Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) koxkids válasza zolikaDB (#9500) üzenetére


koxkids
őstag

Nem jön be az iOS? :) Ennyivel jobb pár flagship droid tab?

(#9502) zolikaDB válasza koxkids (#9501) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem jön be az Android (optimalizálás), 4.2-5.1, AOSP, AICP, Cyanogenmod, MIUI, Resurrection és társai esetében.

(#9503) manacz válasza focvis (#9494) üzenetére


manacz
csendes tag

Ha nem allergiásak az akadozós, lassú alkalmazásváltóra és animációkra (esetleg ez utóbbit kikapcsolod) akkor igen. A sebességre nincs panaszom, csak a fránya animációk... :)

(#9504) 8L


8L
újonc

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy az iPad Mini 2-nek még meddig várható támogatása? Érdemes még megvenni ilyen szempontból? :F

(#9505) -secret- válasza 8L (#9504) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem ezt csak frissítés előtt tudni meg biztosra mert az apple ha jól tudom 3 évig támogat egy modellt, viszont most az iPhone 4S is megkapta az iOS 9-et ami 4 éves már.

[ Szerkesztve ]

(#9506) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Valaki tapasztalt már olyat, hogy másfél óra töltés után 35%ról 15%ra vissza esik a töltöttség😱? ( ipad air, 2éves)
Töltést jelzi! Ha megnézem az akksi használatot akkor azt írja, hogy utolsó teljes feltöltés óta 1 óra használat😱
Most nyomta egy home+powert meglátjuk

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#9507) 8L válasza -secret- (#9505) üzenetére


8L
újonc

Értem, köszönöm. De azért még érdemes megvenni?

(#9508) #99546112


#99546112
törölt tag

Igen tapasztaltam még régebben, én is megijedtem 😄 De kényszerített újraindítást csináltam, utánna már nem volt semmi baj, prószáld meg.

(Valamiért nem töltötte egyébként azért merült annyit, bár ha nem használtad akkor az érdekes, nálam pár százalék volt csak a csökkenés)

[ Szerkesztve ]

(#9509) Auratech válasza atees (#9506) üzenetére


Auratech
őstag

Újraindítás. Ha utángyártott kábellel használod lehet, hogy csak 1A-rel tölt. Ha ekkor valami megy a háttérben és a képernyő fényes, még merülhet is.
Szerintem szoftveres hiba lehet inkább, amit az újraindítás megoldhat.
Vagy kikapcsolás és a rádugott töltő ébressze fel..
Esetleg nyomj egy repcsi üzemmódot is, hátha valamilyen app a háttérben frissít(pld. térképet..)

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#9510) zolikaDB válasza 8L (#9507) üzenetére


zolikaDB
veterán

Erre én is keresgettem a választ, többek között azt kutatva, hogy pl a multitasking milyen benne manapság. Sokan dícsérik, mert korszerű és gyors masina (jelenleg), tehát jó vétel lehet, főleg a mostani áráért (PH-n újonnan Apple garival 90 alatt megvan, német Media 80 körül).
Vacillálok rajta én is, nekem az Air már túl nagy, én ölbetett tablettel nem tudok gépelni pl.
De van, aki azt mondja, h Mini 4 vagy Air 2, mert annak "most indul" az "élete, ciklusa", vagy hogy is mondjam, és jelenleg is állati gyors, a multitasking is hibátlan, tehát ezekkel elvileg nem lesz gond 1-2 éven belül, míg a Mini retina akkor már 3 éves körül lesz, és nem kizárt, h már kevés lesz a szufla benne...
Remélem, érthetően fogalmaztam :)

(#9511) fpy_


fpy_
aktív tag

Telekom akciós smart cover kapcsán azt mondja az ügyfélszolgálat, hogy iPad2 és Retina Wifi and cellular készülékre jó, iPad 4-re nem. E-bayon egy-egy cover leírásában iPad 2,3,4 is szerepel.
Tényleg nem lehet jó a Telekom-os a 4-re? Más a méret iPad2 és 4?

(#9512) nederlanden válasza -secret- (#9481) üzenetére


nederlanden
senior tag

Próbáltam én már sokmindent mivel én is sokaltam a 28000-et,meg i6-s-re - 17000-et,de komfortba mind mind hibádzik vhol,vagy fogásban,gombnyomásban,tartásban,tapintásban,kézbevétel-bekapcsolás---kikapcsolás-elrakás->kényelemben,stb.
Nem beszélve arról,h maga az esztétika+tapintás olyan minőségi érzést+élményt nyújt,hogy soha nem tudod meg egy utángyártott,nem átgondolt ratyi használatával.
2000ft?🙃😆😂
szerinted én nem próbáltam több árkategória/minőségben is?🤓
Próbáld ki a gyárit mindegyikhez,hidd el még egy +örömöt/élményt nyújtanak minden nap.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#9513) vadászcsiga válasza fpy_ (#9511) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig 2-4-ig ugyanolyan a smart cover mérete.

