Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) sambenez válasza Viktoár (#20049) üzenetére


sambenez
addikt

Szállítani is tudják most a C800-at?

(#20052) Viktoár válasza sambenez (#20051) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem tudom még nem rendeltem meg, csak láttam hogy akciós árak vannak. :B

Üdv:Viktor

(#20053) amargo válasza sambenez (#20051) üzenetére


amargo
addikt

Nekem azt írták 1 hónapja, hogy 20. környékén jön majd a szállítmányuk, de még se kép se hang.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#20054) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Segítségeteket kérném. Kettő ip kamera van az udvaron felszerelve,sajnos csak az egyik onvif képes.Kipróbáltam kettő progit,onvif device manager,és az iSpy progit is. Természetesen csak az onvif-es kamera képét tudom rajta nézni. Próbaképpen felraktam az asztali gépre a v380 win verziót,mindkettő kamera képe,látható egymás mellett,és hang is van.Laptopra is felraktam a v380-at,érdekes módon hang van,a program látja,azonosítja a kettő kamerát,de mindkettő élőképe helyett fekete mező van csak.Asus laptopról van szó. Mi lehet a probléma,hogy nincs élőkép? Van még egy Lenovo laptopom,azon is megfogom próbálni a programot. De azt sajnálom non-stop menetni,ezért lenne jó,ha az Asus rendesen működne...ezért annyira nem kár...

Üdv: Attila

(#20055) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Van egy Hikvision DS-7608NI-Q1 NVR-em és mostanában, ha böngészőből szeretném elérni, a bejelentkezési adatok után nem válaszol. Újraindítom az nvr-t akkor utána be tudok lépni, de legközelebb már megint nem. Mi lehet az oka? Frissebb firmware nincs már hozzá. Gondolkozom egy factory reseten, nem tudom az segíthet-e.

Más járt már így?

(#20056) JozsBiker


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

A képen látható kameráról szeretnék valami infót, gondolom volt már itt téma ( talán évekkel ezelőtt ) de nem tudom hogyan keressek rá. Legalábbis remélem nem annyira übergagyi hogy itt meg sem lett említve :-). A kamera "p05-7-c" nevet mond magáról, de arra nem volt találat. Köszi.

(#20057) vacs válasza JozsBiker (#20056) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szia.
A hozzá való mobil app nem az igazi, emiatt én Icsee app kompatibilis kamerát szoktam ajánlani.
Ebben a hozzászólásban linket is találsz!
:K

(^)(>.<)(^)

(#20058) JozsBiker válasza vacs (#20057) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Már megvan a kamera, csak mivel nem foglalkoztam ilyesmivel eddig, adódott néhány kérdésem, viszont ha volt már itt téma nem hoznám fel újra.

(#20059) nimfas válasza Viktoár (#20052) üzenetére


nimfas
addikt

3 hete is ennyi volt az ára. :D
Én bontattam a rendelést pont azért mert nem volt C800 raktáron, a többit elküldték előre. C800 április második felében várható.

(#20060) Viktoár válasza nimfas (#20059) üzenetére


Viktoár
addikt

3 hete is volt március 22-29 tavaszi akció? ;]

Üdv:Viktor

(#20061) nimfas válasza Viktoár (#20060) üzenetére


nimfas
addikt

5% akció akkor volt. Fel is használtam. :DD C800-ra most is annyi van ha jól látom. Ha NC400 kell arra 15%.

(#20062) Viktoár válasza nimfas (#20061) üzenetére


Viktoár
addikt

CODE: SPRINGSAVE10
For PoE/Wireless

A C800 Poe-s, tehát megy rá a 10% ahogy a kép felső sarkában jelzik is. :)

Üdv:Viktor

(#20063) nimfas válasza Viktoár (#20062) üzenetére


nimfas
addikt

Jé... tényleg.... rendelnék még 2db-ot, de amíg nem látom saját szememmel a képét nappal és éjszaka addig nem szívesen. :D
Vagy megrendelem aztán max eladom itthon. :DDD

(#20064) Marci112233 válasza nimfas (#20063) üzenetére


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Adott kültéren egy 10x11 méter alapterületű fa vázas géptároló. van már alatt egy analóg ezer éves kamerarendszer ami még a fél MP-et sem éri el. Gondolkodóba estem, hogy le kéne váltani. Most is 4 kamera van alatt a 4 sarokban, így most is 4 kamerás rendszer lenne az ideális.

