Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8102) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Többször tapasztaltam már egy jelenséget, amit nem tudtam mire vélni és most úgy döntöttem, hogy jelzem is ezt valamilyen formában az illetékesek felé.

A leírt jelenséget Opera 11.01b1190 alatt tapasztaltam, de régebben korábbi Opera verzióval is előjött.

Jelenség:
Ha egy hozzászólásra úgy kívánok válaszolni, hogy előtte nem voltam bejelentkezve, akkor ugye bedobja a bejelentkezéshez szükséges oldalt, majd utána továbbít a hozzászólás szerkesztéséhez.

Eddig fel sem tűnt, de ilyenkor valamiért kimarad a képek feltöltésének lehetőségét biztosító rész a hozzászólás szerkesztése oldalon.

Viszont innentől kezdve (hiába vagyok már bejelentkezve) az adott hozzászólásnál (amelyikre előzetes bejelentkezés nélkül kívántam válaszolni) a Válasz linkre kattintva szintén nem jelenik meg a képfeltöltés lehetősége.

Ugyanannak a fórumtársnak másik hozzászólásánál a Válasz linket használva viszont minden rendben van (természetesen ekkor már bejelentkezve használtam a válasz linket).

Beteszek két képet, amivel talán tudom illusztrálni a problémát:

Nincs képfeltöltési lehetőség:

Van képfeltöltési lehetőség:

Mod:
Némi helyesbítés a fogalmazásban

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.