Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9082) canniball válasza Lauda (#9080) üzenetére


canniball
nagyúr

"...a topiknyitonak meg nem tetszik, akkor kitorli..."
Mivel saját hirdetésről van szó szerintem ezzel nincs is semmi gond (az aprón, a szakmai oldalak más tészta). Ha tényleg segítő hsz.-ről van szó akkor azt (gondolom) a hirdető is megköszöni nem pedig törli. Én úgy látom inkább az üzletrontó hozzászólások mennek (én kétszer ilyen jót adok ennyiért, a pixmánián újonnan ennyi stb.). Nézd csak meg mi megy mostanság a HDD-s hirdetéseknél, szinte mindegyik a (természetesen már érvénytelen) webshopos és a két hónappal ezelőtti árakkal példálózó "segítő postokkal" van tele...
Hozzáteszem nem vagyok rendszeres hirdető csak néha-néha akad egy-két dolgom amit felrakok, így lehet rosszul látom a helyzetet, de néha azért bekukkantok a hirdetésekbe és nem kevés olyas van amitől hirdetőként égnek állna a hajam.

D1Rect!
Ismerem (és szerencsére még nem kellett oda fordulnom, remélem így is marad), de egyrészt időről van szó addig is ott figyel az esetleges üzletrontó post, másrészt ha lehet miért ne vegyünk le terhet a modik válláról?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.