Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) canniball válasza Chosen (#9298) üzenetére


canniball
nagyúr

"És ha úgy lenne megoldva, hogy..."
Nem is tudom... Nekem jó úgy ahogy van, de nem én vagyok az illetékes; ők viszont úgy érzem most nem kicsit vannak elfoglalva, úgyhogy szvsz kicsit később vesd fel a dolgot. ;)

"...ahogy hsz-írás közben jelennek meg új hsz-ek, amikor leokézod akkor meg azt se tudod hol vagy."
Azért nem mindegyik topik pörög ennyire. Amelyik meg igen ott én a következő taktikát szoktam alkalmazni: új lapot nyitok a válasznak és mielőtt elküldöm ráfrissítek a topikra hogy lássam a post írása alatt keletkezett változást.

1989rigo!
A PH átalakításáról szó sem volt... A HA pedig csak ideiglenesen lett visszaállítva.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9302) Chosen


Chosen
addikt

PH!-n miért kell megjeleníteni az email címet? Oké, hogy a regisztrációhoz szükség van rá, de a többi usernek mi köze van az én email címemhez?

(#9303) Chosen


Chosen
addikt

Másik kérdés: Miért lett ennyire lecsökkentve a rangokhoz szükséges reg óta eltelt napok száma? Régen volt egy értéke annak aki őstag. Azt hiszem 600 nap kellett hozzá minimum, ami valóban őstaggá tette az embert. De mi van ma? Bármilyen jött-ment szófosó lehet őstag a maga kis 270 napjával, ami azt jelenti, hogy még egy éve sincs, hogy regelt. :(

(#9304) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

A képfeltöltés, az új HA miatt nem működik? Csak azért kérdezem mert több cikket is megírtam Logout-ra, csak így nem igazán tudom feltölteni őket. A közeljövőben lehetséges, hogy beindul a feltöltés?
Ha nem, mit ajánlotok más alternatívaként cikkekhez?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9305) föccer válasza adamssss (#9304) üzenetére


föccer
nagyúr

A két dolog egymástól független. A képfeltöltés újraindítása is folyamatban van, de még várat magára. Hogy mikorra lesz meg, még nem tudni. Addig ajánlom az imageshack oldalát, mint képhostot használni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9306) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Eh, sehol nem lehet olvasni az ITCafé designváltásáról? Tegnap még nem ilyen volt... :D Mindenesetre marha jó, hasonlóra kéne az új HA designját is csinálni szvsz. :K

Üdv. core2

(#9307) föccer válasza Neil Watts (#9306) üzenetére


föccer
nagyúr

Gépházas bejegyzés.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9308) Neil Watts válasza föccer (#9307) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R

(#9309) Winner_hun válasza Neil Watts (#9306) üzenetére


Winner_hun
félisten

Új arcunk van

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9310) Neil Watts válasza Winner_hun (#9309) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ez nagyon jó, csak azt nem értem, hogy ezt a Logout-tal miért nem lehet meglépni? Már az egész lapcsalád középre van igazítva, a logout meg még mindíg nem használja ki a széles monitorokat. (Az más kérdés, hogy a többi sem, de legalább nincs 3 méteres fehér oldal a szélén a lapnak.)

(#9311) Gyugyus


Gyugyus
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy felmerült-e már az ötlet.
Hardverapróra lehetne egy hirdetésfigyelőt készíteni?
(A kiválasztott kategória új hirdetéseit megadott időközönként elküldené e-mail-ben)

Köszi.

(#9312) canniball válasza Gyugyus (#9311) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha emlékeim nem csalnak az új HA-n lesz RSS.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9313) Gyugyus válasza canniball (#9312) üzenetére


Gyugyus
csendes tag

Köszi. Az, hogy új, mit jelent? Design váltás, megújulás stb? Mikorra várható ez?

(#9314) Winner_hun válasza Gyugyus (#9313) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9315) Fecogame


Fecogame
veterán

Csak nálam vacakol a mobilos verzió belépő oldala? Mindig kiírja, hogy kapcsolat megszakadt, de aztán mégis beléptet.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9316) Busaf válasza Fecogame (#9315) üzenetére


Busaf
tag

Sziasztok.

