Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) vacs válasza peugeotmate (#20297) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szia, nekem is van, korrektül lát sötétben, de youtube a barátod. :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#20302) szaszlaci válasza szaszlaci (#20172) üzenetére


szaszlaci
addikt

Kis kegészítést beraktam a végére.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#20303) TillaT


TillaT
junior tag

Sziasztok! Újra itt vagyok néhány újabb kérdéssel. Nézzétek el, ha esetleg sutára sikerültek! :)
1., Az SD kártyára is rögzíteni képes kamerák önmagukban (tehát NVR nélkül) is teljes értékű rendszerelemekként használhatók?

2., Egy laptop közbeiktatásával a saját kezelőfelületükön keresztül ugyanúgy be lehet állítani, hogy hogyan viselkedjenek behatolási eseményeknél, mint ha egy NVR-ez csatlakoztatva használnánk őket (rögzítés mozgásérzékelésre, vonalátlépésre, területre belépésre, ...)?

3., Azonos gyártmányú SD kártyás kamerák egy közös program felületen keresztül is beállíthatók és felvételeik visszanézhetők, letölthetők, másolhatók?

4., Egy NVR adatainál mit jelent a "40/60 Mbps be-/kimeneti sávszélesség" megfogalmazás és a gyakorlatban hol van ennek jelentősége? Feltételezem, az a jó, ha ezek a számok minél nagyobbak, mert akkor vélhetően a rendszerbe lévő kamerák egyidőben küldött jeleit is korrekten tudja kezelni a rögzítő, illetve a rögzítő távoli elérése is zökkenőmentesebb. Ha ezt jól gondolom, akkor van valami ajánlás arra nézve, hogy pl. egy 4 vagy 8 kamerás rendszernél mik az elégséges és mik az erősen javallott be-/kimeneti sávszélesség adatok egy NVR választásánál?

Kicsit más.
5., Minden AcuSense kamerára igaz, hogy esemény észlelésekor a behatoló által is hallható vinnyogó hangot és látható fényjelzést ad, azaz azonnali elriasztó jelleggel is bír?

Ismertek olyan összefoglaló írást, amelyből meg lehet tudni, hogy pl. az itteni hozzászólásokba is beszúrható emotikonok melyike mit jelent? Némelyik kétségtelenül egyértelmű, de számomra sokuk megfoghatatlan. Van egységes "nyelvrendszere" a használatuknak?

[ Szerkesztve ]

(#20304) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv.
Tudnátok ajánlani olyan Ip kamerát ,wifis,1080p vagy jobb aminek nagy a latszoge ,SD kártyára rögzít illetve Windows op rendszer program is hozzá min vissza lehet nézni a felvételeket. Akár magyorszag vagy külföldi rendelés is jöhet .

(#20305) fbfro


fbfro
csendes tag

Sziasztok!

Most költöztünk egy új családi házba és kamerarendszert szeretnék. 3 kamera lefedné a területet. Nem szeretnék fúrni, faragni, ezért wifis és akkus kamerákat néztem. Egy TP-link Deco X20 szett van a ház két végében elhelyezve, biztosítva a megfelelő sávszélességet, így azzal szerintem nem lenne gond. Ami fontos hogy a kamera nem függőleges falfelületre lenne rögzítve, hanem a földdel párhuzamos vízszintes előtető alá. Esteleg létezik univerzális kamera tartó amire fel tudom ezeket rakni?

NVR-t, fizetős Cloudot nem szeretnék, kizárólag helyi rögzítés lehetőségét. Lehetőleg SD kártyán, de olyan megoldás is jó lehet ami valamilyen központi egységhez csatlakozik.

A segítségeteket szeretném kérni hogy az alábbiak közül van e valakinek tapasztalata valamelyikkel. Vagy valamelyiket abszolut nem ajánljátok.

