Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Parci válasza vinikorn (#9500) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jaja, még épp kifér :DDD
viccet félretéve, már sokszor volt róla szó, egyelőre nem lesz, szori.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9502) vinikorn válasza Parci (#9501) üzenetére


vinikorn
aktív tag

Megoldható az "itt szóltam hozzá" menü kialakítása! Ime: [kép].

A többi menü gombot kisebbre kell venni és elfér az új menü. Légyszi csináljátok meg, mert nagyon hiányzik.. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#9503) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nem egy egetverő probléma, csak feltűnt és gondoltam leírom.
A formula 1-es topikban volt egy nagyobb takarítás, jópár hozzászólás törölve lett.
Tegnapról mára született 8-9 hsz. Viszont az Itt szóltam hozzá listában (feltehetőleg ezen együttállás miatt) nem látszott, hogy új hozzászólások érkeztek volna.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#9504) kraftxld válasza PazsitZ (#9503) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, ezt már én is jeleztem korábban, hogy az itt szóltam hozá lista megkergül a moderálás után, de a majd megcsináljuk listára került fel csak...

Más: csak nálam változott valamiért a fórum egyes részein a betűtipus mérete?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9505) föccer válasza kraftxld (#9504) üzenetére


föccer
nagyúr

Én nem tapasztaltam mértet változást. Esetleg ctrl+0 nem segít? :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9506) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Örülnék annak ha az alapszabályzat tiltaná és szankcionálná az apróhirdetésekbe értelmetlen hozzászólásokat beírókat, akik nem a termékkel kapcsolatban kérdeznek. Nagyon unalmas állandóan moderátort kérni, hogy törölje a felesleges hozzászólásokat.

Köszi.

(#9507) #65675776 válasza vinikorn (#9506) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gondolod, hogy egy alapelvek változtatás után egyből megszűnne ez, és mindenki kerülné az ilyesmit?

(#9508) vinikorn válasza #65675776 (#9507) üzenetére


vinikorn
aktív tag

Néhány figyelmeztetés után szerintem javulna a helyzet.

(#9509) #65675776 válasza vinikorn (#9508) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kötve hiszem.

(#9510) Chamea2 válasza vinikorn (#9506) üzenetére


Chamea2
tag

Hát igen, az ilyen rangért valő kommentár gyűjtést egyből tiltanám, mint például ez itt.

Megj: A hirdetés sem egy matyó hímzés, tegyük hozzá...

(#9511) canniball válasza Chamea2 (#9510) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem hiszem hogy azért menne a játék, mint tudjuk az aprós hozzászólások szinte semmit nem számítanak.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9512) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Másnak nem tűnt fel, hogy a ph! főoldalán az új reklámháttér miatt nem láthatóak normálisan az oldal jobb felső részén elhelyezett IT Café, Gamepod és társai linkek?

read-only mode on the forum

(#9513) DeFranco válasza Parci (#9487) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Fele megvan, a topic lista elejére hozás már parkinson-biztos, az értesítő kérés még nem :) Köszö

[ Szerkesztve ]

(#9514) Arnold2


Arnold2
őstag

Egy javaslat:
Akarva akaratlanul belefutottam egy figyelmeztetésbe :S (szakmai topicban kerestem egy terméket megvételre, nem akartam aprót nyitni neki, továbbá úgy véltem, hogy a szakmai topicban jobban szem előtt van, mit utóbb kiderült hibásan).

Az Alapelvekből:
- a saját apróhirdetéseken kívül bárhol hirdetni (saját apróhirdetés, vagy bolt linkelése), vagy bármilyen terméket, szolgáltatást eladásra kínálni

Sanszos hogy csak nekem nem egyértelmű a fenti passzus. Esetleg egy fél mondattal kiegészíteni, szájbarágóssá tenni, hogy több hasonló gondolkodású ember (mint én) ne fusson bele egy ilyenbe. (valami hasonló pl: "A fórumban ne hirdess (keres és kínál) és még csak ne is linkelj, erre ott van az apró.")

