Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A Gamepod mobil válozatán nem lehet első hozzászólást írni a hírek alá, "Hiba a kapott adatokban!" üzenettel mindig visszadob.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11952) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

Privát küldési korlátozással kapcsolatban egy javaslat merült fel: [link]

Érdemes lehet megfontolni, jelen esetben sokat segítene :R

Köszi, üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11953) Švejk válasza föccer (#11952) üzenetére


Švejk
őstag

Az egyéni rangosoknak legyen korlátlan, mert nekik jól jöhet, akár egy Szakértőnek, akár Korrektornak. Sokat küldözgethetnek.
De magamfajta átlag júzereknek elégnek kell lennie a 80-as limitnek.

(#11954) ravail


ravail
senior tag

Sziasztok!
A Privát témában nekem is van -régóta- egy felvetésem.
Ha valaki a PM levelezéséből letilt valakit, az semmilyen módon nem értesül erről. Ha a "letiltott" ismét ír az kvázi átmegy. Ha a "letiltó" megszünteti a letiltást, látja is azokat, el is olvashatja. Nem lehetne azt megcsinálni -ha nem túl nagy munka-, hogy a "letiltott" PM-je ne menjen át, helyette kapjon egy üzenetet, vagy figyelmeztetést, hogy, pl.: "A címzett letiltotta a levelezést." vagy "A címzett nem fogadja az üzeneteidet" vagy bármi más, hisz a "letiltott" nem is biztos, hogy tudatában van a letiltásnak. Természetesen, ilyen esetben -szerintem- jobb volna, ha a PM sem menne át, vagyis a tiltás feloldása után sem lennének olvashatók.
Amennyiben rossz helyre írtam, kérem mondjátok el hol vessem föl az észrevételemet.

(#11955) freemanone


freemanone
őstag

Sziasztok!
privát üzenetben küldtem egy linket a PH tárhelyére feltöltött képről, ami HA-n lévő privátok között olvasva hibás url-t generál:
PH!
http://prohardver.hu/dl/upc/2013-11/26/269033_jaagkotht0ezxlko_img_20131126_161034.jpg
HA
http://prohardver.huhttp//prohardver.hu//dl/upc/2013-11/26/269033_jaagkotht0ezxlko_img_20131126_161034.jpg

ez általános hiba lehet, vagy valami egyedi eset? (szándékosan nem linkesítve tettem be az url-eket)

[ Szerkesztve ]

(#11956) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok!

Ezeket a leírásokat lassan ideje lenne frissíteni, nem? :)

Everybody lies.

(#11957) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az oldal mobilváltozatán meg lehetne oldani, hogy a kedvenc topikok mellett alatt az itt szóltam hozzá lista is megjelenjen? Valamint az bug, hogy a mobilfelületről küldött hsz-ek esetén hülyén viselkedik az újhsz-számláló a topikok mellett?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11958) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Megint a régi nóta... Logout vs. görgetősáv: 1:0.

Konkrétan a programkódokkal (ismét?) van probléma, mégpedig ez:

[link]

(#11959) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Üdv!

Észrevettem egy hibát.
Ha a logout.hu-n vagyok a fórum kezdő oldalán (ahol csak a kategóriákat látni) és be vagyok jelentkezve, utána átlépek a prohardver.hu kezdő oldalára (ahol a cikkeket látni), majd belépek a prohardver.hu fórumba (ahol csak a kategóriákat látni), kidob a rendszer, vagyis nem leszek bejelentkezve.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#11960) Ndruu válasza Honkydoo (#11959) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Logoutról Prohardverre átlépve nem kellene újra bejelentkezned. Engedélyezd a harmadik féltől származó sütiket, úgy az összes portálra egyszerre beléphetsz.

Harrrr!!!!

(#11961) Honkydoo válasza Ndruu (#11960) üzenetére


Honkydoo
őstag

Köszi! :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#11962) szente


szente
addikt

Hali!

Esetleg nem lehetne azt megcsinálni, hogy ha rányomok a kilépés gombra, akkor fel jön egy ablak " biztos ki szeretnél lépni" üzenettel?
Egy csomószor félrenyomok a privát üzenetek helyett a kilépésre, főleg mobilról.

Köszi!

