Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Gyuri27 válasza lipi67 (#2391) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na Pipi. Van xp-m van vistám és ahci módban. Csak az xp-re kell feldobálni a cuccokat. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2402) kulerr válasza Gyuri27 (#2401) üzenetére


kulerr
őstag

...már megint 4-5 oprendszer lesz fenn...már előre látom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2403) lipi67 válasza Chaser (#2398) üzenetére


lipi67
veterán

Míg telepakolja a böhöm nagy fagyasztótokat sörrel és csülökkel,s este az övéit nyomja hozzád..nincs hiba:)-Ha ezekből 2 megvan..az is jó(főleg ha első 2:) )
Amúgy meg..Meguntuk-meguntuk? :D
kicsigeri: Tényleg jók a farkasok,nem bánod meg!A kis szorzó(ha nagy tuningot akarsz)nem kíméli a deszkát,tápot,és ram is kell,de..Ezek az aljasok 3GHz-en is tépnek rendesen..MEGÉRI!!!
Gyuri27: Másod is lesz,csak pontosítsd,h mi legyen az! ;)
fekeandras: Sosenem vótam híve a cerkának8kivéve celeronA 300,800-előbbi első l2,utóbbi első 100-as,s nem 66-os)de ezek..jó darabok.Messze nem"celeronok"már szerintem----nem kötekedni,én értem :B
Vegyél bátran,kellemes csalódás lesz!

Tesód,mutid?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2404) lipi67 válasza kulerr (#2402) üzenetére


lipi67
veterán

Szombat?(Meghívott egy cukrász picsa,h látogassuk meg szombaton----még ha pincér lenne vagy pultos :U ------- A Roznár-nál most én vok a téma,tegnap alakítottam a kis tescoba,vagy az Árkádiába..nem tom :U .Van 5 barátom!!!A Tescos virágárus csaj,egy nő a 3-as buszról,egy házmester a K.zoltánról és egy idősebb házaspár a small pc-ből. :D
ÉS,HOGY A TÖBBIEK IS NEVESSENEK(ilyek ezek!!!): Ma 2x mentem el a LuK-adnál.16:00 és 17:02-néztem az időt..Jól kib@szták hallod!Médiába ugrottunk be.Néztem Denon,Marantz,Onkio hi-fi -ket.Szerelmes is lettem,erre.Jön Böbe(keresett mert elkolbászoltam)s azt mondta,hogy 2 -3 hónap alatt összespórolja nekem:)-Van áruk,kva drágák,de jók...Este meg..Gondoltam jó leszek,leviszem a szemetet.Húzom a bakát erre:"Mész verekedni?"-Te!Ha sikerülne nem megvernem senkit,szarrá lennék kényeztetve:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2405) tildy válasza lipi67 (#2404) üzenetére


tildy
nagyúr

Örülök , hogy jó dolgod van:) :K ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2406) shteer válasza lipi67 (#2404) üzenetére


shteer
titán

ide válaszolok az ON-ból :)

nincs már nagyon vizes fejlesztés, 7végén beépítek egy csapot a rendszerbe a könnyebb leeresztés végett - kísérlet, mert semmi se biztos :)

..szerintem jónak tűnik

(#2407) lipi67 válasza tildy (#2405) üzenetére


lipi67
veterán

Neked a fal tetszene..Majd megmutatom..

shteer: Azt hittem szívatsz a csappal,de csak nem teszel olyat velem :U .
Rögtön egy hordó jutott az eszembe:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2408) lipi67


lipi67
veterán

Jó reggelt!Álmos,bánatos idő van.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2409) Gyuri27 válasza kulerr (#2402) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó reggelt.

Áááááá el kiabáltam. Szóval a mikrofos egy tehetségtelen majmok gyülekezője. Mondom is miért. Szóval ha xp felrak utánna vista akkor jó. Minden más esetben lecsó. Törölni kellett az xp. Xp újra felrak vista nem lát. Vista javitás vista van xp nincs. Mahinálás mikrofos leírás szerint. Bootból választható a xp csak nem indul. Konkluzió csak akkor rakdfel mindkettőt ha utánna nem nyúlsz egyikhez sem.