Ki mit ajánlana a terület után? Az nem probléma ha nagyobb területet is belát, és kilát a tároló alól ahol nyitott. Viszont ha lehet POE tápellátás legyen meg.
Jöhet Annke is ha az Annke oldalán lehet fizetni olyan PayPal-al amihez számlaszám van társítva, de bankkártya nincs.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#20065) vacs válasza Marci112233 (#20064) üzenetére


vacs
Topikgazda

Akkor tölts pénzt a PayPal egyenlegedre és máris tudsz fizetni!
PayPal egyenleg feltöltése banki utalással Top Up (Feltöltés) móddal

De amúgy mi az oka, hogy nem adtál hozzá kártyát?
A PayPal nem fogja ellopni a pénzed.

A PayPal információk topikban minden segítség le van írva: link
:K

(^)(>.<)(^)

(#20066) Marci112233 válasza vacs (#20065) üzenetére


Marci112233
őstag

Azért nincs kártya társítva hozzá, mert számlám van, de bankkártya nincs hozzá. Nincs is rá szükségem egyenlőre így nem is lesz egy darabig, viszont találkoztam már olyannal ahol kártya nélküli PayPal-al nem lehetett fizetni, ezért is kérdeztem. Pénz feltöltése meg megy, azzal nincs probléma, sőt most is van egy kevés pénz a PP számlán is.

Az első kérdésre, hogy ki milyen rendszert ajánl, még várok.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#20067) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Van itthon egy 4 kamerás rögzítő rendszerem, a rögzítő egység egy MAZI IMVR-04A, ehhez van 4 IP kamera csatlakoztatva kábelesen, a kamerák pedig egy notebook-jellegű tápról kapják az áramot.
Sajnos a napokban az egyik kamera meghalt, ha tápra dugjuk (az 1db táp egy 4-es elosztóval ad áramot a 4 kamerának) akkor "leveri" az összes kamerát, ha a hibásat lehúzzuk, akkor minden rendben (csak a hibás nem megy :P)
Ez egy "régebbi" rendszer, a kamerák pontos adatait hirtelen nem is tudom, csak ennyit tudok kinyerni a webes felületükről:
HS420CN160300542 / 600102006-BV-H0206

1080p-ben vesznek fel max 25fps-el, ugye azt tudják, amire a MAZI vevő is képes.

A kérdés a következő: Érdemes-e ezt a meglévő rendszert fejleszteni, vagy elegendő a hibás kamerát lecserélni és ketyegjen ez még egy darabig?
Van-e értelmes áron (mondjuk 100k körül) jobb lehetőség (felvevő és kameracserével együtt)?

Ha valami plusz infó kell, igyekszem megadni.

Előre is köszi a segítséget! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20068) jézusom válasza Tsebacsi (#20067) üzenetére


jézusom
addikt

Azért egy másik táppal megpróbálnám.

1080p@25 nem olyan rossz, de attól még lehet szar :D

Szerintem kamerára gondoltál, nem lencsére. 15k egy alap 4-5Mpixeles kamera eu raktárbol, egy kilóbol össze tudsz rakni egy rendszert. Persze most ez az annke nc800 vagy mi önmagában majd egy kilo.

(#20069) Tsebacsi válasza jézusom (#20068) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha egyedül csak a hibásat dugjuk rá úgy se megy, ezzel kvázi kizártuk a táp hibát.

A kérdés arra irányult, hogy a 100k befektetés megéri-e, lesz-e annyival jobb az új 4 kamera képe éjjel és nappal plusz a felvevő tud-e annyival többet, hogy ne hiányozzon a régi és ne érezzük fölösleges kidobott pénznek és munkának a cserét? :R

Illetve gondolom hiába veszek egy 4-5 MP kamerát, ha a vevő csak 2MP-est tud kezelni.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20070) Marci112233


Marci112233
őstag

Nézelődök az Ankke oldalán. Ezt néztem ki elsőnek. De látom a 8MP-s rendszer nem sokkal többért kapható.

