Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1951) Rossi válasza macikos (#1947) üzenetére


Rossi
addikt

Inkább rakatnék rendbe egy rozsdás E38-ast, ha a motorja és egyéb főegységek nem kuka állapotban vannak, mint még egyszer egy 2-3 millás autó újonnan, hitelre.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1952) SzlobiG válasza Bagira01 (#1940) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bevizsgált? Ugyan annyira mint a vm35...

"Hidd el már sokmindent kipróbáltam" Úgy látszik még nem mindent akkor... ;]

(#1953) Tipo16V válasza szőröscica (#1941) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nem kellett volna eszetlenül danabolt zabálni, és nem lenne csöcsöd :(

;]

ekto vagyok, zabálhatok pörkűttet, szilvásbuktát, pizzát, akármit, de cserélnék szívesen :U a gyülölcslevest is kristálycukorral édesítem ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1954) szőröscica válasza Tipo16V (#1953) üzenetére


szőröscica
addikt

Bazzeg, bár attól lenne, de sajnos ez magától ilyen. Majd 85 kilósan dobok egy fotót. Sajna 110 kilósan nem csináltam magamról képet, pedig az lenne az igazán látványos változás.

(#1955) P00By válasza Jojo5 (#1950) üzenetére


P00By
nagyúr

Hülye vagy,iszonyat jó! :D

(#1956) Tipo16V válasza szőröscica (#1954) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

ja, kellett volna nekem is 50kilósan:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1957) Jojo5 válasza P00By (#1955) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem az túl luxus... a bmw-be szerelmes lettem már mióta :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1958) P00By válasza Jojo5 (#1957) üzenetére


P00By
nagyúr

Az előző IS azért nem olyan luxus. A 3-as BMW-hez igazították.
Ízlés kérdése nekem inkább ez az irány tetszik :)

(#1959) headhunter válasza SzlobiG (#1910) üzenetére


headhunter
addikt

Reménykedjünk, hogy nem lesz hasonló következménye a tömegnövelő szüneteltetésének! :Y

[link]

(#1960) Tipo16V válasza headhunter (#1959) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

te miket tudsz belinkelni...... :N :W

SzlobiG bár tudnám miről beszélsz :B

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1961) SzlobiG válasza Tipo16V (#1960) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem a youtube 24/7-be(egész nap) böngészés van nála.:D

[ Szerkesztve ]

(#1962) Manitou válasza Jojo5 (#1957) üzenetére


Manitou
addikt

(#1963) Boxer001 válasza Jojo5 (#1957) üzenetére


Boxer001
veterán

Kopasz vagyok, kemény vagyok, BMW-t akarok...tipikus... ;]

(#1964) Bagira01 válasza SzlobiG (#1952) üzenetére


Bagira01
veterán

Berendeltem egy adagocskát. Jövő héttől kezdődik a kemény edzés ;]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1965) Kassadin válasza Boxer001 (#1963) üzenetére


Kassadin
addikt

Jojo eddig is maffiózó volt, de bmw-el legalább szállíthatna minket, mi lennénk a bandája. ;] :DDD

(#1966) Jojo5 válasza Boxer001 (#1963) üzenetére


Jojo5
őstag

most mondjam a kicsik igényét is ? ;] mert arról sajnos nem tudok nyilatkozni... :( :O
mondjuk az vicces, hogy az F astránk ami van a kormány mögött kurva kényelmetlen volt, de az is tetszik ha ennyire nem lenne élettelen... :U

viccen kívül mondtam már gyerekkori álmom 1 bömös... de nekem nem kéne 5 ösnél nagyobb... sőt még 5ös sem csak egy E46 az egy szép visszafogott kocsika...

de ha olvastál volna ma írtam más típusokat te kötözködős titán.. :)

Kassadin: Vicc vazz' van aki azt mondja kölyök fejem van... van aki meg egyből leültetne 5 évre... most igazán eldönthetnék az emberek, hogy milyen a képem... a rondán kívül... :D

szerk: most mi bajod a barcával is ? :F :( :D faterral kiskorom óta barca+fradi pártiak vagyunk, de az utóbbi időben sok a majmolás sajnos :(
amúgy jaja a corolla is tetszik, de a golfok is faják 3-astól felfele.. A3 is bejön, meg kezdő kocsinak a bömös tényleg kicsit túlzás... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1967) Boxer001 válasza Jojo5 (#1966) üzenetére


Boxer001
veterán

Most őszintén nem tipikusnak mondható ez a bömös mánia? Kb. mint a fociban az élvezzünk nagyokat a Barcelonára. :D
Olvastam...az a kis dízel Corolla nem rossz. :) Nekem most egy 4-es Golf 1.9 Tdi kéne. :K (+chiptunying :D) Annyi elég is lenne. :K
Kassadin
Jojónak börtöntöltelék feje van, első lámpánál lekapcsolnának minket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1968) Jojo5 válasza Boxer001 (#1967) üzenetére


