Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9207) montyx válasza montyx (#8331) üzenetére


montyx
aktív tag

Üdv ismét,

Először is nagy köszönöm a mobilos weboldal kifejlesztését. Az esetek 99%-ban a mobilomról olvasom a lapot RSS olvasóból indítva. :C :R

2 megjegyzésem lenne:
1. a fórumokban légyszíves írjátok ki a hozzászólás idejét. Sokszor jól jönne.

2. továbbra is kérném, hogy a fórumba lehessen beállítani az RSS értesítést egyes topicokra, mondjuk max. 5-re, fejenként. Nagyon sok letöltést generál plusszban, hogy állandóan csekkolni kell a topicokat, ahol választ várok.

Köszönöm, és mégegyszer 1000 hála a mobilnetes oldalért...

Aláírás

(#9208) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Noh, látom időközben a privát csillagzós tippem megvalósult, frankó, örülök neki. Tök jó használni, köszönet érte.

Még egy kérdés;

Nagyon sok olyan user van, akivel elég sok privátot váltok, már majdnem chat szerűen.
Mennyi idő lenne kifejleszteni, egy teljesen egyszerű, privát chat falat?
Hasonlóan facebook-hoz, kis mini ablak megjelenne ahol lehetne online chat-elni az adott felhasználóval.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9209) benedekco


benedekco
addikt

Tudom már említették, de megint feldobnám a labdát.
Szerintem jó dolog lenne egy ajándék/adomány (fánk :P ) gomb. Ahol lehetne paypal-on vagy valami más bankkártyás rendszeren keresztül zsetont küldeni a lapcsaládnak. Nagyobb összegért cserébe talán még banner mentesítés ilyesmik merülhetnének fel.
Per pill nálam is inaktív az adblock a PH!-oldalain és társain. Ez a minimum amit megtehetek. De szerintem nem lenne egy utolsó dolog ha lehetőséget adnátok a népnek a támogatásra. Aki teheti küldene pár forintot. Pl most eléggé pörögtem az aprón és nekem jól esne ha tudnék egy pár % részesedést visszaosztani. Persze Parci írta, hogy már lassan itt az új rendszer és az majd úgyis zsetonos lesz. De azután is jól jöhet a plusz. Amit költhetnétek promóra, vagy akármire... amire igazán szükséges pl.: új "céges" Audira meg villára a dombon :DDD vagy amire szimplán csak jól esik pl.: szerverre, hogy lehessen még több képet feltölteni hetente.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#9212) qdak


qdak
addikt

hello
van 1 lopott 5letem, föként a filmes topikban jönne jol de akár 1 játéknál is, ha nem akarod tudni pl mi a vége stb 1
spoiler gomb, ami ha rákantintasz csak akkor jön le a szöveg.
mit szoltok ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#9213) Воланд válasza benedekco (#9209) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9214) rtzmp


rtzmp
aktív tag

Sziasztok!

2 ötlet:
- mobil nézetben a keresésnél lehessen az adott topikban keresni (most csak a tesztek és a fórumok között lehet),
- normál nézetben meg lehessen nézni, hogy adott hozzászólásra milyen válaszok érkeztek (akár rekurzív módon). Jelenleg megkeresem a topikban azon hsz-eket, amik tartalmazzák az adott kulcsszavakat, aztán megjegyzem, hogy melyik hozzászólás és utána szűrés nélkül azon a helyen keresgélek. Ezt lehetne vhogy kényelmesebbé tenni...

(ha már volt, bocs)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#9215) Ramius


Ramius
őstag

Üdv. Kérdésem a következő:
Volna-e értelme egy nagy közös mobilszolgáltatós topicnak? Ha van akkor nem találtam, bocsi :) Felmerült bennem egy kérdés, hogy hol, milyen tarifát érdemes választani, de nem akarom mindhárom topicba beleírni külön-külön, mert ez mindegyikre vonatkozik egyaránt. Ezen kívül gondolom még sok más is elférne benne, de ennek kapcsán jutott eszembe.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#9216) Winner_hun válasza Ramius (#9215) üzenetére


Winner_hun
félisten

(#9217) Winner_hun válasza Winner_hun (#9163) üzenetére


Winner_hun
félisten

Up

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9218) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

az m.prohardver.hu-t használva szeretném javasolni:
-mikor egy hozzászólást írsz, akkor abban a kis ablakban lehessen görgetni, mint ahogy itt szépen meg van oldva.

