Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2150) üzenetére


#TOTTI
őstag

Tudod itt PH!n 4.5K lenne sztem a legjobb ajánlat rá azért nem itt adom el.. itt csak azt adom el ami ingyen volt.. mert azon tuti keresek... Lovam nincs de pl.. autot vettem 750ért 990ért van rá vevőm... és uj autóba 949ért számolnák be EUROTAX árfolyama alapján..:) Aggodom a reg adom miatt azért lehetett ennyire olcso mert nem fizette be senki..??:) Azt mikor kinek kell tudja valaki..?

(#2152) kulerr válasza Gyuri27 (#2150) üzenetére


kulerr
őstag

HALIHALIHALI!!!
A gyökerek! :C :DD Lú kö?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2153) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2151) üzenetére


Gyuri27
félisten

A vámhivatalnak kéne beköhögni a regadót ha minden igaz. Náluk is tudsz érdeklödni, hogy befizették vagy sem.

kulerr. persze. Amúgy mi húzná a zsukkot? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2154) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2153) üzenetére


#TOTTI
őstag

Amiröl nem tudok az nem fáj..:) inkább nem kérdezem...meg...

(#2155) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Hali valaki meg tudná nekem mondani, mongyuk az AMD-s "zseni" hogy egy 2600+ os szemptron milyen VGA-t tud kihajtani? Az lenne a lényeg hogy az NFS pro street ne szaggason, most egy ASUS 9550 (ATI) van benne. Mi lenne a jó megoldás, és ha lehet a legolcsobb legyen.

(#2156) tildy válasza kicsigeri (#2155) üzenetére


tildy
nagyúr

HD 2600 Pro-t sikerült még neki nem kicsit:U
Crysisoztunk annak idején vele.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2157) kicsigeri válasza tildy (#2156) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Kihajtja a HD2600 at is? az igen, de valami ratyi asus lapba van, és nem lehet emelni az órajelet, 1800 MHz és van benne 2X512 ram. Akkor is?

Látom neked is olyan VGA-d van.

[ Szerkesztve ]

(#2158) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2157) üzenetére


Gyuri27
félisten

Milyen lapban nem lehet kicsit se tuningolni?

Szép amd-s napot mindenkinek. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2159) tildy válasza kicsigeri (#2157) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem a konfignál lévő lapomban lazán kihajtotta.
[link]
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2160) kicsigeri válasza tildy (#2159) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Az szép

Köszi szépen :)

(#2161) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2158) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Asus A7V600 X Ha jól emlékszem. 2X512 ram meg jelenleg egy Asus 9550 GE

(#2162) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2161) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2163) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2162) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Mivel nem igazán tok angolul, annyit sikerült leszürnöm hogy megy abba a lapba azért a proci, picit feljebb :)

(#2164) Gyuri27 válasza kicsigeri (#2163) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egen. Azért a 600-s 660-s széria nem volt olyan szar és nem melegedett annyira mint az nforce.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2165) fekeandras


fekeandras
őstag

Sziasztok.Jó rég jártam erre.Nálatok nem lassult be ma a PH?
Nálam tetű lassú lett... :O
Minden más oldal mint a villám.
Se vírus se kémprogram nem szórakoztat.(NOD32 + Ad-Aware).

(#2166) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2164) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Akkor visszakunyerom a gépet a hugomtól, és kitesztelem, mert mikor az a gépem volt, még nem tudtam hogy is meg mi is az a tuning.

fekeandras: dehogynem, olyan tetü mint az állat.

(#2167) lipi67


lipi67
veterán

Jó estét!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2168) Chaser válasza fekeandras (#2165) üzenetére


Chaser
titán

Amikor először akartam ma este fellépni tetű lassú volt, most jónak tűnik...
Geil EVO One van vkinek? Csak a hűtőben különbözik a BD-től?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2169) Chaser


Chaser
titán

Valamit megint basztattak a motorban, ha apróba lépek kilépteti a nickem...pár hete is ezt csinálta.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2170) Chaser


Chaser
titán

♪"I’m the hardcore titan, a legend in touch,
Gonna rock to the rhythm with the lyrical rock,
On the micropohone, like a nuclear attack,
Respect!!!
Going bad like the djs on the deck."♪

Hátha felébredtek egy kis zenétől...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2171) Gyuri27 válasza Chaser (#2170) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vagy nem. :DDD

Szép napot mindenkinek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2172) lipi67 válasza Gyuri27 (#2171) üzenetére


lipi67
veterán

Én ébren vagyok:)
Hol találni azt a térképet a phsokról?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2173) Chaser válasza Gyuri27 (#2171) üzenetére


Chaser
titán

De mégiscsak :K

#2172 lipi67Itt mester.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2174) lipi67 válasza Chaser (#2173) üzenetére


lipi67
veterán

Köszííííííííííííí! :R :R :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2175) Gyuri27 válasza lipi67 (#2174) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem vagyok rajta mert bujdokolok. :DDD
Mi a szituáció Pipi?

