Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2750) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja elfelejtettem. Akkor off! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2752) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2751) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Bakker most olvastam el a cikket az oldal elején. Ha vett valaki egy jó AMD-s lapot, akkor annak tényleg nem kell lecserélni, elég lesz Biost frisíteni, és már mehet is bele az új proci.

(#2753) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2752) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a jó lap relatív. De az akinek 7xx-s lapja van az menni fog. Úgy látom ugyanis azokhoz van bios, vagy lesz. Az am3-k meg nem igérkeznek rossznak 2.5 az alja és van ott utánna 4x512 meg 6 l3. Nyilván nem azok lesznek az olcsóbbak. A tuning is muzsikál ha minden igaz. Januárban meglátjuk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2754) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2749) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem minden azonnal kell és ezért nagy felárat szoktam fizetni..:) Így hát meglett..! G31es lapot is ma vettem 11Kért nemhogy szerdán 9Kért.. :U ...igaz ez Giga az meg MSI lenne..

(#2755) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2754) üzenetére


Gyuri27
félisten

Új? Mer bótba 12k az új giga g31.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2756) Chaser válasza #TOTTI (#2754) üzenetére


Chaser
titán

Jobban jártál te a GB-vel, hidd el:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2757) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2753) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Kiváncsian várom mi lesz ebböl :)
Megin csökken az üzemanyag ár :) -8Ft gázolja és -5 Ft benzin

(#2758) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2757) üzenetére


Gyuri27
félisten

A végén lemegy 110-re mint régen. :DDD

Chaser: ha nem akar tuningolni az msi is jó lehet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2759) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2758) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Azt megnézném :D Igen és még a cigi árát is leviszik, 50 Ft alá :D:D:D max akkor ha feljavítják a forintot, mint az elmúlt években a Román Leit. Gondolj bele, bementél a kocsmába, fizettél 2000 Leit egy korsó sörért, másnap meg mész és csak mitt tom fizetsz 20 at, hogy csodálkozhat a paraszt, mivan itt, ekkora árcsökkenés volt :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#2760) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2755) üzenetére


#TOTTI
őstag

Jah új dobozos... meg garos meg minden.. saját m.helyemen vettem és fizettem is érte..

Chaser..: Neked nem hasonló van..? Én azér tettem le rá a voksom mert a P35ös MSI se nagyon ment 400FSB fölé + fesz nélkül akkor G31be még talan a 350 se lenne meg..! Ez meg birja a 400at 1600OC van ráirva.. ugyh majd az L2es proci szab majd határt..!

Gyuri..!!: mi az hogy nem akarok tuningolni.. ne sértegess... max. nem tudok..:)

[ Szerkesztve ]

(#2761) Chaser válasza Gyuri27 (#2758) üzenetére


Chaser
titán

Nem jó az semmire, még alulfeszelni se lehet benne..egy fosh.

#2760 tsigalko87: g31m-s2l van, ha nagyon tuningolni akarsz 1066-os ramot tegyél bele..amikor én vettem még nem volt rajta 400mhz OC felirat, mondtam is Gyuri bátyjának', hogy addig nem merte a GB ráírni, amíg mi nem teszteltük be:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2762) #TOTTI válasza Chaser (#2761) üzenetére


#TOTTI
őstag

1066os RAMokat vettem kingmaxot.. azért vettem GBt.. mert volt már vagy 4 P35-DS3 DS4 meg G33M-S2 is... meg amdba volt 770es és mind tetszett..! Jobban mint bármi más.. egyszerübb megszokottabb nekem..!

feszekkel hogy áll..? 400FSBhez sok +fesz kell.. az északi hídnak..?

[ Szerkesztve ]

(#2763) Chaser válasza #TOTTI (#2762) üzenetére


Chaser
titán

Nem próbáltam, az én procimnak nem kell sok FSB.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2764) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2759) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ehhh mikor a köbambi, meg sophy 9.5-n volt. De lesz az megint, csak euróba. :DDD

Csigi: vaz te hol dolozol ahol olcsó minden és éjfélkor is kiszolgálnak? Ja wolfot rakjál bele, mert az első farkas aki sütnitud.

Chaser: azt a lapot a giga nagyon eltalálta. Egyrészt veri az összes g31-s lapot, másrészt a p31-nél szerintem jobb és olcsóbb, a g33 meg nem kevéssel drágább.
Amúgy a kedvességünkért a giga se egy lapot, se egy alaplapot semmit nem küldött. Ejj pedig egy 45nm-s q jó lenne. A kölköt bezárnám a szobályába 2 évig rá sem néznék. :B

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2765) fekeandras válasza Gyuri27 (#2742) üzenetére


fekeandras
őstag

Beteg vagy! :DDD

(#2766) fekeandras válasza Gyuri27 (#2704) üzenetére


fekeandras
őstag

Mondjuk egy ilyen? [link].Szerény 1350 pacival... ;]

