Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok!

Be kell regisztrálnom apósomnak egy honlapot. Ebben szeretném kérni a segítségeteket! Melyik szolgáltatót válasszam. Természetesen fontos a sebesség, de ugyan akkor az ár is. Az én cégemnek a honlapja a www-domainuniverzum.com szolgáltatónál van. Nekem tetszik, hogy korlátlan e-mail címem van és korlátlan darabszámú. Nagyon jó benne a Plesk felület is, nagyon jól lehet kezelni a honlapot. A megbízhatóságukról nem tudok beszélni, mert nem nézegetem olyan sűrűn, hogy el lehet e érni. Az apósom kereskedelemmel foglalkozik, így neki fontos a megbízhatóság. Rendelés leadása pl a honlapon. Első körben csak statikus oldal lenne szerintem, de később lehet, hogy dinamikus.
Tehát a helyzet, hogy nekem egy pici tapasztalatom van a DomainUniverzum.com-mal, de nem sok. Árban ők jók és a Plesk mesés.
Előre is köszönöm a segítségeket!

Üdv.: Soockit

(#2) Soockit


Soockit
aktív tag

UP

(#3) Soockit


Soockit
aktív tag

UPI

(#4) Soockit


Soockit
aktív tag

up

(#5) encoder válasza Soockit (#1) üzenetére


encoder
tag

A ''doménuniverzum'' szerverei egy másik kontinensen (Houstonban) vannak, és a szolgáltatás megbízhatósága, sebessége kritikán aluli. A Plesk qrva jó, de elég gyakran sz@rja össze magát. Ezért a ''szolgátatásért'' az évi 5e Ft viszont tényleg verhetetlen... :C

(#6) Szaki@Pécs


Szaki@Pécs
tag

szintén tárhelyet keresek, ami fontos lenne:
- gyors, megbízható
- PhP, MySql
- ami a szűk keresztmetszet szokott lenni: SMTP, ami engedi a PhP mail függvényével vagy authentikáció esetén egy phpmailer szkripttel a levélküldést
a honlapról
- egy domain már van regisztrálva és azt szeretném használni
- ja és olcsó :))

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#7) ReJim


ReJim
őstag

tudnátok ajánlani egy olyan szolgáltatót, akinek a csomagjában van:
100-200mb tárhely
PHP
SQL
több (mondjuk korlátlan) e-mail cím, amiket én tudok managelni...
több (szintén korlátlan) aldomain, amiket én tudok managelni...
és a csomagban benne van a domain reg. (hogy nekelljen 2 külön helyre szaladgálni...)
:U

nem ilyen ingyenes bizékre, meg ''fusi szerver''-re gondolok... valami rendes cégre.

amit én kinéztem az a versanus BAKONY csomaga, csak versanusék nem írják, hogy mi a helyzet az aldomainnekkel...

valaki esetleg tudna segíteni? tanácsot adni??? :U

</end.?>

(#8) ReJim


ReJim
őstag

up

</end.?>

(#9) charlie_hu


charlie_hu
aktív tag

tárhely: 100-200-400 mega (megegyezés kérdése) php+mysql anyámkínja, redundancia van (több szerver, egyik kiesik másik rögtön átveszi)
ár megbeszélés szerint, nálam :) (látogatottságtól, helytől függően 8-9-10e évben)
jah, és persze backup is van külön gépre
(nem otthoni sezrver, rendes :) )
domain 8-9 e /4 év, egyben persze.
aztán többi megegyezés kérdése.

[Szerkesztve]

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#10) ReJim válasza charlie_hu (#9) üzenetére


ReJim
őstag

aldomain kezelés hogy zajlik?
sql tárhely? (ezt külön szokták méretezni, ha jól tudom...)

majd jövő héten kereslek privátban...