Jojo5
őstag

ezzel ne viccelődj... :DDD

2 hete mentem haverral pont tarkopasz voltam... trikó stb este 11 fele
erre megáll a rendőr autó mellettünk néznek a zsaruk mint állat... áh mondom szarom le őket... 20 perc múlva fut oda a rendőr ismerjük-e azt a 2 majmot akit elkaptak meg, hogy ha már itt vannak igazoltatás stb... :( :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1969) Boxer001 válasza Jojo5 (#1968) üzenetére


Boxer001
veterán

Na, mondom én. :D

(#1970) Woodslave válasza Bagira01 (#1940) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor nincs más megoldás mint megöregedni, ahogy szki is írta. 30 felett nem lesz ilyen gondod.. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1971) Rossi válasza Boxer001 (#1967) üzenetére


Rossi
addikt

Ha haverom eldöntené végre, hogy megválik a 10 éves, 100000-et futott 4-es Golfjától ( 3 ajtós, 1.6-os benzines Ausztriában belerakatott ABT motortuninggal, direktszűrővel, tökéletes állapotban), akkor lehet hogy lecserélném a Fiestámat...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1972) Boxer001 válasza Rossi (#1971) üzenetére


Boxer001
veterán

Az nem lehet rossz... :K Eléggé bejön a formája, egy kis optikai okossággal marhára jól tud kinézni. Persze kéne nekem sokkal jobb verda is, csak van egy bizonyos limit, aminek a határain belül vannak különböző márkák, típusok, és nálam ez jön be. Fogyasztás miatt viszont Tdi kéne, csak abból is árban a normálisak már hajjaj... :U
Jojó
Nincs bajom a Barcával, csak már marha unalmasak, meg mindenki őket imádja. :D

(#1973) nepszter1


nepszter1
addikt

[link]
5:41

(#1974) Tamoo válasza Rossi (#1971) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Neked amúgy mi bajod a Fiesta-val? Jó kis autó az.

(#1975) macikos válasza Tamoo (#1974) üzenetére


macikos
addikt

Ez a baja a Fiestával: [link]

;]

(#1976) Rossi válasza Tamoo (#1974) üzenetére


Rossi
addikt

Sorolhatnám, szalonból hoztam novemberben lesz 4 éve, 63000 km van benne, 35000-ig csak VPower 95-öt kapott, de van pár idegesítő apróság, amik összeadódva rontják az összképet.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1977) SP!T


SP!T
addikt

diéta alatt gáz ha a csirkét panírozom? gőzöm nincs mennyi panír ragad rá, de hát az is sima kiflidarálék... :D vagy ennyire azért ne legyek kattant? vajban sütve meg szerintem elég szar.

illetve ismerősnek megmaradt egy Bioteches L-Carnitine cucca. érdemes lenne használni, vagy ez valami gagyibb cucc? [link]

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1978) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Kis tanácsot kérnék ismét... lassan jön a tél... szeretnék vitamint szedni :) erre gondoltam: [link]

Vagy tudtok ennél jobbat? A vitamin nem a kondi miatt kéne, hanem csak úgy.. értitek :))

Üdv: Csabee.

(#1979) szőröscica válasza SP!T (#1977) üzenetére


szőröscica
addikt

Én is szoktam panírozottat enni, mondjuk én sütőben csinálom, olaj nélkül. Alapjában véve nem ezen fog múlni, de nyilván jobb a panír nélküli.

Jó lesz ez az L-karnitin. :)

(#1980) szőröscica válasza Csabee. (#1978) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez elég gyengus, 60mg C vitamin egy macskának is kevés szerintem. :DDD

Egyébként nekem olyan kérdésem lenne, hogy szedett-e már valaki Sciteces Daily Vitamint? Mert én rendeltem Daily One-t, de ez olyan marha büdös, hogy nincsen gusztusom szedni, ráadásul hiába mosok kezet, utána is érzem a szagát a kezemen. :DDD

(#1981) SP!T


SP!T
addikt

szerintem az összes ilyen vitamin cucc büdös! :D koncentrált lábszagot is adagolnak lehet mellé... :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1982) Csabee. válasza szőröscica (#1980) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD akkor nem tudom, de ez csak jobb mint ha gyógyszertárba vennék sima C-t?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1983) szőröscica válasza SP!T (#1981) üzenetére


szőröscica
addikt

Most nézem, hogy a Daily One-t már nem is gyártják, mert sok volt az ilyen panasz, helyette csináltak ilyet: [link]

Ez kapszulás. Veszek is ilyet.

(#1984) Csabee. válasza szőröscica (#1983) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez nem is rossz :) Napi 2-t lenne érdemes szedni ?

Üdv: Csabee.

(#1985) macikos válasza Csabee. (#1982) üzenetére


macikos
addikt

Szedjél egy multivitamint + vegyél a gyógyszertárban por alakban C-vitamint. Mondd meg, hogy: "Tessék má nekem adni 200gramm aszkorbinsavat, de sebtiben!" :D
Napi 1 kávéskanálnyit be a szádba, vízzel leöblíted és kész.

[ Szerkesztve ]

(#1986) ToxLee válasza szőröscica (#1980) üzenetére


ToxLee
őstag

Én Daily VITA-MIN szedek, nincs vele semmi baj.

(#1987) Csabee. válasza macikos (#1985) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Amit linkeltek az nem jó?

