Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163) Ariadne válasza kew (#161) üzenetére


Ariadne
őstag

Az ATM használatnál azért számold ki, ha nem 1000 forintokat veszel ki, hanem nagyobb összegeket, akkor olcsóbb a CIB. Nem emlékszem már, hogy jött ki, mennyitől, ki kell számolni.

Az OTP-nél engem a hozznemértésük bosszantott fel. Akkor szakítottam velük, amikor háromszor kellett bemennem bankfiókba, hogy új telefonos kódot adjanak, mert egyszerűen nem értette meg az ügyintéző, hogy mit kérek (pedig jogász vagyok, tehát tudok nehezebb értelmű emberekkel egyszerű szavakkal kommunikálni...). Érdekes módon az édesapám számlájához kapcsolódó kóddal felhívott telefonos ügyintéző értette a dolgot, szó szerint lediktálta, mit mondjak annak az analfabéta ügyintézőnek a fiókban... Eszem megáll... No meg a lakáskasszáról ne is beszéljünk, 5 telefonhívásból mind mást mondott, fiókban meg ilyeneket, hogy "nem tudom, hogy lesz, nem én leszek akkor itt" meg "inkább ne adja ide azt az igazolást, rengeteg a munkánk, nehogy elkeveredjen". Ilyen amatőröket rég kirúgtam volna nagy ívben...

Az átváltási árfolyamaik viszont tényleg nem a legjobbak. De az OTP után én már a gördülékeny ügyintézésért is hálás vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.