Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) fekeandras válasza Gyuri27 (#2545) üzenetére


fekeandras
őstag

Wháááá...
P2-es gépem óta nem láttam Epox lapot, még fotón se.Azthittem rég kihalt mint a dínók. :DDD

(#2552) tildy válasza lipi67 (#2550) üzenetére


tildy
nagyúr

Szuper , végre megtaláltad a boldogságod :C :D
Melót nem kerestél?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2553) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Ujra itthon :)
Nekiállok megnézni mit is tud ez a farkas :)
Lipi hogy áljak neki, ha a listát kezdem el szépen sorba, az jó?

(#2554) shteer válasza Gyuri27 (#2545) üzenetére


shteer
titán

akkor a péntek 13 remake tetszeni fog :)

..szerintem jónak tűnik

(#2555) Gyuri27 válasza fekeandras (#2551) üzenetére


Gyuri27
félisten

Há má nem is van epox. Supox van csak ami majdnem ugyanaz. :DDD

shteer: nem szeretem a horrortot.

Szép estét mindenkinek. Persze ájemdéset. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2556) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2555) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Gyuri azt kérdezném hogy meg lehet e azt csinálni, hogy külön vinyón van a két oprendszer, és a bios után megkérdezze hogy mejiket akarom elindítani.

(#2557) #TOTTI válasza kicsigeri (#2556) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ha nyomsz... egy F12öt akkor tudsz választani..! Giga lap esetén.. ha nem akarsz nyomni akkor a boot.ini..

Nekem Pl ez van benn...

[boot loader]
timeout=5
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Windows XP SP3 - SAJAT" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(3)\WINDOWS="Windows XP SP3 - VHCOM" /noexecute=optin /fastdetect
C:\="VHCOM Cashline - DOS"

(#2558) kicsigeri válasza #TOTTI (#2557) üzenetére


kicsigeri
senior tag

És mi ez a boot.ini? Ezt nem tudom.

(#2559) #TOTTI válasza kicsigeri (#2558) üzenetére


#TOTTI
őstag

Sajátgép > tulajdonságok > speciális > Inditás és helyreállitás >> szerkesztés.. de ha még nem szerkesztetted ezt meg nem lattad akkor inkább hagyd nehogy ne induljon el ez sem...
ha bemásolod a tartalmát privibe.. akkor átirom neked... talan jo lesz.. ird le hogy a másik vinyon mi van meg hogy van....

(#2560) Tomaaasz válasza #TOTTI (#2559) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

akkor átirom neked... talan jo lesz..
Fuuu ez jol hangzik.... :)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2561) kicsigeri válasza #TOTTI (#2559) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Most éppen a vista fut, a másion meg van az xp, az utobbit, kénytelen vagyok megtartani, mert a program amivel dolgozom, csak xp alatt fut, a vistát nem bírja, sajna.

(#2562) #TOTTI válasza Tomaaasz (#2560) üzenetére


#TOTTI
őstag

A talan azt jelenti hogy az egyik menni fog.. a másik hdd nem biztos..:)

kicsigeri: Vistat nem ismerem... ilyen szempontból.. F12 Boot menü a "te embered.."

[ Szerkesztve ]

(#2563) Chaser


Chaser
titán

Rambo in the jungle:D
3 nap bann után ismét itt vagyok, de hogy minek? :F :)

Gyuri báttya vettem 4670-et, azt kell hogy mondjam, a RA3-ban a víz nagyon fasza lett, a robbanások se rosszak, de a többin csak a csoda segíthet..ezzel nem vagyok hajlandó játszani :U 100x inkább Generals :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2564) Gyuri27 válasza Chaser (#2563) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért kaptál bann-t?

Milyen fajta 4670 és menyi?

Pedig multiban nem érnél rá csodálni a tájat. Amúgy meg :O

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2565) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2559) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kicsúsztam a modból. :U
A boot ini átirása gáz. Ha utánna valamelyik oprendszer bukik utánna keveredés van. Jobb megoldás az f12 f8 használata. Saját tapasztalat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2566) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2565) üzenetére


#TOTTI
őstag

El kell menteni az eredetit.. nem bonyolult megirni.. csak jobb azért ott ülni és probálni.. Azt a sort ami benne van jobb érintetlenül hagyni akkor tutti indulni fog az ami addig is.. én is utolag irtam át az enyém... bár itt egy hddröl van szó.. más esetben a disk 0 1re kell irni a többi marad...

(#2567) Foglalt név válasza #TOTTI (#2566) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha problémásnak érzi, akkor használja inkább ezt. Echte vindózos kattingatós, ráadásul még működik is.