Elnézést, nem tudom, jó helyre írok-e, de a Prohardver alapelveket végigolvasva találtam egy ilyen szövegblokkot:

"apróhirdetésekben és fórumtémákban se használj sormintákat díszítő karakterekből (zavarják az átláthatóságot), ne írj nagy folytonosan nagy betűkkel, használj rendeltetésszerűen minden egyéb eszközt (új sor, stb.)"

Ebben a mondatban szerintem ki kellene hagyni az aláhúzott szót, mert így kissé zavaró.
Köszönöm szépen.

Egyébként nagyon jó az oldal és a társaság is. :R

Üdv.

PS: Bocs, Fecogame, nem neked akartam címezni, de már nem tudom megváltoztatni.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

"A kézzelfogható világ - kisiklott a tudomány hálójából" - Alfred North Whitehead; A gondolkodás módozatai

(#9317) hallari


hallari
tag

Hello!
Arról érdeklődnék, van-e lehetőség a következőkre [tudom, NINCS!, há' mé' zavargászok sörözés közben, a rendszergazda nem rabszolga, hogy a munkahelyén is dolgozzon stb., de azért mégis :) ]:

1: a topikcím melletti kis boríték ne csak a legutolsó hsz-emre mutasson, hanem nyomkodás mellett az előzőekre is ráugorjon;

2: az adatlapon legyen egy külön lista, amit lenyitva felsorolja a topikokat, amihez hozzászóltam (mivel ugye ez több, mint 20 lehet, amit maximálisan meg lehet jeleníteni az oldalsávban, és fél év után már nemigazán tudom, hova rejtettem kincset érő mondandómat :DDD ),

3: ne csak a privát üzenetekről kapjak emilt, hanem akkor is, ha VÁLASZOLTAK egy hsz-emre.

Köszi.

(#9318) fatal` válasza hallari (#9317) üzenetére


fatal`
titán

1. A boríték e-mail értesítést küld, semmi köze a hozzászólásaidhoz. A buborék pedig az utolsó olvasott hszhez ugrik, nem az utolsó hozzászólásodra.

2. Erre való a kedvencek.

(#9319) hallari válasza fatal` (#9318) üzenetére


hallari
tag

"A buborék pedig az utolsó olvasott hszhez ugrik, nem az utolsó hozzászólásodra."
A bubi a piros színű felkiáltójellel és számmal igen. De az előtte levő boríték-szerű jel (nagyítva látszik, hogy egy képernyő akar lenni) az utolsó hsz-hez lép. Ha fölé viszed a kurzort, ki is írja.

Erre gondoltam, hogy ezt nyomogatva a többit is végigpörgesse.

Amúgy te milyen borítékra mondtad, hogy emilt küld? Én még nem találtam ilyet, csak a beállításokban privátra.

[ Szerkesztve ]

(#9320) fatal` válasza hallari (#9319) üzenetére


fatal`
titán

Ja ez az itt szóltam hozzá lista. Ott nincs boríték, de nézd a kedvenceid. :) Vagy itt felül a topic címe mellett.

[ Szerkesztve ]

(#9321) hallari válasza fatal` (#9320) üzenetére


hallari
tag

Azt eddig nem használtam, de akkor igénybe veszem. :)

Megvan a boríték. Köszi. :))

Akkor már csak a saját hsz-ek végigpörgetése lenne a kérés, meg a válaszértesítő. :DD :DD :DD
Ha nem túl nagy kérés persze és két Skyrim menet közben belefér. ;)

(#9322) sputnick


sputnick
tag

Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy a közeljövőben várható-e, hogy a social pluginok amelyek az oldalon vannak kapcsolót kapjanak, és ezzel védve legyenek a felhasználók a tracking ellen?
Köszönöm

Think.

(#9323) Oz Nagyúr


Oz Nagyúr
csendes tag

Nem tudom van e értelme javítgatni. Maga az oldal nekem bevált de az üzemeltetőkkel is ugyanúgy vannak problémáim, mint a tipikus mai fiatal társasággal, akik olyasmiket megengednek maguknak, hogy az már övön aluli. Hogy a tavalyi nagy átverésről már ne is beszéljek, amibe sikeresen belecsúsztunk.

Ami nem fut,az nincs is.

