Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) szőröscica válasza God Vazzeg (#2147) üzenetére


szőröscica
addikt

Hajrá!

Én örülök, ha az 55-öt kinyomom. :DDD

(#2152) Csabee. válasza szőröscica (#2151) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Megadtad az önbizalmam:D én 70körül :DD de most a diétázás a lényeg nálam.

Üdv: Csabee.

(#2153) szki válasza Jojo5 (#2142) üzenetére


szki
őstag

Szerintem a vasárnap félmaratont futó haverod ne végezzen már megfeszítő testmozgást. Valami laza átmozgatás belefér céldátum előtt 2 nappal. Amit LOTR írt nem hülyeség, hogy előtte nap tésztaparti. Én is így szoktam tenni, ha másnap legalább 120 km-t tekerek bicajon.

2 hét múlva futom le első félmaratonomat. Előtte lévő 3 napban már nem terveztem semmilyen komolyabb testedzést. Csak max laza 20 km bicaj előtte 2 nappal.

#2147) God Vazzeg: 155 kg!:R Én örülök, ha a saját súlyomat megmozgatom néhányszor (fekvenyomás, húzódzkodás, tolódzkodás).

(#2154) SP!T


SP!T
addikt

Súlyzós edzés napon diétázás közben az edzés után bevitt szénhidrát pluszba mennyen be a napi adagon felül, vagy annyival kevesebbet egyek nap közben? Gondolom azt úgyis elégetem szinte azonnal, szóval ha jól fogom fel pluszba.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2155) God Vazzeg válasza SP!T (#2154) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem, beleszámít a teljes napi CH mennyiségbe :K

(#2156) kovsol válasza SP!T (#2154) üzenetére


kovsol
titán

én úgy szoktam, hogy ch -t (krumpli rízs ilyesmi) csak edzés előtt és után eszek, a maradék étkezéskor csak ami a zöldségekben van, de szerintem ez egyén függő ki kell kísérletezni

May the Force be with you!

(#2157) SP!T


SP!T
addikt

Köszi! :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2158) Márk01 válasza God Vazzeg (#2147) üzenetére


Márk01
tag

Tudom mit érzel,ez van nálam is. :D

Meg lesz a 155,ez a diétád szerintem jobban sikerült mint a tavalyi (tavaly egy kicsit elfogytál izomból). :K

[ Szerkesztve ]

===============================================================

(#2159) macikos válasza Jojo5 (#2107) üzenetére


macikos
addikt

Hogy szőrtelenítettél?

LOTR: Ha úgy csinálta volna, akkor jobban nézne ki :D Csak lenyírta géppel. Az nem ér semmit. Gyanta vagy cukorpaszta, de még a borotva is többet ér.

[ Szerkesztve ]

(#2160) LOTR válasza macikos (#2159) üzenetére


LOTR
addikt

hát tőled tanulta... cukormázzal ;]

One Ring to rule them all

(#2161) Woodslave válasza LOTR (#2160) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elképzelem Macikost cukormázzal bekenve :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2162) kovsol válasza Woodslave (#2161) üzenetére


kovsol
titán

nagyobbik a maci, a kisebbik egy átlag ember :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2163) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na megvettem a scitec mega daily one-t. Ugy irjak hogy kaja kozben
Sok folyadekkal vegyem be. Ez szerintetek reggelihez szedjem?

Hulye kerdes: de gondolOm 1 az 1-ben lekell nyelnem, s nem kell szetragnom!!

Üdv: Csabee.

(#2164) SzlobiG válasza Csabee. (#2163) üzenetére


SzlobiG
félisten

Amikor akarod akkor szeded ált kaja közbe/után.

Természetesen egybe.

(#2165) macikos válasza kovsol (#2162) üzenetére


macikos
addikt

Nyámi :D

Múltkor voltam a Tescoban és láttam hogy milyen jó kis gumicukor-sarkot csináltak. Van vagy 80 féle és magadnak kell mérni. Gyorsan el is húztam a csíkot :D de egyszer már ki kéne próbálni. Venni vagy 2 kiló gumicukrot :D Kiskorom óta vágyom rá :D Csak qrva drága.