Chaser: valóban.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2176) tildy válasza Gyuri27 (#2175) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt én is kérdezni akartam.
Miújs felétek Lipi? El voltál tűnve:S

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2177) lipi67


lipi67
veterán

Vasárnap kicsit felidegesítettek a 2xsültek,kicsit beszélgettem velük.Minden ok, egy pici repedés(nálam).A2.feleségem körbetelefonált,hogy vki adja meg a tfonszámomat,de senki se adta meg neki,szar dolog elveszíteni egy házat.Ma felhívtam a bírónőt,hogy nem mén bíróságra,ami kell azt postázza mert úton leszek.Azt mondta,hogy ok.Csütörtökön megnézem Szombathely városát.-Szegény kulerr:) du.5kor már a mhelyén leszek asszem-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2178) kulerr válasza lipi67 (#2177) üzenetére


kulerr
őstag

... :DD nnna erre kíváncsi leszek... :C

[ Szerkesztve ]

(#2179) lipi67 válasza kulerr (#2178) üzenetére


lipi67
veterán

Lyukakat megtalálok,még ha nem is úgy írják:)
17:00-kor ..beony :C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2180) kulerr válasza lipi67 (#2179) üzenetére


kulerr
őstag

:D a számom tudod.. :K néztél a ph térképen hol árválkodom??

[ Szerkesztve ]

(#2181) tildy válasza lipi67 (#2177) üzenetére


tildy
nagyúr

Verekedtél megint? :F
Ejj ejj. Hogy találtak meg?:F
Jobbulást, és sok szerencsét a házhoz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2182) lipi67 válasza tildy (#2181) üzenetére


lipi67
veterán

Nem verekedtem,vertem.
Kik találtak meg?(ezt nem értem :B )
A jobbulás..khm..nem én vok aki rászorul-Olyan Miskolc efekt volt(ha emlékszel),engem vmelyik picihuszár gyűrűje vágott meg,ennyi.
A ház..nem az én világom, ez a sok papírmunka.. :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2183) Gyuri27 válasza lipi67 (#2177) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát ezt megint nem nagyon értem. :(

kulerr: csunálj úgy mint Máris szomszéd: ételt, italt, zsukkot eldugni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2184) lipi67 válasza Gyuri27 (#2183) üzenetére


lipi67
veterán

Szia Györgyöm!Mi nem tiszta?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2185) tildy válasza lipi67 (#2182) üzenetére


tildy
nagyúr

a 2szersültek....Ők hogy találtak meg...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2186) lipi67 válasza tildy (#2185) üzenetére


lipi67
veterán

Kicsit kerestem...
Meg ugye ez BAZ megye,aki keres talál:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2187) tildy válasza lipi67 (#2186) üzenetére


tildy
nagyúr

Sohasenem változol meg. Talán nem is baj.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2188) lipi67 válasza tildy (#2187) üzenetére


lipi67
veterán

Próbálok én,de ennyi idő után mer nem Oi!an 1xü..
-Ha végre normálisan(reálisan)beáraznád a notidat..lehet elmenne...-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2189) tildy válasza lipi67 (#2188) üzenetére


tildy
nagyúr

mennyi a reális? 30 kevés. 50 jó lenne, de annyiert lehet nem viszik. jo noti ez lehet marad....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2190) lipi67 válasza tildy (#2189) üzenetére


lipi67
veterán

Nem tom pontosan mi van benne:(
2GHz cerka,512 ddr533,vinyó??120,160?
int vga milyen?pontos adatok kellenének.(meg min. egy 512-es ram...)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2191) tildy válasza lipi67 (#2190) üzenetére


tildy
nagyúr

160as . amugymeg
- Mobile Intel® Celeron® processor: 2.40 GHz 256kb SLC
- Intel i852GML/ICH4-M chipset 400 MHz FSB
- 512MB DDR SDRAM 266 MHz / 2 slot
- 14˝ TFT XGA 1024 * 768 pixel felbontás
- 160 GB S.M.A.R.T HDD UDMA 100
- 8 * DVD MEGHAJTÓ
- portok: párhuzamos; 2 * type I/II vagy 1 x type III PC Card slots (32-bit Card Bus); modem; LAN; VGA;3 * USB 2.0
- teljes értékű billentyűzet, max 64 MB videomemória (megosztott)
- 8 cellás Li-ion akkumulátor; működési idő: 2 - 2,5 óra
- 39 * 325,5 * 271.5 mm; 3,2kg

