Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) kristee válasza Mr X (#10300) üzenetére


kristee
tag

Ez meg tényleg a legkézenfekvőbb :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#10302) föccer


föccer
nagyúr

Kerüljük az offot, ha kérhetem.

Köszönöm.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10303) suste


suste
veterán

Egyik viszonylag pörgősebb topicban egyre több témaidegen hozzászólás keletkezik. Én csípőből elküldtem a hozzászólót a "szabályok"-hoz, majd gondoltam belelesek én is, mert régen láttam. Hát egy buznyák betű sincsen arról, hogy lehetőleg a kérdésnek megfelelő topicban tegye fel a kérdését mindenki. Ezt szerintem azért pótolni kell. (Hozzászólásnál csak a szerkesztési lehetőség van, a helyesírás, a válaszgomb használat, meg a kép linkelés.)

(#10304) szab.tam


szab.tam
nagyúr

van-e olyan topic, (ha igen hol, ha nincs, miért nics), ahol az általános és konkrét eseti véleményt lehet formálni általános moderátori gyakorlatokkal ill. konkrét moderációkkal kapcsolatban?
úgy, hogy a hsz-ó júzer nem érintett fél. kvázi a partvonalról véleményt mondani.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10305) BDave


BDave
őstag

Nem lehetne esetleg betenni egy "az utolsó hozzászólásomhoz" gombot az elmentett topikok alá a többi gomb mellé? Kényelmes lenne!

(#10304) szab.tam Talán itt?

(#10306) grabber válasza BDave (#10305) üzenetére


grabber
addikt

Tök hülyeség,bocs.Mert az itt szóltam listában benne van akkor.

(#10307) BDave válasza grabber (#10306) üzenetére


BDave
őstag

Igen tudom, de van, hogy sokszor jóval lejjebb van a listában az elmentett topic, mint a kedvencekben. Pl. egy 20 vagy akár csak egy 10 db-os listánál. Azért persze ki lehet bírni. Akkor már jobban örülnék, ha a mobilverzióban is megjelenne az "itt szóltam hozzá" rész.

(#10308) ntomka


ntomka
nagyúr

A mobilos felület direkt dobál 503-at?

ツ Headphones on - World off

(#10309) BDave válasza ntomka (#10308) üzenetére


BDave
őstag

Nekem jó.

(#10310) canniball válasza ntomka (#10308) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam is OK.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10311) szab.tam válasza BDave (#10305) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem jó. itt csak és kizárólag az érintettek, (moderáltak), és moderátorok szólhatnak hozzá. (1. hsz...).
de rendszeresen olvasom... :K -> ( :((( :(( )

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10312) szab.tam


szab.tam
nagyúr

kevenc témám, időlimit. hiába szerkesztettem kb. 10 perc alatt... (17...) :D

nem jó. itt csak és kizárólag az érintettek, (moderáltak), és moderátorok szólhatnak hozzá. (1. hsz...).
de rendszeresen olvasom... :K -> ( :((( :(( )

pár, másokat érintő moderáció után, illetve az érintett erre való felszólamlására adott modrerátori válaszra lett volna külső véleményem, de ezt a konkrét topic 1. hsz-ában adott instrukciók nem teszik lehetővé. (ezért kéne egy ontopic erre.)
az is igaz, hogy ha valakit végleg kizárnak, az nem a véletlen műve. nem a legyek hordák össze. de elég fura, hogy szabálytalanul újra kelljen reggelnie, hogy a kizárására nyilvánosan reagálhasson. (amit utána törölnek is, mert duplareg...)
de 2-3 oldalt tele tudnék írni a "gyerek fürdővízzel való kiöntése" - (masszív offos takarítások), szöveg és társalgási környezet vizsgálata nélküli egyéni retorziók, moderátorok indulatból való intézkedései, megtörtént kérdéses moderátori intézkedések utáni "összezárás" (ciki visszavonni valamit), stb. tárgykörében.
elhiszem, hogy nem könnyű a moderátor élete, pláne, ha társadalmi munkában végzi, és még cseszegetik is érte. de pár gyógyszer elgurult mostanság.
ez olyan, mint a fociban a játékvezetés. van, aki pszichológiával, tekintéllyel megoldja. van, aki csak füttyög, és lapokat oszt. (kívülről, távcsővel.)

ezt le kellett már írnom, mert kezdett belémrohadni. nem igaz, hogy ez moderátorok egymást közt nem látjátok. csak kényelmes nem konfrontálódni egymással. elhiszem.

ez olyen mint a jog. be lehet úgy is tartani, tartatni, hogy közben az igazságérzet sérül.

de be is fejeztem. :(((

****

az olyan moderátorra, aki topicolóként jelen van a témában, kellő önmérséklete, tekintélye van, szerintem jobban hallgat a jelenlévő. igazságosabban is tud ítélkezni. teljesség és benyalási szándék igénye nélkül, pozitív diszkriminatív példaként felhoznék 2 modit: stevve ; föccer.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10313) föccer válasza szab.tam (#10312) üzenetére


föccer
nagyúr

Max privát az adott moderátornak. Bár erős a sejtésem, hogy másokat érintő moderációs kérdésben privátban sem lesznek (leszünk) túl közlékenyek. A publikus információk általában mennek a miért moderálunk topikba. Ha ott valamiért nincs publikus ok, akkor annak nyomós oka van.