(#2767) Chaser válasza Gyuri27 (#2764) üzenetére


Chaser
titán

A lapot eltalálták, viszont ez a 4670...ha valaki nem ért hozzá és kénytelen 12V-ról hallgatni a ventijét, az biztos megsüketel:D De ezt még lehet orvosolni 5V-tal... Kipróbáltam a TV-n..nem kellett volna. Klón vagy kiterjesztett mód váltásnál csak úgy ad képet, ha újracsatlakoztatom a HDMI kábelt, már boot után se ad képet másképp...és a legjobb, kinyírja a powerplayt ha csatlakoztatva van a kábel, 200/1000-re teszi az órajelet a 165/250 helyett 2D-ben...ez megyen vissza asszem ahonnan jött.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2768) Gyuri27 válasza fekeandras (#2766) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] ez elég lenne bakker. Ez már lazaság zsírkirályecsém, de a tied se rossz. :DDD

Chaser: jó lesz az 2 driver múlva. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2769) fekeandras válasza Gyuri27 (#2768) üzenetére


fekeandras
őstag

még ha az enyém lenne... :U

(#2770) fekeandras


fekeandras
őstag

Amúgy van itt valaki aki otthon van memória terén? Kéne egy kis help. :K

(#2771) #TOTTI válasza fekeandras (#2770) üzenetére


#TOTTI
őstag

Milyen memória..? Kicsit mindenki otthon van..:) Még én is...

Amugy a 2160as 9*266on elindult BIOS 1.3Val..

(#2772) Gyuri27 válasza fekeandras (#2770) üzenetére


Gyuri27
félisten

A memóriám már nem a régi. De lökjed spanom az úrban. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2773) #TOTTI válasza #TOTTI (#2771) üzenetére


#TOTTI
őstag

hát ennek is az a baja mint a G33nak... hibázik az integrált VGA szemetel ha megküldöm..! G33 int VGA E2180 és 9*333 már szemetel Q6600al meg 3850el meg ment a 9*465 stabilan..

Chaser.: Neked jobb VGAval..? vagy a nagy szorzó miatt nem kell 300 feletti FSB

(#2774) fekeandras válasza #TOTTI (#2773) üzenetére


fekeandras
őstag

Mindíg rühelltem az integrált videós alapalpokat. Plusz "hibaforrás".

(#2775) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Keresek vidkarit AGP HD2600xt de még mindig nem találtam megfelelőt az aprón :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#2776) #TOTTI válasza fekeandras (#2774) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ezek már nem azok az integráltak ha VGAt teszel bele olyan mint pl egy P31es lap..! Ugyanaz hogyha a G33be teszel VGAt szinte P35 lesz belőle..!

Nekem a G33M-S2 és a P35-DS3 csontra ugyanazt tudta.. felépitésben és tuningban is..!

(#2777) Gyuri27 válasza fekeandras (#2774) üzenetére


Gyuri27
félisten

Áhhhh dajka mese.

kicsigeri: segiljek?

csigi: ott valami nem kleppolt. Az int vga-nak fixen kellettvolna üzemelnie. De amúgy meg minek a proci tuning amellé az int vga mellé? Lassú volt a pasziánsz?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2778) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2777) üzenetére


#TOTTI
őstag

Proci tuning az csak ugy kell... Sajnos ez a szemetelő jelenség nem egyedi.. én már voltam tanúja..! Alapon nincs ilyen...

2.4en tökéletesen teker 1.3V BIOSba... amugy életembe nem volt még 775ös gyári coolerem... mindig a szürkeimportból valo tálcás procim volt..

[ Szerkesztve ]

(#2779) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2778) üzenetére


Gyuri27
félisten

Alapon persze, hogy nincs. Viszi a frekiket szerintem.

kicsigeri: az xt-k úgy elfogytak mintha nem is gyártották volna őket.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2780) kulerr válasza fekeandras (#2766) üzenetére


kulerr
őstag

aztaqrva...hát ha nekem ilyenem lenne akkora arcom lenne hogy az igazolványképem is 4 lapos poszter lenne... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2781) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2779) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát ez az :(

(#2782) kicsigeri válasza kulerr (#2780) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Csak 4 lapos poszter, nem multireklám tábla?

(#2784) kicsigeri válasza #TOTTI (#2783) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem gyenge :D

(#2785) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2783) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mond el mi a baj kicsi csigi. Hátha tudunk segiteni. :DDD :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2786) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2785) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ő hogy érted..? olvasol a sorok közt...:)

(#2787) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2786) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem ne mond, hogy ehhez nem kell deviancia. Viszont az titi lenne ha müködne akváriumban [link], de lehet hogy csak kamu. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2788) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2787) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:)
Régebben láttam egy olyan videót hogy a fószer olajat öntött egy plexi házban müködő gépbe, és met az aparát. De szerintem vizzel valahogy nem mükszik a dolog, mert a víz picit jobban vezeti az áramot mint az olaj.

