ez a hét kárpótolt a pocsék első kanyarért..

[ Szerkesztve ]

(#20153) Tüzi válasza kzolisajnos (#20152) üzenetére

Zsir, ez teccik' :) A helyek is (Pompeii meg listas egyelore sajnos), es a mentalitas is.
Engem most Milano mellett ert a hetvege, gondoltam benezek pizzazni a faluba. 4.2es ertekelese van, tul rossz nem lehet.
Meglassuk mit tudnak a milanoiak :D
De ezt a helyet elmentem, itt van egy sportkozpont is, uszodaval, miegymassal, kb 1km az autogrilltol.
[kép]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20154) kzolisajnos válasza Tüzi (#20153) üzenetére


kzolisajnos
csendes tag

Minden héten ezt csinálom, 2-3x elmegyek futni, de Németországban sokmindent nincs kedvem fotózni, ellenben Franciaország is tele van érdekes helyekkel, múlt héten Auch-t mentettem el későbbre.

Pompei felülmúlta minden elképzelésemet..

10km-re tőled ott az Adda, gyönyörű még a pályáról is.

(#20155) KAMELOT válasza kzolisajnos (#20152) üzenetére


KAMELOT
titán

Te ilyen utazós ember vagy. Hát nekem időm, meg elehtőségem sincs ilyenre. AT-DE mászkálok, lényegében ugyan azokon a vonalakon. Örülök, ha megállok és tudok pihenni meg enni, utána alvás és köv nap már indulás. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20156) otto14 válasza KAMELOT (#20155) üzenetére


otto14
senior tag

Akkor nem csak én vagyok ilyen feszített munkatempóban. Hétközben még boltba se érek be, hátaztán még körbe nézni a környéken :))

Én hétfőn kezdek a januári vakációzás után. Szerencsére pénteken a reptérről sikerült elvonatozzak az autóig 4 váltással, de elképesztő mennyi járatot lemondanak így a GDL sztrájk során. Gyorsvonatra egyáltalán nem is volt hely, csak a helyi járatokra. Ma estére épp van egy jegyem koncertre, de a járatot amivel vissza jöttem volna lemondták, s így 5-6 órát kellene várnom reggelig a következőre, de így meg inkább nem éjszakázom. :(

asd

(#20157) KAMELOT válasza otto14 (#20156) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem feszített a munkatempó, csak jobb ha kivezeted magadat ameddig tudod, mert sokszor másnap hiányozna az a 1-2ó. pl. elérnél abba a parkolóba, de már előbb le kell állni, pont ott ahol légynyi hely sincs. Ezért inkább mindig előre számolom az utakat és kb. mindig oda elérek ahova tervezem. Kivétel ha valahol stau van, akkor át kell számolni mindent. Akkor már nézem a köztes pihenőket.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20158) HoTaZo válasza KAMELOT (#20157) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem is jó az állandó feszített munkatempó. De persze, ha lehet, jó kivezetni a napot, főleg, ha korán tud kezdeni az ember. Ilyenkor még 9-10 óra vezetéssel is talál helyet az ember, a bejáratott parkolókban.
Viszont, az esti séta nálam is kizárt. Hétvége más, főleg, ha olyan helyen vagyok, ahonnan el is lehet jutni érdekes helyekre.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20159) KAMELOT válasza HoTaZo (#20158) üzenetére


KAMELOT
titán

Pálya melletti parkolóból hova lehet eljutni? Sehova. :)
Nem úgy kell elképzelni, hogy állandóan koppra megyek. Vannak rövidebb fuvarok is. Metz 480km meg ilyesmik.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20160) Tüzi válasza KAMELOT (#20159) üzenetére

Hat azert sok palyas parkolobol ki lehet tenni egy kapun.
Ahol most allok, forgokapu van, nemeteknel is a legtobb helyen ki lehet tenni, mas nem a palya mellett van szerviz ut.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20161) KAMELOT válasza Tüzi (#20160) üzenetére


KAMELOT
titán

Én pihenni szoktam hétvégén. :)
Majd én a szervizúton fogok ballagni km-ket? :U ;]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20162) Tüzi válasza KAMELOT (#20161) üzenetére