1. Dahua Imou Cell Pro. Csak 2MP kamera,ami a többihez képest kisebb, viszont lehet hozzá kapni a nekem kellő vízszintes rögzítő elemet.Ha jól láttam nem tudom beállítani hozzá érzékelési zónákat

2. Eufycam 2 Pro. Akksi ok, Felbontás ok, viszont nem látom hogy hogy lehetne vízszintes felületre rögzíteni. Plusz Apple Homekit kompatibilis ami külön előny számomra. A 16GB beépített tárhely jó, bár 3 kamera esetén nem tudom mennyi időre elég.

3 Dahua Imou Cell 2. Viszonylag új termék, túl sok tesztet nem láttam még. A vízszintes rögzítés itt is kérdéses.

Ha esetleg van egyéb amit tudtok ajánlani akkor megköszönöm. A Reolink kamerákat is néztem, viszont azoknak viszonylag rövid az üzemidejük.

Köszi

(#20306) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Ma reggel megrendeltem a H800-as rendszert. Azért csak ma, mert múlt héten érdeklődtem a supportnál van-e készleten, és pénteken kaptam is választ hogy van. De mivel a PP számlára ma hajnali 1-kor került át a pénz csak ma reggel tudtam megrendelni.

Kb mikorra várhatom így hogy megérkezik?

Illetve, kell majd neki fix IP címet adnom, ha netre lesz engedve? lehet egyenlőre csak helyi hálón fog menni, de későbbi terv hogy bárhonnan elérjem. Már ha a rendszert be tudom lőni helyi hálóra, mert ha nem akkor eleve ki kell majd építenem a netet neki.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#20307) antatom


antatom
csendes tag

Sziasztok!
Imou bullet kamerámat a wifi helyett utp kábellel szeretném összekötni. Most kb 15 méter kábelre lenne szükségem ,de lehet hogy még odébb lesz költöztetve. Az lenne a kérdésem , hogy ha veszek egy 30 méteres kábelt, a felesleges összetekert kábel okoz e valami minőségromlást , valamint a cat5e tipus megfelelő e? Köszönöm.

(#20308) sambenez válasza antatom (#20307) üzenetére


sambenez
addikt

Nem okoz. Igen, megfelelő

(#20309) nimfas válasza Marci112233 (#20306) üzenetére


nimfas
addikt

Szia, nem kell aggodni. Nekem 2 routeren megy át a forgalom és simán elérem távolról is a kamerákat.

(#20310) antatom válasza sambenez (#20308) üzenetére


antatom
csendes tag

Köszi

(#20311) Alc


Alc
tag

Sziasztok!

Adott egy wifi ip kamerás rendszer (6db kamera+felvevő fisotech), azt szeretném beállítani.
(Nem az enyém, ismerősé az egész, ezért minden kamera wifivel csatlakozik, nem akarnak kábeleket mindenfelé.)
Szerintetek így jó lenne a beállítás?
Így állna össze a rendszer:
Telekom modem/router: 192.168.1.1 DHCP: on
Router1: fix ip 192.168.1.10 AP módra állítva, DHCP: off
Router2: fix ip 192.168.1.11 AP módra állítva, DHCP: off
Router3: fix ip 192.168.1.12 AP módra állítva, DHCP: off
Mindhárom router lan kábellel összekötve a telekomos modemmel, a routerek LAN portjába dugva. Mindegyiknek más a wifi hálózat neve és jelszava.
Felvevő: 192.168.1.50
WIFI IP kamerák: 192.168.1.51-56-ig a kamerák (az első kamera a Router1-re csatlakozna wifin, a többi a Router3-ra)
Minden egyes kamerának a saját bejelentkező oldalán beállítok másik jelszót a gyári helyett.
A felvevőn a következőket állítanám be:
IP cím: 192.168.1.50
Maszk: 255.255.255.0
Átjáró: 192.168.1.1
Elsődleges dns: 192.168.1.1
Másodlagos dns: 8.8.8.8
Így akkor elméletileg a telekomos modem osztaná ki a címeket minden eszköznek amik rácsatlakoznak bármelyik routerre, és nem kéne lenni ip cím ütközésnek?!
Internet felöl is elérhető lesz így a kamerarendszer ha párosítom a sajtá programjával qr kódos vagy szériaszámmal.
Ezen felül bármilyen eszközről (laptop telefon stb.) ami csatlakozik valamelyik routerre wifin keresztül, ha elvégzek egy ip keresést, akkor az összes hálózatra csatlakoztatott eszközt mutatni kellene.
Plusz beállítanék a felvevőn egy felhasználót akinek csak élőkép/visszajátszási joga van, kizárva hogy bármit elnyomkodjon a rendszeren.
Jól gondolom ezt így, vagy valamit módosítani kellene?
Előre is köszönet a válaszokért!

