Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) sutszi válasza lezso6 (#9750) üzenetére


sutszi
veterán

:Y Ezek a spamrobotok...

Akkor ok. Kösz az infokat. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9752) rob83


rob83
aktív tag

Sziasztok!

Nekem egy probléma nagyon szúrja a szememet!

Mégpedig a halott apróhirdetések,nagyon bosszantó,hogy találni 1-2 éves hirdetést is amit egy tiszavirág életű emberke felrak és kitudja miért soha többé nem lép be!

Erre van valami megoldás? :F

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#9753) canniball válasza rob83 (#9752) üzenetére


canniball
nagyúr

A megoldás az új HA lesz.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9754) rob83 válasza canniball (#9753) üzenetére


rob83
aktív tag

Bővebben van erről valami leírás?

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#9755) Winner_hun válasza rob83 (#9754) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mire vagy kíváncsi? Itt van néhány infó

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9756) canniball válasza rob83 (#9754) üzenetére


canniball
nagyúr

Készül az új HA, aminél csak egy hónapig lesz érvényes a hirdetés így egy idő után a gazdátlanok kihullanak.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9757) sutszi válasza lezso6 (#9750) üzenetére


sutszi
veterán

Nem szeretnék tolakodni, de továbbra sem megy a HA rendesen...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9759) lezso6 válasza sutszi (#9757) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mire gondolsz pontosan?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9760) sutszi válasza lezso6 (#9759) üzenetére


sutszi
veterán

A paraméterek száma továbbra is korlátozva van.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9761) lezso6 válasza sutszi (#9760) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hogy a kereső még nem működött 100%-ban. Miért nem írtad ezt alapból? :)

Azért nem szedtem ki a limitet, mert közben jöttek új spam-ip-k. De most már jó lesz, megírtam a spamszűrőt, és emeltem a limitet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9762) sutszi válasza lezso6 (#9761) üzenetére


sutszi
veterán

Igen már használom...tényleg ok. Kösz. :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9763) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon jó lenne csoportokba gyűjteni az ismerősöket. Lennének Photoshopos ismerőseim, Samsung tv szaki névlistám, stb. Ugyanígy a privát üzeneteket is lehessen csoportokba szedni és az üzeneteknek címet adni emlékeztetőnek.

Ez közösségi jelleget adna a fórumnak.

[ Szerkesztve ]

(#9765) puttputt válasza vinikorn (#9763) üzenetére


puttputt
őstag

Ehhez tartozóan, esetleg...:
-lehetőség arra, hogy a privát üzenetek oszlopában a név mellé be lehessen írni valami note-ot:

Pl. így.
S igen, lehetne tárgya - opcionálisan - akár maguknak az üzeneteknek is. (Bár a kolléga nem feltétlen erre gondolt.)

+1: Csoportos üzenet írásának lehetősége. Ld., pl. Lanparty esetén jól jöhet... Vagy ilyesmi módszerrel él a "fejlesztői" ID körüzenetek esetén? - Persze, ezt magánfelhasználásra csak akkor, ha belefér a spamszűrőbe ;] . Pl. ilyenkor kötelező lehetne akár a komplexebb, 2-3x-os védelmi szintű CAPTCHA. Mert ugye sajnos...

+1: (Az üzenetek preview-nézete gondolom felmerült már... El lett vetve végül is?)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9766) Ringman


Ringman
nagyúr

nem lehetne emelni a kedvencek-limiten (50), vagy szétválasztani a hardveraprósat a többitől?

szokásom, hogy a hirtelen még használható apróhirdetéseket így jegyzem meg, aztán bizonyos időközönként szanálom (1-2 hét) azokat.

(#9767) Ndruu válasza Ringman (#9766) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Gyűjtsd össze őket egy blogbejegyzésben. Ha nem publikálod, akkor csak te fogod látni és 2 kattintással elérheted.