Ja és wifi kártya.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2192) lipi67 válasza tildy (#2191) üzenetére


lipi67
veterán

Intel 852GM,512DDR(max 1Giga..)
Hát...tartsd meg!!!Amennyit Neked ér,annyit nem kapsz érte.
Azért(nem mintha nem hinnék Neked)egy everest reportot küldhetnél.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2193) tildy válasza lipi67 (#2192) üzenetére


tildy
nagyúr

MEnt mail. de nekem nem jó everestem van szvsz. Van itt meg valakinek regi amilo... ki volt az? mennyit erhet?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2194) kulerr válasza Gyuri27 (#2183) üzenetére


kulerr
őstag

:DD aha! a hirtelenbarnáknak már szóltam bújjanak el mert jön Lipi és ő szeret itt a barna hol a barnázni :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2195) kulerr válasza Gyuri27 (#2183) üzenetére


kulerr
őstag

dupla-dupla...jól indul a napom.Ja egyébként Jó Reggelt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2196) Gyuri27 válasza kulerr (#2195) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó reggelt mindenkinek.

Majd egyszer mesélek egy szomorú szivszaggató történetet (Pipinek is).

Pipi: mi nem tiszta? Semmi. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2197) lipi67 válasza tildy (#2193) üzenetére


lipi67
veterán

Olvastam..Az a baj,hogy az alapgépek 100k-sok is lényegesen jobbak,s ugye garisok.
A hdd ok,memória kevés és lassúscska.VGA ilyesmi nem érdekel,az más kategória.
40k nál többet..nem adna senki érte,vagy nagyon keresni kell!

[OFF]kulerr : Jó leszek!(persze ez nem zárja ki,hogy"barátkozzak"velük,sőt)Csak a feleségem parázik olyankor,sokkot kap ha előtte"barátkozom",majd óvatosan:)

Gyuri27: Feltettem a vonatra reggel Miskolc Tiszai Pu.-n a feleségemet.Majd 2 fiatal"emberrel"beszélgetni keztdem.Mondatértelmezésük nulla volt így 1-1 szó után a nyomaték kedvéért megpaskoltam a pofijukat.Jött egy 3.is ,későn vettem észre,rajta gyűrű lehetett mert felrepedt picit a homlokom.Őt is megszeretgettem.
Ház:Van egy jó nagy tartozása a 2.feleségemnek.Végrehajtás,árverezés játszik már.S annyi papírt kapok róla,hogy lövésem sincs már,hogy hányadán állunk. :F [/OFF]

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2198) Gyuri27 válasza lipi67 (#2197) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak úgy megtalál a baj? Vazz valamit rosszul csináltok csigivel. :DDD
Most ez az a ház ahova költöztetek volna Szhelyen?
Te pecód elment már?
Krisztián?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2199) lipi67 válasza Gyuri27 (#2198) üzenetére


lipi67
veterán

baj?? :Y szórakozás :D
Á!Ő a harmadik feleségem!(Szombathely)Az a ház az övé.Az enyém Edelényben és a második feleségem annyival tartozik,hogy a tartozás fedezi a kókai háza árát.Így árverezik.(vagy megtarthatom a házat,de az meg minek nekem Kókán?)csak mindíg a sok papírmunka,s én idétlen vagyok ebben(is)
Magyarul:Nekem van itt egy kertes házam.ebbe lakik majd a 2 törpe meg anyám tavasz végéig(suli miatt).A mostani feleségem(nem váltunk el)tősgyökeres szombathelyi,ott van kéglije.Most hozzá költözöm,kulerr-t szomorítaní,és van meló(lakbér,kaja,stb..meg nem kell ugye.A 2 törpém anyja Kókán él,van egy háza,de annyival lóg nekem,hogy elárverezik,s abból kapom meg,vagy..ha kell,enyém lehet a ház(nem kell)

Krisztián jól van,köszi!majd februárban kell vinnem Debrecenbe,s ha akkor se lesz már több daganat,egy plasztikai műtéttel eltüntetik a kanülje nyomát.(4mm-es lyuk a nyakán)Ezt azért nem tették eddig,mert ha műteni kell,ott biztonságosabb az altatás.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2200) lipi67 válasza tildy (#2193) üzenetére


lipi67
veterán

mailben elküldtem a cuccot. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.