(#20312) bogabi válasza peugeotmate (#20297) üzenetére


bogabi
senior tag

Nekem a padláson van, 10 méterig azt mondom, hogy oké. 30 méterekre ne várj tőle sokat.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#20313) bogabi válasza bogabi (#20312) üzenetére


bogabi
senior tag

Ráadásul most 9 ezer a MI Store-ban. De a többi MI Home kamera is le van árazva.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#20314) vacs válasza TillaT (#20303) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szia.
1. Az oldal tetején az összefoglalóban a "Mi az IP kamera?" résznél az első mondatban benne van a válasz. ;)
2. Igen
3. Ha rögzítő nélkül, sd kártyát használsz, akkor egy appból, de minden kameránál külön, egyesével tudod visszanézni a felvételeket
4. Ahogy írtad, minél több, annál jobb
6. Típus és beállítás függő

A google kereső első három találata megfelelő lesz > emoticon jelentések

pruzsi: ez így elég kevés infó, pl bel/kültéri, mekkora összeget szánsz rá?

fbfro:
"Nem szeretnék fúrni, faragni, ezért wifis és akkus kamerákat néztem"
Ezt azért érdemes átgondolni, nem ok nélkül ajánlunk mindig vezetékes rendszert.
Ha a wifi még jó is lesz, akkor is 2-3 havonta le kell szerelni és töltögetni.

2. "A 16GB beépített tárhely jó, bár 3 kamera esetén nem tudom mennyi időre elég"
Beállításoktól függően 1-2 nap!
3. LifeHackster már tesztelte az Imou Cell 2-t, nézd meg, elég korrekt teszteket csinál!

Alc: gyors olvasásra jónak tűnik, de érdeklődj az Otthoni hálózat és internet megosztás topikban.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#20315) bigrock válasza Alc (#20311) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Jók a beállítások, így elvileg mindennek működnie kell. Egyre kell ügyelni: az eltérő WIFI hálózatokra csatlakoztatott kamerákat nem mindig látja a hozzájuk adott kereső program. Ugyanez kábelen működik. Ez alól kivétel az Advanced IP Scanner tool, az átlát a WIFI-ken is.
A routeren a DHCP pool-ból ki kell zárni a fix IP című eszközöket (vagy ezeket rezerválni, hogy mindig ugyanazt az IP-t kapják)