(#11963) looser


looser
addikt

Nem követem a kapcsolódó fórumokat, így lehet, hogy már volt, de lehetne idővel egy olyan funkciót készíteni, amellyel értékelni is lehetne a másikat? Tegnap vetődött fel bennem; valaki írt nekem egy vbscriptet amiért nagyon hálás vagyok, s ha lenne ilyen lehetőség, biztosan pozitív visszajelzést adnék neki.

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#11964) defi


defi
tag

Nem tudom kapott pr anyag vagy ti rakjátok össze. De nem árt azért átfutni a részleteken.
[link]
Rihanna rendőrségi fotója nem igazán található egyetlen albumján se.

LOAD "*",8,1

(#11966) Rimuru


Rimuru
veterán

Olyan jutott eszembe hogy cikkeknél (akár címlapos akár blogbejegyzés) lehetne csinálni kommentelési lehetőséget, ami csak a szerkesztő ablakban jelenne meg. Nem tudom mennyire lenne kihasználva de nekem most pl pont jó lett volna, így külön fájlba mentettem ki amit törölni akartam (de mondjuk később akár visszaraknám)

Vigyázat, csalok!

(#11967) Rimuru válasza Rimuru (#11966) üzenetére


Rimuru
veterán

Elnézést, Logout alá akartam írni.

Vigyázat, csalok!

(#11968) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Valami gáz van a szerverekkel? Két gépről sem tudom elérni a lapcsalád oldalait, minden mas honlap működik. Viszont telefonról, mobilnettel működnek. (Wifiről azon sem..) Nálam van a hiba, vagy tudtok valamiről?

(#11969) pepe091 válasza pepe091 (#11968) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Közben megjavult. (Bár nem csináltam semmit.)

(#11970) fi:zi'k válasza pepe091 (#11968) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szintén gond volt. Kb. 30-40 percig nem volt elérhető, csak mobilról.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11971) tuli2


tuli2
újonc

Nem tudok a hirdetőnek válaszolni,ha belépek,azt írja,hogy azonnal továbbitanak,de semmi sem történik.Kérem,valaki segítsen.Mobilról akarnék belépni.Előre is köszönöm

(#11972) Konflikt


Konflikt
addikt

sziasztok,
a hardverapron kulcsszavas keresesre RSS varhato?
koszi

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#11973) Piloss


Piloss
senior tag

Ez most komoly?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11974) looser válasza Piloss (#11973) üzenetére


looser
addikt

A nemjóját :-) A jó öreg SuperGamez (SuperWarez) a PH! lapcsaládé lett :-)) Nagy múltú lap, érdemes volt csatlakoz(tat)ni.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#11975) rum-cajsz válasza Piloss (#11973) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én is most keresgéltem a hírt erről, de akkor úgy látszik nem csak én vagyok elmaradva a hírekkel.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11976) Logeeen válasza looser (#11974) üzenetére


Logeeen
senior tag

És hol található?

#Xiaomi 13T#

(#11977) DS39 válasza Logeeen (#11976) üzenetére


DS39
nagyúr

ott a kép :U
(de írd be a böngészőbe sg.hu ...)

(#11978) looser válasza Logeeen (#11976) üzenetére


looser
addikt

A site a www.sg.hu oldalon, az utalás pedig abban a hsz-ben, amire reagáltam. Már ha erre gondolsz.

Szerk.: az "érdemes volt csatlakoztatni" kijelentést komolyan gondolom, szeretem a cikkeit, a mai napig látogatom.

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#11979) Logeeen válasza DS39 (#11977) üzenetére


Logeeen
senior tag

Azt hittem, hogy PH-ról is elérhető, mint a MA...

#Xiaomi 13T#

(#11980) DS39 válasza Logeeen (#11979) üzenetére


DS39
nagyúr

egyébként az. nézz a jobb felső sarokba, már ott virít az sg.hu hivatkozás :)
(ha nem jelenik meg, böngészőben CTRL+F5-tel frissíts)

[ Szerkesztve ]

(#11981) .tnm válasza DS39 (#11980) üzenetére


.tnm
addikt

én is ezért jöttem ide (ha egyáltalán ez a hely, ahova jönni kell)

nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a redundanciával. pl. megmarad a két külön fórum (gondolom egy darabig tuti, de bejelentkezés se lesz egységesítve), de pl. az infós hírek mennek majd az sg.hu-ra is és az itcafe-ra is?

várom a hivatalos bejelentést :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#11982) Sanya


Sanya
nagyúr

a mobil oldalról nem tudok bejelentkezni. ennek van konkrét oka?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11983) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Ez hiba?