Üdv: Csabee.

(#1988) szőröscica válasza Csabee. (#1984) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem így áll jelenleg a fogyasztásom: 1db C-500, 1db Ca-Mg, illetve 1db Daily One, ha van hozzá gusztusom. :DDD Ebből a kapszulásból kettőt vennék, igen. :)

(#1989) dnelb


dnelb
veterán

Ez a nem semmi... [link] :Y :R

(#1990) Csabee. válasza szőröscica (#1988) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az komoly, bár mondom én csak a vitamin miatt szedném.. meg sokat mozgok :) azért mertem érdeklődni .

Üdv: Csabee.

(#1991) macikos válasza Csabee. (#1987) üzenetére


macikos
addikt

Amit linkeltél? Az elég gyenge. Vedd meg ezt a Sciteces Mega Daily One-t. Annyi minden szarra elköltik az emberek a pénzüket, gondolom te is :D, ne ezen az 1 doboz vitaminon spórolj... 150 tabletta 3600 Forintért. Napi 1 tablettával számolva 5 hónapra elég!!!

[ Szerkesztve ]

(#1992) Csabee. válasza macikos (#1991) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Erre gondoltam én is, nem azt amit linkeltem, arról lemondtam, miután összehasonlítottam a kettőt :)

Üdv: Csabee.

(#1993) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Na akkor annyit tennék hozzá, hogy az ektomorfok, illetve ekto-mezok ne erőltessék a csirkemell+rizst. Nyugodtan mehet a durumtészta, csirkemell-comb-pulyamell-comb-kacsacomb stb. pörköltbe sütve jól megfűszerezve. Könnyebben csúszik, lehet variálgatni, nyugodtan lehet mellé mindenféle szószt nyomatni. Illetve. Nagyon sok ektomorfnál plussz kalóriával csodát lehet művelni, szóval nyugodtan mehet pl. az olivaolaj, de arra figyeljetek hogy ch mellé ne nagyon mert simán befogtok hízni. Rántottába nyugodtan mehet a bacon pl. ízesítésnek. Örüljetek hogy nem kell magatokat visszafogni, jó tömegelést :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#1994) LucifeI2 válasza mocsanisi (#1993) üzenetére


LucifeI2
őstag

Meg igyanak sok tejet.

(#1995) Tamoo válasza Rossi (#1976) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

De "komolyabb" gondod nem volt vele egyébként semmi? Én is majdnem Fiesta-t vettem csak azért érdeklődöm.

(#1996) Woodslave válasza macikos (#1985) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, csak hazudd azt, hogy a hörcsögödnek lesz, mert különben nem biztos hogy adnak, mert veszélyes :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1997) Eagl3 válasza Tamoo (#1995) üzenetére


Eagl3
veterán

Édesanyámnak Fiestája van, semmi komoly baj nem volt vele még az 5-6 év során (újonnan vettük) eltekintve egy-két kisebb bakitól, mint pl. a külső ablakoknál lévű múanyag takaró burkolatot elengedte a ragasztás mindkét oldalon, pályán vicces volt, mikor elkezdte nekem 150-nél verni a ablakot... :U de mondom, műszakilag semmi baja, nagyon megbízható, motorikusan kiváló, 1.4 benzin vagy valami turbós dízel minimum kell bele.
Viszont, 180centi fölött kényelmetlen, nekem baromira nyomja a bűszerfal a jobb térdem, képtelenség számomra beállítani rendesen az ülést, a seggem csúszkál össze vissza, a futómű is lehetne picit feszesebb mert eléggé be tud himbálózni egy hirtelen mozdulatnál.

Egy igazi kis női autó, van a családban egy hasonló korú mondeo, nekem egy e34 520i-m volt, utánna egy Alfa 156 2.0ts -em, ezek után nagyon furcsa a Fiesta, a pedálok puhák, alig férek el benne, az üléspozíciók pedig mint említettem elég borzalmasak szvsz. Az anyósülést pl. állítani sem lehet, olyan mintha egy puffon ülnél kb. csak van háttámlája.

(#1998) God Vazzeg válasza Eagl3 (#1997) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De jó autó lehet :D

(#1999) Tamoo válasza Eagl3 (#1997) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Faternak Fusion-je van, abba már belepakoltam jó pár km-t, én szerettem. Nagyjából megegyezik a fiesta-val, csak magasabb. Mondjuk a Focus-ból visszaülve már kicsit másképp láttam a dolgokat, de nem vagyok válogatós. Én az 1.3-as 55lóerős skoda felicia-val is elvoltam :DDD az is elvitt ahova kellett.

(#2000) Eagl3 válasza Tamoo (#1999) üzenetére


Eagl3
veterán

Tök jó kis autó mondom, egy nőnek... én is szeretem mert igazából harap is ha kell, meg megbízható, viszonylag magas, így azért ha megyek pecázni kicsit extrémebb helyekre is be tudok menni, (a sportpakkos Alfával ez nem volt egy életbiztosítás) de nem szeretnék vele egy nagyobbat karambolózni, mert bele se merek gondolni, mi lenne a térdemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.