Gugli mopszon ranezel, es lehet, hogy 1km seta, vagy ketto, de el lehet menni falvakba, vagy ide oda, korulnezni, stb.
Nekem 10km seta volt a strand, de reggel elindultam, strandoltam, kajaltam, estere visszaertem az autohoz.
Tok jo volt.
Most is verem a fejem a falba, hogy lejottem a palyara, es nem maradtam fent a hegyen.
Olyan kod van, az eletkedvem is elment...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20163) kzolisajnos válasza KAMELOT (#20159) üzenetére


kzolisajnos
csendes tag

Oda vissza járok, igyekszem hazaérni, ritkán van 9/11 óránál hosszabb pihenőm, az sem direkt. Bizonyos relációkban nem kell stresszelni az esti megálláson, olyankor nem történik semmi, ha nap közben nem 45 perc a pihenő hanem mondjuk 1:15, futás, fürdés és megyek tovább, egyébként marad műszak végére.
Olyan helyekre jutok el ahová eszembe sem jutott volna magamtól elmenni, elindulni nehéz egy egész műszak után, de végül megéri.

A múltkor említettem Cerialet az A10-en Liguriaban, 2km a tenger, onnan nyáron lejárnak mások is fürdeni. Ott van franciában az A8-on hazafelé frejus után a Reyran fürdős parkoló, balra átszakadt gát, jobbra szurdok vízeséssel, 2-3km-en belül. Már ki sem kell mászni, van ajtó.
Ventimiglia után francia oldalon La Turbie, pár km a város, de Monaco sincs messze. Montpellier-Nimes között az Ambrussum, római kori feltárás több száz méter úttal 1km-re a parkolóból.
Vajon hányan látták akik rendszeresen arra járnak? Ennyi hely és ez csak párszáz km. Szerintem luxus ezeket nem látni, ha már ott vagyok.
Engem feltöltenek ezek a helyek, tizedére is megnézem ugyanazt a romot, ha úgy alakul.
Örülök ha kiszabadulok az autóból, főleg nyáron amikor minden második kolléga járatja a kocsit a klíma miatt..

Persze D-At nem túl izgalmas, kivéve a Fekete erdőt meg mondjuk Tirolt.

A nagy hajtástól csak meghalni lehet hosszú távon, erre sajnos van is példa nem kevés.

(#20164) Agyrák666 válasza kzolisajnos (#20163) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Hiaba magyarazod.
Kamionosok tobbsege:
Vezetek, alszok, zacskoba szarok, keresem a csilliardokat, amit idom sincs elkolteni."

(#20165) Tüzi

[link]

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20166) KAMELOT válasza kzolisajnos (#20163) üzenetére


KAMELOT
titán

Te ilyen helyekre mászkálsz. Nekem nem sok lehetőségem van, na meg ott megy a hűtő mögöttem. Mi van ha leáll én meg a strandon lubickolok? Ezért sem hagyhatom el a kamiont a 45 pihenő alatt meg máskor sem.
Legtöbb hűtőház vagy ALDI-NETTO stb mind pálya mellett van. 13-15ó munkaidő után eszek, aztán már megyek is aludni. Legfontosabb számomra, hogy rendesen ki legyek pihenve. 11 nap után van 3 nap otthon.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20167) kzolisajnos válasza KAMELOT (#20166) üzenetére


kzolisajnos
csendes tag

Ez teljesen világos, senkit nem akarok téríteni, csak leírtam a saját szokásom.