(#9324) hallari válasza Oz Nagyúr (#9323) üzenetére


hallari
tag

Megkérdezhetem, mire gondolsz? Én pár hónapja kommentelgetek intenzívebben (bár régebben regeltem), de még csak kis számú problémával találkoztam (szakmai gőg elsősorban).

(#9325) fatal` válasza Oz Nagyúr (#9323) üzenetére


fatal`
titán

Te mi a fenéről beszélsz :F

(#9326) Piloss válasza Oz Nagyúr (#9323) üzenetére


Piloss
senior tag

Milyen átverés? :F

Meg úgy áleszcuzámen miről beszélsz?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#9327) fatal` válasza Piloss (#9326) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem Oz barátunk, idejött és idevarázsolt valami bődületes baromságot. :DDD

(#9328) #65675776 válasza Oz Nagyúr (#9323) üzenetére


#65675776
törölt tag

Esetleg valami konkrétumot is leírsz? Itt helyben, nem privátban.

(#9329) Oczu válasza #65675776 (#9328) üzenetére


Oczu
senior tag

Már sajna nem tud kommentálni. Többszörös kis értékben elkövetett csalás miatt végleg távozott.

(#9330) #65675776 válasza Oczu (#9329) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor most már tudom mi a problémája...

(#9331) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Nem tudom meg lehet-e oldani az apróban, hogy ki lenne jelezve hányan nézték meg a hirdetést?

A másik, hogy miért nem álltok össze a ingyens és tökéletes hirdetőoldallal, a TeszVesz apróddal: [link]? Sokkal jobb mint a Jófogás.hu. Nagyobb eséllyel lehetne eladni a portékákat, mert a prohardveres és az apródos közösség is látná a hirdetést.

[ Szerkesztve ]

(#9332) MacCaine


MacCaine
őstag

Üdv!

Keresgéltem, de nem találtam olyat, hogy "Nagy IT Security topik". Létezik ilyen, vagy nem fér bele a PH! profiljába? (Ugye a warez tiltott, ez meg nagyon hasonló téma...)

Z.

(#9333) Ringman


Ringman
nagyúr

bocs, ha volt már.:

nincs tervben olyan változtatás, hogy az elmentett aprók közül, amelyik már nem aktuális, azt ugyanúgy áthúzással jelezze, mint a törölt topic-okat a hsz-előzményeknél?

(#9334) canniball válasza Ringman (#9333) üzenetére


canniball
nagyúr

Amelyik már nem aktuális az nem is látszik. Persze csak ha a hirdető veszi a fáradtságot és zárja a hirdetést.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9335) Ringman válasza canniball (#9334) üzenetére


Ringman
nagyúr

:F nekem úgy szokott lenni, hogy a jobb oldali sávon lévő "Elmentem ezt az oldalt!" módszerrel "kedvenc apróhirdetés"-nél nem húzza át a hirdetést, mint pl az itt szóltam hozzá topic-oknál kihúzza a listából. kézzel kell kukáznom, de úgy, hogy végignézegetem, hogy melyik aktuális még.

remélem érthetően írtam :U

(#9336) canniball válasza Ringman (#9335) üzenetére


canniball
nagyúr

Ja hogy arra a listára gondolsz! Elnézést, elsőre nem vettem a lapot. :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9337) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál ha rákeresek valamire / valakire akkor ha a névben 100%-os megegyezés van jó lenne ha azt tenné előre a motor, nem a privátokban talált szöveg alapján listázna.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9338) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

"Ez egy automatikusan generált rendszerüzenet a Prohardver lapcsaládtól, amelyet azért küldünk, hogy garantáltan megtaláljon az információ egy fontos változásról: a lapcsalád összes oldalán (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, gamepod.hu, logout.hu, hardverapro.hu) a beléptetés módja hamarosan, körülbelül egy héten belül megváltozik: az eddigi felhasználónév + jelszó páros helyett az e-mail cím + jelszó párossal lehet majd belépni oldalainkra!"

Az erről szóló privátot mindenki megkapta, de csak kíváncsiskodnék: mi az oka a változtatásnak, hogy mostantól mailcímmel kell belépni? :)
Köszi.

