Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) -secret- válasza rodman73 (#9450) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát érzed, hogy elég a Mini mérete?

Mondjuk én a helyedben Air 2-t vennék. Nekem egy hete van meg de itthon le sem teszem. Ágyba kézben fogva kicsit nehéz volt először vagyis furának mondanám de már abszolút megszoktam. :)

(#9453) lacy86 válasza rodman73 (#9450) üzenetére


lacy86
addikt

Egyertelmu hogy Air2! ;)

(#9454) bajnokpityu válasza rodman73 (#9450) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mini 4 akkuban, air2 meg erőben jobb. én mini 4et vettem, mert nekem zavaró lenne a nagyobb méret.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9455) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. Lehet valahogy 9.0.2-t downgradelni? iPad 3-mon sokkalta lassabb lett, mint az előző 8.X.X volt - már nem emlékszem - a rendszer. Most kint van az új 9.1, de nem hinném, hogy ez kicsit javítana. :R

[ Szerkesztve ]

(#9456) gzbotii válasza KaiotEch (#9455) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem lehet.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9457) gzbotii válasza lacy86 (#9453) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez nem egyértelmű.
Akinek utazásra meg agyban fekve/egy kézzel használva kell/ ez a kényelmes méret annak Mini, akinek a másik kényelmes/fotelben, stb laptop helyett az Air.
Kinek mi.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9458) univerzita válasza KaiotEch (#9455) üzenetére


univerzita
addikt

Pedig a 9.1 soknak jobb lett a iPad mint a 8.02-vel. Rosszabb biztos nem lesz mint most.

(#9459) Noxy válasza #05304832 (#9443) üzenetére


Noxy
veterán

Hát én az iPad 3 hasz.. utoljára iOS 7-t, de ott sem emléxem ilyenekre.
Most az Air-n 8.3 van, meg maradni is fog.
Nem látok semmi olyant, amiért kellene a 9.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#9460) D@niel válasza rodman73 (#9450) üzenetére


D@niel
addikt

#8652. nekem mindenben a kicsi a jobb, egyszer így fogom egyszer úgy, két kézzel gyorsan gépelek SwiftKey billel, sok videót nézek de nekem jobb a kisebb méretben.
bár én érdekes vagyok mert macből is 11, max 13-as méretet fogom választani, ugyan akkor a 15-ős laptopom alig alig használom a mini mellett. viszont telefonba most fogom leváltani a 4s-t mert nagyon kicsi a mérete, itt kellene valami 5" feletti de a 6+ nem elérhető számomra, meizu m2 note lesz a be futó ami 5.5-ös.

egyéni prefenrecia erősen, én sokat viszem magammal irat tartóban a minit és ha sokat netezek is inkább a mini mint a 15-ös laptop vagy 17-es pc, bár itt meghatározó az is, hogy a win10et is egyre inkább kerülöm, az iOS nagyon vonzó világ.

zárásképp retina mini 9.1-el: safari a kis ablakot kiXelve szebben zárja be, multitask még mindig laggish - ez már ilyen lesz szerintem mindig - fb 10-ből 3x indulásnál minimálisan megreccen, többi változatlan, szép folyamatos a megnyitás - bezárás, 1-2 helyen finomodott pl képet háttérképnek akarod alulról a "menü" szebben jön fel, hogy ne csak annyit írjak hogy "gyorsabb", "lassabb" mert ezek pontosítás nélkül félre vezethetőek szvsz :) restoreal nyugodtan mehet fel rá.
nem feltétlen mozgatott meg a 2 gigás mini - bár biztos jobb, hogy nem tölti vissza de mondjuk instagram kliensnél (neve padgram ajánlom) ha újra kell tölteni legalább mutatja a leg újabb dolgokat ha nem tölti újra fel kell ugranom a tetejére majd le húzom hogy frissüljön, 9 és iOS óta safari szépen eltárolja az oldalt szóval ezzel sincs gond, meg minden gyorsan elindul.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9461) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Van esetleg olyan zene lejátszó amit lehet használni a gyári helyett oly formán, hogy itunes/alkalmazások alatt
egyszerűen csak bemásolom az MP3-t és lehet hallgatni? Mint, ahogy Infuse alatt a videókat berakja az ember... :F

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#9462) Auratech válasza Papa-Georgo (#9461) üzenetére


Auratech
őstag

Szerintem ezt (majdnem biztos, hogy) minden lejátszó ios app tudja, amelyik az iTunesben feltölthető.
Egy pofás darab a McIntosh AP1 Audio Player.
A VLC a videó formátumokon kívül flac, monkey audio, ape, wmv és egyéb formátumokat is kezel, amit nem mindegyik. Ingyenes.
Én az Audiophile iPad appot használom a jó eq, beágyazott soundcloud, google music miatt.
Ingyenes tippem a VLC lenne. Magyarul is ért, háttérben is lejátszik, formátumkirály.
Amúgy az Infuse is tudja..