Ha véleményezni szeretnéd valamelyik moderátor munkáját, akkor azt is privátban célszerű megejteni, de erre is a fentiek a várhatóak. Azaz egy harmadik féllel szembeni moderációval kapcsolatban nincs reklamációs lehetőség.

Ha valakit ideiglenesen kitiltunk, akkor annak a reklamációval is várnia kell a kitiltás végéig. Esetleg, ha jogtalannak tartja a kitiltást, akkor lehetősége van e-mailt írni.

Ha valaki végleges kitiltásban részesült, akkor meg marad az e-mailes megkeresés. Ha jogtalanul lett kitiltva, akkor vissza lesz engedve és írhat nyilvánosan is az esetről. Ha jogos volt a kitiltása, akkor meg nincs miről beszélni.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10314) szab.tam válasza föccer (#10313) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. kiírtam magamból. lehiggadtam. üljetek össze: ( :DDD )

(vééégleeeegeeees baaaaaannnn)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10315) szab.tam válasza föccer (#10313) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Ha jogtalanul lett kitiltva, akkor vissza lesz engedve"

őszintén? hány ilyen volt az elmúlt 5 évben?
bármilyen moderátori intézkedés, (figyelmeztetés, ban, véglegs ban), visszavonás.
piszok nehéz meghozott ítéletet visszavoni. ha már megszületett. pedig igen sok a határon született.

sokkal jobban célt érne, (nem mindenkinél persze, de sokaknál), ha a retorzió előtt kapna egy pü-t, amire 1x reagálhatna, megmagyarázhatná, védekeznhetne, megbánhatná, stb. mint egy bírósági tárgyaláson is van rá mód.
nem. kap élből egy egy akármit. amiről ráadásul csak mail-ben kapja az értesítést. jó esetben akkor vesz róla tudomást, miután belecsúszott az ismétlésbe is, amit már halmazatilag vesztek.
az adatlapon hirtelen ott van 2-3 ilyen. és nem kell masszív flame-előnek lenni, a többi ilyenkor már magától jön, mert a modi mit csinálál? rákeres. de azt nem vizsgálja meg egyesével, milyen idétlen módon született az első 1-2-3 moderáció. könnyebben elsül újból a keze. de ha azt látja, hogy idáig egy sem volt, és éppen olyan kedvében van, akkor az elsőt nem adja meg.
rengeteg ilyen, évek óta elcsúszó "fedhetetlenül" flame-elő júzer van.
közben meg mások az általános igazságérzetet sérve begyűjtögettek párat.

de most sorolhatnám az előbb elmlített 2-3 oldalnyi észrevételemet.
ezért kéne rá egy on topic, hogy ne ide írkáljam...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10316) ntomka válasza canniball (#10310) üzenetére


ntomka
nagyúr

Tegnap óta sem javult meg. Hangsúlyozom, be vagyok jelentkezve.

ツ Headphones on - World off

(#10317) BDave válasza ntomka (#10316) üzenetére


BDave
őstag

Hoppá, neked igazad van! :D

Most újra megnéztem és az ITCafé bizonyos oldalai (Privátok, Kedvencek, Friss) nekem se jön be (szintén Chrome, Galaxy Nexus, gyári 4.1.2). Mobilarena, Prohardver, Gamepod (kicsit szét van esve) OK. Szóval nem nálunk van a gond szerintem.

Amúgy tegnap este itt a Mobilarena normáls webes verziójánál is voltak szerver gondok, de csak pár pillanatra.

(#10318) föccer válasza szab.tam (#10315) üzenetére


föccer
nagyúr

hány ilyen volt az elmúlt 5 évben?