Pipi: viszont az integrált xp faja lett ahci módban telepitettem újra.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2410) Chaser válasza kulerr (#2402) üzenetére


Chaser
titán

Nálam csak 3 van:D Először xp volt, aztán lin, végül vista..mind3 műxik :K

#2403 lipi67: Így-így :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2411) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Nah megvan a E8200
Most feszítettem be a gépbe.:):):)
Melyik progi mondja meg a pontos VID-et?

[ Szerkesztve ]

(#2412) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2411) üzenetére


Gyuri27
félisten

Core temp. [link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2413) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2412) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Köszi

Néztem már azzal, és az azt írta ki hogy 1,1125V
De a Real Temp az meg azt hogy 1,225V
Csak azért bizonytalanodtam el.

(#2414) shteer válasza lipi67 (#2407) üzenetére


shteer
titán

ilyet nézel ki belőlem? :D szééép
hordóba nem épp ilyen kell de az ötlet jó :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#2415) shteer válasza kicsigeri (#2413) üzenetére


shteer
titán

az akkor nem olyan rossz darab, jól gondolom?

..szerintem jónak tűnik

(#2416) Chaser válasza kicsigeri (#2411) üzenetére


Chaser
titán

BIOS:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2417) lipi67 válasza Chaser (#2410) üzenetére


lipi67
veterán

:D

shteer: Miket harácsolol Te össze!Mennyit ér az a gép?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2418) shteer válasza lipi67 (#2417) üzenetére


shteer
titán

kb felét mint amit beleölök :D

..szerintem jónak tűnik

(#2419) fekeandras válasza lipi67 (#2403) üzenetére


fekeandras
őstag

Köszönöm már "jobban" vannak.Tesómat épp ma hoztuk haza a kórházból szerdára vinni kell vissza varratszedésre aztán hetekig gyógytorna.Pont ottvoltam reggel mikor a gyógytornász megtekergette a bokáját.Szegényt kegyetlenül megkínozták.Láttam a röntgen felvételeit.Hát öregem, több mint 10 csavar tartja egyben a lábfejét.Nem szép látvány.Anyám is itthon van már.Döbbenetes ami itt Kalocsán megy.Hazajött a kórházból mert nem törődtek vele.Ki van írva a napi gyógyszer adagja de ha nem szól rá minden egyes nap az ápolónőre vagy a dokira nem kapja meg.Két napja csak bent fekszik kis túlzással rá sem nézett senki.Megunta eljött haza.Mozogni azt nem igen tud mindene fáj, de tűri szegénykém.Nyaktól derékig egybefüggő véraláfutás, plusz a jobb keze és a térdei is.De hát lábadozni itthon is tud.Nesze neked eü.-reform. :U

(#2420) kicsigeri válasza shteer (#2415) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát sajna az 1,225 az igazi nagyon úgy néz ki :(

(#2421) kicsigeri válasza Chaser (#2416) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem értem kérdésed?
Biost nem kellet frisíteni, a fesz meg ha jól emlékszem 1,15V normál volt módra állítva.

(#2422) Chaser válasza kicsigeri (#2421) üzenetére


Chaser
titán

BIOS-ban beállítod, hogy auto feszt adjon a procinak, amit úgy ad, az a VID, így értettem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2423) kicsigeri válasza Chaser (#2422) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Á értem. Arra van állítva, és azt írta alatta hogy 1,15 ha jól emlékszem. De a Core Themp nem azt írja, min1 a lényag hogy mennyen, estére remélem lesz 1-2 eredmény is :)

(#2424) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jóestét mindenkinek, de kinek?
Hova tünt a nép? Vagy mindenki annyira nyomja a tuningot hogy el is felejti ezt a topikot :D

