Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) SzlobiG válasza macikos (#1750) üzenetére


SzlobiG
félisten

Képet. ;]

Látod, látod a fitnessz formánál fordított a helyzet. ;] :D

(#1752) Woodslave válasza macikos (#1750) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen ez az izompóló + 130-as derék miatt lehet ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1753) ^Boss


^Boss
őstag

van olyan aki esetleg jobban benne van a témában, és egy nehezen szálkásodó egyénnek tanácsokat, neadjisten' edzsétervet/kajatervet összerakna? (igen, rólam van szó :D)

(#1754) macikos válasza Woodslave (#1752) üzenetére


macikos
addikt

;]

A derekam 110cm. Olyan vagyok, mint egy nádszál :D

(#1755) Woodslave válasza macikos (#1754) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az arányaiban annyira nem rossz :K persze azért egészségügyi kockázatokat rejt a dolog, de gondolom csak a hasizmod meg a gerincmerevítő izmod extrém fejlett :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1756) gaborbol válasza macikos (#1750) üzenetére


gaborbol
őstag

Nem tudom szo szerint idezni amit legutobb mondtal, de valami olyasmi volt, hogy azert akarsz nagy tomeget hogy feljenek toled, es ez akkor mukodik is.

Par csajnak bejon, de a tobbseg szerint tul sok, tul brutalis, eloszor a kulsod alapjan itelnek meg, igy legtobbszor azt az esellyt se kapod meg, hogy megismerjenek. Ha csak nem haveri tarsasagon vagy ismeros ismerosen keresztul megy a dolog,vagy esetleg az edzoteremben. Mivel nem jarkalsz szorakozni, vagy olyan helyre ahol van lehetoseg ismerkedni, igy nem konnyu a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#1757) God Vazzeg válasza macikos (#1750) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bár nekem nincs ekkora karom (még ;] ) de dettó :D

(#1758) macikos válasza Woodslave (#1755) üzenetére


macikos
addikt

Mostanában egyébként sok zsír lement rólam, ezt mások is mondták. Ez annak köszönhető, hogy kevesebbet ettem+sokszor iszok energiaitalt. Egy ilyen kis páránál, mint amilyen én vagyok, egyből kitűnik a hatása :D

gaborbol: Leginkább a "tesvírek" bámulása zavar. Na meg ők az ilyen fizikumot egyből kihívásnak veszik. Múlt héten egyik nap majdnem késelés lett abból, hogy álltam a buszmegállóban.

(#1759) God Vazzeg válasza macikos (#1758) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Viszont ha nem xarsz be, akkor meg tisztelet lesz belőle, erre figyelj! Cigók mindig próbálkoznak, ha nem rottyantasz be, akkor meg elkezdenek tisztelni ;) Tapasztalat :K

(#1760) macikos válasza God Vazzeg (#1759) üzenetére


macikos
addikt

Tudom. Ha mozdulnak, akkor nem hátrálni kell.

(#1761) God Vazzeg válasza macikos (#1760) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha eljuttok a mozdulásig, már vesztettél :N

(#1762) macikos válasza God Vazzeg (#1761) üzenetére


macikos
addikt

Miért?

(#1763) God Vazzeg válasza macikos (#1762) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mert tapasztalatom ha mozdulni akar valaki, akkor mozdulni is fog. Ne legyen kedve mozdulni :N A cigók büszkék, ha neked megy, és te nem hátrálsz, csakazértis végig csinálja amit elkezdett, mert sérül a tekintélye. Ezért volt a Cozma gyilkosság is, a cigó sose hagyja annyiban. megpofozol egy kicsit, visszajön 10 tesóval. Mert ez náluk így működik.

(#1764) macikos válasza God Vazzeg (#1763) üzenetére


macikos
addikt

Az rendben van, hogy nem akarok bajt, de ha végül mégis mozdul, akkor én is mozdulok, de nem hátra.

(#1765) Jojo5 válasza Woodslave (#1755) üzenetére


Jojo5
őstag

igazad van... lehetne rosszabb is... ;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1766) God Vazzeg válasza macikos (#1764) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nyilván. Viszont én azt tanácsolom, ha többen vannak, akkor nyeld be a mérged, mert nem vagy terminátor, és úgyis leszúrkálnak. Tudom én, hogy a tekintélyt óvni kell, de lehet méltósággal is viselni az ilyet, nekem is volt hogy körbeálltak, belevertek a fejembe, de muszáj volt eljönnöm onnan, visszaütés nélkül. Ha visszaütök, tuti kórház vagy nejlon lett volna. Jobb? Nem hiszem. Fel kell mérni a helyzetet, a legjobb verbálisan tisztázni a dolgokat. Amúgy meg az önérzetük nekik is nagy, legjobb taktika ha nem tudod kikerülni a bunyót, hogy mondod a legnagyobb hangúnak hogy - mivan, ennyien vagytok kemények 1 ellen? - ilyenkor büszkeségből kiválik 1 (valószínűleg az akinek mondod) és csak egyel kell megküzdeni ilyenkor, ha levered, a többi elismeri, és elmennek.