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#11984) HuMarc válasza 800.henrik (#11983) üzenetére


HuMarc
addikt

Töröld a sütiket, és megjavul :) Igen, ez hiba.

(#11985) DS39 válasza HuMarc (#11984) üzenetére


DS39
nagyúr

inkább a böngésző gyorsítótárat. a sütikben a bejelentkezési adatokat, meg a fórumbeállításokat tárolják.

[ Szerkesztve ]

(#11986) HuMarc válasza DS39 (#11985) üzenetére


HuMarc
addikt

Azt is. Amúgy valóban, az célravezetőbb lehet.

(#11987) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Egy ideje használom már a pH! mobil verzióját az m.prohardver.hu címen. Bejelentkezés után csak én nem látom azokat a témákat ahol legutoljára hozzászóltam? Csak a kedvencek jelennek meg.

Let the Zone take me if I am.

(#11988) DS39 válasza kutga (#11987) üzenetére


DS39
nagyúr

az nincs megoldva (nem is lesz) a mobilos verzióban. kell a reklámpénz.

(#11989) ThodEE válasza kutga (#11987) üzenetére


ThodEE
őstag

Nálam em látszik, se tabon, se telón, szerintem nem is opció hogy legyen.

Blade I,Opera
Galaxy tab II, Opera

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#11990) kutga válasza kutga (#11987) üzenetére


kutga
nagyúr

Kár, marad akkor az asztali verzió.

Let the Zone take me if I am.

(#11991) Ndruu válasza 800.henrik (#11983) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A tűzfalad/vírusirtód okozza, ahogy ezt is. Nem tudom mit használsz, de ha ESET-et (NOD), akkor kapcsold ki a webhozzáférés-védelmet, vagy keresd fel a topikját. Ha mást, akkor annak a topikját, vagy a Nagy vírusirtó topikot és ott kérdezd meg, mit lehet tenni.

Harrrr!!!!

(#11992) DS39


DS39
nagyúr

a PH favicon miért vált néha ilyenre?

(#11993) Penge_4 válasza DS39 (#11992) üzenetére


Penge_4
veterán

Chrome bug. Ctrl+F5 javítja.

(#11994) DS39 válasza Penge_4 (#11993) üzenetére


DS39
nagyúr

Firefox alatt van. de azóta már rájöttem mi ez és letiltottam.

az Opera Speeddial kép néha faviconosodik :)

egyébként ja, a frissítés megoldja, csak zavaró hogy a könyvjelzők között átvált erre az ikon, ezért inkább tiltólistára tettem ABP-ban.

[ Szerkesztve ]

(#11995) Tamás24


Tamás24
tag

Sziasztok!

1. A felhasználó adatainál hiába van beállítva nekem, hogy a telefonszámom mi, mégsem látszik állítólag. Ez hiba, vagy máshol kellene nézni?

2. Jó lenne ha a hirdetéseknél lenne olyan funkció, hogy ne mutassa a jegelt hirdetéseket. :)
:R

[ Szerkesztve ]

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#11996) föccer válasza Tamás24 (#11995) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha Hardverapróról van szó, akkor szándékosan nem jeleníti meg a közvetlen kapcsolatteremtési lehetőségeket. Ennek biztonsági okai vannak, hogy egy esetleges nyomozás esetén mindenképpen legyen nyoma a kapcsolat felvételnek (egy hozzászólás, egy privát üzenet).

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11997) Tamás24 válasza föccer (#11996) üzenetére


Tamás24
tag

Az adatim menüpontban van egy ilyen felirat:
Extra adatok (nem kötelező megadni - csak a felhasználó adatainál jelenik meg)
Ez kissé félreérthető/kétértelmű, mert miért adnám meg ha amúgy is csak én látom?
Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#11998) Ndruu válasza Tamás24 (#11997) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A fórumos adatlapon megjelenik, a hardverapróson direkt nem.

Harrrr!!!!

(#11999) #21346560


#21346560
törölt tag

sg.hu link nem jelenik meg a "hardveraprón"

(#12000) Bjørgersson válasza #21346560 (#11999) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ahogy a Harderapró sem jelenik meg sehol.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.