Jövő hét nekem is dögunalom lesz, Nancynal végzek, remélem csütörtökön délután hazaérek

(#20168) Tüzi válasza kzolisajnos (#20167) üzenetére

Vannak kurvak Nancyban, alezredes ur?
Nem hadititkokat szeretnenk!
:DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20169) KAMELOT válasza kzolisajnos (#20167) üzenetére


KAMELOT
titán

Itt nem térít senki senkit. Csak beszélgetünk. Te szeretsz bóklászni a városokban :)

Tüzi: Nancy környékén már 6-7 éve sem parkoltam sosem. Ezeket a helyeket jobb elkerülni LYON-al együtt. Modnjuk itt parkoltam 2x is, jó hely Aire de Communay

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20170) HoTaZo válasza HoTaZo (#20158) üzenetére


HoTaZo
őstag

Voltam Rómában, Párizsban, Monacoban, Strasbourgban pálya mellőli parkolóból. Mind hétvégén.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20171) Tüzi válasza KAMELOT (#20169) üzenetére

Van szalloda?
Nem tudom!
Melyik a legjobb, legpuccosabb?
Majesticnek hivjak.
Ki a tulaj?
Nem tudom, nem jegyeztem meg nevet...
Uhum... Nezd meg a Michelin kalauzban.
Uraim, tajekoztatnom kell onoket, hogy a nemet hadsereg ellentamadasra keszul!
Uljon mar le! Nem erdekel minket a nemet hadsereg, van nekunk epp eleg bajunk igy is! Jobbra Patton tabornok, balra Montgomery, hatulrol a sajat tuzersegunk, es ennek tetejebe meg esik is! Az egyetlen pozitivum ami elmondhato, hogy a sajat legieronk azert nem bombaz minket hulyere, mert ilyen idoben nem tud felszallni! Verstehe?
:DDD

Akarmikor megyek el Nancy mellett ez mindig eszembe jut :D

Megtalaltam!!!!
[link]

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20172) KAMELOT válasza Tüzi (#20171) üzenetére


KAMELOT
titán

Hehe ez jó film!
Még kihagytam Párizs környékét, mert a körgyűrűn sehol sincs parkoló! Vannak helyek ahol nagyítóval kell keresni a fehér embert.
Jaj még a legrosszabb Marszej :DDD A város előtt 60km parkoltam egy benzinkúton. Biztos ami biztos!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20173) HoTaZo válasza KAMELOT (#20172) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én, itt álltam meg. A kútfejnél leszólítottam egy nőt, hogy elvinne-e az első metróig. Bevállalta, habár mondta, hogy fél, de megnyugtattam, hogy ártalmatlan vagyok. A végére én féltem jobban, attól, ahogy vezetett. Tömegközlekedve eljutottam az Eiffel torony szomszédságába lakó ismerősömhöz, vissza is tömegközlekedve jutottam.
Persze aláírom, ott könnyebb dolgom volt, mint neked lenne, de Rómába is így mentem, S ott nem beszélem a nyelvet.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20174) KAMELOT válasza HoTaZo (#20173) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor mondtad neki, hogy be vagy ojtva veszettség ellen? ;]
Jól tetted, hogy bementél! ;)
1x rakodtam ott a torony közelében, úgy hogy valahgoy megnéztem. :) Elég volt a centrumból kijönni a szűk utakon keresztül.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20175) KAMELOT


KAMELOT
titán

Érdekes ez a BHS trans. Elég kevés a feliratkozó a csatornán! :U

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20176) Di Natale válasza KAMELOT (#20175) üzenetére


Di Natale
aktív tag

3 éve regisztráltak a YouTube-ra, de nem igazán foglalkoznak vele. Nem sok videót sikerült eddig feltölteni.

(#20177) KAMELOT válasza Di Natale (#20176) üzenetére


KAMELOT
titán

Kicsit lehetne hosszabb informatívabb a videó.
Mik a munkák, feltételek, pénz stb.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20178) otto14 válasza KAMELOT (#20177) üzenetére


otto14
senior tag

Én beszélgettem illetve hallottam több ott dolgozó sofőrről, hogy meg vannak elégedve a munkájukkal. Jelentsen ez bármit. Amikor a nyáron munkát kerestem, nem is volt szabad autójuk a marosvásárhelyi telepen. Többet sajnos nem tudok róluk.