(#2789) fekeandras válasza Gyuri27 (#2787) üzenetére


fekeandras
őstag

Ez biza nem kamu. :(

(#2790) kicsigeri válasza fekeandras (#2789) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ne mükszik vízben is a gép, hogy a bánatba?

[ Szerkesztve ]

(#2791) #TOTTI válasza kicsigeri (#2790) üzenetére


#TOTTI
őstag

Biztos nem viz van benn.. valami más nem vezető folyadék..!

Gyuri: Semmi bajom annyi hogy nincs hobbim és ráérek ilyen szarokra na meg ami még bánt hogy vasarnap elbasztam nagyon sok lovét a kikába.. és utánaszámoltam hogy mi a fasznak..! Sok sok K elment feleslegesen..:) Na meg nah.. szarrá dolgozom magam ilyen fiatalon.. semmi idöm se magánéletem.. ez már probléma.. 21 évesen nem kell ekkora teher.. és ekkora stressz.. Kezdek agressziv lenni semmi türelmem..! Minden hitelemet kinullázom.. amit én lüke felvettem.. vlami jobb csaj kilátása elött..:) fiktiv számlákra..:) van bajom.. tulvállaltam magam a semmiért szinte..!
Túl munkába szerencsére nem hitelbe..:) abbol már nincs most adtam fel midnen csekket...:)

[ Szerkesztve ]

(#2792) lipi67


lipi67
veterán

Szép Jó estét az uraknak!(visszaolvasok..)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2793) lipi67 válasza kicsigeri (#2735) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi,nem nagyon volt..
Azzal a lappal nincs vmi rendben.Tegyél túl rajta.
tsigalko87Mondom én,üzeletember vagy!Céges 5200? :B
Fekeandrás: Nem vok Asus párti(nagyon nem)de a P5B szerintem jó lapocska.Nem rajta fog múlni.Lépj szarba,s utána vegyál egy Q716A-val kezdődő 2180-at:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2794) #TOTTI válasza lipi67 (#2793) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem a Q71es FPO L2es..:) de lassan jon egy 5200 ha begurulok már holnap..:)

(#2795) lipi67 válasza Gyuri27 (#2740) üzenetére


lipi67
veterán

Hm..Tök jó. :K :K Akkor mi parasztok tartsunk össze. :D -s majd ha 1ségben az erő..fel is lázadhatunk.Majd kulerrmegy az élen a vasvillával felszerelt zsuk limuzinján.(sajna én agyilag vok az,kapálni se nem tudok-azt mondták-a többit meg..1-2 szó jelentése is zavarba hoz :B .)Kben értettem ;) .Milyen kis finomkodó vagy Te!Van ám ott valami a fejedben,s most már tudom:Az Amd-s szöveg csak álca,hogy butábbnak gondoljanak a földi(nem szántó)népek.--Mert bár eme soraidat nekem címezted,asszem nem nekem szóltak--
Munka meg:Szabaddá tesz!(ill. függetlenné ha pénz is kapol érte)Én sajna rég nem éreztem ilyet.--lassan én sem értem,h mit írok,de Te majd fogod.S látod milyen vagy???Labilis!!!!!Az 1ik kezeddel elveszel(bezárod a fiad 2 évre-szem.szab.korlátozás-,a másikkal meg adsz:Örök élmény(Intel) :K

tsigalko87: Neked mind1!Mire kitapasztalnád jó kis felárral tovább is adod:)
Jó az az FPO!Home videjo???

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2796) fekeandras válasza lipi67 (#2793) üzenetére


fekeandras
őstag

Havernak a Deluxe volt de gyorsan túl is adott rajta amíg még jó pénzt ért és vett helyette egy sima P5B-t mert csont ugyanazt tudja mindkét lap.Egyébként a simáról csak jót hallottam eddig.És még relatív olcsó is.Egyébként egyre kevésbé vagyok ASUS párti.A Commando mondjuk nem volt rossz lap. ;]

(#2797) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jóreggelt mindenkinek :)
Bakkar bujom az aprót, a tesónak AGP-s kari után, de egyszerűen nem lehet kapni, vagy arany árban van. Az elöbb küldött egy gyerek privit, azt írta 18 postával, gari nélkül, normálisak ezek?

(#2798) fekeandras válasza kicsigeri (#2797) üzenetére


fekeandras
őstag

HD2600XT? Mert akkor engem is megtalált ... :U :D
Mondtam neki a feléért elviszem persze válasz sem jött.Hála istennek. :K
Elméletben minden cucc annyit ér amennyiért el lehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#2799) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.
Mi ez a pangás?

Lipi: elvitted a népet vasvellával tüntetni és nem szóltál? :DDD

kicsigeri: az arcnak be kellett volna linkelni az agp-s 3850 aprós árát (ami 22k és garis). valamit csak mondott volna rá. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2800) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2797) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] kérdés akartok e ennyit szánni rá? Viszont origi.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.