Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Winner_hun válasza lezso6 (#9796) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hehe:))

Nem is írtam sehova hogy most küldj privátot, erre tessék:

Még jó hogy ez nem rendszeres, ahhoz már külön személyzet kéne:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9802) lezso6 válasza elfelejtette (#9800) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tudom, hülye / sablon / stb kérdés, de... :U

...biztosan engedélyezve vannak a sütik és a javascript? :))

A teljes nézetre kattintva javascript segítségével állít be egy sütit, hogy többet ne irányítson át a mobil oldalra. Ez a süti a 30 nap inaktivitás, illetve a teljes oldal mobil nézet linkjére kattintva automatikusan törlődik.

Kérdés: Mi a hardver? Illetve a user agent stringed írd meg plz, ITT kiderül mi az.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9803) elfelejtette válasza lezso6 (#9802) üzenetére


elfelejtette
veterán

A hardver egy Vodafone845-ös gyári 2.1-es androiddal.
Javascript és sütik természetesen engedélyezve.
Az user agent script:
Opera/9.80 (Android; Opera Mini/5.1.22460/27.1813; U; hu) Presto/2.8.119 Version/11.10

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9804) #81556480


#81556480
törölt tag

Tudnátok segíteni?

Már leírtam egyszer. Új rendszer telepítés, és hsz íráskor hiába kattintok a smile-okra, nem történik semi. linket sem tudok beszúrni. Hsz után a rögtön továbbítunk oldalnál megáll. Mi lehet a gond?

-java, meg amit még felajánlott a firefox azt feltelepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#9805) lezso6 válasza elfelejtette (#9803) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bug vót. A rios android esetén nem mindig ismerte fel jól az Opera Mini-t, konkrétan a sima droidos böngészőnek nézte. Ez önmagában nem lenne baj, de eredetileg már a mobilos verzió indulásakor jelezték az általad észlelt jelenséget, és konkrétan kérték, hogy Opera Mini esetén a teljes verzió jöjjön be, mert meghülyül a PH!-tól. Ez meg is lettt, csak hát mégse volt teljesen tökéletes az Opera Mini-t felismerő algoritmus. De most már javítva.

(#9804) LaciCRM: Az fórum használatához nincs szükség semmilyen beépülőre (kivéve a hirdetések). Viszont a javascriptet és a sütik használatát engedélyezni kell. Ha viszont így se megy, akkor töröld a böngésződ gyorsítótárát, vagy nyomj egy Ctrl+F5 kombót.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9806) elfelejtette válasza lezso6 (#9805) üzenetére


elfelejtette
veterán

Most már jól működik, szuperek vagytok! :C

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9807) Brutforsz válasza #81556480 (#9804) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Az oldal akkor működik ilyen üzemmódban, ha a böngésző nem futtatja le a parancsfájlokat.

Első lépésben tehát a Firefox beállításai > Tartalom lapon érdemes ellenőrizned, hogy a JavaScript engedélyezése előtt van-e pipa.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#9808) odrif


odrif
MODERÁTOR

Tudom már korábban kérdeztem, de esetleg nincs még fejlemény arról hogy az "Itt szóltam hozzá" szerkeszthető legyen?

20 éve a Prohardveren

(#9809) #81556480 válasza odrif (#9808) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez engem is érdekelne.

(#9810) fatal` válasza odrif (#9808) üzenetére


fatal`
titán

Jól jönne :)

(#9811) RMZ250 válasza odrif (#9808) üzenetére


RMZ250
senior tag

Ezt már hónapokkal ezelőtt felhoztam, azóta is szinte hetente megkérdezi valaki, de semmi változás. Persze mikor be idegelem magam és leírok egy-két csúnya szót :B természetesen személyeskedés nélkül egyből kibasztak 1 órára.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#9812) canniball válasza RMZ250 (#9811) üzenetére


canniball
nagyúr

Na megint egy óra ban... ;]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9813) RMZ250 válasza canniball (#9812) üzenetére


RMZ250
senior tag

Bocsánat.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#9814) Parci válasza RMZ250 (#9811) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meglesz, amikor meglesz, és valóban rosszul viseljük, amikor valaki balhézik, hogy mi az, hogy egy ilyen-olyan egyszerű dolog nincs meg, amikor már x-szer kérte. amíg én fizetem a fejlesztőt és próbálom életben tartani a céget, ami finoman szólva sem könnyű, addig igenis nehezen viselem az ilyesmit.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9815) RMZ250 válasza Parci (#9814) üzenetére


RMZ250
senior tag

Én nem sürgettem semmit. A BF3 fórumba írtam, hogy tele van a f...... a játékkal és kértem segítséget. Erre 1 óra bann. Amúgy nem emlékszem már ki zárt ki.
Egyébként meg egyre többet látom, hogy ha valaki x-szer panaszkodik akkor azzal zárjátok le, hogy mert itt ti mindannyian ingyen dolgoztok meg milyen szarul megy meg örüljünk neki, hogy ez is van stb.stb.
Hadjuk már.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#9816) föccer válasza RMZ250 (#9815) üzenetére


föccer
nagyúr

Utoljára 2 órára Philoxenia tiltott ki, de ezt a témát szerintem zárjuk is le. Nagyon nem a topikba való.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9817) RMZ250 válasza föccer (#9816) üzenetére