Auratech Field Recording

(#9463) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tudom tükrözni az ipadet vagy iphonet az LG web os tv-re? Vagy csak Apple Tv-vel menne?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#9464) minasm3


minasm3
tag

Sziasztok!

Az miért van, hogy pl. a Fifa 16 játék adatlapján fel van sorolva támogatott eszközként az Ipad Mini 2, amikor viszont elkezdem letölteni/telepíteni rá, akkor pedig azt írja ki, hogy nem támogatott készülék?

(#9465) Hunt3r22 válasza rodman73 (#9450) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Én sokszor fekve használom az Air-t, engem nem zavar a mérete.
Biztos hogy az Air 2-t venném. :K

Xr

(#9466) atees válasza h1mpi (#9463) üzenetére


atees
őstag

Vagy apple tv vagy kabel, de az kb annyi mint az apple tv

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#9467) h1mpi válasza atees (#9466) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor kihagyom. A Twitchet szerettem volna nézni, de a tv-n, ha webről indítom nincs fullscreen :/

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#9468) #99546112


#99546112
törölt tag

Rendeltem egy iPad Air tokot, de szerintem ez nem is ra való...
[link]
[link]

Ennek így kellene kinéznie, ennyire túl lógva?! Ha lezárom is mintha nagy lenne rá, és a kijelzőn is csúszkál, tiszta gány az egész. Tudom higy rendelt mr mas is ebay-en smart covert, tudna nekem dobni egy linket, milyet érdemes venni? A mágnese se volt olyan csúcs szuper...
Köszi!

(#9469) -secret- válasza #99546112 (#9468) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindenképp cover kell? Én nemrég rendeltem Case-t 2600 ft, ugyan olyan mint az origi. Amint megjön terveztem, hogy dobok pár képet a fórumba, meg megosztom a tapasztalataimat.

(#9470) #99546112


#99546112
törölt tag

Igen mert szívesen használnám tok nélkül is, case-t használok jelenleg, de tök jó lenne ha egy könnyen levehető covert használhatnék. Vettem is, de mint látszik a képeken, azzal befürödtem, én nem hiszem hogy ez lenne hozzá a jó...

[ Szerkesztve ]

(#9472) Dákesz


Dákesz
tag

Sziasztok
Ma Boldog tulajdonosa lettem egy ipad air 2 nek(első apple keszulekem) hogy tudom beállítani h ne kérjem sim kodot?

(#9473) #99546112


#99546112
törölt tag

Beállítások/mobil adatforgalom/sim pin beallítások.

(#9474) -secret- válasza Dákesz (#9472) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> Fent keresőbe meg beírod, hogy 'SIM'. :) Üdv a klubban!

[ Szerkesztve ]

(#9475) Hunt3r22 válasza #99546112 (#9468) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Én ilyet rendeltem, melyet innen az egyik kolléga is javasolt. :B

Sz: sötétkékbe. ;]

[ Szerkesztve ]

Xr

(#9476) -secret- válasza Hunt3r22 (#9475) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én pirosat vettem... szerintem nagyon jól néz ki. :)

(#9477) koxkids válasza Hunt3r22 (#9475) üzenetére


koxkids
őstag

Jól néz ki egyben a fehér iPad-el? :)

(#9478) -secret- válasza koxkids (#9477) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kinek mi. Egyébként szerintem mindegyik tok szép.. nekem a piros jött be a legjobban de ha nem tetszik akkor feketét veszek. De pl sokan mondták, hogy világos színűeket nem szabad mert hamar koszolódik, és persze meg is látszik rajt.