Szerintem már így is nagyon sok az 50.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#9768) puttputt válasza puttputt (#9765) üzenetére


puttputt
őstag

Még egy utolsó (aztán békén hagylak benneteket :D ):
A privátoknál a bal felsőbe nem kerülhetne linkelési lehetőség?
#xxx?
Vagy ez biztonsági/technikai okokból nincs ott megvalósítva?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9769) Ringman válasza Ndruu (#9767) üzenetére


Ringman
nagyúr

hmm, nem rossz ötlet. :R

(#9770) imibogyo


imibogyo
veterán

Nekem egy nagyon alap ötletem van. Jó lenne a smiley-k számát növelni. Rengeteg olyan """érzelem""" és gondolat van, amihez nincs megfelelő arcocska. Nem azt mondom, hogy legyen ezer darab, de mondjuk egy második sort még simán el tudnék képzelni. :K

(#9771) Löncsi


Löncsi
őstag

Legyen az első hozzászólás időben a legfrissebb a fórumhozzászólásokban.

Bár tudom,hogy ezt explicit be lehet állítani, de jó lenne ha alapértelmezetten ez a beállítás élne. (Ki kíváncsi pl. egy 2005-ös hozzászólásra?)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9772) fatal` válasza Löncsi (#9771) üzenetére


fatal`
titán

Remek lenne, ha mindig ott lenne az első hozzászólás tök fölöslegesen a topic végén.

(#9773) Löncsi válasza fatal` (#9772) üzenetére


Löncsi
őstag

Igen de miért ne lehetne berakni egy headert?
Pl. GYAKORI KÉRDÉSEK ÉS VÁLASZOK, KATT IDE.

Ez mindig elől lenne és tök jó, mert bármi van kapásból elérhető lenne, ez gyakoroltabb felhasználóknak is jól jöhet. De ha megnézed a trendeket, legtöbb oldalnál is az első hsz a legfrissebb.

Így ötvözve lenne az első GYIK-os hsz. és a friss hsz.-ek előnye.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9774) fatal` válasza Löncsi (#9773) üzenetére


fatal`
titán

Te nem headert írtál, hanem, hogy az legyen a legfrisebb hsz. Marhára nem örülnék neki, hogyha állandóan ott terpeszkedne legalul az első hozzászólás, amit kb. egyszer kell(ene) mindenkinek elolvasnia. Különben általában bele van írva a topic címébe, hogy olvasd el az első hozzászólást. Aki ezekután sem olvassa el, annak rakhatsz fejlécet, hupilila ugráló betűket, üvöltöző flash bannert, akkor sem fogja elolvasni.

(#9775) Thrawn válasza fatal` (#9774) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9776) Löncsi válasza fatal` (#9774) üzenetére


Löncsi
őstag

Igen, de hosszútávon sokkal idegőrlőbb a fájdalmas lapozás (magamból kiindulva). Ezek a kis gombok is nehezítik az egészet.

Ha valaki nem olvassa el az 1.hsz-t, akkor is rossz esetben megmutatják, hogy kattintson a linkre/headerre akármire. Utána tudni fogja, hogy mindig ott van + friss hsz.-ek közt tud lapozni könnyedén.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9777) fatal` válasza Löncsi (#9776) üzenetére


fatal`
titán

Milyen fájdalmas lapozás? Egyet kell kattintani. Vagy a lenyíló listából is kiválaszthatod az első oldalt.

(#9778) Löncsi válasza fatal` (#9777) üzenetére


Löncsi
őstag

Kettő.

Dupla nyíl jobbra (vagy legördülő menüt használni), ezután legörgetni a legaljára, vagy használni a lefele mutató nyilat.

Ergó a ciklus: Fórum megnyit -> Lapozás az utolsó blokkra -> Legalulra görgetés.
Ezt mindig eljátszani lassú. Jó lenne ha a fórum megnyitásakor már látnám a legújabb hszeket.

