Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) Parci válasza vacs (#11300) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez néha 2 mp is lehet, néha nem, és az egésznek nincs óriási jelentősége. ha valaki akar, képes nyelvtanilag helyesen írni. szerintem itt most bonyolítjuk (elméletben) az egyszerűt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11302) vacs válasza Parci (#11301) üzenetére


vacs
veterán

Kibeszél itt a helyesírásról ?
Rendszeresen találkozom olyan hozzászólásokkal, ahol zárójelben megjegyzik, hogy már nem tudták szerkeszteni az előzőt, ezért írták újba.
Ha közben új hozzászólás íródik, akkor azt a rendszer érzékeli, és nem engedni szerkeszteni, elvileg.
De mindegy, ha szerintetek ez így jó, akkor maradjon.

(^)(>.<)(^)

(#11303) föccer válasza vacs (#11302) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem is olyan régen volt egy hullám (mondhatni trend) amikor is nagyon durván visszaéltek a felhasználók (egy szűk csoportja) a hozzászólások szerkeszthetőségével. Szerintem ezért sem akarják az oldal üzemeltetői a jelenlegi 5 perces korlátot megváltoztatni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11304) Sk8erPeter válasza vacs (#11302) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Semmi értelme, hogy egyből az új hsz. születésekor blokkolódjon a hsz. szerkeszthetősége, de ezt már mások is kifejtették. Gondolj bele, csak elcseszel egy linket, ki akarnád javítani, de már nem tudod, mert 2 másodperccel a tiéd elküldése után érkezett egy új, abszolút nem a tiédhez kapcsolódó hsz. Akkor aztán dühönghetnél, hogy a francért nem lehet már szerkeszteni. Vagy rájössz, hogy olyat is beleírtál, amit nem kellett volna, stb... Ez az 5, ill. 15 perces szabály sztem pont jó.

Sk8erPeter

(#11305) szoke12


szoke12
őstag

hmm... nem kaptam e-mail értesítőt az előbb. pedig mindig azonnal jelez az teló. automata szinkrón van.
másnál?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11306) canniball válasza szoke12 (#11305) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem jöttek. Már ha erre a topikra gondolsz.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11307) szoke12 válasza canniball (#11306) üzenetére


szoke12
őstag

a privátokra gondoltam. csak arról kértem.
de rájóttem, mi volt a gond. este már fáradtan nem elolvastam, hanem csak töröltem az utolsó értesítést. így a következőt nem jelezte. :B
:R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11308) Gave


Gave
addikt

Nem lehetne a balra igazítás alapértelmezett? Szerintem sokkal olvashatóbb és szerintem bosszantó mikor lemarad a szerkesztésből, mert egy hosszabb reakciónál már nem futotta rá a figyelem kvótából :D.

[ Szerkesztve ]

(#11309) #65675776 válasza Gave (#11308) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mások szerint meg zavaró (pl szerintem is). Inkább úgy lenne értelme a javaslatodnak, ha a "beállításaim" alatt megadhatná mindenki melyik legyen nála az alapértelmezett.

(#11310) jerry311


jerry311
nagyúr

Feature request:
Steam linkek engedélyezése.
steam://connect/77.111.209.180:27035
Mert mint a példa is mutatja a PH! motor kiveszi belőle a kettőspontot: steam//connect/77.111.209.180:27035

(#11311) #65675776 válasza jerry311 (#11310) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyszerűen nem kell a steam URL elé a http://. Szóval nem az a baj, hogy kiveszi a kettőspontokat, hanem, hogy csakazért is eléteszi a http-t.

[ Szerkesztve ]

(#11312) Gave válasza #65675776 (#11309) üzenetére


Gave
addikt

Igazad van, jobb erre a user beállítás. :R

(#11313) jerry311 válasza #65675776 (#11311) üzenetére


jerry311
nagyúr

Whatever...
Egy a lényeg, nem megy a Steam link.
Priority: 10000000000000* :))

* "jó lenne ha...", de tudok nélküle élni

(#11314) Gave


Gave
addikt

Utoljára ekkor .dátum. szerkesztve időbélyeg kerülhetne a [Szerkesztve] felirat köré valahova? Hasonlóan mint IP.Board meg egyéb fórumokon?

(#11315) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát talán ide jöhet.

Létezik valamilyen megoldás, amivel egy hírhez live chat ablakot tudjak beszúrni úgy, hogy a chatben részt vevők a PH-s account nevüket használhassák? Akár pm-ben is jöhetne.

