Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1002) ilyen_85 válasza DewiL (#1001) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Köszi :R

Végre feltettem a billentyűzetre, persze a profilt nem ellenőriztem, és sikerült cherry profilt venni, de amúgy is a játékos billentyűzetre került, azon nem írok sokat, játékra meg teljesen jó a cherry profil.

Holnap teszek fel majd képet a chalk-ról is, de most lépek, tegnap sokáig toltam a cyberpunk-ot :D ma végre aludni kell...

Az SA viszont nagyon bejött, tetszik, hogy ilyen magas, a legfelső sorban lévő billentyűket is valahogy könnyebb elérni. Érzésre gyorsult az írás sebessége is, bár ezt nem mértem.

Nagyon várom a KAT Refined-ot, hogy végre megjöjjön, persze egy kicsit alacsonyabb mint az SA, de kíváncsivá tett :)

Jól néz ki a Carbon, és ennyiért tényleg nem drága. Ha nem jön be valamelyik max eladja az ember, de így legalább sokat ki lehet próbálni viszonylag olcsón és gyorsan.

Tudom nyunyu biztos forgatja a szemét, hogy ilyen "gagyi" szetteknek így lehet örülni :P :D, de tényleg elégedett vagyok egy ilyen "olcsó" pbt szettel is. Kicsit mondjuk tartok tőle, hogy túl magasak lesznek az elvárásaim a drágább szettekkel szemben... (csak lenne már itt bármelyik is...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.