(bocs, eddig nem jutott eszembe, hogy téged is lehetett volna keresni ilyen ügyben :) )

</end.?>

(#11) charlie_hu válasza ReJim (#10) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

mailt vagy icq, az többre vezet :)
aztán kitalálunk valamit okosan :)

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#12) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Lehet, hogy ez nem a legjobb topic ajánlom a http://www.blogger.com/start című oldalt mindenki kb 5 perc alatt készíthet magának .com web bemutatkozó oldalt olyan is aki csak lelkes amatőr szinten foglalkozik ilyenekkel. Lehet több színt és dizájnt is választani képeket linkeket beileszteni, a személy vagy vállalkozás adatokat meg kell adni jelszó, hoy szerkeszthető legyen későb is és már lehet is írni ki mit akar szakmai önéletrajzot cég bemutakozót vagy fotógyüjteményt stb elhelyezni. Sok sikert.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#13) Jarod1 válasza charlie_hu (#9) üzenetére


Jarod1
addikt

www.dox.hu 500 mega

(#14) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Tárhelyet keresek.
Fontos, hogy külföldre is a lehető legnagyobb legyen a sávszélesség. Megbízható legyen. PHP, MySQL, meg egyéb külyük egyáltalán nem kellenek! 1db 100MB-os postafiók elég.
Egyenlőre elég 300-500MB hely, de bővíthetőnek kell lennie.
Nem ártana, ha nem lenne túl drága, és több domain esetén lennének kedvezmények.
De mégeccer: A külföldi sávszélesség a legfontosabb, és a megbízhatóság!

Ha valaki tud ilyet, akkor legyen szíves szólni!!!

Dánke sőn!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15) Bici


Bici
félisten

UPPPPP!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#16) Bici


Bici
félisten

UP!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#17) Bici


Bici
félisten

UP

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18) Petisz84


Petisz84
tag

www.syrius-software.hu
Mi náluk vagyunk és eddig minden OK. Sztem az áraik is rendben vannak.

(#19) akom


akom
senior tag

Sziasztok!

Én ezt a linket ajánlom: [link]

Nekem közel 1 éve mar itt van a weboldalam.
Eddig nem volt vele semmi gond.

Support akár éjfél után is van. Rendes emberek segítenek akár a számítástechnikában nem jártas ügyfeleknek is.

Ja és ami számomra lényeges hogy jok az árak.

(#20) Bici válasza akom (#19) üzenetére


Bici
félisten

Hali!

A cyberserver-nél 6 Mbit/s a nemzetközi sávszélesség. Ez nekem kevés.
Sejtettem, hogy ezekel az árakkal lesz valami bibi...
Tudtok olyat, ahol legalább 100Mbit/sec, (vagy több) és tűrhető áraik vannak??
(Csak a külföldi sávszélesség érdekel...)

Köszi!

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) Bici


Bici
félisten

Up!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22) Snoop-y válasza Bici (#20) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nemzetközi sávszélt nem osztják fillérekért mert annak ''ára van''.
Ócsóhosztingokat ne is nézzed mert azoknak minimál nemzetközije van.
Ahol van megfelelő nemzetközi pl
Adatpark,Interware egyéb nagyobb hostingcégek.
Mondjuk átalánydíjban egyik szolgáltató sem tolerálja a nemzetközi sávszélének cimbászását mert akkor többe kerülsz neki mint amit kifizetsz tizen huszonezreket/hó
Szóval ha ilyeneken gondolkodsz feledd el :)
Esetleg ha mondasz konkrétumot forgalmi adatokkal akkor lehet tudok neked árajánlatot adni.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#23) Bici


Bici
félisten

Hali!

