Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) technoboi válasza Exian (#2050) üzenetére


technoboi
tag

Hello, nekem Thomson van, ami megegyezik a TCL TV-vel. A weboldalukon van egy lista a támogatott Android TV-s rendszerű TV-kről, ott szerepel a TCL Percee TV néven.
Nekem sajnos nem működik, 5.1 hibával kidob, nem indul el egy lejátszás se. Már felvettem a kapcsolatot az HBO ügyfélszolgálattal, első körben lepattintottak azzal hogy a Thomson nem támogatott készülék, rajta van a listán. De felhívtam rá a figyelmüket hogy megegyezik a TCL Percee TV-vel, azt meg elvileg támogatják :)
Ma kértek még plusz adatokat, este elküldöm nekik, továbbítják a technikai csapatnak :)

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#2052) Exian válasza technoboi (#2051) üzenetére


Exian
őstag

Köszönöm, ez hasznos infó volt. Akkor egyelőre várok vele. Nem akut dolog a TV csere.

(#2053) KubanitoS válasza Exian (#2052) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha olcsón meg tudod szerezni a tévék, akkor ne várj. Egy tízezer forintos Chromecast megoldja az HBO GO problémát.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2054) headhunter válasza LouiS22 (#2045) üzenetére


headhunter
addikt

Idős személy nézné és nem szeretne feliratos filmeket.
Dokumentumfilmeknél nagyon sok csak feliratos formában elérhető.

(#2055) azbest válasza headhunter (#2054) üzenetére


azbest
félisten

van 30 napos ingyen próba, utána pedig 1500 forint a közvetlen regisztrációval a hbogo.hu-n. Szóval próblád ki :)

egyébként azt hiszem nem lehet erre szűrni. És tényleg, dokumentumfilmeknél nem láttam magyar hangsávot, ahogy egy tucaton végigpörgettem

[ Szerkesztve ]

(#2056) LouiS22 válasza headhunter (#2054) üzenetére


LouiS22
veterán

Dokukat szinkronizálni senkinek nem éri meg. Nagyon max hangalámondás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2057) cigam válasza LouiS22 (#2056) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Még szerencse hogy erről nem tudnak a tematikus csatornák. NatGeo, Discovery, ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2058) LouiS22 válasza cigam (#2057) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem olvastál rendesen. Hangalámondás, tudod mit jelent? :) Hallani az eredeti hangot is, amire voiceover egy narrátor elmondja, hogy mi a szitu.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2059) cigam válasza LouiS22 (#2058) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Most lehet ezen polemizálni, de minek? A szinkron alatt az emberek 99%-a a magyar nyelvű hangsávot érti. Függetlenül a megvalósítás módjától(narrátor, vagy több szereplős).

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2060) a2d2 válasza Exian (#2046) üzenetére


a2d2
addikt

Sziasztok!
Beizzítottam a HBO GO próbaidőszakot. Android TV OS-en pár mp után feljavul a kép HD-ra.
Most feltettem projektor melletti Android boxra és sima SD marad a kép. Van erre valami megoldás?
Köszi!

@Exian: TCL-t ne! 55 DC760 ment nálam vissza 2 hét után. Részletes hibalista a topikjában.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2061) Exian válasza a2d2 (#2060) üzenetére


Exian
őstag

Az Android Box-ra felrakható alkalmazás maximum SD lesz. Ez sajnos ilyen. Ahogyan telefonon is. Akármilyen jó a Box vagy a telefon, max. SD a felbontás. Én már 1 éve használom a HBO GO-t, sajnos nem találtam megoldást box-ra. Én éppen ezért TV-n is, projektoron is asztali PC-t használok, az tutira mindig a legoptimalizáltabb és sosincs gondom vele. Én már meguntam a box-os vacakolást, PC-t távirányítóval használva full extrás minden, bármit is akarok (filmezés, HBO, akár játék, stb).

