Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) LonGleY


LonGleY
veterán

Hogyan tudnám ezt a gemius/ipsos felmérős b*ságot eltüntetni? Opera Classic-ban (Android) jön elő mindig itt, bármelyik fórumlinkre kattintva, session-önként egyszer. Már próbáltam a linkjei alapján letiltatni, kitölteni, minden..

(#11402) LonGleY válasza LonGleY (#11401) üzenetére


LonGleY
veterán

Takarítsátok le légyszi az oldalról a fakkba!!!

(#11403) Parci válasza LonGleY (#11401) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bár ezredszer írom le, hogy nem a mi hibánk (befűzzük a kódjukat, és más ráhatásunk nincs a dologra, az audit viszont kell, mert ez most a hivatalosan elfogadott hazai auditrendszer), megpróbálom megfutni a kört, hogy mi van, ha kivesszük a mobil oldalakról, mekkora veszteség számunkra.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11404) LonGleY válasza Parci (#11403) üzenetére


LonGleY
veterán

Az nagyon jó lenne, mert így sok Androidos nem tudja rendesen használni pl. az Opera Mobile-t (most Classic néven fut) a fórumokon. Hiába van kikapcsolva a kéretlen popup, mégis kinyílik új oldalra a cucc. Elég gáz, hogy erre nincs egy normális megoldásuk, és ezt a linket is jól elrejtik - persze, nem ér semmit, nem csinálja mobilon azt, amit kiír. Ha bármi infó érkezik, nagyon szívesen olvasnék róla, vissza fogok ide nézni. Köszönöm a többiek nevében is!

[ Szerkesztve ]

(#11405) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv,

miért ilyen a ph-m bő egy napja? tegnap délután kezdte. körbekérdeztem, másnak rendben van. ilyen a ph, a logout. a gamepod, itfcafé, mobilaréna használható, de bugos és szét van csúszva.

ötlet?

http://kepfeltoltes.hu/130529/arnh_www.kepfeltoltes.hu_.png

ui.:

linkelni nem tudok, sry

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11406) hoffman_ válasza hoffman_ (#11405) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez egyéni bug lesz, firefox alatt jó, csak chrome alatt ilyen. mi lehet ez? :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11407) Piloss válasza hoffman_ (#11405) üzenetére


Piloss
senior tag

Cache törlés, utána ctrl+f5

(#11399) LaciCRM: Ha használsz, reklámblokkolót akkor kapcsold ki, illetve másik böngészőben is nézd meg

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11408) hoffman_ válasza Piloss (#11407) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11409) Sk8erPeter válasza LonGleY (#11404) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Volt korábban, kényszermegoldás is született rá: [link].

Sk8erPeter

(#11410) fatallerror


fatallerror
addikt

volt 1 kis balhém 1 modival mert nem jelenik meg néhány smiley sőt vmikor egyáltalán nem kerül be a kommentbe. mi a gond? előre is köszi

[link]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#11411) LonGleY válasza Sk8erPeter (#11409) üzenetére


LonGleY
veterán

Gratulálok annak, aki a saját oldalát ilyennel szennyezi, erre mit mondjak..

Az urlfilter amúgy jó, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#11412) Parci válasza LonGleY (#11411) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hiába gratulálsz, leírtam, hogy mi itt kényszerpályán mozgunk. a gemius audit kell ahhoz, hogy hirdetéseink is legyenek (= bevételeink is legyenek), azzal meg nem tudunk mit kezdeni, az egy darab js kód, amit behúzunk, és ami a mérés mellett úgy látszik ezt is csinálja. nem tudok belenyúlni, részeket kivenni belőle stb. az egyetlen, amit tudok tenni, hogy mégsem mérünk, de a fentiek miatt az problémás. ennek ellenére megnézzük, hogy megtegyük-e mégis, mert... mert nekünk is fontos, hogy ne legyen szar a saját oldalunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11413) LonGleY válasza Parci (#11412) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez érthető, sorry, kicsit rosszabb kedvemben írtam még pár órája. Azóta a lenti javaslat alapján megoldottam a problémát.

(#11414) Sotho


Sotho
őstag

[link]

Téma tudnivalók

A topicban érdekeltségi körbe (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni szigorúan tilos!