Melyik éri meg a legjobban? Illetve HDD-ből egy 4 TB-os WD Red jó lehet hozzájuk? Abból van itthon kettő is használatlanul.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#20071) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#20069) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Közben meglett, hogy a kamera is Mazi IVN-21VRL, az egyik tuti beszart, szóval kelleni fog egy másik.
Mivel ez egy 2MP-es rendszer, érdemes esetleg jobb kamerát venni, a jövőre való tekintettel, és majd mellétenni egy olyan rendszert, ami tudja az 5-8Mpixelt is?! Addig meg használom a kamerát 2MP-en.
Ajánlott kamerát és vevőegységet tudtok mondani?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20072) szaszlaci válasza szaszlaci (#19166) üzenetére


szaszlaci
addikt

Azóta annyi történt, hogy a dobozában pihent két és fél hónapig. Ma kapott akkut, USB-t, tápot, de meg se nyikkan egyikkel sem.
Most mit mondjak, hogy kifogtam egy hibás darabot? Vagy kínai vacak, ennyi várható, Orczy téri piac online?
Az alkalmazása elindul, egy meghagyott videó látszik is, de ugye nem elérhető, mert kb. három hétig tárolódnak online.
Nekem meg van akkor egy dummy kamera, legalább nem kell a tápjával vacakolnom. :DDD

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#20073) vacs


vacs
Topikgazda

Marci112233: az Annke H800 ajánlott, már tud ember és gépjármű felismerést (by nihill)
A WD Red hdd is oké lesz, a topik összefoglalóban is ajánlottként szerepel!

Tsebacsi: 1080p@25 fps-hez a Fisotech kameráját ajánlom, nekem is van, fém ház, korrekt minőség, 3,5 éve mennek nálam hiba nélkül.
Pl a Reolink kameráinál NEM tudsz 2MP felbontást beállítani, saját tapasztalat!

(^)(>.<)(^)

(#20074) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!! Valaki esetleg tudna mondani valamit a ,,20054"-es kommentemhez?
Mellékelek képet a hibáról.Esetleg hiányzó frissítésre gondoltam a win update tiltása miatt,engedtem neki egy jó párat,de a helyzet nem javult sajnos...A fekete mező csak az Asus
laptopon van(pont ezt szeretném használni,ezért nem lenne nagy kár),asztali pc-n,Lenovo laptopon hibátlan a kép.

Üdv: Attila

(#20075) vacs válasza tillatrilla (#20074) üzenetére


vacs
Topikgazda

Konkrét információk nélkül senki nem tud segíteni!
Milyen nvr, milyen kamerák, milyen alkalmazás, milyen Windows, hogyan akarod nézni (rtsp, onvif), Internet Explorer böngészővel működik?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#20076) tillatrilla válasza vacs (#20075) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia! Hát ennyire mélyen nem merültem bele,hogy nvr,stb... egyszerű olcsó kamerák,noname jelzéssel,egyik onvif képes,másik nem,wifi-n kapcsolódnak a hálózathoz. Asus laptop,win 8.1pro.Próbáltam lan/wifi kapcsolaton is,de 2 fekete mező van 2 kép helyett. V380 nevű program windows-os verzió. A Lenovo laptopon is win 8.1pro fut,azon hibátlanul mutatja mindkettő kamera képét,wifin kapcsolódik az itthoni hálózathoz..Asztali gépen win 7 prof van,lan kábeles kapcsolat,azon is jól működik a program.A v380 program mobilos verziója is megy telefonon. Tehát valami az Asus lapossal van,csak nem tudom,hogy mi lehet...Nem böngészőn keresztül nézem az élő képet,hanem alkalmazáson.Mellékelek egy képet a Lenovon mutatott képről.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#20077) Tsebacsi válasza vacs (#20073) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia! Köszönöm az ajánlást! :R
Nekem turret vagy dome típusú kamera kéne mert:
1. A többi is olyan
2. Az elhelyezése miatt az az ideális.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20078) motrola válasza tillatrilla (#20076) üzenetére


motrola
aktív tag

[link] IP Camera Viewer 4.12 próbáld meg ezzel.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#20079) Marci112233 válasza vacs (#20073) üzenetére


Marci112233
őstag

Nem tudom szükségem van-e ezekre. Egy ezer éves techson kamerarendszert váltanék le ami analóg és fél MP-t sem éri el. 10x11 méter alapterületű favázas mezőgazdasági géptároló épület alatt lenne. Így tanácstalan vagyok megéri-e a felárat a H800 a H500-al szemben. Ezért is kérdeztem rá. Bár ha azt nézem mit kéne figyelnie lehet nem lenne kérdés, bár hogy mit is nézne az is változik sokszor, mert mikor mi van a tároló egyik fiókjában. :))