Kodi-val viszont megy a jobb minőség, van hozzá plugin. Csak én a BOX-ra nem tudtam felrakni, mert túl régi, telefonon meg igazából nem zavar az SD minőség, ritkán nézem azon.

Kösz a TCL infót. Hanyagolom a dolgot. Igazából "Alcatel" mániás voltam, az okosórám is Alcatel (ez már TCL, az előző még Alcatel címkével futott), de egyébként újabban sok a gondom vele, szóval a következő már más márka lesz, meg már mennék nagyon az Android Wear irányba, ez az Alcatel féle zárt, egyszerű rendszer már kicsit kevés. De ez már nem ide való téma, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#2062) a2d2 válasza Exian (#2061) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi akkor már keresem is Kodi alá.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2063) szabog74 válasza a2d2 (#2062) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nekem nem jött be, sokszor változott a minősége. Vettem CC2-t LAN adapterrel és azonnal tökéletes lett.

(#2064) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok

Olyan problémám lenne ,hogy mindegy a Go-nak ,hogy Tv-n saját alkalmazás vagy pcn böngészőből vagy alkalmazással nézünk filmet szét esik a kép szinte nézhetetlen minőség.
Digi 1000-es net saját router folyamatos 900/200Mbit/s kapcsolat.
Minden kábelen megy .A tv egy Samsung Q6 a pc meg egy Beelink X45 de régen is ilyen volt már nálam akkor egy Y520 volt a laptop...
Marha idegesítő tud lenni.
Ami új jelenség ,hogy van pár sorozat ami elsem indul csak tölt kiakasztja a tvt is meg a pct is...
Valami ötlet?

(#2065) LouiS22 válasza cigam (#2059) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem polemizálás, jelentős különbség. Gyártási szempontból és megrendelői oldalról anyagi szempontból is. D legyen neked igazad, Boldog Karácsonyt :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2066) Exian válasza Roland861010 (#2064) üzenetére


Exian
őstag

Ez egyedi probléma szerintem. Az a miniPC milyen procival van szerelve? 4 magos celeron? Azért azon szerintem mennie kéne max. minőségen is akadásmentesen (mondjuk attól még lehet gyenge a gép, meg ha csak celeron, akkor eleve). Nekem egy 2 magos laptopon nem megy jól, állandóan akadozik, bár a képminőség nem romlik, csak szanaszéjjel akadozik. A 6 magos asztali gépen viszont tökéletes, sosem akad.

A neted is jónak tűnik, ha más minden jól megy, akkor érdekes nagyon.

Esetleg próbáld meg egy harmadik eszközön, ami hardveresen tutira bírja, hogy ki tudjad szűrni.

Pinged milyen?

[ Szerkesztve ]

(#2067) Roland861010 válasza Exian (#2066) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezért írtam hogy a y520-on is ezt csinálta.Abban egy i5 7300Hq volt gtx 1050Ti-vel...szóval nem tudom mi lehet
1-2 pingem van .
Minden fullra le van optimalizálva.

Lehet hogy a tűzfal vagy a win10 vírusirtó fogja le... gépen de a tvt nem értem...

(#2068) cigam válasza LouiS22 (#2065) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

És a néző szempontjából, aki nem tud külföldiül? Nem biztos hogy nekem van igazam, én csak azt nézem hogy értem-e amit mondanak, vagy nem. Ugyanakkor kedvenc példám a "Medicine Man" c. film. Az HBO szinkronja köröket ver a kereskedelmi TV-kben leadott verzióra. Vagyis nagyon nem mindegy a megvalósítás módja(a fordítás minősége, a szinkronszínészek,....).
Boldog karácsonyt, és békés boldog új évet!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2069) LouiS22 válasza cigam (#2068) üzenetére


LouiS22
veterán

Az említett filmhez 1. szinkront az Intercom (a forgalmazó) készíttette.

[link]

Gyorstalpaló, hogy értsd a folyamatot.