Körben vagy körbe tartozó - tudom hogy apróság de elöl van vastag betűkkel.
:))

Kész!

[ Módosította: Neil Watts ]

(#11415) canniball


canniball
nagyúr

Mobil nézetben direkt nincs lehetőség a privik szerkesztésére?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11416) canniball válasza canniball (#11415) üzenetére


canniball
nagyúr

:F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11417) dyxa


dyxa
csendes tag

Sziasztok! Lehet, hogy rossz fórumtémához írok, de hátha mégis ide kell. A hét elején egy apróhirdetésre akartam privát üzenetet írni, így beregisztráltam outlook.com végű e-mail címmel. Visszaigazoló mailt jelszóval nem kaptam. Gondoltam, próbálkozom újból: másik felhasználó név, másik outlook.com végű mailcím. Arra sem jött válasz azóta sem. A harmadik próbálkozásom már gmail volt, azzal minden rendben ment. Nem tudom, hogy másnak működik/működött-e az outlook.com-os mail, de én két kedvenc felhasználónevet is elpazaroltam :( Gondoltam megírom, hátha nem szereti a rendszer azokat a mailcímeket és valami beállítás kérdése csak, amit javítani tudtok.

(#11418) föccer válasza dyxa (#11417) üzenetére


föccer
nagyúr

Jó esetben nálad is ez a hiba. [link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11419) dyxa válasza föccer (#11418) üzenetére


dyxa
csendes tag

köszi, lehet hogy ez a gond nálam is. Bár eddig a problémás vagy ismeretlen maileket a levélszemét mappába tette, de a visszaigazoló mailek még odáig sem jutottak el.

(#11420) BomiBoogie válasza canniball (#11415) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mivel ez új funkció, valószínűleg még nem jutott el a mobilos felület fejlesztése odáig.

(#11421) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

Nos ahogy azt már egy másik topicban is kifejtettem, nem lenne rossz néhány új funkció, amin valószínűleg tudtok majd finomhangolni ötleteitek révén.

[link]

A téma arról szólt, hogy miért postolok állandóan újat, miért nem az eredetit szerkesztem. Beszúrom azért ide is:

mar megint csak 4 perc volt a ket hsz kozott, tenyleg figyelj oda ra, es szerkeszd ilyenkor ;)

Tudom, de (feature request következik :D) egyrészt semmilyen számláló nincs mittomén legalább a jobb felső sarokban (pedig lehetne), ami mutatná, hogy ha a szerkesztés linkre nyomsz, akkor hány perc/másodperc áll még rendelkezésedre a szöveg módosításához. Emiatt szívtam már meg, hogy írtam a módosítást, közben jött még egy csomó + még az idő is lejárt, amiről ugye értesítés sincs szerkesztés közben és a végén amikor küldeni akartam, kiírta, hogy érvénytelen munkamenet vagy mi.

Másrészt szerkesztés közben (most itt ez alatt nem az első szerkesztést értem, hanem az az utániakat) semmi nem értesít arról, hogy idő közben új hsz. érkezett (nem kéne fb módjára alulra bepofátlankodó tartalmi kivonat, hanem elég lenne csak egy sorszám, hogy ÚJ HSZ.-ek száma az első küldés óta: x) és az is egyértelmű, hogy amíg egy szerkesztett hozzászólást írok, nem fogok veszettül frissítgetni, hogy állandóan a hsz.-ek tartalmához igazodva tudjam szerkeszteni a postot.

Harmadrészt tényleg lehetne már egy normális idéző rendszer, ahol nem kell @-cal, félkövérrel meg kettősponttal és ki tudja mi egyébbel kiemelni, hogy a post adott része éppen kinek szól.

Mondjuk például sima "válasz" linkek helyett lehetnének checkboxok az üzik mellett, amelyeket kijelölsz és a válaszra nyomáskor (vagy nem is kéne válasz gomb, hanem lehetne az ÚJ linkből egy db pl. a hsz.-ek alatt és ha simán nyomod, akkor újat ír, ha pedig előtte kijelölted a checkboxokkal, hogy kik hsz.-ére akarsz válaszolni, akkor betenné az alul említett sort) a program ezeket megjegyzi aztán pedig úgy írja be a post fejlécébe a dolgokat, hogy:

(#3953) .tnm válasza cocka (#3951), doc (#3949), KMT (#3936) stb. üzenetére

Na hirtelen ennyi juttott eszembe.

