Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) NGA válasza Noxy (#10200) üzenetére


NGA
addikt

Köszi, akkor maradok a 8-nál.

(#10202) Ragnar95 válasza Auratech (#10181) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Részemről jön is a cáfolat akkor, a rendszer maga végzi az erőforráskezelést, semmi különbséget nem jelent fejlesztői szempontból a magok száma.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10203) zolikaDB válasza univerzita (#10191) üzenetére


zolikaDB
veterán

A Win 7-es gépemen nincs beállítva jelszó, amikor kapcsolódni akarok ezzel a progival, mégis feldobja az Authorization ablakot. Hogyan lehet a legegyszerűbben kapcsolatot létesíteni az Ipad és a gép között ezzel a progival?

(#10204) univerzita válasza zolikaDB (#10203) üzenetére


univerzita
addikt

Nemtudom de gondolom hogy van a Windows -ban beállítva Hálózati megosztás. Nálam csak a első kapcsolatnál kellet megadni a jelszót most már simán kapcsolódik. Szerintem nálad a Windows beállításnál lehet valami. Nemtudom használsz valami média player iPaden? Ha igen azzal wifin csatlakozol,ez működik?

(#10205) zolikaDB válasza univerzita (#10204) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha vlc-vel, vagy 8player lite-al csatlakozok, azok szemvillanas alatt rajta vannak a DLNA szerveremen (Serviio). Igaz ahhoz semmi jelszo nem kell.
De ez alapbol nem latja a DLNA-t.

(#10206) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

kb. 4 hónap és 1 éves lesz az air2-m. az elmúlt 2 hétben össze-vissza kikapcsol és rendesen lefagy (akku reset meg ilyemi megvolt már).
Szoftveres vagy hadrevers a hiba, nem tudom, de ilyen esetben cserélik a készüléket?

üdv.

ferikek

(#10207) univerzita válasza zolikaDB (#10205) üzenetére


univerzita
addikt

Nos ez FTP,SMB-n csatlakozik. Viszont akkor miért nem töltesz le olyan Fájl kezelőt ami DNLA - keresztül csatlakozik ( több is van)

(#10208) Ragnar95 válasza ferikek (#10206) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Restore és újként beállítás ha megoldja, szoftveres volt a gond, ha nem, akkor hardveres és ez esetben cserélik, ha sikerül a szervizben is reprodukálni a hibát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10209) ArrayOfLilly válasza _adaml21_ (#10152) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Plex.

http://www.arrayoflilly.com

(#10210) gzbotii válasza vadászcsiga (#10179) üzenetére


gzbotii
veterán

Mik az Air 2 hibái?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10211) -secret- válasza gzbotii (#10210) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

fazékhang pl.

(#10212) h1mpi válasza gzbotii (#10210) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Semmi, nagyon jó tablet 3-4 hónapja használom és 9.2-vel is megy minden, mint az álom. Én 90-ért tuti nem vennék 1-est, 100K-ért lehet néha szép alig használtakat venni. Zenehallgatásra szerintem egyik tablet sem alkalmas, azértvvan rajta fej/füllhallgató csati. Amúgy meg nincs rossz hangja szerintem.
Az enyém fóliásan volt 115K itt aprón.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10213) vadászcsiga válasza h1mpi (#10212) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én új arákról beszélek, ha ennyiért tálal fóliás használtat persze hogy azt vegye ez nem kérdés.

Én személyszerint Air-t használva semmiképpen nem cserelnek 2-re, varom hogy kijöjjön a harmadik hatha javítják a 2 hibait.

(#10214) h1mpi
Plane

[ Szerkesztve ]

(#10214) h1mpi válasza vadászcsiga (#10213) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Fóliás használt nincs, mert az új :) De jó állapotúak vannak.

Mik a hibái a 2-nek, mert nálam semmi nincs?! (amúgy meg mindegyiknek lesz valami generált hibája... a 3-nak, 4-nek, 5-nek stb... különben senki sem cserélne)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10215) vadászcsiga válasza h1mpi (#10214) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Használtál előző ipadeket?

(#10216) h1mpi válasza vadászcsiga (#10215) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem ez az első, de iPhone az volt 3GS-5-5S-6S. Illetve van a családban egy AIR az már lassú, mint a t*tű.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10217) htomi85 válasza h1mpi (#10216) üzenetére


htomi85
tag

Egy hónapja vettem új 1est 85ért.
Szerencsére 7.1.1 volt rajta, hasít mint az olajozott villám.