essexboy

(#9219) rt06


rt06
veterán

javitsuk a prohardvert: szoljunk a hirek iroinak, hogy szedjek ossze magukat
csak az elmult feloraban ket olyan hirbe futottam bele, melyek cime es tartalma csak erintolegesen talalkozik a valosaggal

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9220) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

A saját apróhirdetéseknél nem lehetne beállítani, hogy mutassa, ha új hozzászólás érkezik?

essexboy

(#9221) canniball válasza essexboy (#9220) üzenetére


canniball
nagyúr

Állíts be témakövetést és kapsz mailt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9222) Winner_hun válasza essexboy (#9220) üzenetére


Winner_hun
félisten

->

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9223) essexboy válasza Winner_hun (#9222) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Mindegyiket el kell mentenem kedvencenként és úgy bejelölni? Mert nekem az apróhirdetéseknél a kis levelet nem rakja oda:

essexboy

(#9224) canniball válasza essexboy (#9223) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem kell kedvencekbe rakni őket, csak nyisd meg az aprókat és mindegyik címénél ott lesz a boríték.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9225) essexboy válasza canniball (#9224) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Oksa, így jó lesz. Köszi szépen.

essexboy

(#9226) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogy a képfeltöltés várhatóan mikor lesz újra elérhető a logoutos cikkekhez?
Köszönöm!

üdv

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#9227) föccer válasza rlazol (#9226) üzenetére


föccer
nagyúr

Egyenlőre technikai nehézségeket kell leküzdeni. Hogy ezt mikorra sikerül elhárítani még nem tudjuk. :(

Amint meglesz azonnal értesülni fogtok róla :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9228) Oz Nagyúr


Oz Nagyúr
csendes tag

Csatlakoznék az előttem szólókhoz,szerintem is túl sok a reklám.Oké hogy támogatók meg minden de akkor is. :((

[ Szerkesztve ]

Ami nem fut,az nincs is.

(#9229) rtzmp


rtzmp
aktív tag

Sziasztok!

Sok fórumnak van #1 hozzászólása, de nincs jelölve a fórum nevében - így aztán tudni se nagyon lehet, hogy most van-e vagy nincs ott összeszedett info. Sztem hasznos lenne, ha a fórum jobb felső sarkában, ahol van "Téma indító írás: x" és az "Új hozzászólás írása..." linkek, ott lenne egy új link, ami az #1 hozzászólásra navigálna (és esetleg csak akkor jelenne meg, ha van benne összegyűjtött info).

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#9230) föccer válasza rtzmp (#9229) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha ilyen topikot találsz, akkor linkeld a modkerbe és a moderátorok gyorsan átnevezik. Egy gyorsabb és egyszerűbb lesz, mint a RIOS kódját ezért átírni :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9231) rt06 válasza föccer (#9230) üzenetére


rt06
veterán

es sokkal undoritobb is
valoban ki kellene ezekre talalni valamit, mert keves zavarobb dolog van, mint az ilyen sugersegek* miatt hatsoros topic-cimek
foleg, hogy aki keptelen olvacsni, igyis-ugyis telibesz*rja, hoyg ossze van-e szedve az info az elso post-ba, vagy sem)

*: a masik nagy kedvenc a no warez, illetve e ketto kombinacioja mindent visz

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9232) rtzmp válasza föccer (#9230) üzenetére


rtzmp
aktív tag

én azt hittem, hogy ez új szabály, hogy nem módosítjátok, mert így kértem, mikor módosíttattam az #1 hozzászólást (illetve elég sok ilyennel találkoztam). De akkor "verem az asztalt" :)

köszi

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#9233) Воланд válasza rtzmp (#9232) üzenetére


Воланд
titán

a cikkeknel nem szoktak atirni. asszem sima moderator nem is tudja, csak a cikk szerzoje.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9234) föccer válasza rtzmp (#9232) üzenetére


föccer
nagyúr

Cikkeknél, teszteknél, híreknél nem módosítunk a topik címeket. Az minden esetben a témaadó címmel egyezőnek kell lennie, kivéve a RE előtagot.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9235) stevve válasza Воланд (#9233) üzenetére


stevve
nagyúr

Szerkesztő/főszerkesztő inkább. De ezeket egyébként sem lenne értelme módosítani, mert van mögötte egy anyag, nem írhatjuk át, hogy rózsaszín kisnyulak topikja, ha közben a cikk a piros nyulakról szól. :)

(#9236) Barthezz2 válasza rtzmp (#9232) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De akkor "verem az asztalt" :)

Láttam, de sajnos ez esetben nem segíthetünk :N

Everybody lies.