:R

Live-Die-Respawn

(#11316) oriic válasza oriic (#11315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nem érdekes, tájékoztattak PM-ben. :R

Live-Die-Respawn

(#11317) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

mivel itt is téma volt az új Hardverapró, szeretném felhívni a figyelmeteket erre (olvassatok vissza pár hsz-t, konkrétan a #2841-ig). akinek van kedve, nézegesse a bétát, ott a topikban (légyszi ne itt!!!) várjuk a visszajelzéseket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11318) szoke12


szoke12
őstag

A logouton támadt egy olyan ötletem, hogy nem lehetne valamilyen szinten a bejegyzéseket kategorizálni? Mert egyiket az androidról írom pl, a következőt valami teljesen másról, aztán ismét android... stb. Szóval összemosódnak nagyon. Nem lehetne valami különválogatást csinálni?
:R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11319) canniball


canniball
nagyúr

A tudástár mobil böngészővel 404-et dob.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11320) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

Akadt egy kis gondom az amúgy király oldallal. Régen működött ez a funkció a privát üzenetek közti keresés, mostanában ezt kapom ha megpróbálom: "503 - Service Unavailable

Sajnos kérését pillanatnyilag nem tudjuk teljesíteni. Kérjük próbálja újra egy kicsit később.

Unfortunately your request can not be fulfilled at the moment. Please try again later."

Bár jelentősen meghízott a privátok listája, majdnem 4000 fő (ebből kb a 2/3-val ilyen 1-2 üzenetváltás történt)
de a lényeg nem megy, lehet hogy túl sok és törölni kéne?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#11321) szoke12


szoke12
őstag

lehet, nem tudok számolni, de mintha nem annyi új hsz-t jelezne az "itt szóltam hozzá" mint amennyi valóban érkezett. pl ma reggel felnéztem, és az egyik topikhoz 1 új hsz-t írt. aztán láttam hogy 4 új érkezett...
már egy hónapja feltünt a jelenség, de gondoltam mostmár jelzem.
:R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11322) sutszi válasza szoke12 (#11321) üzenetére


sutszi
veterán

Valószínűleg neutralizáltak a sötét zsaruk...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11323) Winner_hun válasza szoke12 (#11321) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha mobilról már néztél egy topikot akkor az zavart okozhat, mivel csak az egyik részben nullázza a számokat.
Ha néhány hozzászólás törlésre került lehet még az is okozhat problémát de ezt passzolom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11324) Tim82


Tim82
nagyúr

Sziasztok!

Ez a topik valószínűleg nem jó helyre került anno, amikor szétválasztottátok a PH! fórumtémákon belül a notebook-okat és a tablet, ebook-os témákat.

Üdv: Tim

Ezt inkább átveszem a modikhoz. :K

[ Módosította: BomiBoogie ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11325) radi8tor válasza Tim82 (#11324) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Áthelyezve. Köszi a jelzést!

⭐ Stella

(#11326) szoke12 válasza Winner_hun (#11323) üzenetére


szoke12
őstag

nem használok mobil verziót, mert túl szegényes...
reggel felnéztem frissítettem, és ott figyelt az 1 új hsz. jelzem, mióta hozzászóltam, nem olvastam a topikot. rányomok, és az enyém után ott gubbaszt 4 hsz. ráadásul a böngésző az elsőhöz görgetett a négyből, tehát tényleg az volt az első olasatlan.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11327) jerry311 válasza szoke12 (#11326) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem biztos, hogy bug.
Mennyi ido telt el a 4 hsz kozt?
Az uj hsz-eket akkor szamolja a rendszer, amikor letoltod az oldalt. Ha a topic megnyitasaig tobb ido telik el, akkor a szamlalod nem feltetlenul friss.
Mondjuk megnyitod reggel 9kor az X topicot, jobbra lent latod, hogy Y topicban van 1 uj hsz.
Elolvasod X-ben az ujakat, majd pl. 9:20-kor kattintasz Y-ra, hogy megnezd az 1 uj hsz-t. Elofordulhat, hogy 9:00 es 9:20 kozt szuletett meg 3 uj hsz Y topicban. Ezek nyilvan csak akkor latszodnanak az eredeti szamlalon X topicban, ha arra kozben rafrissitesz.

Probaltam erthetoen... Lehet nem sikerult. :B

(#11328) szoke12 válasza jerry311 (#11327) üzenetére


szoke12
őstag

még este születtek a hszek.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11329) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha mar mobil tema. Mobilarenas teszteknel az utolso oldalon a specifikaciok nem latszanak teljesen nalam mobil nezetnel.