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#20080) tillatrilla válasza motrola (#20078) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia! Köszi!!Ez a progi működik,az onvif kamera képét mutatja rendesen,sajnos a másik,nagyon gagyi fix kamera képét nem.A gagyi kamera ilyen: [link] a ,,20076" kommentben a laptop monitorján a bal oldali kép.Most biztos sokan mondjátok,pfúú,ilyen sz@rt használni... A célnak megfelel,távoli eléréssel is mobilon bőven elég,és mint írtam korábban,az Asus laposnak nem tetszik valami,mert minden eszköz mutatja mindkét kamera élőképét,csak pont ez nem. Elfogadható képe van,több,mint egy éve folyamatosan megy,és folyamatosan ír a benne lévő sd kártyára. Az Asusnál azt vettem észre,hogy az élőképet nem mutatja valamiért,csak a fekete mezőt,de ha fekete mezőn nyomok egy fénykép készítése gombot,tökéletesen mutatja a készített képet. :W

Üdv: Attila

(#20081) nihill válasza Marci112233 (#20079) üzenetére


nihill
őstag

A H800 rendszerben nem csak a kamerák hanem az NVR is fejlettebb. Ha egy géptárolót kell figyelni, nem hinném hogy azt kell nézni, hogy 40e-el olcsóbb a kisebb rendszer.

(#20082) Marci112233 válasza nihill (#20081) üzenetére


Marci112233
őstag

Ez igaz.

Már csak annyi kérdésem volna hogy készre szerelt UTP kábelekkel érkezne, vagy külön jön hozzá a kábel és a csatlakozók is és nekem kell összerakni amilyen méterben kell?
Illetve nem biztos hogy az akció ideje alatt meg tudnám rendelni, ugyanis a PP számlán momentán nincs elég fedezet, az arra utalás meg ugye nem egyből történik, így lehet ki fogok futni az időből. Ebben az eseteben a H800-as rendszer megéri az 540 dolláros árat is?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#20083) nihill válasza Marci112233 (#20082) üzenetére


nihill
őstag

Ha szettben veszed készre szerelt kábeleket kapsz hozzá, ha jól emlékszem 2*10 és 2*18m-t.
Én az Annke-nél még nem láttam "nem akciós" árat, nem hinném hogy 540 lesz utána, inkább csak kicsit több mint most.

(#20084) Marci112233 válasza nihill (#20083) üzenetére


Marci112233
őstag

Köszönöm a választ!

Holnap megbeszélés lesz, mert nem teljesen egyedül döntök. A kábelek hossza pont jó volna egyébként, mert nem egészen középen van a rögzítő most sem, így egyik irányba rövidebb kábelek kellenek. Így ha úgy alakul holnap már indítom is a pénzt a PP számlára, hátha még az akció előtt átér, és akciós áron tudok majd rendelni.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#20085) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok!
összehúznám a padláson az összes POE kamera kábelét egy helyre amire tennék "valamit" majd egyetlen kábelt húznék le a padlásról. A probléma az, hogy nincs a padláson áramvételi lehetőség... Hogyan lehetne megoldani ezt a legjobban? Nyilván az lenne a legegyszerűbb, ha lefűznék minden kábelt de az fizikailag nehézkes, egy kábelcsatornám lenne rá, vagy pedig lenne egy áramvételi lehetőség a padláson, de mivel nagyon ritkán van használatban ezért nem igazán hagynék ott "felügyelet nélkül" bedugva egy POE switchet. Van esetleg olyan POE switch amit az etherneten felküldött fesz képes ellátni vagy ez hülyeség?

(#20086) varmi2 válasza -conrad- (#20085) üzenetére


varmi2
nagyúr

Olyan poe swich ami poen kapja az áramot? Hülyeség, nincs.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#20087) Pille99 válasza -conrad- (#20085) üzenetére


Pille99
tag

Esetleg ez?
https://mikrotik.com/product/RB260GSP#fndtn-specifications
Ha 1 amperon belül maradsz.

(#20088) JozsBiker válasza JozsBiker (#20056) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

Még a fentebb említett "p05-7-c" típusjelű (gagyi) kínai kamerával kapcsolatban szeretnék kérdezni.

Azt tapasztaltam, ha van rendesen internet akkor fel tudok kapcsolódni a kamerára, tudom működtetni, látom a képét ( ycc365 plus app ). Ha a router uplinkjét megszakítom a kamera élő képét továbbra is látom, de vezérelni már nem tudom. Aztán ha - szintén uplink nélkül - megszakítom a kapcsolatot a kamerával, már nem tud összejönni az android alkalmazással.