(#9480) nederlanden válasza Hunt3r22 (#9475) üzenetére


nederlanden
senior tag

Én szintén sötétkék gyárit vettem 28000-ért,a 2db 10e forintos utángyártottak után,pont mint az iphneokra,így most fínom 50e körűl állt meg a gyári sötétkék finomság.😡

Soha többé mást,mert ha több használat után is,de idővel valahol tuti hibázzik a nem gyári.🤓

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#9481) -secret- válasza nederlanden (#9480) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

28k egy szaros tokért, omg. :DDD

(#9482) gzbotii


gzbotii
veterán

Ha már tokok....valaki vett hozzá olyat, amibe csak simmán bele lehet csúsztatni? Valami hasonló, csak kicsit emberibb áron [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9483) lacy86 válasza -secret- (#9481) üzenetére


lacy86
addikt

Jezusom :(

(#9484) KaiotEch válasza -secret- (#9481) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

iDiot. :K

(#9485) blakey válasza gzbotii (#9482) üzenetére


blakey
titán

Én ilyet vettem barnában, nagyon jó minőségű. Van bújtatós ill. 'hagyományos' smart case is itthon ill. van egy olyan tokom mint a linkelt csak világos kék (ezt nem használom).

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9486) -secret- válasza lacy86 (#9483) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az a vicc, hogy ezeket a tokokat miután kijön az új modell kiárulják, telekom oldalán az előző gen. iPadok coverjei 900 forintok. :DDD

(#9487) Hunt3r22 válasza koxkids (#9477) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Space gray ipadem van, illetve valamikor novemberben kapom meg.

Remélem hogy megkapom... ;]

Xr

(#9488) legiaap


legiaap
nagyúr

Nálatok is van olyan, hogy gépeléskor a nagyító ikon néha nem jön elő az istenét sem? Ilyenkor le kell tenni a billentyűzetet azt újra előhozni. IOS 9 óta van ez így nálam. A két ujjas kurzomozgatás egy katasztrófa amúgy. Nem használom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9489) vadászcsiga válasza legiaap (#9488) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nalam is igy van, en viszont a ketujjas kurzort gyakran hasznalom epp emiatt. En szeretem bar érzek kis káoszt emiatt. Annyi megoldás van mar gepelesre hogy azt sem tudja az ember hova nyúljon.

[ Szerkesztve ]

(#9490) Hunt3r22 válasza legiaap (#9488) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Én még arra is lusta voltam, hogy ios 9-t feltegyem iPadra és iPhone-ra. :DDD :D

Xr

(#9491) Ragnar95 válasza nederlanden (#9480) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Utángyártottat simán találni 2k-ért teljesen normálisat, téged elég rendesen átvertek azokkal a 10k-sokkal...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9492) vadászcsiga válasza -secret- (#9486) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azért annyiért még nem. Airhez sincs még jó áron a T-nél sajna. iPad 2,3,4-hez bezzeg van de azok mikoriak már?

(#9493) -secret- válasza vadászcsiga (#9492) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah, sőt Air meg Air 2-höz azt hiszem egyáltalán nincs tok náluk.

(#9494) focvis


focvis
veterán

2 hétre kölcsönadtam az Air2-t, tegnap kaptam vissza, újraraktam, ergo friss telepítés volt.

Először 9.0.2 volt rajta, majd nemsokára frissítettem 9.1-re - nekem pattogósabbnak, gyorsabbnak tűnt a 9.1.

Kérdés: szüleim sima Airjén 8.3.1 van, rá merjen tenni a 9.1-et? Köszi!

(#9495) vadászcsiga válasza focvis (#9494) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Friss restore az elején mindig gyorsabbnak tűnik.

(#9496) focvis válasza vadászcsiga (#9495) üzenetére


focvis
veterán

Igen, ezért írtam, hogy a 9.0.2 is friss telepítés volt, így használtam 1-2 órát, majd utána jött 9.1, ami pattogósabbnak érződött.

Amúgy egész jól elvoltam 2 hétig 5"-on (Nexus 5), néha elő kellett venni ugyan a laptopot, de gondolkodom, hogy kiváltom egy 6"-os telefonnal (Nexus 6).

(#9497) zolikaDB válasza focvis (#9496) üzenetére


zolikaDB
veterán

En nem biztos, h visszafele "fejlodnek" :)

(#9498) focvis válasza zolikaDB (#9497) üzenetére


focvis
veterán

A méretre vagy az OS-re gondolsz? ;]
Utóbbiban nem éreznék visszalépést, sőt. Mindkettőt párhuzamosan használom. :)

(#9499) SoldierL


SoldierL
senior tag

Valahogy ki lehet menteni a játékállásokat? Van erre valamilyen program?

[ Szerkesztve ]

(#9500) zolikaDB válasza focvis (#9498) üzenetére


zolikaDB
veterán

Leginkabb az OS-re, tobb flagship android utan erzem a "visszaváltás" szuksegesseget, legalabbis reszemrol :B

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.