Sk8erPeter

(#9339) Winner_hun válasza Sk8erPeter (#9338) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9340) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#9339) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Áháááá, minden világos, köszi a linket! :R
Basszus, nem tudom, miért nem jutott eszembe ott keresni. :B Az is igaz, hogy ezt a magyarázatként szolgáló cikket betehették volna az erről szóló privihez, hogy aki olyan hülye volt, mint én, hogy nem találta meg a "közönség" segítsége nélkül :D, az ne kérdezgessen miértekről.
Eme magyarázat után már teljesen érthető és támogatandó! :K

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#9341) macera2


macera2
aktív tag

Az előbb feladtam egy hirdetést, csatoltam egy képet. A rendszer nem fogadta el, a felbontás túl nagy volt. Viszont a Tallózás sort nem tudtam törölni. Az egész üzenet törölve, új üzenet írás. Ez a módszer törvényszerű, vagy csak én néztem el valamit?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#9342) zsigus


zsigus
őstag

Sziasztok

Nekem egy olyan javaslatom lenne a fórummal kapcsolatban, amivel a nagyon sok hozzászólást tartalmazó topic-okban egy kicsit gyorsabb lenne a navigáció.

Most jelen pillanatban, pl. egy több mint 9000 hozzászólást tartalmazó témában kétszer kell kikeresni a listából az utolsó oldalt:

Egyszer letekerni az aljára és az utolsó 2000-es csoportot kell kiválasztani, utána letekerni ennek az aljára, és az utolsó oldalra kattintani.

Nem tudom, hogy lehetséges e, de nem lehetne megoldani azt, hogy a lista alján, az ezres csoportok után legyen egy olyan lehetőség, hogy "utolsó oldal", vagy az utolsó 100-50 hsz-t tartalmazó oldal linkje. És ha pl. valaki meg akarja nézni az új hsz.-eket az ilyen topicokban, akkor elég lenne egy kattintás.

(#9343) Sk8erPeter válasza zsigus (#9342) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"És ha pl. valaki meg akarja nézni az új hsz.-eket az ilyen topicokban, akkor elég lenne egy kattintás."
Ez most is megoldott kérdés.
Ha az új hsz.-eket szeretnéd látni, az alábbi képen látható jobb oldali, függőleges csíkkal lezárt nyílra ( PH! navigáció - jobb nyíl, új hsz.-ek ) kell kattintanod:
PH! navigáció

Sk8erPeter

(#9344) Winner_hun válasza zsigus (#9342) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az utolsó oldalra ott van a Legfrissebbek gomb:
Amúgy a beállításoknál ki lehet választani hogy a legvégén kezdődjön a lapozás, ne 1-x*

* 25, 50, 100, 200

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9345) zsigus válasza Winner_hun (#9344) üzenetére


zsigus
őstag

Kösz mindkettőtöknek. Nem sokszor használok ilyen topicokat, de mostanában néha előfordult, ezért gondoltam erre. Sorry.

(#9346) joecontra


joecontra
addikt

Hali!

Egyes emberek avatarján a jobb alsó sarokban mik azok az arany és ezüst színű érmek?

Üdv,
J

(#9347) Winner_hun válasza joecontra (#9346) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9348) joecontra válasza Winner_hun (#9347) üzenetére


joecontra
addikt

Köszi, sejtettem hogy valami versennyel kapcsolatos de így már világos.

Üdv,
J

(#9349) atrance


atrance
újonc

én mint kezdő és amatőr, nem tetszésemet fejezném ki az oldalról :W túl sürü, és átláthatatlan, percekig kell keresnem az adott ikont ,linket, ja és még a hirdetésem módositása sem müködik ahogy szeretném, képet változtattam és maradt a régi, egy bisztos, akárki bármit mond,ha egy amatörnek nem megy zökkenőmentesen ,akkor van még mit csiszolni a felhasználóbarátú konstrukción.
és arról nembeszélve hogy a képeket csak iszonyú kisméretbe lehet bevinni, hol élünk az őskorban? :F

(#9350) Sk8erPeter válasza atrance (#9349) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát ez remek, hogy megosztottad ezt a rendkívül konstruktív véleményt. :D
"bisztos" óriási hasznát veszik majd az oldal fejlesztői. :DD

Remélem eljön az a nap, amikor belátod, hogy az ilyen "most regisztráltam, és szerintem ez az egész egy szar!"-jellegű hozzászólásokkal elég nehéz mit kezdeni, és egyáltalán figyelembe venni őket...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.