A kertévék (és ebben az esetben az HBO-t ne számold kereskedelmi tévének - egyrészt mert nem az, hanem előfizetéses modellben működik, cserébe ugye nincs reklám) filmeket vásárolnak (és az utóbbi években sorozatokat gyártanak, ez az úgynevezett saját gyártás, pl. Bogaras szülők a TV2-n, A mi kis falunk az RTL-en).

A vásárolt filmekhez az esetek 99%-ában a filmet eladó jogtulajdonos adja a szinkront (ma már nagyon ritka, hogy olyan filmet vásárol meg egy kerskedelmi csatorna, amihez nem készült itthon magyar sáv és gyártani kell hozzá).

A sorozatoknál értelemszerűen más a helyzet, ott általában a csatorna rendeli meg a magyar szinkront és az vándorol tovább itthon, de volt olyan is, hogy új szinkront készítettek sorozathoz is (a 2000-es évek elején a Viasat a Star Trek rajongóknál gurította el a pöttyöst és kellett új sávot gyártani a felháborodás miatt).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2070) RedCactus válasza Roland861010 (#2064) üzenetére


RedCactus
senior tag

PC-n melyik böngészőt használod? Nekem Firefox alatt szörnyű volt a minőség, de a Chrome nagyon bevált...

(#2071) #22718208 válasza Exian (#2066) üzenetére


#22718208
törölt tag

laptop 2 mag celeron ,1.7ghz 4gb ram, intel hd vga és megy rendesen még hdmi-n is 1080p-ben.
Max nagyon ritkán 1-1 majdnem észrevehetetlen lag beugrik. Ami érdekes ,hogy w10-el ez a pici lag is elmúlik.

[ Szerkesztve ]

(#2072) Farkash


Farkash
csendes tag

Sziasztok! Kedden frissült az LG tv-m oprendszere, plusz frissült az HBO GO alkalmazás is, ha jól láttam már nem írja a szolgáltatón keresztüli megoldást! :C Próbálta már valaki, hogy működik-e már? Én sajnos nem tudtam megnézni mert az ingyen hónapot ellőttem már júniusban... Pénzt meg nem dobnék ki megint az ablakon! Valaki próbálta már? :F

(#2073) Alex91 válasza Farkash (#2072) üzenetére


Alex91
félisten

Mukodik...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2074) Exian válasza Farkash (#2072) üzenetére


Exian
őstag

Van egy hozzáférésem, amit dec. 27-ig próbálgathatsz/használhatsz, ha érdekel, szólj.

Diginél vagyunk Super MaxPak előfizetők, úgy volt, hogy most decemberben lemondom, ezért igényeltem a HBO-nál a közvetlen előfizetést, de közben úgy döntöttünk, hogy marad a nagy HBO-s csomag a Diginél.

(#2075) headhunter


headhunter
addikt

Próbálta már valaki Rockchip-es android boxon a KODI-s HBO GO appot?

(pl.: RK3368 Android 5.1.1 + KODI 18 Leia + HBO GO 0.2.3)

Nálam nem működik, már mindent végigpróbáltam, de a lejátszás megakad.

[ Szerkesztve ]

(#2076) bigdady válasza Farkash (#2072) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kb 3 hete megy, azóta már frissítés is volt;)

[ Szerkesztve ]

(#2077) Jabby válasza Farkash (#2072) üzenetére


Jabby
őstag

Tudsz írni egy verzió számot?
Elég régi az LG-m, én nem láttam, hogy frissített volna. Jelenleg 04.28.17.

(#2078) englishman


englishman
csendes tag

Sziasztok!
Próbahónapra regisztráltam, PC-n, tableten gond nélkül megy, de az LG Smart tévén nem. Frissítettem a fekete hátterű appot (alkalmazás verzió: 5.9.0.154.281), aktiváló kódot elfogadta, de bármilyen filmre kattintva a lejátszás nem indul el. Egy-két percig fekete háttér, majd ennyi jelenik meg a képernyőn:
"Lejátszási hiba történt, kérlek próbáld újra! (5.2)"
A tévém LG 43LH630V-ZJ
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#2079) bazccka válasza Jabby (#2077) üzenetére


bazccka
tag

Helyzet ugyanez, nem frissült bizony ez egy dekát sem.