(#2166) Csabee. válasza SzlobiG (#2164) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Koszii!:)

Üdv: Csabee.

(#2167) Kassadin válasza szőröscica (#2151) üzenetére


Kassadin
addikt

Én is így vagyok. De már lesz*rom. Sima fekvenyomásnál jobban érzem a vállam, mint a mellem. Szóval marad az egykezes sima/ferdapadon meg a ferdapados fekvenyomás, azokat legalább érzem.

[ Szerkesztve ]

(#2168) Tamoo válasza Kassadin (#2167) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hová szoktad leengedni a súlyt? Egyszer próbálj ki úgy egy sorozatot, hogy kb a kulcscsontodhoz engeded. :DDD

(#2169) laci06 válasza Csabee. (#2163) üzenetére


laci06
senior tag

Nehogy szétrágd, undorító íze van, utána ránézni is alig bírnál...:) Mondjuk pont ezt nem próbáltam, de nem hiszem, hogy finomabb lenne, mint a Daily Vitamin...

(#2170) Kassadin válasza Tamoo (#2168) üzenetére


Kassadin
addikt

Bimbóra.

Szerk: Oké.

[ Szerkesztve ]

(#2171) runner 125 válasza God Vazzeg (#2147) üzenetére


runner 125
nagyúr

Sok sikert!

..nekem 3-mat sikerült eddig 110-be nyomnom és elfogytam. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2172) Woodslave válasza Kassadin (#2170) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy ideig nagyon fájt a vállal a fekvenyomástól, utána legalább 3-4 napig. Nem tudom mi lehetett a probléma, mert ugyanúgy nyomtam mint régen. Aztán most megint elkezdtem fekve is nyomni, hálisten nem fáj.
Szívesebben nyomnék kézivel, de ugye az nincs. :U Sokat szerint nem a legjobb mellizom gyakorlat a fekvenyomás, szóval nem biztos hogy nagyot veszít az ember. De ez is egyedi, mint minden ebben a qrva sportban... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2173) Kassadin válasza Woodslave (#2172) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem már volt olyan melledzésem hogy a vállam másnap jobban fájt mint a mellem...Természetesen a fekvenyomástól, amit vagy helytelenül végzek(de nem, mert vállszélességnél kicsit szélesebben, bimbóra engedni, nem pattintani), vagy csak sziplán nem érzem annyira mint az egykezes/ferdepados fekvenyomást. Fogalmam sincsen mennyire jó gyakorlat, de hogy én attól nem fejlődök, abban biztos vagyok. Oké hogy gyenge sz*r vagyok, és a súlyommal tudok kb fekvenyomni, de tök lényegtelen mennyivel nyomok, ha nem tudom stimulálni.

Ijk: Nekem úgy rémlik, hogy a farkas filmben brutálisabban nézett ki.
Jó a meglátás, számomra rossz az a gyakorlat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2174) Ijk


Ijk
nagyúr

Na az egyik példaképem Budapesten futkározik. Persze tudom hogy ez itt senkit nem érdekel, a lényeg hogy ezeken a képeken teljesen átlagosnak néz ki (na jó nem ilyen az átlagos férfi külső), miközben a képernyőn sokkal izmosabbnak tűnik. Ennyit számít a profi világítás, meg hogy nyilván bedurrantva mennek a színészek bizonyos jelenetekhez.