(#10218) vadászcsiga válasza h1mpi (#10216) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor miről beszelunk?

(#10219) h1mpi válasza vadászcsiga (#10218) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Arról, hogy amit használok Air2 tökéletes működésű! Mi köze van annak hozzá, hogy mi volt előtte? Nem is értem? Azért mert valaki vesz egy terméket és jó, meg tudja ítélni, nem kell hozzá a komplett előző generációt birtokolni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10220) Noxy válasza vadászcsiga (#10218) üzenetére


Noxy
veterán

Bírom amikor valaki meg veszi az első ipadját, oszt mindjárt el kezdi fikázni a régebbi típusokat, mert neki újabb van.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10221) h1mpi válasza Noxy (#10220) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ki fikázza? Itt írtátok, hogy belassul a 9.2-től, ezt tapasztalta a családtagom is a sajátján. Ezen kívül biztos nincs más baja. Nekem semmi bajom a régi termékekkel. Amúgy is arról volt szó, hogy mi a 2 hibája?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10222) vadászcsiga válasza Noxy (#10220) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erre akartam kilyukadni

(#10223) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Látom megbántottam az érzékeny lelkű AIR 1 tulajokat, azzal, hogy megdicsértem a 2-t. Van baj gyerekek. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10224) Noxy válasza h1mpi (#10221) üzenetére


Noxy
veterán

"Lassú mint a t*tü"
Ja és az 1-nek nem pattog a hangsz.., meg nincs repedt fazék hangja.
Ezt te írtad.
Én meg erre reagáltam, mert nem igaz.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10225) h1mpi válasza Noxy (#10224) üzenetére


h1mpi
nagyúr

9.2-vel nem lassú? Abból indulj ki, hogy átlag júzer, ha jön egy telepítés felteszi. Nem gondolkozik azon, hogy ez most jó lesz neki vagy sem?!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10226) vadászcsiga válasza h1mpi (#10223) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem bántottál meg senkit, egyszerűen csak arról van szó hogy ilyen beszélgetésekben akkor vegyél reszt ha van tapasztalatod régebbi készülékekkel. Egy ipad 2-t pl majd egy hétig nem kellett töltenem, air naponta rajta van.
Air2 hasonlóképp.

[ Szerkesztve ]

(#10227) zolikaDB válasza h1mpi (#10221) üzenetére


zolikaDB
veterán

En mar elvesztem a vitában :)
Az Air 2 egyelore 9.2-vel a legjobb, legalabbis nalam. Sztem olyasmi lesz ez, mint 3GS-nel a 4.1, es mindegyiknek megvan a sajat 1-2 OS-e, amivel jo es nem kell bántani. Sztem a legjobb, ha az Air 2 tulajok is maradnak ezen, de ez maganvelemeny. Egyebkent en 8.4-el vettem, de annyira pozitiv visszajelzesek voltak rola itt, h fel is tettem a 9.2-t.

(#10228) h1mpi válasza vadászcsiga (#10226) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, mivel kb. többszörös erőbeli különbség van köztük, amit "etetni" is kell. A kijelző felbontása is pont a duplája. Ez az egy hétig nem kell töltenem ugye csak vicc. Ha használod ugyanannyit, azt is töltened kell.
Az ipad 2 és az AIR2 is 10 óra használati idővel rendelkezik, ekkora difi nem lehet köztük max pár óra.

Ipad2 specs

Air2 specs

(#10229) focvis: mi ez a rezonáló hangszóró? Én most is direkt YT-ot hallgatok róla és gyönyörűen szól. Lehet javították, mert ez nem egy régi példány, amit használok.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10229) focvis válasza h1mpi (#10223) üzenetére


focvis
veterán

Szerk: nem válasz akart lenni. :)

Kb. 1 éve rendeltem meg az Air2-t (tehát kb. 9 hónapja használom csak ;] ), előtte 1 évig Air1 volt, ill. néhanapján a szüleim Air1-ét is nyomkodom. Emellett inkább kedvelem az Androidot, mint az iOS-t.

Szerintem az 1-es masszívabb cucc, 14 órát megy, nem rezonál, viszont a Safari újratöltöget.
Air2 csak 12 órát megy, nagyon ritkán fogy el a memória, nehéz megszokni a rezonáló hangszórót.

Szvsz ~20 ezres felárat ér meg a 2-es. (Nem váltanék vissza.)

[ Szerkesztve ]

(#10230) vadászcsiga válasza h1mpi (#10228) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Természetesen az idejenek megfelelo ios6-al. Ezt nem írtam, bocs.