(#1767) gaborbol válasza macikos (#1758) üzenetére


gaborbol
őstag

Durva amit irtok, de nem banom hogy elhuztam onnan. Hat egymagad nem sokat tehetsz, az meg ha tobben vannak akkor tenyleg nem sok eselyyed marad, marpedig ok mindig tobben vannak.

Itt is vannak persze szar helyek, de ahol lakom a kocsiba hagyom a kulcsot, lakas nincs bezarva, a boltba ha valaki 1,5 meterre megkozelit megall, elnezest ker, megvarja amig arrebmesz.Kar hogy ezt az itteniek nagyresze nem tudja megbecsulni/felfogni milyen szerencsesek...

[ Szerkesztve ]

(#1768) ^Boss válasza ^Boss (#1753) üzenetére


^Boss
őstag

up! :))

(#1769) Jojo5 válasza God Vazzeg (#1766) üzenetére


Jojo5
őstag

naja... ne is mond hála égnek így komolyabban nekem nem kellett aggódnom eddig...
kopp-kopp... kivéve amikor majdnem megkéseltek minket pár éve amikor a cozma gyilkosság is volt... 1gyereket lezúztak mint állat én meg 1-2 pofonnal meg megfejeléssel megúsztam, de mi ketten haverral elsőosztályú élményben részesültünk aznap éjszaka... :(

Az általános, hogy ha trikóban megyek haza akkor csepel szívében megbámulnak, de eddig még tetlegességig nem fajult a dolog hála égnek... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1770) God Vazzeg válasza Jojo5 (#1769) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Engem is mindig néznek, de ez nem zavar, ingyen van :D

(#1771) macikos válasza Jojo5 (#1769) üzenetére


macikos
addikt

Mondjuk nálam mindig van kés vagy amikor már kabát hordok, akkor "teleszkópos bot is". Ezekkel lehet meglepetést szerezni.

(#1772) Atomgeszi válasza macikos (#1771) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, csak elfelejted, hogy velük ki lesz 10 perc múlva és hányszorosára duzzad a létszámuk. :(

(#1773) Jojo5 válasza macikos (#1771) üzenetére


Jojo5
őstag

én nem hordok semmiféle önvédelmi eszközt mert az a baj, hogy simán az ember ellen fordíthatják szerintem... :(

Atomgeszi: ez akkor áll fenn ha környékben van ismerősük ha nem akkor talán megúszható a létszámnövekedés, de ha durvul a helyzet sajnos akkor vagy rendőr vagy korház és nincs kiút... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1774) Woodslave válasza ^Boss (#1753) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen mindenki qrvára nagy szakértő. Én azt mondom egyél kevesebbet és edzél keményen. :K Ennél bonyolultabb tervre nincs szükséged :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1775) ^Boss válasza Woodslave (#1774) üzenetére


^Boss
őstag

jelentem becsődölt! :D

(#1776) Jojo5 válasza ^Boss (#1775) üzenetére


Jojo5
őstag

akkor valamit rosszul csinálsz :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1777) Kassadin válasza ^Boss (#1753) üzenetére


Kassadin
addikt

Itt szerintem mindenki elég jól benne van a témában, de egyikőnk foglalkozása se az, hogy edzéstervet/étrendet csináljon minden beeső embernek(főleg hogy minden embernek teljesen más a jó). Elolvasod az alapelveket, és tudsz magadnak edzéstervet is, meg étrendet is csinálni. Tanácsot meg akkor adnak a srácok, ha kérdezel valamit, amit nem tudsz.

#1778: Reggelire zab jobb lenne. Edzés utáni turmixba fehérjén kívül szénhidrát is kell. Valamint edzés után egy teljes értékű étkezés.

[ Szerkesztve ]

(#1778) ^Boss válasza Jojo5 (#1776) üzenetére


^Boss
őstag

reggeli: túró (minimális tejföllel), szalámi beledarabolva) / 1 kifli sajttal, szalámival
délelőtt: fehérje turmix (zsír elhanyagolható, 100%-os tisztaságú cucc)
ebéd: hús, rizs, vagy főzelék+hús
délután (edzés után): fehérjeturmix
vacsi: túró/kefír/joghurt
lefekvés előtt: fehérjeturmix

észrevételeket simán elfogadom, elég egyoldalú a dolog, de sajnos válogatós vagyok. (ezzel nem fogyok egy grammot sem, sőt..)

