Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) netpeti98 válasza beeeeerka (#9150) üzenetére


netpeti98
addikt

Ide belinkeled melléírod hogy törölhető és törlik a moderátorok. :)
Ha még abba a topikba írtad amibe akartad csak nem annak akinek akartad hsz felé írod hogy kinek szántad. :)

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#9152) Cathfaern válasza baluka26 (#9149) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jó az ötlet, csak: [link]

(#9153) Karma válasza Cathfaern (#9152) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk ő nem ezt kérdezte, hanem hogy az archív műsorok kerüljenek fel YouTube-ra, amihez nem kell se megbolygatni, se kidobni (bár ráférne) ezt a silverlightos csodát.

A Mobilarenások egyébként ezt meg szokták tudni csinálni, lásd [link]

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9154) baluka26 válasza Karma (#9153) üzenetére


baluka26
veterán

Köszönöm a tolmácslást.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9155) Polyci


Polyci
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérek, van egy HP PSC 1610 Tout-en-un , nem tudok beolvasni dokumentumot, középen megjelenik kb 1 cm fekete csík.
Tudja estleg valaki mi a fenét tegyek, hogy eltünjön??
Köszi
:((

(#9156) Ndruu válasza Polyci (#9155) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Esetleg próbáld meg a megfelelő topikban megkérdezni.

Nyomtató tapasztalatok, problémák, kérdések és válaszok

Harrrr!!!!

(#9157) Karma válasza Cathfaern (#9152) üzenetére


Karma
félisten

Úgy tűnik könnyen le lett zárva a téma, de az átfogalmazott kérdésre azért engem is érdekelne majd a válasz.

“All nothings are not equal.”

(#9158) lacika8006


lacika8006
tag

Kedves fejlesztők!
Az lenne a tisztelet teljes kérésem, hogy az aprón található hirdetéseknél, a város megadásánál, Budapesten belül lehessen kerületet választani.

Azért lenne lényeges, mert szerintem sokan nem utaznának keresztül az egész városon egy bizonyos termékért, főleg mivel az eladók nem szívesen jönnek közelebb az adásvétel miatt. pl. ventilátor, vagy kábel, vagy akármilyen apróság miatt.

Arra gondolok, hogy Újpestről nem mennék le Csepelre, vagy Nagytétényre főleg. Felesleges időt takaríthatnánk meg sokan azzal, hogy: szia hol lehet átvenni: Csepelen. Köszi az messze van. Nem kell.

A legjobb szerintem az lenne, ha Budapestre kattintva, megjelenne 23 üres jelölő négyzet amiből 3-at lehetne választani, és azok a hirdetésnél megjelennének. Esetleg lehetne egy 24.-ik jelölő is az összes kerület opcióval, akik úgymond elmennek bárhova....

Remélem megvalósul, ill. megoldható. Negatív kritikát is szívesen fogadom. Köszi. Jó munkát!

[ Szerkesztve ]

(#9159) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Javasolnám, az adatlapon lévő "Cuccok" mező bővítését, esetleg néhány főbb kategóriára történő bontását. Pl.: Pc,laptop; foto; hifi; egyéb.
Nem egyszer kerestek már fel az oda beírt cuccok kapcsán és tudtam ennek köszönhetően segítséget adni másnak. De már egy jó ideje betelt és trükközni kell, hogy még átláthatóan kiférjen közel minden.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9160) DonToni


DonToni
aktív tag

Üdv!

Valaki tudna segíteni, hogy miért nem tudok képet csatolni a pm-mellé ???
(Természetesen megfelel minden elvárásnak 1920x1200 alatt van (1680x1050), 1Mb alatt van (382kb) és a formátuma is JPEG (de png-t sem enged))
Jelenleg rendelkezésre álló tárhely: 2 081 kB

Előre is köszi a segítséget! :R

-Anti-

(#9161) föccer válasza DonToni (#9160) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9162) DonToni válasza föccer (#9161) üzenetére


DonToni
aktív tag

:R Várok...

-Anti-

(#9163) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Alapelvekben az Azonnali kérdések órája topiksorozat régi linkjét frissíteni kell.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9164) Воланд válasza Winner_hun (#9163) üzenetére


Воланд
titán

akkor ha mar egy illetekes arra jar ezt is tegye bele.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9165) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Akkor még egy:
Vmi pipa lehetőség a beállításoknál, ahogy választhatok, hogy telfonon a mobilos vagy a teljes verzió legyen alapértelmezett.
Könnyen átlátható a mobilos, de ugye a butított a felület és nekem gyakran van szükségem arra, hogy az egészet átlássam.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9166) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudom, ide jó-e,ha írok, mivel volt 1-2 unalmas órám (hétfő, fujj :D) 3ds max és photoshop felhasználásával csináltam egy hátteret és a kérdésem csak az, hogy nincs-e ebből probléma? Mármint, remélem nincs, elvégre ingyen reklám a Ph-nak... Ha mégis az lenne, kérem szóljatok, törlöm a linkről a képeket, ahova feltettem.

[link]

(#9167) DonToni válasza icecave (#9166) üzenetére


DonToni
aktív tag

:C :R Ku*va jó, nekem bejön!

-Anti-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.