Na de hagyjuk, az eredeti kérdés az volt a kolléga részéről hogy a kitolt keret szerint 100 ezérért megéri e még az Air? Ha 115-ért van 2 akkor természetesen az.

[ Szerkesztve ]

(#10231) lockdown90 válasza focvis (#10229) üzenetére


lockdown90
senior tag

Azert rezonal jobban mivel 1.4MM-el vekonyabb!!!!!!

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#10232) h1mpi válasza vadászcsiga (#10230) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké téma zárva :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10233) focvis válasza lockdown90 (#10231) üzenetére


focvis
veterán

Nem kizárt, viszont csináltak volna inkább 1,4 mm-rel vastagabbra, több akkuval. :))

Folytatva előző hsz-m: A 2 képernyő között nincs számottevő különbség.
Van egy akciósan beszerzett AppleCare-em, ezt el fogom sütni az Air2-re.

[ Szerkesztve ]

(#10234) lockdown90 válasza focvis (#10233) üzenetére


lockdown90
senior tag

de amugy tok nelkul felek, hogy elhajlik vagy leejtem, kicsuszik a kezembol olyan vekony :)

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#10235) ZS3NI válasza focvis (#10229) üzenetére


ZS3NI
őstag

Huhh, szerintem nagyon menő a rezonáló hangszóró. :D

Én rendesen élvezem amikor dübörög a kezemben.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#10236) joey04 válasza gzbotii (#10210) üzenetére


joey04
titán

hogy pár százalékkal szarabb időket hoz akksiban, más hibája nincs.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10237) gzbotii


gzbotii
veterán

Ma kegyetlen tempóban merül az iPadem. Moderált felhasználás mellett, 1kor volt feltöltve, most 60%on van. Előző feltöltéssel is hamar lemerült. Mitől lehet? Másnak hasonló?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10238) -secret- válasza gzbotii (#10237) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lehet beragadt valami app. De szerintem semmi extra.

(#10240) Ragnar95 válasza focvis (#10233) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Engem főleg mobiloknál zavar a gyenge akkuidő, az iPad akkujával tökéletesen elégedett vagyok (iPad 3), bár persze ez is lehetne még jobb is, de sajna a piaci igény nem ebbe az irányba mutat valószínűleg, hiszen nem véletlenül vékonyítanak évek óta a gyártók a készülékeiken az akkuidő növelése helyett.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10241) pescara


pescara
aktív tag

Nekem akkor merult gyorsabban, ha a blutooth bevolt kapcsolva. Nekem egesz napos hasznalattal, ugy, hogy sokszor egesz ejjel is megy a radio rajta, ket napot siman kibir, ugy, hogy meg a van kb 20% a a harmadik napra is. Igaz, nem jatszom rajta.

(#10242) mark!


mark!
őstag

Sziasztok! Az 1. generációs ipad meddig frissíthető? (Szoftverre gondolok, IOS6 vagy 7?)

>

(#10243) vadászcsiga válasza mark! (#10242) üzenetére


vadászcsiga
félisten

5.1 volt rá az utolsó.

(#10244) bluekoli


bluekoli
tag

Olyan gondom van az iPad Air 1-el, hogy néhány napja a Facebook és az Index appokat valamiért csak viszonylag kis felbontásban és a képernyő szélét levágva tölti be. Hogy lehet beállítani, hogy a teljes területet használják?

(#10245) Noxy válasza bluekoli (#10244) üzenetére


Noxy
veterán

Sehogy mert ezek iPhone-re optimalizált app-k.
Ipadra nem adták ki.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10246) pescara


pescara
aktív tag

Nem igaz, termeszetesen az ipadon is teljes kepernyon mukodnek:-)) A fb ot le kell tolteni az appstore bol , ingyenes.

(#10247) pescara


pescara
aktív tag

Ez malam nincs igy, index app , meg mi? En az indexet siman a safaribol hasznalom, semmi letoltes nem kell hozza. Es teljes kepernyon megy. Valamit elallithattal..

(#10248) Megane2000 válasza bluekoli (#10244) üzenetére


Megane2000
aktív tag

iPhone-os verziót töltötted le.

(#10249) lockdown90


lockdown90
senior tag

melyik a legjobb instagram kliens ipadra?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#10250) silmatauki válasza bluekoli (#10244) üzenetére


silmatauki
őstag

A címsorban facebook.com előtt ott van az m.? (m mint mobile) Próbáld ki vele/nélküle.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.