(#2568) kicsigeri válasza Foglalt név (#2567) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Köszi este kipróbálom.

(#2569) Chaser válasza Gyuri27 (#2564) üzenetére


Chaser
titán

Majd később megkérdezem, utána a három nappal ezelőtti semmiből kiindulva temp_bann lesz...
A végéját nyüstöltem kicsit, a GB sztem benézett valamit, nem 12V-ot akartak a ventinek adni gyárilag adni az biztos:D Szóval GB, 22.8k, 3 év gar..és ez bruttó ár, össze kellett vesznem a csajjal szinte hogy most nem nettóban viszem:) 1ébként 5V-on meg teljesen korrekt a venti, írok ma a GB-nek.

szerk: 2D-ben megy passzívan is.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2570) lipi67 válasza kicsigeri (#2553) üzenetére


lipi67
veterán

alulról(fesz)felfelé

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2571) Gyuri27 válasza Chaser (#2569) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot mindenkinek.

Azért furja az oldalam mit rosszalkodtál. :DDD
Meg az is ez hanyadik büntid volt?

Bár csak én lennék így, hogy mindent 20%-l olcsóbban kapok és veszekedni kell ha bruttó-t kell fizetni :K
A 12v-ból hogyan lett 5v? Gondolom a gigán sincs sok csati hátul. Dvi kétdarab meg s-videó?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2572) kicsigeri válasza lipi67 (#2570) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Köszi
Nagyon el voltál tegnap tünve :) Csak nem találkoztál megin a ......?

[ Szerkesztve ]

(#2573) Chaser válasza Gyuri27 (#2571) üzenetére


Chaser
titán

Semmit..nyilván mert szólni mertem a moderátor uraságnak pár napja amikor itt duhajkodott, röviden elintézte, de sebaj:) 1ébként első volt, a semmiért 3 nap.

Molex 5V-jára kötöttem a ventit, nem forrasztott, hanem dugaljos..de mehetne USB-re is. Rosszul gondolod, ugyanazok a kimenetek vannak rajta mint az asuson: DVI/DSUB/HDMI.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2574) Foglalt név válasza Chaser (#2573) üzenetére


Foglalt név
addikt

"Semmit.."

S miután kitakarítottam utánad, ez sima userek felé valóban így is látszik :R

Ellenben a tildy által említett kölcsönös tisztelet okán is, azt hiszem jogosan várnám el, hogy az "uraság" és "duhajkodott" ilyentén szövegkörnyezetben való használatát mellőzd, hogy a valóság alapjáról ne is ejtsünk szót.

(#2575) Chaser válasza Foglalt név (#2574) üzenetére


Chaser
titán

Jah megnéztem mire gondolsz...hogy azt törölted. kérte valaki hogy töröld? Nem tűnt fel hogy egy direkt OFF céljára létrehozott topikban ígérted vkinek, ha sok szmájlit kap bannolod? Ez a topik pont miattad van ember, amikor 2 v 3 napos moderátori pályafutásod során kiüldöztél sokakat az E2000 topikból akkor lett létrehozva. Ha már itt vagy, áruld már el pontosan, mi volt az amiért bannoltál, az ok.
Felvetettem egy mindenkinek esetlegesen tetsző dolgot, anno a chaten nagyon bejött sokaknak. Hogy te nem jöhetnél oda? Sajnos nem...

Többieknek: volt a csethun olyan lehetőség, hogy fizettünk 500-1000ft-ot havonta, cserébe aki befizette kapott egy saját szobát, ahová csak annak volt bejárása akinek a tulaj megengedte, ill. a tagokat felruházhatta mod és meghívási joggal szintén, külsős moderátor is csak meghívás alapján mehetett oda. Mivel topikot itt eleve bárki nyithat, így gondolom technikai akadálya nem lenne a dolognak.

Kölcsönös tisztelet? Nem kéne viccelődni, van akinek maximum respect is jár, de Te nálam a minimum respect szintjét se fogod soha megütni...

szerk: majd a jogos modban folytatjuk

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2576) Gyuri27 válasza Chaser (#2573) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elsőre 3 nap? Az vastag. Gondolom eddigi munkásságod lett ezzel jutalmazva. :DDD

Ezt a sok kimenetet mind akarod használni a vga-n?
A pp2 ezen sem müködik?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2577) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Hi mindenkinek
Miért nincsen olyan bolt, ahol úgy lehet venni a számítógép alaktrészeket, mint egy nagyáruházba. Bemész a kis kosaraddal, vagy a kiskocsival, és pakolod bele az éppen neked tetsző dolgokat.
Mekkora királyság lenne :D
Nem merek több "hangulatjelet" rakni, mert jön FN és kitílt :D