Ez a normális működés az IP kameráknál ?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#20089) MaCS_70 válasza JozsBiker (#20088) üzenetére


MaCS_70
félisten

Tudnátok ajánlani viszonylag szűk látószögű, kültéri, ethernetes PT kamerát?

Egy utat és a végén a kaput szeretném látni általa.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#20090) bigrock válasza Pille99 (#20087) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Csak passzív PoE-t tud kitolni a portokon, nem tudja a 802.3af-et.

(#20091) sambenez válasza JozsBiker (#20088) üzenetére


sambenez
addikt

Nem. Ez azoknak a kameráknak a jellemzője amelyiket csak a kínai felhőjén keresztül érsz el. Ilyenek a xiaomi kamerái is. Ezek véleményem szerint kerülendőek.

(#20092) JozsBiker válasza sambenez (#20091) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Ezt úgy kell érteni, hogy a vezérlés "meg van járatva" egy kínai szerveren ( és a rögzítés is ott történik ha elő van fizetve ), viszont az élő kép jelfolyama helyben közvetlenül kerül át ?

(#20093) -conrad- válasza varmi2 (#20086) üzenetére


-conrad-
addikt

Ebből indultam ki:
https://www.youtube.com/watch?v=phq5jbpjvDc

(#20094) varmi2 válasza -conrad- (#20093) üzenetére


varmi2
nagyúr

Igazad van, van. Csak drága. 2.5x 3x annyi, mint egy normál poe swich. Plusz pénz, az a poe táp feladó a 96W-os. TEhát ezekszerint van, kb 5x áron.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#20095) topi66 válasza varmi2 (#20086) üzenetére


topi66
aktív tag

Mint az üvegtigrisben, olyan nincs hogy nincs :) [link] Cserébe a kollégának nem lesz elég a teljesítménye.

(#20096) -conrad- válasza varmi2 (#20094) üzenetére


-conrad-
addikt

Az a baj, hogy teljesen fa lenne a környezete, nem akarok oda 220v kiállást, volt már az ismerősi körben kiégett ház ilyen zárlatos adapterekből. A másik meg, mire oda felviszem a villanyt kb ott vagyok mintha megvenném ezt az eszközt aztán fosok minden este, hogy nem lesz-e zárlatos a 220voltos adapter. Amennyiben egy ilyen switchet vásárolnék (90$ az amazonon) akkor kell még egy POE switch is az NVR meg eközé igaz? Tehát kell egy NVR, egy POE switch, egy POE powered switch, egy NVR meg a kamerák, 3 max 4 lenne tehát elég lenne a teljesítménye is.

(#20097) -conrad- válasza topi66 (#20095) üzenetére


-conrad-
addikt

Kérdés, hogy mi a drága ugye. Egy villanyszerelés nem jönne ki olcsóbban, mert az azért szakemberre bíznám, hogy biztosan problémamentes legyen (bár mondjuk karácsony este arra ébredtünk, hogy nincs fűtés mert áll a víz a villanyórában, jött a kondenzvíz a padlásról a dobozba és szétégett pár kismegszakító szóval a szaki sem mindig 100%) A linkelt cucc olcsóbb az igaz, viszont a 25 watt elég karcsó 4 kamerához, nem? :)

(#20098) topi66 válasza -conrad- (#20097) üzenetére


topi66
aktív tag

Kameránként ajánlott (persze kamerafüggő) a 6-15 w. Vagyis mint írtam is,valóban kevés. Alternatív megoldás,ha egy tápegység 48-52 voltját küldöd ki a poe switchnek. A kábelhossztól/felvett áramtól függ a feszültségesés.

(#20099) nihill válasza -conrad- (#20097) üzenetére


nihill
őstag

Nekem jelenleg az Annke NVR 5,5 - 5,9W-ot ír a kamerákra, így este hogy megy az infra is.
Szóval 4 kamerára a 25W nagyon neccesen elég csak, pláne ha kínai 25W-ról van szó...

(#20100) eihwaz


eihwaz
junior tag

Sziasztok!
Adott egy ház, amelynek a 4 sarkát szeretném figyelni kamerával.
A kérdésem az lenne, hogy mit érdemes figyelni a kamera választásánál? Mire érdemes rögzíteni? Mit ajánlotok?

Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.