Kassadin: A fekvenyomásból szvsz lehetetlen kivenni a vállat, valamilyen szinten terhelve lesz, csak az nem mindegy hogy mennyire. Az régen rossz ha a válladat jobban érzed utána mint a melled. Rossz a gyakorlat.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2175) Woodslave válasza Ijk (#2174) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt láttuk nálad is :K ;] :D (fordítva) :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2176) Woodslave válasza Kassadin (#2173) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbáld ki kereten, ahol magára a nyomásra lehet koncentrálni. Ne fogd át a rudat, de mint mondtam ha nem megy akkor nem biztos hogy eröltetni kell, de az se rossz amit Ijk csinál, hogy mondjuk második, de akár utolsó gyaksinak teszed be, amikor már a melled kivan

- na már megint osztom az észt, nem kéne. Le is ülök. Ja ma edzés :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2177) Csabee. válasza laci06 (#2169) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem rágom szét, eszem ágába nincs :)).

Üdv: Csabee.

(#2178) Eagl3 válasza Csabee. (#2163) üzenetére


Eagl3
veterán

Egyet reggel, egyet este vegyél be vízzel... lenyeled oszt' jóvan'.

(#2179) Woodslave válasza Ijk (#2174) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja meg gondolom egy egy milliós szerep kedvéért nem hezitál némi teljesítményfokozót sem használni (komoly orvosi támogatással, eredeti cuccokkal annyira nem veszélyes) sztem :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2180) Kassadin válasza Woodslave (#2176) üzenetére


Kassadin
addikt

Szeretem, amikor ilyen normális vagy, és nem szopatsz. ;]
Így ilyen formában nyugodtan tessék osztani az észt.

Nincsen pénzem kondira, ki kell hagynom ezt a hónapot, már most össze vagyok esve, ami volt kis mellem, az is eltűnt valahova.

Ijk: Legenda leszek, és az egész topik eljön egy mell edzésemre. :O

[ Szerkesztve ]

(#2181) Ijk válasza Woodslave (#2175) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mire célzol?:(((;]
Egyszer megnéznék már egy Kassadin melledzést, hogyan is működnek nála a gyakorlatok.

#2179: Nem tudom hogy mit szed, meg tényleg jó hogy úgymond fizetnek érte hogy gyúrj. De ha 42 évesen lesz egy legalább ilyen forma, akkor már elégedett leszek:)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2182) Woodslave válasza Ijk (#2181) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K én is.

Kassa: gyere le hozzám, majd becsempészlek a terembe, és se fizetek már pár hete ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2183) Eagl3 válasza Kassadin (#2173) üzenetére


Eagl3
veterán

Gyenge vállad. Nekem is sajnos... :((( a mellem bírná sokkal több súllyal is, de az a kis segédizom, ami kell még a fekve nyomáshoz a vállban az nem bírja, beáll a francba. De nő a csöcs, szóval nem érdekel, majd feledződik a váll hozzá biztosan.
A másik, hogy sajnos nincs segítőm, úgy meg azért necces, nem akarom, hogy rajtam maradjon az a pár kiló... :DDD így lassabb is a fejlődés, mert még 3-4 -et simán belenyomnék, vagy nyomhatnék tényleg annyival amennyivel tudok nem pöcsölnék 60-70 kilókkal, de hát ez van. Ezalatt a rövid idő alatt mióta újrakezdtem fejlődtem szépen, szóval nincs okom panaszra.

(#2184) Kassadin válasza Woodslave (#2182) üzenetére


Kassadin
addikt

Beférek a táskádba? :F

Eagl3: Nekem a fekvenyomás a keresztem/mumusom. Minden más "jól" megy.

Ijk: Belecsalok ahol csak tudok, és rángatózok mint akit áramütés ért.

[ Szerkesztve ]

(#2185) Ijk válasza Eagl3 (#2183) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha nincs segéd úgy rakd föl a súlyokat, hogy a végén mondjuk lekapsz gyorsan 10-10 kilót, és rögtön tolsz bele amennyit tudsz. Volt már hogy az utolsó sorozat után az üres rúdba toltam 30-at, az utolsó 5 még úgy is lélekből ment.:D

Kassadin: De jó hogy neked csak egy van. Én az összes gyakorlaton érzem hogy van mit tökéletesíteni, például ellensúlyos húzódszkodóval nyomom mindig és nem bírok fejlődni. Tegnap csak bemelegítettem rajta, aztán a rendes vason, 8-6-4-4 ment bele. Majd mindig próbálok egyel többet csinálni.