[ Szerkesztve ]

asd

(#20179) KAMELOT válasza otto14 (#20178) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen ezt én is hallottam, mert az egyik sofőr tőlünk oda ment dolgozni, mert neki így a munkahely csak 60km és nem 300km.
Pont akkor volt szabad hely is.
Nagy tarcsán van neki egy nagy telephely.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20180) Zolás válasza KAMELOT (#20177) üzenetére


Zolás
addikt

Pénzt senki se mer írni, hiszen az a leglényegtelenebb része a munkának.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20181) KAMELOT válasza Zolás (#20180) üzenetére


KAMELOT
titán

Pedig az adott munka mellett az is döntő.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20182) Tüzi válasza Zolás (#20180) üzenetére

Kit erdekel a penz, jokedvbol, szeretetbol, akar ingyen is... :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20183) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Hát srácok, ez szarul kezdődik...
Tegnap kipakoltam, utolsó takarítás, habár a garázsmester azt mondta, hogy hagyjam mert egy öt évet használt autót mindenképpen elvisz belső takarításra.
Hazaérve, nem akartam a másik autóval foglalkozni. Kipakolni a szuzuból, örülni páromnak, fürödni, enni, együtt lenni.
De olyan balgán állt oda a srác, hogy mondom, beállítom rendesen. Na, akkor már körbe nézem, raktér ok. De a kabin... :Y
Ki nem szarja le, hogy kézi váltós, szar kis 5centi vastag matrac - cserélhető. Az, hogy por van, előfordul, állt az autó hónapokat. De az, hogy a hűtő dzsuvás, az már kivert egy biztosítékot. Aztán feltűnik, hogy itt morzsa, ott zsepi, az ott nem is csak por. S sorolhatnám.
Van a kabin jobb oldalán egy cső, amire egy Helles méretű üdítősdobozt húztak. Láttam már MAN-t kisméretű petflakonnal, de sose kérdeztem, hogy az ott mi? Ti tudjátok, hogy mit öntenek oda?
Szóval van 3 hónap próbaidő...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20184) KAMELOT válasza HoTaZo (#20183) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor megérte vàltani. Kézivàltós? Hàny éves az a kamion?
5cm matrac? Retek?
Alap lett volna, hogy elviszik kitakarítani!!!!
Én ilyen retyedék xarokba nem ülök. Új kamion, kocsgazda. Csókolom. Én màs tetve utàn nem fogok takarítani és kitudja, hogy vezette a kamiont.
Kamionom jelenleg a fékre 700.000km ír akkor kell cserélni :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20185) Freiherr válasza HoTaZo (#20183) üzenetére


Freiherr
őstag

Puding próbája az evés. Elhiszem, hogy ez elveszi a kedved, de úgyis menet közben derülnek ki a dolgok.

XXX

(#20186) Tüzi válasza HoTaZo (#20183) üzenetére

Reszvetem. 3 honap huss, igy elszalad. Hidd el.
Amugy nem, de hidd el :)
Nem ertettem mit akarsz azon az egerkamionon, ami.kisfulkes, es man.
Most sem ertem, mert en abba max napi melozni ulnek be, egy ejszakat nem lennek hajlando eltolteni benne...