(#2578) #TOTTI válasza kicsigeri (#2577) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én tudok ilyet Alphasonic bp.en.. vagy GoldComp

[ Szerkesztve ]

(#2579) kicsigeri válasza #TOTTI (#2578) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ne már létezik már ilyen bolt:)
A francba és eddig nem tudtam róla, megkeresem őket a neten :)

(#2580) Chaser válasza Gyuri27 (#2576) üzenetére


Chaser
titán

Jah végülis, jó ilyen ajándékot kapni:D

PP2 alatt mit értesz pontosan? 2 lépcsős low fokozat van, ventiszabályzás nincs, ugyanis nem tettek rá ehhez szükséges hardwaret. Monitorom DSUB, TV HDMI, mindjárt ki is próbálom, jó hogy szólsz:)

szerk: A warheaddel játszottam most kb 1 órát vagy többet, 1280 játékos beállítás- idióta elnevezés-, 4x AA, 1-2 résztől eltekintve repül, de van ahol sajnos megfogja a game pár pillanatra, de nagyon kevés volt.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2581) Gyuri27 válasza Chaser (#2580) üzenetére


Gyuri27
félisten

A pp2 alatt a powerplay 2-t értem. Te mit éertesz low fokozaton?
Mikor 2d-ben használod a vga-t vissza veszi a cpu órajelét (feszét) a mem sebességét? Ill a venti vissza veszie magát. Az msi 3650 2d-ben aligforgatja a ventit. Érted mire gondolok?

Apropó ajándék. A segged mikuláskor ne tedd ki az ablakba. A végén kapsz egy nagy ló f..... bele :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2582) Foglalt név válasza Chaser (#2575) üzenetére


Foglalt név
addikt

"kérte valaki hogy töröld?"

Mivel még nem fizetted be az ötszáz forintot, ezért még nem kérésre működik ;) :D

"Ez a topik pont miattad van ember"

Amennyire nekem szükségem van rá, akár zárhatom is. De ha jól látom, ti egész jól elbeszélgettek itt. :U

(#2583) Chaser válasza Gyuri27 (#2581) üzenetére


Chaser
titán

Power Play2-t értesz azt tudom ;] Arra voltam kíváncsi nálad mit jelent..low fokozat nálam hogy visszaveszi a gpu/ramot, 2 lépcső, van egy nagyon alacsony, és egy kicsit magasabb üzemmód, a 750/2000 mellett. Ismételten: venti fordulatát nem veszi vissza, mivel fix 12V-ról megyen az a szerencsétlen venti, visszavenné, de nincs szabályzóáramkör, amivel visszavehetné. Csak a zafíron és talán a GW-n van. Mondjuk abba nem hal bele senki, hogy 5V-ra kösse, 99%, hogy a GB-nél is így tervezték, lehet benéztek valamit? :F

#2582 Foglalt név : Zárd...

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2584) Gyuri27 válasza Chaser (#2583) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én ezt az egészet akkor nem értem. [link] itt ez a venti 3 pines csatival. Mégis szabályozható a fordulat. Akkor van benne valami cucc ami lefele diferálja a 12 voltot?
Meg mi értelme annak, hogy vissza veszi a gpu/mem cuccait ha a venti változatlanul teker?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2585) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2584) üzenetére


#TOTTI
őstag

TX2 3 pines mégis lehet szabályozni pl Giga P35-DS3 lapról... csökkenti a fordulatot.. ha az khel...

(#2586) Foglalt név válasza Chaser (#2583) üzenetére


Foglalt név
addikt

Továbbra is csak magamat tudom idézni:

"Mivel még nem fizetted be az ötszáz forintot, ezért még nem kérésre működik ;) :D "

(#2587) kicsigeri válasza Chaser (#2583) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#2588) #TOTTI válasza kicsigeri (#2587) üzenetére


#TOTTI
őstag

héj ne változtass arcot gyerök.. meg se ismerlek..:)

(#2589) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2585) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogy? Nem kell szakrajz csak egyszerüen, hogy értsem. :K

Gondolja így nem lehet utolérni. Pedig de. :((( Zoralkirálygyilkosbaltás kemény vagyok ha Zolikát hallgatom.

Chaser: most komolyan erről fog szolni a totyik? Ajánlom figyelmedbe [link]

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2590) #TOTTI válasza Gyuri27 (#2589) üzenetére


#TOTTI
őstag

Gondolom kevesebb feszt ad neki mint 12V... szákrájzón nem van tezssó...