Grafikai cégem van/lesz, mindegy. :) (jogilag még nincs.)
Ebből adódóan rengeteg kép, és 5-20 MB-os videó fájl kerülne fel az oldalra. Első lépésben 200MB elég lenne, de ez folyamatosan bővülni fog, mert termeljük az anyagot.
Adatbázis, meg ilyesmi nem kell, esetleg PHP, de csak, ha nem kerül plusz pénzbe.
Azért kell nagy nemzetközi sávszélesség, mert főleg külfüldün fogom hírdetni a dolgot. Ismerőseimnek ez nagyon bejött. :) Ők is olyan problémákkal küzködnek, hogy külföldről 1-2 kb/sec-el jönnek a videók... Pedig a szolgáltató 10Mbit/sec-et garantál. Egy video megjelenítéséhez kb. 3-500kb/sec kell... buffereléstől függően...
Fogalmam sincs, hogy mennyi látogatóm lesz, de ahhoz, hogy megéljünk belőle rendesen, minnél több kell...

Köszi a segítséget!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#24) Bici válasza Bici (#23) üzenetére


Bici
félisten

UP!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#25) Bici


Bici
félisten

UP

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26) Snoop-y válasza Bici (#23) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hali bocs csak szabin voltam :)
Azt tudjuk, hogy merre van az külföld?
Európa vagy esetleg messzebb usa ilyesmi?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#27) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Jahm és itt egy kis információ a sávszélességről:

622 Mbps Deutsche Telekom nemzetközi gerinchálózata irányába,
1 Gbps a Telia nemzetközi gerinchálózata felé (műholdon keresztül),
valamint 155 Mbps a bécsi VIX felé

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#28) vakondka


vakondka
őstag

Én ezt ajánlom: [link]
több mint két éve vagyok ott, több weblappal is, melyek között van igen nagy forgalmú is.
Profi szolgáltató, szerintem nagyon baráti áron :C

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#29) rendiboy válasza vakondka (#28) üzenetére


rendiboy
tag

Hali!

A nagy forgalom az mennyi neked, napi hány látogató?

Mert én pont olyan tárhelyet keresek, ami bírja akár a napi 10-15 ezer látogató forgalmát is. Iagz még csak napi 4-5 ezer a látogatóm, de a jövőbe kell gondolkodni :) Ja és főként magyarok akik látogatják.

Filmelőzetesek: http://www.film.origogsm.hu

(#30) vakondka válasza rendiboy (#29) üzenetére


vakondka
őstag

Az én weblapomnak (a cégnek [link] ahol dolgozok) még nincs ekkora látogatottasága,
viszont a Médiacenter-ék olyan weboldalt is szolgálnak ki, ahol napi 20.000 egyedi látogató is előfordul.

Van erről egy nyílvános statisztika, a top.mediacenter.hu
ott ha a fejlécen a statisztikára kattintasz, akkor meglátod, hogy tényleg így van.
Ez a linkje a statnak: [link]
Műszaki adatok: [link] magáért beszél :)

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#31) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Szükségem lenne egy olyan tárhelyre, ami a következő tulajdonságokkal bír:
- 5db domain név DNS-ekkel,
- korlátlan aldomain,
- korlátlan email postafiók (de min. 30db) darabonként elég kb. 50MB is.
- korlátlan adatforgalom
- MySQL, PHP, JAVA, Perl, CGI, .htaccess, stb. (ASP.net nem kell)
- időzített PHP
- egy felületről variálható beállítások
- stabil web-szolgáltatás, és megbízható levelezés (ez utóbbi nagyon fontos, mert nem akarok ügyfelet veszíteni meg nem érkezett email miatt)
- a szolgáltató fejlesszen folyamatosan, hogy mindig naprakész, modern tárhelyem legyen.
- Tárhelynek bőven elég lenne 100MB, de talán még kevesebb is.
- Gyors nemzetközi kapcsolat (nem csak az adatátviteli sebesség az érdekes, hanem az is, hogy a várakozási idő minimális legyen, mert számítok a világ minden tájáról látogatókra, de kevesen fogják az oldalat végignézni, viszont az adatbázishoz sokan fognak nyúlni.) Viszonylag kevés Magyar látogatóra számítok, legalábbis nem többre, mint bármely más országból.
Mindezek mellett jó lenne, ha még olcsó is lenne, de azért nem akarok lehetetlent. :)

Szóval ennyi. :)

Előre is köszi a válaszokat!