Vagy jól van úgy ahogy van és Arnold leülhet, egyes?

(#9515) föccer válasza Arnold2 (#9514) üzenetére


föccer
nagyúr

Továbbítottam a felvetést a megfelelő személynek, a megfelelő módon. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9517) begri


begri
csendes tag

Boldog lennék ha lehetne törölni hozzászólásokat amiket írtam.
Érted az az én kommentem, az enyém, ha törölni akarom ha úgy van kedvem akkor meg kell tudjam tenni. Elég idegesítő hogy úgy actáznak meg más dolgokkal dühítik a hétköznapi júzert úgy hogy nekem meg nem adják meg azt ami jár.
Törlés gombot, edit gombot MOST!
És júzer törlésnél minden eddigi adat és hozzászólás törlődjön, ahogy azt az ember elvárja.

[ Szerkesztve ]

(#9519) Ndruu válasza begri (#9517) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Regisztrációnál mindenki elfogadta az alapelveket.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#9520) #65675776 válasza begri (#9517) üzenetére


#65675776
törölt tag

Alég sok helyen már azért is fizetni kell, hogy egyáltalán szerkeszthesd utólag a hsz-aid. Törölni gyakorlatilag egyetlen fórumon sem lehet átlag felhasználónak.

PH!-n és fórumokon úgy általában nincs lehetőség "júzer törlésre." Szóval az utolsó bekezdés alapból értelmetlen.

(#9521) PazsitZ válasza begri (#9517) üzenetére


PazsitZ
addikt

A hsz. törlése egyértelmű okok miatt nem is lesz.
Törlésre:
Mielőtt magára hagynád a PH-s useredet, minden adatodat kinullázod az email címedet átváltod egy temporary mail accountra és meghagyod a profilod az enyészetnek.
De most látom, hogy ez le is van írva: itt.

- http://pazsitz.hu -

(#9522) Chamea2 válasza #65675776 (#9520) üzenetére


Chamea2
tag

Azért lehetne egy ilyen jelképes profil törlés, hogyha valaki úgy szeretné, hogy a fiókja valamilyen oknál fogva megszüntetésre kerüljön, akkor úgymond az adatai abszolút ne legyenek hozzáférhetőek és például a "Profil nem aktív!" jelzőt kapja a fiók. IP meg egyéb nem is kerülhet eleve törlésre a moderátorok által kezelt rendszerből, hiszen itt pénzügyi tranzakció folyik, hivatalból kötelesek az adatokat vagy 10 évig megőrizni a házigazdák, kérésre hatóság részére kiadni.

LINK ==>> jó ötlet volt, most már csak a bejelentés rendszerén változtatnék a felesleges körök és hozzászólások elkerülése miatt méghozzá úgy, hogy az összes hozzászólást, mielőtt megjelenik, egy moderációs tempbe tenném és a bejelentési módot meg egy legördülő menüből lehessen a hirdetés alatt kiválasztani. Akkor nem lehet ott válaszolni, arra ott lenne az üzleti topik. Ezzel a rendszerrel azt is elkerültük, hogy személyes adatok jelenjenek meg az oldalon.

Szerkesztésre elég az 5 perc, Vakerán sincs másképpen. Saját hirdetésekbe viszont engedném a hozzászólások törlését és akkor nem kell mindig az eladónak a modker topikban terhelni a modikat. Az ilyet meg ilyet illetve ilyet is el tudná szerintem az eladó is intézni(persze az ő törlésével nem tűnne el teljesen, csak nem látszódna), sőt, egyes felhasználókat tilthatna is az eladó(nagyon nem bír magával és feleslegesen írja a nem odaillő hozzászólásokat). Az ilyen csak Önöknek plusz munka. A problémás hirdetéseket nem ott kell megvétózni, hanem a modkerben.

Egyiknél írja az illető, hogy segítő szándék. Ki kérte?

[ Szerkesztve ]

(#9523) ntomasz


ntomasz
újonc

Üdv,

Én egy Google+ megosztó gombot szeretnék látni végre minden cikk mögött. Nem csak az a szutyok Facebook létezik a világon.
Köszönöm!

nTOMasz

(#9525) =HG=


=HG=
addikt

Sziasztok!