(#1779) Eagl3 válasza ^Boss (#1778) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha nagyon szigorúan nézzük, akkor a reggeli már rossz, mert semmilyen fehér lisztből készült készült péksüteményt nem szabadna fogyasztani, ebbe ugye a kifli is beletartozik.
Szalámi megint egy olyan dolog ami azon kívül, hogy finom, másra nem jó, de szerintem csak egy kis ízesítésnek belefér.
A főzelékkel megint az a gond, hogy ugye van benne rántás, ami igencsak hizlal.

Én is le szeretném adni a hasam, kb. 2 hete kicsit jobban figyelek, hogy mit szem, de ez édes kevés lesz azt már most látom. Szerintem több aerob edzés kellene a leírt étrended mellett, úgy azért lehet fogyni. De ha totál le akarsz szálkásítani, az bizony kemény meló.

[ Szerkesztve ]

(#1780) Tamoo válasza ^Boss (#1778) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Rizs, kifli, szalámi, főzelék sajnos nem fér bele. Ha beleférne már én is szálkás lennék :DDD

Na megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#1781) Kassadin válasza ^Boss (#1778) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem olvastam el rendesen, nem tudtam hogy fogyni akarsz. Diéta meg sok sok mozgás a kulcsa a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#1782) Eagl3 válasza Tamoo (#1780) üzenetére


Eagl3
veterán

A rizs se jó? Vazzeg... akkor mit egyek köretnek?
Bár ma ez volt az ebédem:

Vékony szelet sonkával, feta sajttal és szárított paradicsommal töltött pulykamell grillezett vegyes zöldségekkel, gombával.

(#1783) szőröscica válasza Eagl3 (#1782) üzenetére


szőröscica
addikt

Mehet az, csak kevesebbet. A csökkentett szénhidrát bevitelre kell odafigyelni, meg a sok aerobra.

(#1784) Tamoo válasza Eagl3 (#1782) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Rizs is szénhidrát. Ráadásul viszonylag magas a glikémiás indexe.

(#1785) Eagl3 válasza szőröscica (#1783) üzenetére


Eagl3
veterán

Mondjuk én szerintem a sörrel rontok el mindent, esténként két dobozzal átlag letolok kutyasétáltatás közben a haverokkal... mentségemre legyen mondva, hogy legalább sétálok egy órát előtte. :DDD

(#1786) ^Boss válasza Eagl3 (#1779) üzenetére


^Boss
őstag

kifli általában korpás, nem tudom az mennyire jó/rossz
szalámi amit eszem éppenséggel 4g zsír/adag, tűrhetőnek véltem, ezek szerint ez sok?
főzelék igazából ritka, nem nagyon szeretem a salit, ezért inkább a zöldségbevitel miatt néha muszáj.

180cm vagyok, most reggel 86.6kg (izom is van rajtam bőven, de a hasam/úszógumi is megvan -> 91cm derék, 40cm kar).

ezekhez mérten hogy alakítsam át az étkezésem azért valamiféle élvezhető formában?

köszi!

(#1787) szki válasza ^Boss (#1778) üzenetére


szki
őstag

Tejterméket redukálni kell minimumra, mert gátolja a fogyást. Kockás hashoz aerob mozgás is kell. Futás a legjobb (nem kocogás). Bicaj se rossz, de ahhoz sok szabadidő kell.

szerk: Sör max 2 üveg egy hétvégén. Az alkohol nem tesz jót az izmokban, hiszen abban bontódik le. Ugyanakkor az alkoholban sok a kalória, és már tekertem másnaposan egyéni csúcsot bicajjal 50 km-en.

[ Szerkesztve ]

(#1788) ^Boss válasza Eagl3 (#1785) üzenetére


^Boss
őstag

a sör az sör, arról én sem tudok lemondani, igaz mostanában azért visszafogtam magam, de elkerülhetetlen :)

(#1789) Jojo5 válasza ^Boss (#1778) üzenetére


Jojo5
őstag

beírom az én kajámat most, hogy néz ki és viszonyíts:

reggeli : zab(88gramm)+fehérje
utána 3x jön csirke kb.(120-120-200gramm csirke)+ rizs(64(barna)+64(barna)+200gramm(fehér))
edzés után megy 1 fehérje turmix
edzés után 1. kaja 60 gramm fehér+100 gramm csirke
lefekvés előtt meg 250gramm zsírszegény túró

Ezek a grammok a csirkénél meg a rizsnél a készen mért grammokat jelentik...
szárazon ez 1 napra úgy néz ki, hogy 1 tasak fehér rizs megy le plusz 1/2-3/4 tasak barna rizs és majdnem 1 kg hús. plusz a fehérje meg a túró

mielőtt bárki megkérdezni.. NEM NINCS rendesen kiszámolva, de mivel napi 1 óra aerob megy meg 1 súlyzós ezért így is fogyok befele hála égnek és az erő nem megy látványosan el. :U
köret mellé csak zöldség uborka+brokkoli