(#9514) Auratech válasza fpy_ (#9511) üzenetére


Auratech
őstag

A retina az a 3. iPad. Az méretben azonos a 4-gyel. Az egyetlen külső különbség, hogy a 3-nak 30 pólusú csati van az alján, míg a 4-nek lighting. Tehát a tokon szélesebb rés van alul. A ligthing csatinak nem gond.
A 3-hoz(retina) való tok más méreteiben nézve tökéletesen passzol a 4-re. A fiamnak adott iPad4-hez a T-nél vettem 4900-ért orig. gyári smart case-t. Ami legalább 3x annyi lett volna bárhol másutt.
Szerintem a cover esetén még annyi különbség sincs. Passzolni fog. A mágnes ugyanott van 2-3-4 esetében.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#9515) Urban Terror


Urban Terror
tag

Hali! Egy ideje a 444 beágyazott videói úgy viselkednek air-en mintha képek lennének. (Nem indulnak el.) azért is érdekes, mert i6-on gond nélkül elindulnak. Mindkét eszközön 9.1 van. Másoknál mi a tapasztalat? Mi lehet a gond?

(#9516) fpy_ válasza Auratech (#9514) üzenetére


fpy_
aktív tag

Köszi, rendeltem egyet, végülis nagy rizikó nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#9517) Sanyaman válasza fpy_ (#9511) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Én simán rátettem az iPad 4-re, nem volt semmi gond. Leszámítva hogy 1 heten belül eladtam, mert megtapiztam egy Air2-t és nagyon bejött. :D Úgyhogy nyugodtan megveheted, jó lesz rá.

(#9518) gzbotii válasza Urban Terror (#9515) üzenetére


gzbotii
veterán

Hogy 444-et olvasol :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9519) 8L válasza zolikaDB (#9510) üzenetére


8L
újonc

Köszönöm a válaszod! :)

(#9520) milszab


milszab
senior tag

Van egy minim. Vennék egy Mini3-at. Ebben az esetben meg lehet azt csinálni hogy minden úgy nézzen ki meg azok a dolgok legyenek rajta mint a régin? Gondolok itt valamilyen biztonsági mentésre, hogy egyszerűbb legyen. Mer programokat oké le lehet szedni újra, de mondjuk a Fotók mappa, nem tudom másolható-e pl.

HA igen hogyan tudom ezeket megoldani?

(#9521) h1mpi válasza milszab (#9520) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amikor aktiválod a fiókodra rá fog kérdezni és ha úgy választasz, akkor teljesen ugyanúgy néz ki minden. Nekem is az Air2 és a 6S egymás másolata.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#9522) Ragnar95 válasza milszab (#9520) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iCloud vagy iTunes backupot készíts, majd aktiváláskor válaszd ki, h azt állítsa vissza. Amúgy a Mini 3 pont a legkevésbé ajánlott modell, mert megegyezik a 2-vel hardveresen, csak a touch ID az újdonság benne, cserébe viszont drágább.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9523) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ki vagyok akadva, MM-ban nem lehet kipróbálni egyik Ipadot sem (Mini 2, 4, Air, Air 2)... Azt mondták, h csak megtapizni lehet.
Bár, így kézben, az Air 2 elég jónak tűnik, mármint méretileg :)

[ Szerkesztve ]

(#9524) Noxy válasza zolikaDB (#9523) üzenetére


Noxy
veterán

Mert lusták, vagy nem értenek hozzá, hogy beállítsák a korlátozást.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#9525) zolikaDB válasza Noxy (#9524) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ipad korlátozva... Kérdem mi van, erre zagyválnak valamit, h nem szabad beaktiválni, mert onnan indul a gari... WTF?

(#9527) bok92 válasza zolikaDB (#9523) üzenetére


bok92
addikt

Menj be istyle-ba. Én iphone vásárlás előtt ott nyomogattam, mivel ott normálisan lehetett megfogni és kezelni, ellentétben pl a telekomnál, ahol alig lehet megfogni, mert úgy hozzá volt rögzítve az a lopásvédelmi cucc... :D

(#9529) zolikaDB válasza #05304832 (#9526) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kiallitott volt mind :) Az lesz, Piac utca, T!

(#9530) bok92 válasza #05304832 (#9528) üzenetére


bok92
addikt

Bocs, elkerülte a figyelmemet a kolléga aláírása... :)

[ Szerkesztve ]

(#9531) 30z.Samu válasza bok92 (#9527) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, iStyle-ban normálisan kézbe lehet fogni a kütyüt, akár netezhetsz is rajta. :) 1-2 oldal erejéig éltem is a dologgal, csak hogy érezzem a sebességet. :DD Egyébként a Minim megtáltosodott a 9.1 alatt, néha olyan gyorsaságot produkál, amit még a 8.4 alatt sem. :Y

