Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7739) Taru


Taru
tag

Egy ötlet (szerintem lesz aki eggyett ért vele): A hirdetésekbe legyen "SPAM" funkcio mint pl. a Youtube-on, amivel el lehet rejteni azokat a kommenteket amik csak "írok valamit ide is" vagy "én nem értek eggyett mert én aztán jobban tudom" jellegűek, és egyébként is csak zavaróak (főleg a feladónak) esetleg nem kért jó tanácsok és vagy kioktató jellegűek. Esetleg ezeket a kommenteket lehessen törölni (vagy töröltetni, persze ezzel visszais lehetne élni, de azért van az értékelés és a "Akivel jobb vigyázni" topic is), a felhasználót kitiltani a hirdetésből (csak abból az 1-ből, vagy a hirdető az összes saját hirdetéséből kitilthatja az illetőt, a kitiltott felhasználó hozászolássa mint az OFF-s jelenhetne meg). Bármelyik variáció jó lenne, most nagyon nincs mivel védekezni a "duma gépek" ellen. :(

Most csak annyit leht tenni, hogy zárjuk a hirdetést és újra meghirdetjük remélve a felhasználó ezuttal már kihagyja a hirdetést vagy megértette, hogy nem kértük, hogy kommenteljen, tanácsot adjon vagy felolvassa az adatlapot (amit egyébként mi is elolvastunk nem csak a hasunkra csapva választottunk vmit). Ha el lehetne rejteni sokkal könnyebb lenne. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.