RMZ250
senior tag

Még egyszer bocsánat és végeztem is :R

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#9818) Parci válasza RMZ250 (#9815) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

arról az ügyről én semmit sem tudok, én egy konkrét jelenségről beszéltem. senkit sem bannolnék azért, mert hisztizik, hogy márpedig legyen kész valami feature, de egy idő után szívesen elküldeném melegebb égtájakra. mert hogy, nagyon röviden, semmi köze hozzá. ilyenkor persze jön, hogy ezzel a hozzáállással majd jól csődbemegyünk, meg ő itten termeli a pénzt nekünk, blabla. nem dolgozik mindenki ingyen, és nem megy szarul, pontosabban nem megy szarabbul, mint amit mindenhol lát az ember. de qrva sokat dolgozunk, az biztos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9819) PazsitZ válasza odrif (#9808) üzenetére


PazsitZ
addikt

Mit akarsz szerkeszteni az "itt szoltam hozzá" listán? :F

Van egy kedvencek lista, az szerkeszthető.

Ha az "itt szoltam hozzá" lista szerkeszthető, akkor megszünik "itt szoltam hozzá" lista lenni...

- http://pazsitz.hu -

(#9820) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Hardver apróban a HDD kategóriában jó lenne egy külső merevlemez kategória. Nagyon elszórva találni külső merevlemezeket az egyéb hardver és a HDD kategóriában.

Köszi!

(#9821) RMZ250 válasza PazsitZ (#9819) üzenetére


RMZ250
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy törölhető legyen némelyik topik onnan. Akár több éves fórum is lehet ott ami már rég elavult és soha többé nem fog hozzászólni se ő se senki más.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#9822) odrif válasza RMZ250 (#9821) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Igen pontosan erre gondoltam.

De amilyen kellemetlenséget okoztam evvel a kérdéssel, nem mertem már válaszolni.

20 éve a Prohardveren

(#9823) Lauda válasza RMZ250 (#9821) üzenetére


Lauda
félisten

Az miert baj, ha van koztuk olyan (a tobbi alatt), amihez nem szolt mar hozza senki evek ota? Ahova erkezik uj hsz, azt ugy is latod, ahova meg nem, az ugyan ugy van ahogy volt. :F

[ Szerkesztve ]

(#9824) Parci válasza odrif (#9822) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondom: lesz ott törlési lehetőség. más nem, mert nem is kell, de törlés valóban lesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9825) odrif válasza Parci (#9824) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Bőven elég, Köszönjük! :R

20 éve a Prohardveren

(#9826) RMZ250 válasza Lauda (#9823) üzenetére


RMZ250
senior tag

Egyszerűen csak zavar, olyan ez mintha mondjuk a zsebedben hordanál egy kulcsot évekig holott a lakatot már réges régen beolvasztották.
És mint láthatod nem csak én vagyok egy kicsit mondjuk úgy rendmániás.
Ha sikerül megoldani tényleg nagyon köszönjük.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#9827) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Az "itt szóltam hozzá" részt nem lehetne növelni? Nekem az a 20 nagyon kevés, vagy ha nagyon kitolná az oldalt és eldeformálná, akkor nem lehetne valahol máshol kilistáztatni?

(#9828) RMZ250


RMZ250
senior tag

Bakker mindenkinek az "itt szóltam hozzá" rovattal van baja :DD

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#9829) canniball válasza RMZ250 (#9828) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem nincs vele bajom. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9830) föccer


föccer
nagyúr

Tisztelt Fórumozók!

A témába nem illő offot és a chatelést kéretik mellőzni a topikból.

Köszöntem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9831) vinikorn


vinikorn
aktív tag

A PH fejlesztőknek kisujj gyakorlat megcsinálni, hogy az apróban legyen külső merevlemez kategória is. Szétszórva találni őket, a HDD és egy egyéb hardver között.

Köszi.

(#9832) föccer válasza vinikorn (#9831) üzenetére


föccer
nagyúr

A Hardverapróhoz már nem nyúlunk. Az új HAban lesz ilyen kategória is. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9833) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Föccer és mi a helyzet a ki/belépéssel? Mert nem úgy működik, ahogy kéne sajna :( Bepipálom, hogy más helyről/böngészőből ne léptessen ki, de ahogy kilépek A helyen, a B-ből is kilép(pedig ott nem kéne.)

(#9834) lezso6 válasza KaiotEch (#9833) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azzal a pipával csak belépésnél nem fog kiléptetni máshonnan. Kilépésnél mindig mindenhonnan kiléptet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9835) KaiotEch válasza lezso6 (#9834) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem, de régen volt a kilépés után egy plusz kérdés, hogy ki akarom-e léptetni magamat máshonnan...

