Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101000) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Végül megvettem ezt a szettet 65-ért úgy hogy házhoz hozta a srác, beszereltem, és nagyon tetszik!
Szerintem nagyon szép hangja van, és akkorát tud szólni hogy szétesik a ház! :D
Szóval alapvetően egyáltalán nem bántam meg a vételt!
Viszont van egy olyan gondom hogy a tv-nek a hangját egy minőségi 8 méteres RCA-Jack kábellel szeretném át vinni az erősítőbe (TV fej halgató kimenet- Erősítő av bemenet), és nagyon halk. Ha a tv-nek a hangját max-ra tolom akkor kezd el úgy ahogy szólni. Az erősítőnél hiába tolom fel a hangot, akkor csak a kapott halk hangot erősíti fel aminél hallani egy kis háttér zúgást. Meg én pont fordítva szeretném, hogy a tv távirányítójával tudjam állítani a hangerőt normálisan, (halkítani, hangosítani, így csak halkítani tudok vele) és az erősítőt csak be állítani egy fix hangerőre, és úgy hagyni.

Ami érdekes az az hogy ugyan ezzel a kábellel ugyan azon a bemenetén az erősítőnek a laptopom gyönyörűen szól! Szóval nem tudom mi lehet a baja...
A tv-m fej hallgató kimenete is működik, mert a fej hallgatómmal, meg az előző hangcuccommal szépen szól. :F

A tv-n van még egy SPDIF hangkimenet ami elméletileg digitális.
Ezzel jobban járnék, ha ezzel kötném rá az erősítőre?
Ehhez csak egy rca kábel kell, vagy valami speciális kábel?
Nem igazán értek hozzá.
A segítséget előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.