(#2080) bigdady válasza englishman (#2078) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem elődjén az lv630 on ami web os 2 gond nelkul megy.
Az app 5.8.1

[ Szerkesztve ]

(#2081) bigdady válasza Farkash (#2072) üzenetére


bigdady
nagyúr

Új email cimmel regisztrálj és próbáld ki úgy.

(#2082) Alex91 válasza bigdady (#2081) üzenetére


Alex91
félisten

Meg uj kartyaval is...:)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2083) Alex91 válasza englishman (#2078) üzenetére


Alex91
félisten

Huzd ki a konnektorbol a tv-t, aztan dugd vissza...!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2084) bigdady válasza Alex91 (#2082) üzenetére


bigdady
nagyúr

Vagy új voucher;)

(#2085) szabog74 válasza englishman (#2078) üzenetére


szabog74
aktív tag

Az valami más lesz: 5.8.1-es a jó verzió.

(#2086) Farkash válasza Jabby (#2077) üzenetére


Farkash
csendes tag

Szia a Firmware verzió: 05.80.10! :)

(#2087) dajj


dajj
csendes tag

Mit ad Isten, most olvasom hogy már megy LG tv-n is! A héten vettem Chromecastot! Na mind1, jó lesz a kis tévém okosítására... :)

(#2088) Farkash


Farkash
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Örömmel tudatom veletek, hogy megy az HBO GO az LG tv-n! :) Pacsi mindenkinek! :) :R

(#2089) englishman válasza Alex91 (#2083) üzenetére


englishman
csendes tag

Köszi a segítséget, ezt kellett tenni, és tökéletesen működik! :C

(#2090) Jabby válasza Farkash (#2086) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a választ!
Valószínűleg 5 éves TV-t már nem frissíti az LG.
Az HBO Go ikonotok háttere fekete, vagy szürke?

(#2091) dajj válasza Jabby (#2090) üzenetére


dajj
csendes tag

Fekete! Az enyém lb650v és találtam frissítést!

(#2092) Topolino válasza Exian (#2050) üzenetére


Topolino
csendes tag

Nekem van Tcl Androidos tv nem megy rajta 5.1 lejátszási hibával kidob sajnos.

(#2093) #88470784 válasza Topolino (#2092) üzenetére


#88470784
törölt tag

[link]

Érdemes jelezni feléjük

(#2094) Topolino válasza #88470784 (#2093) üzenetére


Topolino
csendes tag

Jé tényleg /TCL Percee TV/ benne van a támogatott tv-k között.
:U

(#2095) bazccka válasza dajj (#2091) üzenetére


bazccka
tag

lv630-ra jött frissítés, la660s+re meg nem. hát ez érdekes...

(#2096) Zeki


Zeki
nagyúr

Akinek droidos tv-je van, próbálja ki, hogy gépről azzal az accal lép be a Play áruházba, amivel a tv is van. És akkor onnan hátha engedi telepíteni a tv-re.

(#2097) Toth_Jani válasza Topolino (#2094) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Az áruházban a követelmény a 6.0-ás Android, lehet hogy a régebbi rendszerek nem igazán működnek vele stabilan.
Mindenesetre a Philips 7303/12-es TV-n kifogástalan 7-es Android alatt.
Zeki: Én úgy raktam fel, mert a TV áruháza még nem jelezte.

[ Szerkesztve ]

(#2098) Exian válasza Topolino (#2092) üzenetére


Exian
őstag

Köszi.

(#2099) Jabby válasza dajj (#2091) üzenetére


Jabby
őstag

LA620S nem talál frissítést és szürke ikonos HBO GO van rajta.

(#2100) szabog74 válasza Jabby (#2099) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nem tudom miért frissítést kerestek, nekem teljesen új alkalmazásnak mutatta a store, ha rákerestem. A régi fehéret le is töröltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.