Volt rá példa nem egyszer. Igaz nem túl gyakori, de ha szükséges, akkor haladéktalanul levesszük a bant a tagról. Úgy is írhatnám, hogy annyiszor vettünk le bant a felhasználókról, ahányszor szükséges volt. Az, hogy ezekkel nem szembesülsz még nem azt jelenti, hogy nincs.

ha a retorzió előtt kapna egy pü-t, amire 1x reagálhatna, Ezt ugye te se gondolhatod komolyan. Be szoktál menni te a flametopikokba, ahol 5-8-10 fanboy egymásnak ugrik. Írogatni mindenkinek privátot, akik pont magasról tesznek a moderátorra és inkább a trollkodással/flémeléssel vannak elfoglalva. Hosszú évek tapasztalata, hogy a teljes közösség érdekében az ilyen fészkeket forró késsel megtisztítani. Mondhatnék erre pozitív és negatív példát bőven. Nemrég megpróbáltuk szép szóval meggyőzni néhány tagot, hogy nem kellene. Írtuk privátot tucatszámra. Kértük, fenyegettük, zsaroltuk. Pont telibe les*@**a. Ennek eredménye az lett, hogy az eltelt 1 hónapban (amíg kértük, fenyegettük, zsaroltuk) pont használhatatlan/élhetetlen lett a fórum azon része, ahol ő tevékenykedett. Ezután picsánvertük, azóta béke, nyugalom. Nem, nincs értelme a napi akár több száz moderáció előtt privátozni. Ha 15x ennyi mod lenne sem lenne rá kapacitás, a fórum pedig igen hamar elmérgesedne. Nagyon kontra produktív lenne.

Ez a téma viszont tényleg nagyon offba megy. Topikot nyitni nem lehet neki, mert nagyon gyorsan fikatopikká menne át, amit zárni/törölni fogunk. Ha mindenképpen ki akarod írni magadból, akkor csinálj neki egy meg nem jelent/törölt blogbejegyzést. Legalább megkönnyebbülsz :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10319) föccer válasza BDave (#10317) üzenetére


föccer
nagyúr

Lezsó hegeszti a hátérben a megjelenítést. Lehetnek kisebb megakadások, türelmet kérünk. Hamarosan minden rendben lesz. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10320) BDave válasza föccer (#10319) üzenetére


BDave
őstag

Én türelmes vagyok, általában a MA oldalait szoktam használni. (Jó lenne 1-2 újítás ;) :R )

(#10321) canniball válasza ntomka (#10316) üzenetére


canniball
nagyúr

Én PH felől szoktam jönni...így már nálam is hasonló a helyzet. De "Hamarosan minden rendben lesz." :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10322) szab.tam válasza föccer (#10318) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10323) ntomka válasza canniball (#10321) üzenetére


ntomka
nagyúr

:R

ツ Headphones on - World off

(#10324) mefistofeles

Bocsánat ha volt már de mostanában elég sűrűn járok az apróhirdetés rovatban és feltűnt egy bosszantó apróság. Sokan akár eladnak akár vennének sehol nem jelzik hol is vannak ők (vagy a az eladásra szánt termékük) helyileg! Nem hiszem, hogy azzal, ha valaki beírja, hogy Piripócs, bármi lényegeset is kiadna önmagáról, legfeljebb a vele üzletelni kívánó (de postázgatni nem szerető) emberkékkel nem kéne felesleges köröket futnia!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10325) Dluinet válasza mefistofeles (#10324) üzenetére


Dluinet
nagyúr

engem is zavar, lehetne egy hely amit kötelező megadni és külön jelölés a postázásra, akkor talán nem rakják be az egész országot

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10326) Mr X válasza mefistofeles (#10324) üzenetére


Mr X
veterán

Plusz jó lenne a szabályzatba foglalni, hogy hirdetés feladásánál azt a várost pipálják csak be, ahol a termék fizikailag található, ne pedig az összeset. Mivel én nem üzletelek postán, nagyban megnehezíti a dolgom az az eladó, aki minden várost bejelöl, merthogy postán is elküldi.

(#10327) mefistofeles válasza Mr X (#10326) üzenetére

Igen így lenne tökéletes! Baromi bosszantó mikor beírom, hogy Szombathelyen keresek, erre bejön két oldal cucc, csak aznap de helyi persze egy sincs köztük! :W

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10328) föccer válasza Mr X (#10326) üzenetére


föccer
nagyúr

Az új HA-ban ezek nagyjából kezelve lesznek :U Igen, tudom, mindig ezt hajtogatom, hogy majd az új HA, meg minden benne lesz, de hááát, ez van :B

Legyetek türelemmel. A jelenlegi HA-hoz már nem lesz semmilyen fejlesztés.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10329) Mr X válasza föccer (#10328) üzenetére


Mr X
veterán

Én nem türelmetlenkedem, csak ha már feljött a téma, gondoltam, leírom ezt is. :)

(#10330) mefistofeles válasza föccer (#10328) üzenetére

Persze ez nem élet halál dolog csak kellemetlen!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10331) föccer válasza mefistofeles (#10330) üzenetére


föccer
nagyúr

Sajnos ez leginkább a felhasználók figyelmetlenségéből adódik. Minden esetre köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10332) szab.tam válasza föccer (#10328) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Az új HA-ban..."

várjuk. nagyon. ismét.... :U :DDD
(tudjuk, eldöntött dolog, stb...) :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10333) Predator2


Predator2
addikt

Hello

Régebben kértem/kérdeztem és most gondoltam utána érdeklődök.