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1790) Eagl3 válasza ^Boss (#1786) üzenetére


Eagl3
veterán

Nézd, amit én mondok, az csak az olvasataim és hallomásaim alapján mondom, én is 190centi körül vagyok és 90+ egy néhány kiló, szóval olyasmi adottságokkal rendelkezem így látatlanba mint te. :D
De mondom, ha keményen nekiállsz (nekem nem igazán ment eddig, csak finomkodok), akkor ne egyél fehér kenyeret illetve fehér lisztből készült péksüteményt, semmi tészta, esetleg durum (asszem az mehet), köretnek rizs és sok zöldség, fehér húsok, csirke, hal, pulyka, a bőrét nagyon ne edd a csirkének, panírt is kb. el kéne felejteni.
Emellett sok aerob edzés, a súlyzós edzések mellett persze, hogy az izomból semmiképp ne veszíts.

Ha ezt sikerül betartani, akkor 1-2 hóapon belül tuti látni kell a pozitív változást. 'hát én erre még nem vagyok felkészülve... :DDD

(#1791) ^Boss válasza szki (#1787) üzenetére


^Boss
őstag

köszi! msotmár vízzel iszom a fehérjeturmixot egy ideje (allergia miatt), akkor amíg szálkásítok, maradok is ennél.

ami nagy kérdésem lenne: valamilyen trükkje van valakinek arra, hogy futás padon (sajnos csak erre adódik lehetőségem) hogyan tehető valamivel elviselhetőbbé? az a problémám, hogy bírnám még (bár nem vagyok egy nagy futó), de a falat nézve egyszerűen agyilag elfáradok idő előtt.. zene valahogy kevés. nekifutok újra ennek is, talán csak nagyobb akaraterő kellene? :W

(#1792) Woodslave válasza ^Boss (#1786) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha nem fogysz, akkor sok a mennyiség ennyi. Hiába próbálják igy-meg úgy hypeolni. Mondjuk attól függ hol akadtál el, mint látom nem a versenydiéta végén...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1793) Woodslave válasza Jojo5 (#1789) üzenetére


Woodslave
nagyúr

"nem, nincs kiszámolva" - aha 88 gramm zab :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1794) ^Boss válasza Woodslave (#1792) üzenetére


^Boss
őstag

nem, eddig nem volt igazán nagy próbálkozás, nyár elejéig tömegnöveltem, csak hát mint általában mostis jött fel más is, nyáron meg az étkezésemmel volt gond (nehéz fizikai munka napi 8-10 órában midnen nap a melegben nem igazán engedi meg a kiszámolt, spórolós kaját sajna), így most jutottam el oda, hogy suli kezdéssel egyben ezt is át akarom gondolni..
Legalább az anyagcserém begyorsult (régebben emiatt híztam), így remélhetőleg csak aza étkezésen kell csiszolnom

(#1795) Kassadin válasza Jojo5 (#1789) üzenetére


Kassadin
addikt

A 88 gramm zab hogy jön ki, ha nem méred? :DDD

Eagl3: És tényleg... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1796) Eagl3 válasza Kassadin (#1795) üzenetére


Eagl3
veterán

Szemenként kiszámolja... ;]

(#1797) szőröscica válasza szki (#1787) üzenetére


szőröscica
addikt

Zsírégetéshez konkrétan a kocogás, vagy erőltetett tempójú séta sokkal jobb, mint a futás. Futás során simán 120 felé megy a pulzusod, az pedig már kardió edzés, és nem aerob.

(#1798) ^Boss válasza Jojo5 (#1789) üzenetére


^Boss
őstag

250g túró úgy simán magában? :D ezzel még barátkoznom kell, elég száraz kaja,de alapjában véve szeretem.
zabot egy ideig toltam, finom is volt, csak éppa nyári meló miatt valami energiadúsabb étkezésre álltam át, arra nem lesz nehéz visszatérni, imádom, köszi hogy eszembe juttattad :R

(#1799) ^Boss válasza szőröscica (#1797) üzenetére


^Boss
őstag

eröltetett tempójú séta ~45 percig akkor egész jónak számítana? annyit talán összetudnék hozni

még egy témakör:
fehérjének eddig a Brutal Muscle On-t toltam, most fog elfogyni, régebben vettem már pótlásnak Nitro Pure Whey Gold-ot, gondolom ezek megfelelnek a célra ugye? (Biotech cuccok)
Zsírégető esetleg ér valamit? gondolok itt a Brutal Blade-re.
Valamint vitamonnak gondolom megfelel a Brutal Pak (2 naponta 1 pak-ot szedek)?..

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1800) runner 125 válasza ^Boss (#1799) üzenetére


runner 125
nagyúr

Inkább tekerj.
Ötezerért van szobabicikli.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.