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#32) Bici válasza Bici (#31) üzenetére


Bici
félisten

Azt elfelejtettem leírni, hogy nagyon sok látogatóra számítok. Nem tudok konkrét adatokat, de tényleg sokra.
Grafikai cég, kis animációk, smiley-k, csengőhangok, háttérképek letöltése a profil. Darabonkén 10-50kByte-os dolgok, de van belőlük millió darab, és a letöltés ingyenes lesz, vagyis ez hoz majd látogatót szerintem.

ui.: Saját szerver kilőve, mert nem értek hozzá, és nem akarok vele foglalkozni, és sokba is kerül.

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#33) corm


corm
senior tag

Üdv!

Én csak egy igényemet írnám: tudtok olyan szolgáltatót, ahol lehet pl/sql szkripteket futtatni?

Y N W A

(#34) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Egy zenekarnak kellene tárhelyet regisztrálnom.
kb 1Gb tárterület elég, és ftp hozzáférés.

Hol érdemes ilyet venni?

Köszi!

(#35) Kovalic


Kovalic
csendes tag

Sziasztok!

Domain név átregisztrálással kapcsolatosan szeretnék kérdezni:

jelenlegi tárhely (web, email) szolgáltatómtól meg szeretnék válni, és újhoz menni.
Azt már tudom, hogy domain átregisztrálási igénylőlapot kell benyújtanom. És a bejegyzést követő 3 nap múlva (kb.) már az új webtárhelyre mutat a hivatkozás.

Az emailekkel mi a helyzet?

Beállítják az új szolgáltatónál az emaileket az emailszerveren, és ha érvénybe lépett az új, akkor már oda érkeznek az új levelek és onnan töltöm le. De mi van azzal az időszakkal, amikor valaki még a régiről nem töltött le néhány levelet, de a következő rákapcsolódásnál már az új felé mutat. Azok a levelek elvesznek? Így működik??

És a régi szolgáltató csak azt fogja észrevenni, hogy már nem az ő szerverére mutat a hivatkozás???

Köszi a segítséget!

(#36) prodigy001 válasza Bici (#32) üzenetére


prodigy001
csendes tag

Hali!

Tudok ajánlani neked egy egész jó és ingyenes megoldást és leírást. Én ez alapján csináltam pár oldalt, szóval jól bevált. A tárhely 350 MB, domain és aldomain elvileg korlátlan lehet.
Emailt pedig 1 kis trükk segítségével tudsz hozzákapcsolni, mégpedig úgy, hogy sajátdomaines emilcímed lesz és szinte ez is korlátlan!

ingyen-tárhely

Remélem még releváns a téma és segít.

(#37) Gave


Gave
addikt

Sziaztok nemsokara szeretnek tarhelyet venni . Az lenne a kerdesem ,hogy Dataglobe -tol vett e mar valaki kozuletek es mik a tapasztalatok. (nekem elsore eleg szervezetlennek tunnek ,de az araik joval jobbak az atlagnal)


A valaszokat elore is koszi.

(#38) fradi81


fradi81
veterán

hali
tudtok olyan tárhelyet vagy valami hasonlót ahol fájlokat tárolhatok anélkül hogy emiatt törölnék az accountom? weblapot nem raknák rá, csak fájlokat. ATW többször törölt, Extra.hu meg épp ma:

"Kedves Felhasználónk!

Regisztrációját azért blokkoltuk, mert fájl tárolásra használja webtárhely helyett.
Ezzel szabályzatunk 6-os pontját sértette meg.