Nem lehetne megoldani h kiemelt fúrom témákat is lehessen keresni?

Köszönöm a választ előre is.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10334) Wyll


Wyll
őstag

Logouton direkt nagyobbak 2px-lel a hozzászólások közti fejlécek?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#10335) tcsabuci


tcsabuci
csendes tag

Lehet már írták csak nincs időm átnézni a 10.000+ hozzászólást, lesz-e a közeljövőbe olyan lehetőség, hogy a Hardverapro.hu-n lévő hirdetéseket megtudjam osztani közösségi oldalakon (facebook, g+), ahogy ezt már alkalmazzák más apróhirdetőkön is?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Amúgy király az oldal, hajrá fiúk, csak így tovább! :C

[ Szerkesztve ]

(#10336) Parci válasza tcsabuci (#10335) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az újban már kész ez a feature

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10337) tcsabuci válasza Parci (#10336) üzenetére


tcsabuci
csendes tag

Szuper!! :C S mikortól lesz látható elérhető az új, kb? :)

(#10338) mefistofeles válasza tcsabuci (#10337) üzenetére

ilyent ne kérdezz.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10339) föccer válasza tcsabuci (#10337) üzenetére


föccer
nagyúr

[link] :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10340) kjani18


kjani18
őstag

Sziasztok

Jó lehetne, ha az aláiráshoz lehetne linket betenni szépen pirossal! Ha lehet, csak én nem tudom hogyan, elnézést kérek a zavarásért!

Üdv

Jani

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#10342) kjani18 válasza Kalandor (#10341) üzenetére


kjani18
őstag

Hogy tudnám megcsinálni, hogy a mostani aláírásom linkként minden hsz-emben, v. legalább a Hardveraprós hsz-aimban szerepeljen anélkül, hogy minden alkalommal be kelljen láncolnom? Sok üzletfelem nem olvassa el, és ebből lehet később vita...

Kösz a segítséget!

u.i. Esetleg egy ilyen pont v, lehetőség, mert a " ti " szabályzatotok nem felel meg nekem, nem véd eléggé a tisztességtelenek ellen. És hát piciben ütközik is, amiért elnézést kérek!

[ Szerkesztve ]

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#10344) kjani18 válasza Kalandor (#10343) üzenetére


kjani18
őstag

:R

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#10345) #24650752


#24650752
törölt tag

Üdv!

A kedvenc fórumtémáknál "a lista elejére hozom ezt az oldalt gomb" mellett elférne egy "a lista végére hozom ezt az oldalt" ikon? Esetleg egy egyesével lefele és felfele léptető gomb?

Csak egy javaslat részemről, ha kivitelezhetetlen, vagy ha volt már, elnézést.

(#10346) DJ. Ru$y válasza #24650752 (#10345) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindegyik kérésedet meg lehet oldani ezzel az egy gombbal, csak egy kis gondolkodást, logikát igényel.

Ja, és persze időt! :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10347) #24650752 válasza DJ. Ru$y (#10346) üzenetére


#24650752
törölt tag

Igen, mindeddig ilyen módszerekkel oldottam meg a kedvem szerinti rendezést a témák között. Csak arra gondoltam, hogy az idő részét kihagyhatnánk és egyszerűbbé tehetnénk pár plusz gomb eszközölésével. :U

(#10348) fatal` válasza DJ. Ru$y (#10346) üzenetére


fatal`
titán

Azért 20-30 kedvencnél nem biztos, hogy van az embernek kedve a tetejére tologatni mindig. Ráadásul aztán egy topic archív lesz és lehet kezdeni elölről. Én is örülnék egy felfele és lefele léptető gombnak. :)

(#10349) kjani18


kjani18
őstag

Van egy emberke, aki rengeteg jó tanáccsal, segítséggel látott el. Üzletet nem kötöttünk, de a segítsége többet ért bármely jó üzletnél. Csinálhatnátok lehetőséget piros pontot adni neki!

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#10350) föccer válasza kjani18 (#10349) üzenetére


föccer
nagyúr

A jelenlegi "piros pontos" rendszert nem a PH stábja üzemelteti. A PH csak a fórum felületet biztosítja, semmi egyéb köze nincs hozzá.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.