(#20316) TillaT válasza vacs (#20314) üzenetére


TillaT
junior tag

Köszönet a válaszokért.
1. A kérdés feltevése előtt is olvastam az összefoglalót, meg amúgy is gyakran bogarászom, ha felvetődik bennem valami. Rosszul kérdeztem. Az világos volt eddig is, hogy egy IP kamera önmagában is működőképes.
A kérdéssel inkább azt szerettem volna körbejárni, hogy mennyire számít teljes értékűnek egy SD kártyás kamerákkal összerakott rendszer NVR nélkül, szemben egy kártya nélküli kamerákból és NVR-ből álló rendszerrel, egy családi ház udvari területeit figyelve.
- Hiszen ma már egészen korrekt árakon lehet venni a speciális igényeknek is megfelelő SD kártyákat, amik (méretük függvényében) még folyamatos rögzítés esetén is akár több napot bírhatnak, de jól paraméterezett, kizárólag mozgásérzékelésre történő rögzítéssel biztosan több napot bírnak, és
- ahogyan a 2. kérdésemre válaszolva írtad is, ezeket a kamerákat egy számítógép/laptopon keresztül is lehet paraméterezni, kezelni.
- Számomra azért is tűnne jó ötletnek egy SD-s kamera, mert ha igény, hogy a területre behatolás, vonalátlépés, emberi alak felismerés alapján történjen a riasztás és a rögzítés, akkor ezt egy smart funkciókat tudó SD-s kamera önmagában is le tudja kezelni. De ha egy ilyen, smart funkciókat tudó kamera NVR-hez is csatlakozik, akkor ideális esetben a rögzítőnek is olyan NVR-nek kell lennie, ami kezelni tudja a smart funkciókat. Ezek az NVR-ek meg jóval drágábbak, mint a normál verzióik. Arról nem is beszélve, hogy macerásabb lehet, hogy események/videók visszakeresésénél külön-külön meg kellene nézni az NVR programját (CMS) is, és a kamerák programját is.

Külön köszönöm az emotikonokkal kapcsolatos linket. Ezek után senki nem hiszi el nekem, hogy kérdezés előtt rákerestem a témára. :)

(#20317) Minstrel


Minstrel
senior tag

Amelyik kamera tudja az RTMP-t, abban van valami plusz/különböző hardver is egy RTMP nélkülihez képest? Mert AliExpressen sok mini ip kamera van amik külsőre megegyeznek, de nem mindegyik tud RTMP-t.

Lehetséges, hogy csak a firmware-en múlik?

(#20318) Alc válasza bigrock (#20315) üzenetére


Alc
tag

bigrock, vacs:

Köszönöm a válaszokat! :R
Most már csak időt kell szakítani rá, hogy összedobjuk a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#20319) vacs válasza TillaT (#20316) üzenetére


vacs
Topikgazda

A saját tapasztalatom szerint teljes értékű egy sd kártyás ip kamera, de, ha le tudják verni a kamerát és elviszik, akkor nincs felvétel.
Mondjuk, ha betörnek a házba és elviszik az nvr-t, akkor sincs ...
bigrock tesztelte a Hik AcuSense kameráit (összefoglalóban is benne van a link), leírta, hogy az olcsóbb nvr-el is működnek az AcuSense funkciók, csak ezeket külön a kamerában kell beállítani, mivel az olcsóbb nvr ezeket nem kezeli.
De amúgy ajánlott egy gyártótól venni a komplett rendszert.

(^)(>.<)(^)

(#20320) fbfro válasza vacs (#20314) üzenetére


fbfro
csendes tag

Köszi! Átgondolom.

(#20321) topi66


topi66
aktív tag

Sziasztok,nem tudom volt már vagy sem,de az Annke nagyon jót akciózik a húsvét miatt.

(#20322) sambenez válasza topi66 (#20321) üzenetére


sambenez
addikt

A C800 pont annyira van leakciózva mint eddig. Melyik kamerák vannak ebben a jó akcióban?
UPD: Hoppá kosárba rakás után viszont levon még 17%-ot. :C

Köszi hogy szóltál. :R

[ Szerkesztve ]