Elkezdtem rendberakni a hatam. Egesz jol haladtam vele, mar tudtam ulni normalisan, ilyesmi.
Kapom ma cimet, Graz, normal kereskedelmi aru, 24 tonna, 13.6meter, codexl.
Na, mondom... vegre ramparol raknak.
Aha.
Odamegyek, magyar a targoncas. Nyissam ki az oldalat, emeljem a tetot, bigbag zsak, a nagyobbik raklapon, amibol ketto fer egymas melle.
Dupla magasan bazmeg'! Majdnem 3 meter! Kossem le, majd 100km elteltevel nezzek ra, mert por/homok szeru szar!
Itt par perc sipolas kovetkezett...
Hallod, uj a srac a cegnel, nem o szokott targoncazni... elkezdtuk felrakni... Nem tudja atrakni a poton, mert nem er at a villa, bekazzam be! 1tonna egy raklap, ket bigbag, emelkedonek felfele!
Megallas nelkul qanyaztam... ezek hulyek...
Elkezdett megint ugy fajni a hatam/seggem azt hittem elsirom magam.
17. raklapnal kozli, hogy ennyi.
Mondom mi?
Ennyi a motyo.
De duplan raktuk bazdmeg, nem mondtad, hogy 17 van osszesen, akkor nem egy tonna, hanem 1.4-1.5 masodik tengelyig er csak a cucc.
Az baj?
Neeeem bazdmeg, 17-18 tonna van a huzon, az nem baj, helyszinen agyonlonek, marha elerek a palyaig es nem kapok negyes defektet... kozben jon a gore, belterjes fax stejer.
Nix problem axel, ist gut. Sicher gut.
Tenyleg nem szoktam visszapofazni, mert semmi ertelme nincs, tudom. De itt reflexbol jott:
A qva anyad a gut az.
Nezem a gumit, 4 stopli helyett 6 van a foldon...
Szedhettem le az osszes spanit, srac az oldalarol a cuccot, bekazhattuk be a fennt maradt raklapokat kozepre, aztan fel a tobbit targival a vegeig, hogy jo legyen a duly, es kothettem le megint.
A vegere nem birtam a bal labam megemelni, az osszeszarommagam hataran voltam.
Lepapiroztunk, aztan mondtam az okosaknak, hogy a.legkozelebb ilyen cim vagy ott marad, vagy felrakom, de akkor az auto marad ott.
Jo hattal sem csinalnek ilyen baromsagot... es megint nem birok ulni, kivancsi leszek a fekvesre.

Azt sem nezik mit szednek le, azt sem nezik mit kuldenek, mi van, szarnak az egeszre, te meg dogoljel meg.
Nekem meg egy honap, aztan megyek uszodazni, elotte meg mindenkinek jo Gartnerezest kivanok.

Neked meg kitartast a 3 honapra, de nem fogsz ott maradni...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20187) Tüzi

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20188) HoTaZo válasza KAMELOT (#20184) üzenetére


HoTaZo
őstag

Még nem néztem a papírokat, ma mással voltam elfoglalva. Holnap vetem bele magamat. Nagytakarítás, ózongenerátorozás. Van egy 4 centis fedőmatracom...
Azt én is elvártam, hogy ha az előző gazdája koszosan hagyja ott, akkor kitisztítatom, úgy adom az új gazdájának.
Azt viszont sehol nem várhatod el, hogy érkezésedkor egy új autót tegyenek a feneked alá.

Freiherr : Hát remélem, hogy csak véletlen egybeesések miatt nem tudott egy épkézláb állapotú autót hozni és menet közben látom csak meg igazán, hogy mily csodás ezeknél dolgozni... :DDD

Tüzi : 2 hónapot kibírok, áprilisban várhatóan egy hét szabi lesz szülinap okán, aztán kalap, ha savanyú a szőlő.

Szerintem, engem onnan kitiltottak volna egy életre egy ilyen eset után.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20189) KAMELOT válasza HoTaZo (#20188) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem is azt mondtam, hogy tegyenek új autót alád, na de kis fülkés kéziváltós?!?!
Mikori gyártású a kocsi?
Volvo matraca mennyi cm? :) Milyen jó is az a ágyikó!?! ;]

Tüzi: Elküldenek oda és azt sem tudják mit fogsz rakni? Kik ezek a hibbantak ott az irodában? Azt mondom neked, menj hűtőzni, ha ilyen gondok vannak a hátaddal. Ott sokszor még békázni sem kell, ha igen akkor van elektromos béka.
Holnapi felrakó ajtó nyit, rámpa, ajtó zár. Lerakó ugyan ez. Csókolom. Közben meg pihenek a kabinban :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20190) Qtya123 válasza KAMELOT (#20189) üzenetére


Qtya123
őstag

Az valóban jó volt a hűtőzésben, hogy ajtó nyit-csuk. Az esetek 90%-ában nem békáztam.