[Feature request vége]

(#11422) szoke12


szoke12
őstag

Helló!
valamit legyetek szívesek csinálni annak érdekében, hogy miközben éppen valakivel beszélgetek privátban, értesüljek arról, hogy esetleg más is rámírt pü-ben. mert olyankor nem jelenik meg az (1 új).
Köszönöm szépen :R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11423) canniball válasza BomiBoogie (#11420) üzenetére


canniball
nagyúr

Értem, akkor várjuk szeretettel. :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11424) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv már kérdeztem de nem tudom megoldani a problémát.
Ezt:

[link]

Nem tudok avatart váltani.
Ami a képen van, az úgy néz ki másnak is ?

(#11425) fatal` válasza #81556480 (#11424) üzenetére


fatal`
titán

Igen.

(#11426) #81556480 válasza fatal` (#11425) üzenetére


#81556480
törölt tag

Tehát akkor én nem tudok avatart váltani ?

(#11427) Ndruu válasza #81556480 (#11424) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem volt neked Mikulás sapkád télen, vagy más módosítás nem történt a képeden (pl. PH!desktopversenyt nyertél)?

Be lett állítva neked egyéni arcképnek ennek a zsarunak egy módosított változata, aztán valószínűleg elmúlt az ünnepi szezon, vagy vége lett a versenynek és vissza lett állítva a normál zsaru.
Egyéni arckép törlése után az alapértelmezett happy fej állítódik be, ezt mi sajnos nem tudjuk módosítani, csak maga a user (azaz az alap arcképek közül csak te válogathatsz). Ennek elkerülése végett lett egyéni arcképként beállítva a zsaru.

Aki egyéni arcképet kap, az nem tud többé az alap arcképek közül válogatni.
Töröltem a képedet, most már fogsz tudni váltani.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#11428) #81556480 válasza Ndruu (#11427) üzenetére


#81556480
törölt tag

Köszi köszi! :R :R

nyertem decemberben egy mikulás sapkát erre a fejre. De ugye az csak időszakos volt.
Már lehet is választani, működik, helyrejött ..örök hála :D

:C

(#11429) Peczek


Peczek
aktív tag

Tisztelt fórumtársak, lehet, hogy én vagyok a hunyó, de kb. 2 hete a PH nem jelenik meg Opera 12.15-alatt (elvileg ez a legújabb), Firefoxszal nincs baj. Az én böngészőm rossz, vagy a PH sz.ródott el ?

(#11430) fatal` válasza Peczek (#11429) üzenetére


fatal`
titán

Nálad nem ok valami, nekem tökéletes Operával is.

(#11431) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Az megoldható, ha írok egy blogbejegyzést, akkor ahhoz jogot adhassak valakinek, hogy szerkeszthesse? Esetleg egy nagybetűs jogot adhasson neki? Vagy akár az is jó nekem, ha egy nagybetűs - kérésre - folyamatosan szerkesztené. A tápos topic első hozzászólását tervezném összeszedettebbé tenni. Kevesebb tartalommal, hivatkozásokkal teletűzdelve, ami több blogbejegyzésemre mutatna. Ezeket a bejegyzéseket pedig folyamatosan kellene frissíteni (évekig), és ha én nem érnék rá, akkor más szaki is hozzá kellene nyúljon. Mert a tápegység piac is változik (igaz, lassabban, mint pl. a VGA piac).
Mi erre a legegyszerűbb módszer?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11432) föccer válasza vzsryl (#11431) üzenetére


föccer
nagyúr

Google docs-on csinálj egy olyan doksit, amit a link birtokában bárki szerkeszthet. Egy kicsit kényelmetlen a kódokat bevinni, de működik.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11433) szoke12


szoke12
őstag

a blogbejegyzéseket nem lehetne máshogy rendezni? jó ez a hónapos besorolás is, csak ha pár hónapig nem írtam semmit, akkor sok üres oldal után találom meg néha a régi bejegyzéseket magukat.
pl az üres hónapokat be se hozza, ezt ti tudjátok.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11434) zone


zone
őstag

Hiba
A kapott adatok érvénytelenek!