(#9836) lezso6 válasza KaiotEch (#9835) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az megszűnt az új hardverapró közös beléptetése miatt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9837) KaiotEch válasza lezso6 (#9836) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem most szándékosan kipróbáltam úgy, hogy IE + FF, egyiket bepipáltam, hogy bentmaradjon másikon nem... és 5 perc után is mind2-n belépve marad. Vagy session-höz kötött?

Mégvalami: adatlapon mi értelme van annak, hogy kiírja, hogy utoljára bejelentkezve ás utolsó feltűnés? Mindig ugyan azt az időt mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#9838) Lauda válasza KaiotEch (#9837) üzenetére


Lauda
félisten

Csak akkor egyforma, ha Te leptel be es ki is. Ha 1 ora inaktiv ido utan kileptet a motor es utana rafrissitesz, akkor az utoljara bejelentkezve ido az lesz, amikor utoljara aktiv voltal, az utolso feltunes pedig a legutolso rafrissites idopontja.

(#9839) KaiotEch válasza Lauda (#9838) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem és ez miért jó?

(#9840) Lauda válasza KaiotEch (#9839) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom miert van igy, ha erre vagy kivancsi. ;) Va hogy ez mire jo. Ha valaki kilep, ugy se tudod, hogy olvassa-e a forumot vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#9841) Winner_hun válasza KaiotEch (#9837) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9842) blueMerle


blueMerle
veterán

Nem a prohardverrel, hanem a mobilarénával kapcsolatban lenne egy észrevételem, javaslatom, a hírszerkesztők felé:

Srácok, én tudom hogy iszonyat nagy rajtatok a nyomás, ha nem is erős, de létezik a konkurencia és fontos, hogy elsők legyetek, vagy legalább az elsők közt mindenben. Ezzel nincs semmi baj. Viszont mostanában a Mobilaréna hírportál része (a tesztekkel továbbra sincs semmi baj) elment egy olyan irgalmatlanul elcseszett irányba, hogy én már azon se lepődnék meg, ha arról írnátok hogy Britney Spears milyen képernyővédőt használ. A bulvárosodás az még csak elmegy, mert biztos van rá igény, de az, hogy tele vannak hibákkal (nem helyesírási, az nem érdekel) a hírek (csak ma 2 ordas hiba) az már nem állja meg a helyét. Egy kicsit jobban oda kellene figyelni, mert ennek biztos hogy hosszútávon nem lesz jó vége: nem lesztek hitelesek. Biztos nem cél elérni egy index-es "színvonalat". Ha nem lennének ilyen bitang jók a tesztek, talán már meg sem nyitnám a főoldalt a böngészőben. Nem arról van szó, hogy nem érdekesek a hírek, de amit pl. a Galaxy S III-nál műveltek a hírszerkesztők, azt talán nem is illetném jelzővel... Egyszerűen az van hogy pár éve túl magasra raktátok a lécet, akaratlanul is profi szinvonalat vár el Tőletek az ember. Ha egyszerűen szeretném kifejezni magam, akkor azt is mondhatnám hogy a hírek minőségének fel kellene nőniük a tesztekéhez. Remélem nem bántottam meg ezzel senkit, nem célom, valóban építő jellegű kritika ez a szösszenet :)

[ Szerkesztve ]

(#9843) grabber válasza blueMerle (#9842) üzenetére


grabber
addikt

Egyetértek.

Míg a prohardver például oliverda-val fejlődőt(számomra megdöbbentő milyen szakmai tesztek születnek,ha nem is értek teljesen mindent),addig a mobilaréna visszafelé lépett inkább bloggá :U

(#9844) DJ. Ru$y válasza grabber (#9843) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A srácnak nem a tesztekkel van problémája, ha figyelmesen elolvastad volna...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9845) Chamea2


Chamea2
tag

Teljes mellszélességgel és testmagassággal támogatom, hogy fizetős legyen a hardverapro. Nagyon várom már azt a napot, akkor fogok idejönni teljes mértékben eladni csak. Körülbelül mikorra várható a dolog? Mióta a Vakera fizetős és számlaszámos illetve telefonos megerősítése van a felhasználóknak, azóta nincsenek teleszemetelve a hirdetés alatt a kommentárok és nem tesznek fel minden szemetet oda, mert jutalékot kell fizetni. Jó lenne már itt is bevezetni ezt a rendszert, ha ott tökéletesen bevált. Akkor legalább a bannak is lesz súlya.

Ilyenért például kitiltják a terméklapról az illetőt 3 napra ott(nem azt írom, hogy senkinek nincs joga kérdezni, mert van, de azért a helyén kellene lenni mindennek). Itt felesleges is banolni, mert úgyis visszajön egy új nickkel és új köntössel az illető => mint például itt is látni.

[ Szerkesztve ]

(#9846) föccer válasza Chamea2 (#9845) üzenetére


föccer
nagyúr

Amint kész van. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9847) Chamea2 válasza föccer (#9846) üzenetére


Chamea2
tag

Óóó, egy pozitív és biztató válasz. Akkor már van esélyem az ilyesmire. Köszönöm a választ és figyelemmel kísérem a változtatásokat.

Üdv.: Chamea2

(#9848) ArchElf


ArchElf
addikt

Mi ez az HTTP 503 vírus?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.