No meg sok helyen nincs is tartalmi első hsz. amire szükség lenne, emiatt az egész fórumra rányomja a bélyegét a használhatóság.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9779) Thrawn válasza Löncsi (#9778) üzenetére


Thrawn
félisten

Az utolsó blokkra lapozást ebből kiiktathatod, ha a Beállításoknál a Kezdő blokkot az utolsóra kapcsolod.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9780) Ndruu válasza Löncsi (#9778) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mi a fontosabb, az első vagy a legfrissebb hozzászólás?

Ha az első, akkor így rendezed őket:
Fórumhozzászólások
Rendezés: időrendben növekvő | Blokkméret: xyz | Kezdő blokk: első

Ha a legfrissebb, akkor meg így:
Fórumhozzászólások
Rendezés: időrendben növekvő | Blokkméret: xyz | Kezdő blokk: utolsó, majd topik megnyitásakor nyomsz egy End gombot, vagy használod a lefelé nyilat.

Ha még kattintani sem szeretsz, akkor:
Fórumhozzászólások
Rendezés: időrendben csökkenő | Blokkméret: xyz | Kezdő blokk: utolsó

Az első hozzászólás pedig a jövőben lehetséges, hogy egy külön linkként meg fog jelenni egy észrevehető helyen.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#9781) Löncsi válasza Thrawn (#9779) üzenetére


Löncsi
őstag

Igen, de emellett még a sorrendet is át kell állítani. No meg nekem kellett kb. fél év mire megtaláltam ezt a funkciót.

Másik dolog még a hozzászólásokhoz. Pl. egy cikk alatt automatikusan ott lehetnének a hsz-ek, így a cikk és hsz-ek közt lehetne görgetni, több más oldalnál is ilyen a dolog.

Ezeket csak azért írom le mert "érzem", hogy egyre nehezebb a navigáció a Ph-n, ez eleinte nem zavart, csak más oldalakat böngészése után nehézkesebbnek tűnik ez az oldal.

Pl ezt érdemes megnézni, nagyon király az elrendezés:
[link]

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9782) Parci válasza Löncsi (#9781) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebben sok igazságod van. nem ígérem meg, hogy jövő hétre átszabjuk, de rajta van a listán egy közepes méretű fórum update. a cikkek mögé viszont nem biztos, hogy direktben akarjuk a kommenteket, hátrányai is vannak, nem csak előnyei. ettől függetlenül a navigáció lehetne kényelmesebb, ez tény.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9783) puttputt válasza Parci (#9782) üzenetére


puttputt
őstag

Található értelmes abban, amit nem sokkal ezelőtt leírtam? Mert nem jönne rosszul egy reakció. Akkor nyilván nem kérdeznék rá - mondjuk 2 hónapon belül - ugyanarra. :) .

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9784) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, nem biztos hogy jó helyen járok :U
Az miért van hogy maga a PH kezdő oldala és a fórum sem akar bejönni csak hosszas várakozás után?? Folyton várakozás a következőre ad.adverticum vagy mi, meg a huhit gemius.pl. Ezekre vár..
És ahol nincs az oldalban reklám az gond nélkül bejön.. PL. Fáradt gőz, PH interaktiv.. Mobilarena is bejön.. Nem értem :F
Előre is köszi..

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#9785) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!
Hozzászólás írásakkor a szmájlikra kattintva nem történik semmi, és van még egy két ilyen apróság (hsz írás utána rögtön továbbítunk oldalról nem lép tovább) ami most jelentkezett nálam. Érdeklődnék ez saját hiba vagy a PH!-ban van valami ?

(#9786) Lauda válasza #81556480 (#9785) üzenetére


Lauda
félisten

Sajat hiba. :P

Az jo kerdes. Esetleg torold a sutiket meg a tobbi szemetet.

[ Szerkesztve ]

(#9787) #81556480 válasza Lauda (#9786) üzenetére


#81556480
törölt tag

Gondoltam. :D

Mit tegyek? tegnap raktam újra a rendszert, jawa fent van.. mi más kellhet még?