(#2591) kicsigeri válasza #TOTTI (#2588) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:) Régebben ez volt, csak biztos letargiába voltam mikor megváltoztattam, most meg visszaraktam. Ígérem ez marad :)
Igen igazad van :) Félek a modiktól :D:D (2 ért csak nem szól)

[ Szerkesztve ]

(#2592) Gyuri27 válasza #TOTTI (#2590) üzenetére


Gyuri27
félisten

De minden venti alkalmas erre, hogy kevesebb feszt kap és lassabban forog? Mert ha igen akkor a vga-n mért nem mükszik? Mondjuk azt sem értem egy max 75w-s vga-ból miért nincs passzív? A 150w-s cuccokra akkora bordákatraknak más nem fér házba ezen meg nincs. Azért az atinál is vannak még régi mindent elrontó emberek. Mert az ilyet kéne moslékkavaróval fejbe vágni. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2593) lipi67 válasza tildy (#2552) üzenetére


lipi67
veterán

Nemtom,h ez miből jött le Neked..

[erre a szinre gondoltál?]

kicsigeri: Tegnapelőtt iccaka iszogattam pár sert egy új barátommal,s hazafelé a vonaton lemet pár sör még,de jól vok:)Minden OK!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2594) Chaser válasza Gyuri27 (#2584) üzenetére


Chaser
titán

3 pinnel is lehet persze, tápfesz, föld, szabályzó rész..a 4. pin szokott lenni a fordulat számláló. Gyakorlatilag egy potméter kell a szabályzáshoz.
Ha visszaveszi a gpu/mem órajelét, sokkal kisebb lesz a fogyasztás:) Arról a chip nem tehet, hogy a GB sok más gyártóval egyetemben, nem tett egy szabályzókört a kártyára venti számára is.

#2586 Foglalt név : Ha nem gond, innentől kezdve ignorálom a hsz-eidet, ha gond akkor is, nem fizettél 500ft-ot hogy reagáljak rájuk...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2595) Gyuri27 válasza Chaser (#2594) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért egy kb teljes terhelésen 70w-t fogyasztó vga nem okoz világválságot! Viszont halláskárosodást igen. :K

Pipi: vonat, sörözés? Maradtam le vonatról egyszer, mondván leszállunk sörözni úgy is áll 15 percet. Nem állt. Vissza fordultunk a pultoshoz és módositottuk a rendelést (egy felessel kapásból). Majd bementünk a bakterhez, hogy a következő állomáson vegyék le a cuccunkat a vonatról. majd tegyék fől a visszafele jövőre. Barátom úgyis lett. Ma már ami le esik nem koppan. Ill ha annyiszor látnék mostanában sunát mint amennyi alkoholt szerzetes lennék. Mondjuk a pia nem hiányzik, hiszen megittam mindent ami sűrübb volt a ködnél és higabb a szuroknál. A másikat ma is szeretem. Igaz abból is csak eggyet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2596) lipi67 válasza Gyuri27 (#2595) üzenetére


lipi67
veterán

Leugrottam a bótba,asszony vonaton a csomaggal.Megvárt. ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2597) Gyuri27 válasza lipi67 (#2596) üzenetére


Gyuri27
félisten

Húzta a vészféket? Most hova mentetek, vagy honnan jöttetek? Pipi te szerelmes vagy a magyarvasutállamokba? :DDD

Kéne egyszer egy nagy online sörözést szervezni. Mindenki föl msn-re és okos dolgok irogatása közben innánk némi sört és egy kicsi tömyényet.

A dicsérő, méltató hsz-l ne fogjátok magatokat vissza.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2598) lipi67 válasza Gyuri27 (#2597) üzenetére


lipi67
veterán

Roznar jött reggel 1/2 6ra,vitt állomásra szombathelyen.6kor indultunk.9 körül BP.Keleti 1/2 10kor onnan Miskolc Tiszai.11:30kor voltunk Miskolcon.Oda kijött egy kocsmáros(:) )értünk,vettünk egy dvd-t neki a gépébe,majd irány anyámhoz Edelény.Mostt itt vagyunk.Vasárnap meg vissza..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2599) Gyuri27 válasza lipi67 (#2598) üzenetére


Gyuri27
félisten

A földet nem akarod körbe utazni? :DDD

(Kölkökkel minden faja?)

Amd - Radeon - Ryzen

(#2600) lipi67 válasza Gyuri27 (#2599) üzenetére


lipi67
veterán

Hiszed vagy sem:Nem szeretek utazgatni.Buszon meg..rögtön pisilni kell..:)
Törpékkel minden ok. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.