(#2425) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Ma megint szarrá vertem akit értem... nem lesz ennek jo vége.. dühös ember vagyok... :(((

(#2426) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2425) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mit müveltél megint?
Ha emlékszel az airplane nevű filmre mikor a csajt akarják megnyugtatni, akkor azt szerintem a totyik lakók vállalják. Persze szín tiszta barátságból. :K

Amds jó reggelt. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2427) lipi67 válasza shteer (#2418) üzenetére


lipi67
veterán

Ez már csak ilyen...Kva szám.tech.Találjunk fel egy új procit,s alázzuk az Intelt.Van egy körömreszelő itt,azzal óvatosan lehet dógozni. :D
fekeandras: Jobbulást nekik.Te meg ne agyalj,(tudom könnyű mondani),de azzal nem lesz jobb.

Tsigalko: Nekünk 1ütt kéne járni bulizni.Kezdem irigyelni,hogy mindíg harcolol..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2428) lipi67


lipi67
veterán

Gyá!Kben most ébredtem..Ez nem is meglepő,de..este 1/2 9kor aludtam el :Y

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2429) kicsigeri válasza lipi67 (#2428) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jóreggelt :)
Akkor azért volt üres a topik este :D:D:D

(#2430) #TOTTI válasza lipi67 (#2427) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem harcolok csak unatkoztam... és megint igy jött ki... :((( csajrol most szo sem volt talan ez volt az oka...

(#2431) kulerr válasza lipi67 (#2428) üzenetére


kulerr
őstag

Basszus most értem haza....fél délig volt a gyűlés.

[ Szerkesztve ]

(#2432) Gyuri27 válasza kulerr (#2431) üzenetére


Gyuri27
félisten

Párt kongresszus? Vagy zsuk tali?

Esik a hó emberek. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2433) kulerr válasza Gyuri27 (#2432) üzenetére


kulerr
őstag

üzem...a gyerek nyomja az igazságot??

[ Szerkesztve ]

(#2434) Gyuri27 válasza kulerr (#2433) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt a kérdést nem értettem. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2435) kulerr válasza Gyuri27 (#2434) üzenetére


kulerr
őstag

van a fején rohamsisak vagy nem...?? ;)

[ Szerkesztve ]

(#2436) lipi67 válasza kicsigeri (#2429) üzenetére


lipi67
veterán

JÓ estét!Nemtom mi van,sokat aluszok. :K
tsigalko87Nálam is úgy kezdődik minden,hogy unatkozok.. :D
Gyuri27Én se nem értem,szerintem be van rúgva.Kben ma kellettvolna jönnie..Havat??? :Y

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2437) Gyuri27 válasza kulerr (#2435) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az enyémnek van és akkora mint egy gyerek karja a feje meg mint egy alma. De hogy jön ez ide? Nem szereted már a nőket? :DDD

Pipi: takaritjuk a havat. :))

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2438) lipi67 válasza Gyuri27 (#2437) üzenetére


lipi67
veterán

Meg összehordunk 7-et..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2439) Gyuri27 válasza lipi67 (#2438) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudod a tévedés milyen tál!

Amd - Radeon - Ryzen

(#2440) kulerr válasza lipi67 (#2436) üzenetére


kulerr
őstag

ÁÁÁÁÁÁ...azért írtam majdnem délig voltam a gyűlésen...most meg autót szerelgetünk :K (zajlik az élet) de tényleg újra össze kellene futnunk...a hétfő meg a kedd kemény lesz,de utána..egyébként hova szoktál elmenni? merre járkálsz? Szerda-csütörtökre kapok választ egy melóhelyre...ezért találkoznunk kellene.

Gyuri! hát mit játszik az a kölök a gépen??csak nem írom be...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2441) Gyuri27 válasza kulerr (#2440) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mér ne írhatnád. Cod2 és ra3 most a menő.

Jó reggelt mindenkinek (amdéset) :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2442) TeeBee73 válasza Gyuri27 (#2441) üzenetére


TeeBee73
addikt

A RA3 nagyon nem menő.