Szerintem komfortosabb lenne, ha ph fórum, ill. Hardverapró közötti átlépésnél nem kéne állandóan újra bejelentkezni. Nem is értem, erre miért van szükség, hiszen a regisztráció ugyan az. :F

(#9526) Winner_hun válasza =HG= (#9525) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem kell bejelentkezni, nálad van a probléma. Első nekifutásnak töröld a böngésző sütijeit.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9527) =HG= válasza Winner_hun (#9526) üzenetére


=HG=
addikt

Nálam minden kilépésnél törlődnek a sütik(OPERA) de a CHROM-nál is ezt csinálja.
Most léptem be Hardveraprónál, rákatt utolsó hozzászólásra, és itt már ujra be kellett jelentkeznem....Lehet nálam van a probléma, de mindkét gépemen ezt csinálja, úgyhogy nem tom :(
Második nekifufutás ?

[ Szerkesztve ]

(#9528) Lauda válasza =HG= (#9527) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor allitsd be ugy, hogy ne torolje oket bezarasnal es meg is van oldva.

(#9529) djculture


djculture
félisten

Biztonsági progi is csinálhat ilyet, előző nekem is csinálta.

(#9530) =HG= válasza Lauda (#9528) üzenetére


=HG=
addikt

Megpróbálhatom, de a böngésző bezárása nélkül is ezt csinálja...akár új fülön nyitom meg, akár csak simán rákatt, szerintem nem süti problem..bocsi, hogy kételkedem, lehet nálam a hiba, majd keresgélem...Az a lényeg, hogy ha jól értelmezem nem kéne újból bejelentkezni, tehet ez csak nálam nem mükxik :F

Biztonsági progi? Megprósza...kikapcsolom egy kicsit víruspusztítót ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#9531) Jim-Y válasza =HG= (#9530) üzenetére


Jim-Y
veterán

A PH-ra való bejelentkezésnél az összes pipát "beikszeled"?

Egyébként nekem a mobil prohardvernél csinálja csak ezt, a teljes verziónál nem így kéne működnie..

[ Szerkesztve ]

(#9532) =HG= válasza Jim-Y (#9531) üzenetére


=HG=
addikt

:K Mindegy neki, ugyan az a jelenség

(#9533) Lauda válasza =HG= (#9530) üzenetére


Lauda
félisten

A chrome/adatvedelem/tartalombeallitasok/cookiek-nal mi van beallitva?

[ Szerkesztve ]

(#9534) =HG= válasza djculture (#9529) üzenetére


=HG=
addikt

Víruspusztító kikapcsolása nem segít :( Azt még nem mondtam, hogy pl ha Hardveraprón bejelentkezem, másik fülön megnyitok egy fórum témát, ott újból be kell jelentkeznem, és akkor kiléptet Hardverapróról, tehát ha visszamegyek, akkor megint bejelentkezhetek.. :W

Lauda, most OPERA van üzemben..

[ Szerkesztve ]

(#9535) Ndruu válasza =HG= (#9525) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem írtad milyen böngésző, de ha Operát használsz, akkor írd be a címsorba:

opera:config#UserPrefs|EnableCookies
Ha itt az érték nem 14, akkor írd át arra (vagy nyomj az érték melletti alapértelmezés gombra).
Aztán mentés és jónak kell lennie.

Harrrr!!!!

(#9536) =HG= válasza Ndruu (#9535) üzenetére


=HG=
addikt

:R :R :R :R :R Hát igen, aki tud, az tud !!!!!!!!!!!!!4 :C :C :C :C :C
Na még a CHROME beállítást kéne megfejteni, mert a másik gépen azt használom!
Isten vagy, opárát meghackelted ! :DD

(#9537) fatallerror


fatallerror
addikt

tudom h a nagyobb felbontás a grafikák újracsinálása miatt macerás de nagyobb betűtípus és a felbontáshoz igazodó oldalszélesség sem megoldható?
mert így zoomolva néha zavarnak a pacás képet :]

don't tell me what i can't do!