(#20323) snake1977


snake1977
őstag

Sziasztok, szeretnék kérni egy ajánlást, alapvetően egy kültéri kamera rendszerre lenne szükség, 3 kamerára lenne szükség és egy dvr/nvr egységre a rögzítéshez, lényeges lenne hogy mobilról is nézhető legyen. Nem értek hozzá csak átolvastam az összefoglalót.
Ezt néztem ki az emagon [link] ez megfelelő lehet? Bár a rászánt kereten túl van ami 80-100k lenne. Esetleg ha van hasonló megoldás ebben az ársávban, akkor osszátok meg velem.
Egyszerű megoldást keresek egy jóbarátom részére, ketten szerelnénk fel, a szoftveres résszel szerintem elboldogulok majd. Köszönöm előre is a segítséget.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#20324) sambenez válasza snake1977 (#20323) üzenetére


sambenez
addikt

Ez analóg biztos nem venném meg.
Itt van ez az Annke most az említett húsvéti akcióban 325,36$ kb 115e ft. Ez egy 4 kamerás 4K rendszer.
Vagy ez a 4 kamerás 5MP-es rendszer a mostani akcióban 225,76$ kb 79e ft.
Bármelyik jobb mint az a HIK amit linkeltél.

(#20325) flesh


flesh
aktív tag

Sziasztok!
Ez a két kamera közt szeretnék választani [C800] [NC400]
2. emeletről nézne le a parkolóba a kocsira, szerintetek melyik lenne a jobb választás, mindkettőnek barátságos az ára.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#20326) snake1977 válasza sambenez (#20324) üzenetére


snake1977
őstag

Köszönöm, de a külföldi rendelés nála nem játszik nincs bankkártyája utánvéttel rendelné, árban minőségben mindenképp jobb lenne az általad javasolt rendszer ezt én is látom, de maradjunk az itthoni lehetőségeknél, mégha minőségben és tudásban gyengébb is.

ps.: egyébként az annke honnan szállít? A kapcsolatnál UK számot találtam, az áfa+vámkezelés benne van már az árban, vagy van EU raktára is?

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#20327) Marci112233 válasza snake1977 (#20326) üzenetére


Marci112233
őstag

Csak egy kérdés? El akarja számolni a könyvelésben a kamerarendszert vagy nem? Ha nem akkor én megkérnék egy ismerőst akinek van PayPal számlája, és azzal vetetném meg, majd neki valamilyen módom visszafizetném a rendszer árát.

És nincs áfa se vámkezelés sem elvileg ha az Annke.com-ról rendelsz. De ha tippelnem kéne az áfa benne a árban már. Amúgy nekem is most van rendelés alatt egy H800-as rendszer , s amennyiért ki volt akkor téve 392 dollárt fizettem érte előre, és nem volt még szállítási költség sem pluszba eddig.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#20328) Alc


Alc
tag

Sziasztok!

A múltkori kérdésem úgy néz ki sikeresen megoldódott, működik minden a leírtak szerint.
Nemrég hirtelen felidulásból vettem egy ilyen kamerát PNI IP230-TLR.
Van komplett Hikvision rendszerem, ez csak arra kellett, hogy a kutyára ránézzek néha, mit csinál otthon.
Wifi helyett kihúztam neki a lan kábelt, arról megy. Emberre küldi is a képet a telefonra, követi is a mozgását.
Viszont van valami mód, hogy a saját alkalmazása helyett (Tuya vagy SmartLife) akár böngészőből vagy pc-ről be tudjak lépni a kamerába?
Neten eddig nem találtam semmi használhatót.
Az ip címét kiderítettem az Advanced IP Scannerrel. A következő portokat írta ki rá: 554, 6668, 8899, 9530, 9777.
Ezek közül csak egyre (8899) jön be az alábbi kép.
Lehet ezzel kezdeni valamit, vagy felejtős?

(#20329) vacs válasza Alc (#20328) üzenetére


vacs
Topikgazda

A tuya appban meg tudod nézni a kamera ip címét és ezt szigorúan Internet Explorer böngészővel kell megnyitni.
Ha nem jön be semmi, akkor nincs a kamerának böngészős felülete!
;)

(^)(>.<)(^)

(#20330) martonl válasza Alc (#20328) üzenetére


martonl
senior tag

Ha az 554-es port nyitott, akkor esélyes, hogy megy az ONVIF protokoll. De lehet, hogy böngészővel nem fogod látni, mert ahogy írták, nincs webes hozzáférése. Viszont pl. a VLC Playerrel hozzá tudsz férni, nekem is sikerült Yoosee kamerával megoldani. Itt egy leírás: [link] de gugli a barátod.
Ha jól emlékszem, még be kellett nekem rakni a felhasználónév-jelszó párost is, szerintem az rtsp után felhasználónév:jelszó@ip cím... formátumban.