Az MI szutyok. (Ezt azzal ellensúlyozták, hogy a gép sokkal több erőforrással indít, az egységei HP-ja (HP: Házi Pálinka) majdnem duplája mint az ényemeknek. :((( A grafika szintén. (A lányom kifestőkönyvében láttam utoljára ilyen színeket). :(
Egy jó pontot tudok adni, a bögyös csajok miatt... :D

Multiban nem próbáltam, de nem is akarom. Arra ott van a StarCraft. :D

A CoD2 az oké. :DD
MOD: Egy multis Left4Dead meccsre viszont beneveznék. (Majd, ha meglesz...) :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2443) Gyuri27 válasza TeeBee73 (#2442) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL. Mindenki jön itt az mi-vel. Levanszaharva. Ki a tökfözelék akarja single módban nyomni? Amúgy melyik gaméban nem csal a gép? Még a warcraft 3-ban is. Új dolgok nincsenek ebben a témában. Mióta az eszem tudom ezekben a gamákban a mi csak rushol de keményen. Se védelem se taktika. Grafika: vidámra sikerült valónban, a 2 is ilyen volt. Minek ezt darkositani?
Az sc2. Faja játék. Imádom a blizz-t de azért az a cucc már 10 éves. Itt el is kell marasztaljam őket. Hiszen 10 év nagy idő. De legább és kiegészitőt és némi javitást adhattak volna ki hozzá (a meglévőn kivűl, bár az is elég hamar kijött. azóta meg kuss). Szép és jó dolog a wow. De kábé annyian szeretik mint akik leszaharják. Mint pl én is.
Nem tetszenek a szinek? Az új diablót meg se nézd.
Helyére kell rakni az ra3-t. Jó kis beugrok egy partira a spanokkal gyakni játék. Jól lett optimalizálva (még nekem int vgn is szalad). Jók lettek a fő csapások (nem jelent automatikus nyerést mint annó, sokkal kisseb a jelentősége). Jó, hogy 3 kaszt közül lehet választani és mind homlokegyenest eltérő. Jól lettek balanszirozva a fajok. Kell egy kiegészitő némi javitással új egységekkel és néhyány sőtét pálya és tuti a cucc. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2444) TeeBee73 válasza Gyuri27 (#2443) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DD
Én sem a "kampány" móddal indítottam... Ugyanezen okok miatt volt fent kb. 30 percig az új NFS. Miért nem tudnak NORMÁLIS MI-t csinálni? Az Undorground 2 óta nincs rendes NFS. :(((

(Az SC2 még nem jött ki.Az elsőhöz meg van kieg. BW. A WoW meg nem játék, hanem drog.) :DD

Diablo2 Rulez!!! :DD :DD :DD

No, megyek főzni, mert du. találkám van a lányommal... (2 hete nem láttam... :(( )

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2445) Gyuri27 válasza TeeBee73 (#2444) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egen sc. De mint mondtam az nem sokkal később jött. Így is 8 évig rá se néztek a játékra.
De mint mondottam ne géppel jáccá. Dobd fől a hamachit és nyomuljunk papa. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2446) Chaser válasza Gyuri27 (#2445) üzenetére


Chaser
titán

******

Warez-t nem kellene!!

[ Módosította: Racecam ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2447) Gyuri27 válasza Chaser (#2446) üzenetére


Gyuri27
félisten

5 nap alatt 5 giga? Az má sebesség. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2448) Chaser válasza Gyuri27 (#2447) üzenetére


Chaser
titán

Há' itt nem mindig megy ám a gép, meg csordogál más is:) Örülj neki, több időd van felkészülni :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2449) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Hali mindenkinek :)

Kinél mekkora hó esett?
Nálunk itt a Balatonparton, tegnap szakadt vagy 1 órán keresztül és mostanra meg szinte mind elolvadt :(

(#2450) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Hát ha senki sincs megyek COD-ozni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.