(#9788) ittakary


ittakary
nagyúr

Sracok napi hany PU utan aktivalodik a captcha??

Megorulok tole!!

(#9789) Winner_hun válasza ittakary (#9788) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9790) ittakary válasza Winner_hun (#9789) üzenetére


ittakary
nagyúr

K eletbe...

Ez amugy tenyleg iszonyat unfair h nehany csicska miatt tobb szazan szopunk!!

(#9791) lezso6 válasza ittakary (#9790) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most komolyan kíváncsi vagyok, mikor kell napi 20+ privit küldeni?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9792) Winner_hun válasza lezso6 (#9791) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha jön sok üzenet és válaszolni kell rá. Dél óta estére csak 14 jött, igaz volt (talán) 2 személy aki 2-t is küldött, nem is mindenkinek válaszoltam de nem csak most este privátoztam. Meg jött azóta is. Attól függ hogy ki mit csinál az oldalon:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9793) ittakary válasza lezso6 (#9791) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kedves fonok ur!

Delutan 3kor megvolt ez a napi 20!

Azota tovig nyalom... Telon ritka izgalmas dolog kulon beirogatni a karaktereket meg pluszba :)

Amugy adom el gepemet es mindenre van pl 2-3 erdeklodo ha jo aron adod az mar kapasbol 50 ember :D

(#9794) föccer válasza ittakary (#9793) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez sajnos az a kategória, hogy so sorry. Sajnáljuk, hogy ilyen korlátozást kellett bevezetni, de sajnos szükség volt és van rá. Szerencsére nem túl sokan kerülnek olyan kényelmetlen helyzetbe, mint te is, hogy ilyen nagy mennyiségű privát levelezés miatt nehézkes az oldal használata.

Ezúton is elnézés érte, remélhetőleg minden egyéb kárpótol az okozott kellemetlenségért. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9795) ittakary válasza föccer (#9794) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze, azert nem dolok bele a kardomba.

Velem sem fog ujra megesni zaros hataridon belul. Csak most mindent egyszerre raktam fel es igy sokat kellett irkalnom.

Udv ;)

(#9796) lezso6 válasza ittakary (#9793) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hogy erről van szó. Hát sajnálom, föccernél többet én se tudok erre mondani, esetleg azt, hogy add drágábban a cuccaid. ;]

(#9792) Winner_hun: Jajó, de nem mindenki Winner_hun. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9797) fatal` válasza lezso6 (#9796) üzenetére


fatal`
titán

Akkor azért kapna napi 80 privit, hogy hogy képzeli, hogy ilyen drágán adja és mennyit enged a felének a feléből. :DDD

(#9798) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Berakom ide is, mivel a másik topic nem igazán pörög...
Ez a gondom.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9799) lezso6 válasza elfelejtette (#9798) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

User agent string alapján. Illetve sütivel van tárolva 30 napig, ha egyszer a teljes verzióra kattintasz, hogy ne a mobil verziót hozza be alapértelmezetten.

Egyébként a teljes nézetnek ugyanaz az URL-je, csak m. nélkül.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9800) elfelejtette válasza lezso6 (#9799) üzenetére


elfelejtette
veterán

Mondom, teljesen változatos módon adja be egyszer a normál, egyszer meg a mobilos verziót, és van úgy, hogy mobil nézetnél rákattintok a 'Teljes nézet'-re, és betölti mégegyszer a mobilt. Az adatlapokat pedig csak és kizárólag mobil nézetben hajlandó beadni. A mobil nézetnél próbáltam kitörölni az url elejéről az 'm.'-et, de ugyanúgy visszatöltötte a mobilos nézetet...
Beállításokban nem lehetne ezt megadni, hogy alapértelmezetten hogyan jelenítse meg az oldalakat?

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.