Sic Parvis Magna

(#9532) bok92 válasza 30z.Samu (#9531) üzenetére


bok92
addikt

Igen, és ezzel láthatóan élnek is az oda betévedő egyének, mivel egy- két érdekes és csúnya weboldal meg volt nyitva. :DDD

(#9533) 30z.Samu válasza bok92 (#9532) üzenetére


30z.Samu
félisten

A kamerát is szeretik használni, ha unatkoznak. Olyan képek szoktak készülni, hogy egy-kettőn sírtam a röhögéstől. :D

Sic Parvis Magna

(#9534) buci30


buci30
addikt

iPad air 2-hoz szeretnék olyan tokot ami billentyűzet is egybe.
A gyárin kívül milyet ajánlotok?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#9535) bok92 válasza buci30 (#9534) üzenetére


bok92
addikt

Gyári billtok nincs is( tudtommal), egyedül az iPad Pro-hoz lesz. :) Én egy ilyet használok két hete.[link]
Nem valami olcsó, de minőségi nagyon. Egyedül a háttérvilágítás az ami nem lenne rossz, ha lenne, de anélkül is meg lehet lenni. Leglább nem merül le olyan gyorsan a tok. :)

(#9536) Urban Terror válasza gzbotii (#9518) üzenetére


Urban Terror
tag

Olvasok én sok mindent, de egyedül ennél az oldalnál tapasztalom ezt a problémát, és nagyon idegesít. Viszont nem tudom, hogy a site hibája, vagy a készülékemé? Igazán örültem volna, ha legalább egy Air1(9.1-es os-el) tulaj nyilatkozott volna, vagy ha nem is látogatja az említett lapot, már csak jóarcságból/kíváncsiságból megnézte volna.
Mindegy, asszem csinálok egy gyári visszát, mert azt sem tartom normálisnak, hogy bizonyos esetekben gépelésnél akadozva jelennek meg a szövegmezőben a karakterek.

(#9537) Kobor válasza Urban Terror (#9536) üzenetére


Kobor
aktív tag

Nálam működik megnéztem, igaz mini 2 ios9.1.

(#9538) gzbotii válasza Urban Terror (#9536) üzenetére


gzbotii
veterán

Próbáld meg akkor az Air1 topicban.
Nem tapasztaltam hasonló hibát, több oldal beágyazott videóit is nézem pedig.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9539) Werkly válasza bok92 (#9535) üzenetére


Werkly
őstag

Magyar kiosztású a bill.?

(#9540) univerzita válasza Werkly (#9539) üzenetére


univerzita
addikt

http://www.jinjang.eu/mobilkieg/billentyuzet

(#9541) bogyo74 válasza Urban Terror (#9536) üzenetére


bogyo74
tag

Esetleg írj légy szíves egy konkrét linket, megnézem neked. Air 1, iOS9.1. Az előbb megnyitottam egy cikket az említett oldalon, volt benne két video, play gombra indult a lejátszás. Youtube video volt.

Bogyó

(#9542) bok92 válasza Werkly (#9539) üzenetére


bok92
addikt

Angol, de vettem rá matricát. :)

(#9543) Urban Terror válasza bogyo74 (#9541) üzenetére


Urban Terror
tag

Gyakorlatilag minden cikknél megvolt ez a hiba, úgyhogy az amit megnéztél, akármelyik cikk is legyen arról az oldalról, válasz a kérdésemre. Újabban amúgy már a kommentekbe beszúrt videókat sem tudtam megnyitni.Mivel az oldal is új motort kapott az IOS frissítéssel azonos időszakban, nem volt egyértelmű honnan jön a hiba. Így már tiszta. :)

Neked is és (#9537) Kobornak és (#9538) gzbotiinak is köszi, hogy megnéztétek! :R

[ Szerkesztve ]

(#9544) MrRL19


MrRL19
senior tag

Hello

iPad Mini 4g szeretnek venni használtan mire kell oda figyelnem vásárlásnál ?!

Köszönöm előre :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#9545) Noxy válasza MrRL19 (#9544) üzenetére


Noxy
veterán

Erre--> https://www.icloud.com/activationlock/

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#9547) MrRL19


MrRL19
senior tag

Köszönöm :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#9548) Urban Terror válasza Urban Terror (#9543) üzenetére


Urban Terror
tag

Houston baj van! :D :W

Csináltam egy gyári visszaállítást, beállítottam a kütyüt új ipadként, de az említett honlap beágyazott videói továbbra sem mennek. :(

Nem arról van szó, hogy egy darab honlap beágyazott videóinak megnyitása nélkül nem tudnék élni, de a MIÉRT-re mégiscsak kíváncsi vagyok. Nálam nem megy, mindenki másnál meg igen? Ilyen létezik? :F

(#9549) lorcsi


lorcsi
veterán

ipad airem van, 9.1 rendszerrel

hol lehet beállítani, hogy a kijelző kikapcsoljon?

beáll=>általános=>automatikus lezárás lenne az ?

(#9550) Hunt3r22 válasza lorcsi (#9549) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Igen.

Xr

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.