Viszont egyszer álltam nyáron 40 fokban halszálkában jó 2 órát. Az én hűtőm és a jobbra-balra mellettem lévő kollégák hűtője is ordított. Olyan hangzavar volt bent, hogyha úgy kellett volna lenyomni egy 9-11-24 órás pihenőt, akkor eret vágok (jó lehet máshol is állni, na de ha pont így adja ki? akkor nincs választás).
Plusz mikor kiszálltam, kb a pokol bugyrai fogadtak a még nagyobb hangzavar mellett, mert nem elég hogy tűz a nap és 40 fok van, még a hűtők is ontották a meleget abba a szűk részbe, ami két kamion között van egy halszálkában.

(#20191) Tüzi válasza KAMELOT (#20189) üzenetére

Szuper magyar Gartner. Nyilvan nem a sajat soferjet fogja leszopatni ilyen mocsok szemet szarral, hanem az alvallalkozoet...
Ezek szegenyek meg boldogok, hogy van fuvarjuk, es megint kozel 14ezer lesz a honapban...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20192) Tüzi

Itt allok a Scheppach/Robatherm-nel, arok valami klimas cuccot.
Nem itt dolgozott szegeny Soma? Marmint telepules.
Ugy remlik legalabbis...
Csorikam, eszembe jutott egybol amikor raneztem a terkepen, hogy hova megyek... :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20193) eshe válasza Tüzi (#20192) üzenetére


eshe
tag

Ahol vagy most kb. 3km a Schedler transport exmelóhelyünk :(

(#20194) Zolás válasza Tüzi (#20192) üzenetére


Zolás
addikt

Tegnap láttam egy gyönyörű motort, akkor indult vele az öreg, szép hangja is volt. Gondoltam lefotózom, Soma mit tud róla mondani stb. Aztán rájöttem hogy semmit...
Amúgy is szar napom volt, kicsit szarabb lett a hangulatom is.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20195) KAMELOT válasza Qtya123 (#20190) üzenetére


KAMELOT
titán

1. Kamion mögé kell àllni vagy IZ
2. A vezető felén a spoilert kinyitod és nem ragad ott a meleg. Tud szellőzni.
3. Nyáron elég, ha -20C start-stop megy a hűtő. Felesleges kínozni. Kivétel, ha jól szigetelt a pót és az motor is szépen hűt
4. 24/48ó pihiben, ha zavar akkor szétakasztod és előre àllsz 2-3m. Màris alig hallani valamit.
5. Ha megoldható, akkor próbàlj hàttal àllni a napnak.

Sokat làtom a cégüket. Mindig eszembe jut :(

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20196) HoTaZo válasza Tüzi (#20192) üzenetére


HoTaZo
őstag

2 percre voltál onnan.
Még mindig megnézem a videót róla.

KAMELOT : Jó bizony az a volvós matrac! :DDD Ez is kemény, de nem ugyanúgy. :(((

Tegnap 3 óra pakolás, takarítás, kaptam felrakó referenciákat. Ma reggelre storno, pihi. :D A tűzoltó készülékek decemberben lejártak, előző cégem közelében van egy ilyen karbantartós cég, úgyis volt még egy papír amit el kellett intézni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#20197) KAMELOT válasza HoTaZo (#20196) üzenetére


KAMELOT
titán

Abban a kis fülkében fogsz aludni? :U
Milyen a kéziváltó? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20198) kzolisajnos


kzolisajnos
csendes tag

Sikerült a terv, nem is volt olyan unalmas ez a hét :)
Varangeville-ben álltam egy vasútállomás mellett, nem voltam túl nyugodt de szépen lassan kialakult a bizalom a hely iránt :D (Nancy-tól 15km)
Lezárás épp, hogy nem érintett, N4-en meg mire a 2x2 végére értem a körforgalomból eltolták a ganajt.
Ennek ellenére is szeretem a franciákat..

(#20199) KAMELOT válasza kzolisajnos (#20198) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja most ott traktoroznak :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20200) Tüzi

Hivatalosan megallapitom, hogy a kameras "tukor"nel nagyobb faszsagot kamionba meg nem talaltak ki, valamint ennel nagyobb szopatasa a sofornek sem hiszem, hogy lenne.
Konkretan balesetveszelyes, betiltanam, es buntetnem az alkalmazasat.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.