Live-Die-Respawn

(#11330) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Egy olyan ötletem lenne, hogy a kereső legördülő menü közé nem lehetne megadni a "keresés felhasználóra" opciót? Én személy szerint viszonylag gyakran keresek rá adott emberek (általában a saját) hozzászólásai(m)ra, de ugye most ehhez be kell lépni a részletes kereső mezőbe.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11331) föccer válasza pocokxx (#11330) üzenetére


föccer
nagyúr

Egy kattintással több. Ezért nem hinném, hogy átírnák a jelenlegi rendszer :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11332) sutszi válasza föccer (#11331) üzenetére


sutszi
veterán

Szerintem az a gondja, hogy globálisan nem lehet rákeresni a felhasználóra...csak adott topikban...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11333) batai15 válasza Parci (#11026) üzenetére


batai15
félisten

Egyéni avatar lehetőség lesz e?

(#11334) Sk8erPeter válasza batai15 (#11333) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem értem a kérdést, most is van egyéni avatar - vagy arra gondolsz, hogy megvásárolható lesz-e, hogy a HA-n más avatarod legyen, vagy mi? Sztem pontosítsd a kérdésedet. :)

Sk8erPeter

(#11335) #65675776 válasza Sk8erPeter (#11334) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem arra gondol, hogy Ő maga beállíthat-e magának bármilyen képet.

(#11336) batai15 válasza Sk8erPeter (#11334) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan , hogy a kártya birtokában kapunk e ilyen lehetőség?
mert valljuk be, a 800 nap elég sok, és pl a 10 darab címlapos cikk sem egyszerű téma.
Pontosítok: nem , csak jogosultságot kapni hogy egyéni avatart kapjak a készítőktől.
(egyéni arckép igénylése topic)

[ Szerkesztve ]

(#11337) Sk8erPeter válasza batai15 (#11336) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Már csak 434 nap van neked addig :DDD Hát nem tom, a modiknak biztos megvolt az okuk, hogy ezeket a feltételeket találták ki. Az mondjuk jó kérdés, hogy megvásárolható lesz-e, bár picit fura lenne, mert így minden újoncnak is lehetne.

Sk8erPeter

(#11338) batai15 válasza Sk8erPeter (#11337) üzenetére


batai15
félisten

hát nem tudom , akkor valami feltétel enyhítési lehetőség vagy bármi hasonló.

(#11339) #65675776 válasza batai15 (#11338) üzenetére


#65675776
törölt tag

Inkább még szigorítani kellene (a minimum napok száma nemrégiben lett emelve 600 napról 800-ra). Enyhítésnek ott van, hogy ha vagy már 2500 napja regisztrálva és legalább senior tag vagy, illetve a 10 címlapos írásra vonatkozó. Ez azért alapvetően továbbra is egy szakmai fórum.

(#11340) Ndruu válasza batai15 (#11336) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nagy valószínűséggel nem lesz ilyenre lehetőség.
Ha szavazásra bocsátanák a kérdést én biztosan nemmel szavaznék. Több oka is van, az egyiket már leírták, a második, hogy már így is rengeteg "egyéni" arckép van. A harmadik ok az, hogy nagyon kevés arcképgyáros van.

Harrrr!!!!

(#11341) batai15


batai15
félisten

jogos mind kettőtök érvelése. :R

(#11342) rob83


rob83
aktív tag

Az új HA-ba lesz kötelezően megadott irányár az apróknál?

Nem szeretem ez a ki ad érte többet hirdetéseket! :(((

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#11343) Sk8erPeter válasza rob83 (#11342) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

http://prohardver.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz_11317-11317.html
"ott a topikban (légyszi ne itt!!!) várjuk a visszajelzéseket"

Sk8erPeter

(#11344) Parci válasza rob83 (#11342) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lesz (van)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11345) szoke12


szoke12
őstag

tudom, nem ide tartozik, de a phmegbizhatosag.atw.hu nekem telón rosszalkodik. egy csomó fehér csíkot látok csak, és a lap alján van csak ott az oldal.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11346) canniball válasza szoke12 (#11345) üzenetére


canniball
nagyúr

Egyrészt tényleg nem ide tartozik, a PH-nak semmi köze az atw-hez, másrészt a hiba a te készülékedben keresendő, nálam jó az oldal.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11347) szoke12 válasza canniball (#11346) üzenetére


szoke12
őstag

tegnap többszöri frissítés után is ezt produkálta, de előtte jó volt. most reggel is megnéztem, most ismét jó. hogy hol a hiba, ndm tudom...

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11348) Sk8erPeter válasza szoke12 (#11347) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

ott vannak a nevek, akiknek írni lehet ezzel kapcsolatban, de ez itt tényleg nagyon OFF.

Sk8erPeter

(#11349) Armahun válasza brd (#11285) üzenetére


Armahun
addikt

Nálam is ugyan ez van.
Ahányszor megnyitom a böngészőt annyiszor előjön ez a felmérés.
Csöppet már nagyon idegesítő, kezd átmenni zaklatásba.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#11350) Parci válasza Armahun (#11349) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez valami opera-kuki dolog, nem tudunk mit tenni

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.