(#20331) snake1977 válasza Marci112233 (#20327) üzenetére


snake1977
őstag

Nem számolja el, nincs cége stb. külterületen van a háza ezért kell a kamera neki.
Csak én vagyok mint ismerős, de nekem meg nincs a számlámon most ennyi, az esetleges garancia érvényesítés miatt is ragaszkodik a magyarországi vételhez. Kicsit bonyolult az ember, ezért én is lehető legegyszerűbb megoldást keresem, ezért gondoltam a hikvision-re, felszereli, beállítom, használja és örül.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#20332) martonl válasza martonl (#20330) üzenetére


martonl
senior tag

Bocs, lemaradt, nagy valószínűséggel csak képet fogsz látni meg esetleg hangot, de a PTZ funkciók felejtősek.

(#20333) Mentolka


Mentolka
senior tag

Sziasztok,
Szerintetek mire van szükségem?
Van egy routerem (Asus RT-AC65P), és egy kamerám (Ezviz C3WPro), de a kamera közelében nincs áram (230V dugalj). Valami POE-ről hallottam...

(#20334) martonl válasza Mentolka (#20333) üzenetére


martonl
senior tag

Hát tápra. :(( Sajnos a kamerád nem tudja a PoE-t, ha jól láttam. PoE=power over ethernet, a vezetékes etherneten tudja megtáplálni az eszközt árammal. Legtisztább odavinni a 230V-ot, a rondább, ha az adapter vezetékét elvágod és meghosszabbítod a 12V-ot. Utóbbi garivesztéssel jár és csak kisebb távolságon belül stabil, így erre annyira nem bíztatnálak.

[ Szerkesztve ]

(#20335) sambenez válasza martonl (#20334) üzenetére


sambenez
addikt

Ezért kell POE tápfeladót használni.

(#20336) martonl válasza sambenez (#20335) üzenetére


martonl
senior tag

Igaz, erre a kamerára ez jó, mert nem gigabites az ethernetje. Mondjuk nem tudjuk, hogy kábelen vagy wifin van a kamera bekötve, ez csak kábeles bekötésnél játszik.

[ Szerkesztve ]

(#20337) martonl válasza martonl (#20336) üzenetére


martonl
senior tag

Megint lemaradt: ez wifisre is jó, mert az ethernet kábellel oda lehet vinni a tápot a tápvezeték bontása nélkül.

(#20338) bigrock válasza martonl (#20336) üzenetére


bigrock
Topikgazda

A konzumer kategóriában nehezen fogsz találni gigabites IP kamerát. :)

(#20339) Audience válasza martonl (#20336) üzenetére


Audience
aktív tag

Gigabites interface-re is van megoldás.

LINK

(#20340) martonl válasza bigrock (#20338) üzenetére


martonl
senior tag

Igen, nem is számolgattam, mekkora felbontásra is kéne a gigabit interfész, de nagyobb kell hozzá az biztos. :)
Audience: jó ez is, köszi, de akkor betáp oldalon poe tápegység (vagy switch) kell, nem? Az meg drágítja a projektet. :R

(#20341) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Kellene nekem 2db kültéri Wifis PTZ kamera. Legyen legalább 4Mpx-es optikája, tudjon MicroSDre rögzíteni, valamint bírja az időjárás viszontagságait - egy oszlop tetején lenne egy nyitott tér közepén.
Elsőre a Reolink E1 Outdoort néztem, viszont ez az időjárásos feltételeimnek nem tudom mennyire felel meg. Teljesen műanyag a háza mint a E1 Pro-nak?

