Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8275) GoodSpeed válasza erahurka (#8274) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja a két Dis... már megkavart :D
Már azt sem értettem, hogy miért kell böngészőben a sima FHD-t megtagadni, aztán 720P-ben nyomatni, vagy azt, hogy az HBO GO applikáció után a MAX-ot már a régebbi (pl LG 43UH6207 4K UHD TV) 2017-es TV-ktől megvonni... Gondoljunk bele, hogy valakinek van egy ilyen tévéje, laptop, PC meg nincs, így választhat, hogy vagy nem nézi, vagy okostelefonon nézi, esetleg 30K-ért vesz egy Chromecast 4-et ... szerintem akkor már előbb mondja le, aztán megy át valamelyik konkurenciához. Viszont az én esetem: LG TV adott, de ritkán nézném, viszont a Chromecast megint vevős dolog lenne rá... ami majdnem 2 évnyi HBO előfizetés ára ... van egy 700K-s laptopom, meg egy másik, kisebb értékű, de Webböngészőben voltam eddig kénytelen nézni, mert nem írtak egy nyomorult klienst rá, arról nem is beszélve, hogy Edge-ben 50Hz-en megy pedig Chromium alapú, Chromeban meg 144 Hz-en... ja és van okostelefonom, de állítólag táblagépen és okostelefonon SD-ben nyomja (nem néztem utána, csak úgy emlékszem, hogy így van), de nyilván nem azon akarok idehaza mozizni.

Pedig az okostelefon 1080 x 2400 felbontást bír natívan. Úton egyébként jó, meg amikor a másik lakásba megyek át :D

A szolgálólánymeséje viszont azért jó, mert az HULU-s tartalom lenne egyébként, szóval két szolgáltatónál is fent van.

Amúgy megkaptam a 7 napos próbaidőszakot :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.