(#9238) Воланд válasza stevve (#9235) üzenetére


Воланд
titán

jovanna, koran van meg. :DDD

szed le a lync-et. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9239) rtzmp válasza Barthezz2 (#9236) üzenetére


rtzmp
aktív tag

azért nem úgy írtam, hogy verem az asztalt - kértem :), légysziiiiiiiiii

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#9240) Barthezz2 válasza rtzmp (#9239) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Láttam, hogy nem úgy írtad :)
De ennek ellenére nem segíthetünk, mivel a cikk címe ugyan az, mint a topik címe, és ez visszafelé is igaz. Tehát módosítva hülyén nézne ki a cikk címe :)

Everybody lies.

(#9241) rt06 válasza Kalandor (#9237) üzenetére


rt06
veterán

nagyon jo ezt hallani, tukon ulve (de azert turelmesen) varok

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9242) rtzmp válasza Barthezz2 (#9240) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Megértettem - ha lassan is. De ekkor visszakanyarodtunk az ötletemhez :)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#9243) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál nagyon jó lenne ha vagy lenne egy külön mező amibe infókat lehetne írni vagy meg lehetne jelölni a privátokat amiket egy kattintásra be lehetne hozni.

A jelenlegi jelölősdi több szempontból se jó nekem:

- folyamatosan majdnem úgy jelenik meg a fórum mintha új privátom lenne - zavaró
- ha valakivel már pl. 500 üzenetet váltottam, de az infó ami nekem tőle kell az a 87. privátban van benne akkor keresgélni kell a jelölés ellenére is
- a privátokhoz belépve folyamatosan elöl vannak azok akiknél bejelölés van, többszáz embernél megint nem jó. Legalábbis én nem akarok piros listát látni, csak ha új privát van

Tudom hogy a jelenlegi rendszer csak rövid távú emlékeztetésre való, nekem hosszabb távú kéne, ami nem zavaró. Ha belépek akkor lássam hogy van-e ott valami elmentett infó vagy sem. Ez lehet privát üzenet megjelölése amit egy kattintással kilistázhatna a rendszer vagy lehetne valami külön szövegdoboz rész minden személyhez ahova azt írok be amit akarok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9244) runner 125 válasza runner 125 (#9208) üzenetére


runner 125
nagyúr

Erre senki?! :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9245) Lenry válasza Winner_hun (#9243) üzenetére


Lenry
félisten

valami hasonlónak én is örülnék, akár egy szinttel följebb is, tehát userszinten, hogy tudjak jegyzetelni, hogy kivel milyen ügyben beszéltem, mert egy-egy üzlet vagy téma esetén a nicket felejtem el legelőször

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9246) moli.hu


moli.hu
őstag

fijuk, lehetne RSS feedet (bar, inkabb atom feedet..) csinalni a kommentekhez?

lasd blog.hu, peldaul http://iddqd.blog.hu/comments/atom
igy nem hasznalnam pl az email ertesitot, csokkene a mailserver-etek terheltsege, a tul forgalmas topikoknal pedig, ahol jelenleg ezert NEM tudok emailertesitot hasznalni, nem kene idonkent belepnem a forumba.
thx

[ Szerkesztve ]

(#9247) föccer válasza moli.hu (#9246) üzenetére


föccer
nagyúr

Van olyan funkció, hogy csak az első új hozzászólásról küld e-mailt a rendszert.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9248) moli.hu válasza föccer (#9247) üzenetére


moli.hu
őstag

...a privatoknal. es az be is van allitva.

de a forgalmas topikoknal amugy ez nem jelentene megoldast, mert belepes utan 5 perccel mar kapnam is a mailt, hogy van uj hozzaszolas.. ennel meg a napi 1 email osszefoglalo a hozzaszolasok szovegevel is jobb volna (lasd mailman).

[ Szerkesztve ]

(#9249) föccer válasza moli.hu (#9248) üzenetére


föccer
nagyúr

Jogos a pont, én kérek elnézést :B

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9250) harry


harry
veterán

Alapelvek, ajánlott linkeknél az Azonnali kérdések órája topic az archívumra mutat, lehetne frissíteni az újra.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.