G.Ogre: Szerintem meg a ferdepados nyomás jobb.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2186) Eagl3 válasza Kassadin (#2184) üzenetére


Eagl3
veterán

Én is elvagyok minden mással, a hátam pl. kifejezetten erős ahhoz képest, hogy nincs két hónapja, hogy újra kezdtem edzeni pár év után. A bicó meg mit korábban írtam, még a nem létező lábedzésemtől is bedurran... :DDD

(#2187) Eagl3 válasza Ijk (#2185) üzenetére


Eagl3
veterán

Igen, most már próbálkozom ezzel is, de mint írtam feljebb a vállam beáll a csába...

(#2188) G.Ogre


G.Ogre
csendes tag

A fekvenyomás a legjobb mell gyakorlat. Rosszul csináljátok ;]

(#2189) Kassadin válasza Ijk (#2185) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem azt mondtam, hogy tökéletesen végzem a gyakorlatokat, csak azt hogy a fekvenyomáson kívül minden odamegy, ahova kell. Sok kis apróság van, amivel jobbá lehet tenni 1-1 gyakorlatot, habár olyan sokról nem tudok, csak pár dolgot ismerek.

(#2190) Márk01 válasza G.Ogre (#2188) üzenetére


Márk01
tag

Maximálisan egyetértek. :K

===============================================================

(#2191) Jojo5 válasza macikos (#2159) üzenetére


Jojo5
őstag

0-ás gép :K :DDD

Ijk-t majd megkérdem már mi ez a testszőrnyíró amit beszerzett mert tuti, hogy evvel egyszerűbb az élet ha arról van szó... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#2192) Ijk válasza Jojo5 (#2191) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ilyenem van. Nem olcsó, de elég erős a szőröm, nem akartam beszopni hogy félig epilál, vagy szimplán nem viszi rendesen.
Egy felső test borostamentesítés úgy 4-5 perc alatt megvan, olyan lesz mint az arcod borotválkozás után. Valahol volt egy cikk hogy elég hetente letolni, felejtsd el. Legalább 3 naponta át kell menni, pont úgy borostásodik, mint az arc.
Ezekszerint te csak simán letrimmelted?:D Azért a csajok nem örülnek ha éjszaka lesmirglized őket, bár veszik ezt a bőrradírt vagy mi a fenét, végülis ugyanaz.;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2193) SzlobiG válasza Ijk (#2174) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez akkora mint én kb.:D Bár ezeken a képeken nem sok látszik.

(#2194) Ijk válasza SzlobiG (#2193) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem azt mondtam hogy egy Arnold, de nekem tetszik ez a forma. De majd jön maci és úgyis megmondja hogy gizda;]

SzlobiG: Úgyérted 120?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2195) SzlobiG válasza Ijk (#2194) üzenetére


SzlobiG
félisten

Macinak 100 alatt gizda. ;]

(#2196) Kassadin válasza Ijk (#2194) üzenetére


Kassadin
addikt

Izmosabb vagy nála, akkor miről beszélünk? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2197) runner 125 válasza Ijk (#2174) üzenetére


runner 125
nagyúr

Legalább elérhető célt tűztél ki. :D

..szerintem az átlagnál minimálisan jobb formája van, de semmi extra - csak amolyan menedzserizmok.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2198) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na fitnesseltem, üresen lassan 74kg alatt vagyok, de a derekam még mindig szélesebb, mint a vállam. Itt egy életlen kép...[link]
mondjuk hogy remegett a kezem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2199) Boxer001 válasza Woodslave (#2198) üzenetére


Boxer001
veterán

Legközelebb kisebbet rakj be, hogy nagyítóval nézhessük.

(#2200) Kassadin válasza Boxer001 (#2199) üzenetére


Kassadin
addikt

Kész, vége. Kiégtem. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.