Hozzászólás küldésekor kapom ezt a hibát. Chrome és IE alatt is. A topik nem zárt, folyamatosan érkeznek a hozzászólások. Új-ként és válaszként is ugyanez.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#11435) Ndruu válasza zone (#11434) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg tiltott szót, kifejezést írtál a hozzászólásba, ezért nem engedi elküldeni.
Ilyenek például: üdülési csekk, Erzsébet utalvány, adf.ly

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#11436) zone válasza Ndruu (#11435) üzenetére


zone
őstag

A második volt, lehetne egyértelműbb a hibaüzenet. De úgy látom dőlt betűvel formázva már nem gond, az is érdekes.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#11437) Ndruu válasza zone (#11436) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem fogod tudni leírni formázva sem. Könnyítés céljából a nagybetűsök (moderátor, házigazda, stb.) leírhatják.

Harrrr!!!!

(#11438) fatal` válasza Ndruu (#11435) üzenetére


fatal`
titán

Ezek miért tiltott kifejezések? Az adfly-t értem, a másik kettőt nem igazán. :)

(#11439) Ndruu válasza fatal` (#11438) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hosszú történet, de így kezdődött.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#11440) fatal` válasza Ndruu (#11439) üzenetére


fatal`
titán

Beleolvastam, így már érthető. :)

(#11441) Winner_hun válasza Ndruu (#11437) üzenetére


Winner_hun
félisten

Erzsébet utalvány

:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11442) Penge_4 válasza Ndruu (#11439) üzenetére


Penge_4
veterán

Teszt: ϋdϋlési˙ċsekk ;]

A könnyítés nem az lenne, ha általános hibajelenség helyett leírná, hogy tiltott kifejezés, továbbmegyek: leírná, hogy melyek a tiltott kifejezések? Véletlenül belefut az ember, hogy teljesen más kontextusban használja ezeket a kifejezéseket, mint ami miatt tiltólistára került, aztán les, hogy mégis miért nem tudja elküldeni a hozzászólásait.

Vagy csapjátok még hozzá a Jehovát is, aztán igazi középkori feeling lesz az oldalon. :DDD Esetleg lehetne még mellé WebGL animáció, amint egy repülő kő bepókhálósítja a monitor kijelzőjét.

(#11443) Peczek válasza fatal` (#11430) üzenetére


Peczek
aktív tag

Sejtettem, ja na.

Bár, most rá pár napja meggyógyult

(#11444) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

A következő dolgot nem nagyon értem.

Energiaital topicban rákerestem a bomba szóra, erre a köv ablak jött elő. Ez mégis mi a fene lehet szerintetek? Másnál is előjön?

iPhone 13 Pro Max

(#11446) Ndruu válasza jozsi252 (#11444) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Be van szúrva egy kép valamelyik hozzászólásba, aminek a címe a csajozas.hu tárhelyre mutat. A moderátort keresek a fórumhoz topikban jelentsd és ki fogjuk szedni pillanatokon belül a kérdéses képet.
Kiszedném most is, de sietek, nincs már rá időm.

Harrrr!!!!

(#11447) jozsi252 válasza Ndruu (#11446) üzenetére


jozsi252
veterán

Okés köszönöm szépen, mindjárt írok is. :R

föccer

Gondoltam rá én is hogy bekaptam valami vírust, de pár hete már Kaspersky Internet Security 2013-at használok, ami sokak szerint a legjobb Vírusírtó, Tűzfal csomag, aztán el is vetettem azt hogy valami férget bekaptam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#11449) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Nem tudom előkerült-e már ez a javaslat, amit írok... Szerintem hasznos lenne, ha az oldalsó "Kedvenceim"-ben a fórumtémák sorrendje tetszés szerint változtatható lenne, mert így ami most van, hogy egyesével fel lehet őket küldeni elsőnek, macerás a sorrendbe állításuk.

Mit gondoltok esetleg megvalósítható?

(#11450) BomiBoogie válasza pepe091 (#11449) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ezt én is támogatnám, mivel így egy-egy új kedvenc esetén, ha nem akarod, hogy az legyen a tetején, egyesével állíthatod vissza a sorrendet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.