(#9538) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv,

Biztosan volt már, de már számtalanszor le akartam írni és most eljött az idő.

Szóval, talán a szervernek is könnyebb lehet, ha a nem aktív apróhirdetéseket törölnétek. Értem ez alatt, hogy minden héten elindítanátok valamelyik nap későn egy scriptet, amely minden aprót törölne, amit nem UPoltak az elmúlt hatvan napban. Így nem lenne tele egybelépős emberek egyszeri vagy pusztán elfelejtett hirdetésekkel a rendszer és nyilván kevesebb teher lenne a szerveren is. És az upolási kötelezettséget bele kéne írni a szabályzatba.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9539) Winner_hun válasza V.Stryker (#9538) üzenetére


Winner_hun
félisten

Új hardveraprón ez megoldott probléma.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9540) V.Stryker válasza Winner_hun (#9539) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tényleg, az él valahol már?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9541) Winner_hun válasza V.Stryker (#9540) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen csak nem publikus, még nincs kész.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9542) V.Stryker válasza Winner_hun (#9541) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Addig jó. :) A múltkori merénylet egész kemény volt és rémisztő. Páran azóta is pszichológushoz járnak. :DDD De reméljük,hogy némi munka után jó lesz az az új. Azért megkuksiznám. Nem tudsz egy printscreent csinálni róla,hogy miként néz ki?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9543) Winner_hun válasza V.Stryker (#9542) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9544) Pista0001


Pista0001
addikt

Sziasztok!

A forgòs-pörgôs Vodafone reklàmmal lehetne valamit csinàlni? Amikor éppen az jut az oldalra, borzasztòan belassul a masina.

Köszi

(#9545) kraftxld válasza Pista0001 (#9544) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet tiltott ilyesmit akár a billentyűzetemre venni, de adblock-al ki kell nyomni a fenébe.
Én is jeleztem, hogy iszonyat sokat kell várni a gemius vagy mi a kórság szervereire, de mint minden hasonlót ezt is magamnak kellett megoldani.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9546) Pista0001 válasza kraftxld (#9545) üzenetére


Pista0001
addikt

Ok, köszi.

(#9547) Parci válasza kraftxld (#9545) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tiltott, az új szabályzatunkban explicite benne is lesz, és okosabban tennéd, ha nem propagálnád az adblockert, mert ha egy kicsit is rosszabb pillanatban kapsz egy el házigazdát, egyszerűen kivág. elhiszem, hogy mindenkinek pálya, hogy mi ingyen dolgozzunk, de nekünk nem. főleg az utóbbi években nem, köszönjük, örülünk, hogy élünk. ha nincs az a vodafone reklám, mi sem vagyunk.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9548) sutszi válasza Parci (#9547) üzenetére


sutszi
veterán

Az ok-okozati összefüggés nem itt van. A probléma, hogy nevetségesen van optimalizálva egy marhanagy reklám ami közel áll ahhoz, hogy bedöntse a gépet. Nem a reklám ténye a probléma.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9549) Parci válasza sutszi (#9548) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

értem, de azt ugye mindenki tudja, hogy ezeket a reklámokat nem mi csináljuk, nincs ráhatásunk, baromira ki vagyunk szolgáltatva, hogy egyáltalán idehozzák? jelezhetem, hogy ejnye, szoktam is, de nincs módomban fenyegetni az ügynökséget, meg pattogni, hogy levesszük, mert egyszerűen elviszik máshova.

mindenesetre ez nem preferencia kérdése user oldalról sem. úgy értem, kinek hány százalék terhelés a zavaró, ami fölött már jogosnak és fairnek érzi velünk szemben, hogy ingyen munkát vár tőlünk?

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9550) sutszi válasza Parci (#9549) üzenetére


sutszi
veterán

Ha nagyon egzakt módon szeretném leírni akkor egy lap önmagában 50% fölé megy már zavaró...de az igazán bosszantó amikor bedönti az egész kócerájt

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.