Mi lehet esetleg még ajánlott ilyen max 50e/db-ig? Külföldi, EU raktáros rendelés nem para.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#20342) varmi2 válasza LógaGéza (#20341) üzenetére


varmi2
nagyúr

Áram lesz az oszlopon?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#20343) fkenny


fkenny
senior tag

Olyan problémám van, hogy éjszaka pár kamerámnál két oldalt óriási "bevilágítás" látszik. Tapasztaltatok már ilyet?
Nappal:

Éjszaka:

Másik kamera:
Nappal:


Éjszaka:

A kamerák típusa: IPC-T140 Tény, hogy ez a lényegében legolcsóbb kamera amit a Hikvision valaha is gyártott, de ilyenbe még nem futottam bele máshol.

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#20344) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Szeretnék az udvarba felrakni egy IP Kamerát. Ezt néztem ki. 5MP PTZ Wifi Camera Outdoor HD 1080P 4X Zoom Ai Human Detect Auto Tracking WiFi IP Camera 2MP Color IR Night Vision CCTV Camera
Van esetleg valakinek ilyen kamerája? Jó lenne pontos típust megtudni hogy lássam nappal és éjszaka mit tud a kamera.
Fontos lenne a nagyobb felbontás, plusz hogy mozgatható legyen. Van esetleg ilyen max 25-30k-s árkategóriában olyan vétel ami ennél jobb?
Illetve ami 25fps-nél többet tud annál a videó már folyamatosnak látszik? Mi az a fps szám aminél akadozik a "kép" úgymond?

Köszönöm a segítséget!

Update: Vagy még talán az is játszik ha itthon van jó alternatíva 60-70k környékén akkor abba is benne lennék, de akkor mindenképp itthonról venném ha ennyit adok ki érte.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#20345) LógaGéza válasza varmi2 (#20342) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen, mindegyiknél van 230V, és vízhatlan dobozokban el is tudom rejteni a 12V-os adaptert.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#20346) vacs válasza jozsi252 (#20344) üzenetére


vacs
Topikgazda

Az oldal tetején a Topik összefoglalóban van tesztelve az általad kérdezett kamera:
Hiseeu-Besder-Anbiux-Techage stb WIFI Outdoor PTZ IP Camera H.265X
Kb 2 éve működik nálunk hibátlanul.

LógaGézának és Neked is ajánlom a Dahua IMOU Cruiser 4MP (IPC-S42FP) kamerát.
LifeHackster már tesztelte, nézzétek meg.
Hivatalos weboldal itt, de most épp server error-t dob.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#20347) jozsi252 válasza vacs (#20346) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm :R

Ez a Dahua kamera minőségben és mindenben másban jobb mint az a Alis amit linkeltem? Egyik oldal azt írja hogy folyamatos felvételt nem készít, csak akkor ha mozgás van. Ez valós infó?
Van egy Synology NAS arra elvileg meg tudnám oldani a rögzítést(?).

iPhone 13 Pro Max

(#20348) sambenez válasza jozsi252 (#20344) üzenetére


sambenez
addikt

El nem tudom képzelni, hogy ennyiért ez a kamera értékelhető minőségű képet készítsen.
Az meg hogy digit zoomos ezt a funkciót értelmetlenné teszi.
Bár ahogy látom vacs elégedett vele.

(#20349) vacs válasza sambenez (#20348) üzenetére


vacs
Topikgazda

"Bár ahogy látom vacs elégedett vele"
Tegyük hozzá, hogy abban az esetben, ha az árát is nézzük! :K
Én a kutya, illetve kutyakennel megfigyelésére használom! :P

(^)(>.<)(^)

(#20350) topi66 válasza sambenez (#20348) üzenetére


topi66
aktív tag

[kép] a szomszédom kamerája (2 MP Hisseu)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.