Ezen kívül jogsértő anyagokat tárol webtárhelyén.
Ezzel szabályzatunk 2-es pontját sértette meg. "

moto g72, Ninebot d28e

(#39) localhost válasza Gave (#37) üzenetére


localhost
Közösségépítő

aAjánlatom

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

szasztok.
lécci mondjatok már egy olyan ingyenes szolgáltatót, ahol nem frame-be kerül a cuccom és a meta tageket kikapcsolhatom. lehet külföldi. és mondjuk működik is az oldal, mert extránál szünetel a regisztráció. lycos-hoz meg nem tudok beftpzni.

[ Szerkesztve ]

(#41) bluespirit


bluespirit
tag

Én tapasztalatokat várok ingyenes tárhelyekkel kapcsolatban. pl.:extra,atw,mlap stb.

(#42) bluespirit


bluespirit
tag

Gameportal-lal tapasztalatok vannak? Illetve ilyen tárhelyeket tudnátok még mondani?(lehetőleg nem fiztőset) (pl.:gameportal, gportal, stb.)

(#43) bodom87


bodom87
tag

üdv!

vkinek van tapasztalata a web-server.hu-ról?

(#44) bluespirit


bluespirit
tag

néztem egy csomó ingyenes tárhelyet de egyik sem fogott meg. Az extra-nal meg nem lehet regizni. Volt olyan ahová még regizni se tudtam. Vki tudna ajánlani ingyenes tárhelyet? (lehetőleg magyar legyen de ha nem akkor nem baj(

(#45) R.P.


R.P.
aktív tag

Sziasztok!
Joomla 1.5.8 rendszer alá kellene valamilyen, speciálisan Joomlára kialakított webtárhely.
Amit kinéztem: link

Akinek vannak tapasztalatai ilyen tárhelyekkel, vagy esetleg olcsóbbat, jobbat tud, vagy ezt ismeri, az jelezze plz :)

Üdv.: R.P.

(#46) R.P.


R.P.
aktív tag

Valaki?... :(

(#47) damondesign


damondesign
csendes tag

Remélem nem baj, ha egy kicsit reklámozok.

Egy kis karácsonyi akció!!!

Az akció csak december 23.-ig érvényes!

2 GB tárhely
Magyar nyelvű Admin felület (CPanel)
Statisztikai kimutatások
PHP futtatási környezet
Zend futtatási környezet
Cron (időzített php futtatás)
MySQL környezet
SPAM szűrés többféle
SSL támogatás
Védett mappák létrehozása
Perl és CGI
Fantastico
PHPMyAdmin
PostgreSQL
MySQL adatbázis mérete korlátlan
Email fiókok korlátlan
Email alias korlátlan
FTP hozzáférések száma korlátlan
Webmail tárhely és hozzáférés: 3-féle és korlátlan
Hozzáadott domainek száma: 5
Aldomainek száma korlátlan
Korlátlan adatforgalom
14 napos pénzvisszafizetési garancia
99,9%-os rendelkezésre állás éves szinten

Éves díj:
Bruttó 420 Ft/hó
Bruttó 5.040 Ft/év

Csak december 23-ig !!!!

[link]

(#48) Koszta


Koszta
tag

Sziasztok!

Most szeretnék egy webtárhelyet rendelni. 1 gigásat szeretnék, lehetőleg minél több e-maillel (ehhez tartozó tárhely min. 100 mega), mysql, php futtatási lehetőség. Lehetőleg gyors és biztonságos. Én a mediacenterre gondoltam. Tudtok esetleg valami jó tárhelyet még, ami ennél olcsóbb?

Köszi.

(#49) hansolo1982


hansolo1982
csendes tag

nekem egy durván 500gbos tárhelyre lenne szükségem.
aki ilyen mértékben tud nekem ajánlani, azt várom szeretettel mert eddig még nem jutottam előbbre senkinél.

Üdv
zsolleremil@yahoo.com

Weboldal készítés --- www.aerodesign.hu

(#50) localhost válasza hansolo1982 (#49) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ismerem jól az arcot, jó referencia az, ha én ajánlom ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.