Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) autotaxmo válasza BusinessGuy (#1170) üzenetére


autotaxmo
őstag

Es hogy teszed vissza eu regiora? Ilyenkor nem bukod a garanciat? Amugy ez nem para ha bankolsz a telefonon meg csomo sensitive cucc van a telon?

(#1202) Maxxy10 válasza autotaxmo (#1201) üzenetére


Maxxy10
addikt

Csak akkor ugrik a gari ha a knoxot triggereled.
Régió változás miatt nem ugrik

(#1203) Teal'C válasza Elit3Zotya (#1200) üzenetére


Teal'C
addikt

Holnap megjön és csinálok képeket.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1204) pg1966 válasza Teal'C (#1203) üzenetére


pg1966
aktív tag

Nem kedden jön? Nekem azt írja a GLS csomagkeresője.

(#1205) Teal'C válasza pg1966 (#1204) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem 6. át ír.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1206) pg1966 válasza Teal'C (#1205) üzenetére


pg1966
aktív tag

Érdekes, pedig egyszerre kaptuk az üzenetet, hogy feladták, nekem Bp.-re. Tudod honnan jön?

(#1207) Teal'C válasza pg1966 (#1206) üzenetére


Teal'C
addikt

Nagy valószinűséggel Szlovákiából. 3.án átvették így a következő munkanapon kézbesítik. Legalábbis ezt írták.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1208) Sisco2


Sisco2
tag

Eszerint olyan +15-20% SOT -ot tud a jelenlegi optimalizáltság mellett a kis S23 az S22 -höz képest. Battery Life on Samsung Galaxy S23

(#1209) Elit3Zotya válasza Teal'C (#1207) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Honnan rendeltétek..?
Szolgáltató vagy Samsung.com..?

Ha sikerül szereznem holnap a Samsung-tól DMP kupon kódot, akkor veszek én is.
Kíváncsi vagyok hány nap mire kihozzák majd, mert tavaly mikor rendeltük a 22 ultrát, a samsung.com-al elég rendesen megszívták egy páran.
Ja igen, Csak a burgundy... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1210) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#1209) üzenetére


Aryon87
félisten

Na azt kíváncsian várom mikor a képeket hozod majd a fotósba. Mert az eddig látottak nem győztek meg. Bár sanda gyanúm hogy ezúttal se fog. Majd talán a 25ös széria már felnő a feladathoz (1 milláért jó lenne - 12/256 :D )...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1211) BusinessGuy válasza autotaxmo (#1201) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Knoxot nem cseszi vagyis nem bukod a garit, ha pedig akarod ugyan ezzel a módszerrel EUX-ra vissza is teheted.

(#1212) Teal'C válasza Elit3Zotya (#1209) üzenetére


Teal'C
addikt

Samutól

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1213) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#1210) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szerintem nem olyan vészes amit eddig láttam tőle, másképpen nem is nagyon venném..
Nem várom el hogy olyan legyen mint a 12s ultra fő kamerában, de azért ez az új 200mp-es szenzor sem tűnik rossznak, és ugye a képfeldolgozó algoritmus is jobb itt mint exynoson.. :K

De majd igen kiderül, első körben egy iphone 14 plus/13 pro max lesz az ellenfele, na meg a kisöreg s20 fe...:B

#1212Teal'C Kíváncsi vagyok neked hány napba telik, mire kézhez kapod, mert akkor én is annyival számolok.
Már ha kapok egyáltalán olyan DMP kódot.. :(((

Ja igen és a töltésmérésedre is kíváncsi leszek, megint kamu e a 45w, hogy csak az elején tud gyorsabban tölteni..

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1214) doooo válasza Elit3Zotya (#1213) üzenetére


doooo
veterán

Az algoritmust minden évben az adott hw-re írják, az adott gyártónál (meg nyilván az Android rendszer is eleve nyújt egy alapot, amire építenek).
Ez szoftver, nem hardver; az, hogy Snapi, önmagában nem sokat jelent. A számítási kapacitás is csak egy alap, arra is muszáj építeni. Ez már csak abból is nyilvánvaló, hogy még véletlenül sem egyformák az ugyanolyan SoC-vel szerelt mobilok kamerás képességei sem (még akkor sem, ha ugyanolyan szenzor, stb. van bennük).

[ Szerkesztve ]

(#1215) pg1966 válasza Elit3Zotya (#1213) üzenetére


pg1966
aktív tag

Minden telefon csak egy ideig tölt max. teljesítménnyel, aztán fokozatosan csökkenti, míg el nem éri a 100%-ot, ezért az első fele, azaz 50%-ig sokkal gyorsabban megy, mint utána 100%-
ig.

(#1216) Dare2Live válasza doooo (#1214) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem de ez pont samsungnál, miatt volt érdekes mert évekig egyszerre futott snapdragon és exynos és minden esetben jobb volt a snapi képfeldolgozása.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1217) Elit3Zotya válasza doooo (#1214) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Persze, de egyszerűbb így leírni, hogy snapdragon vs exynos
De a lényeg, hogy snapdragonos környezettel legtöbbször jobban megtudják oldani a jobb képeket és videókat is.
Minden évben volt különbség a 2 között, hiába ugyan az a többi hardver..

Voltak jobb Exynosok is..pl 2100.
De pl a 2200-al mikor megjelent az s22 ultra, akkor nem volt nagy difi kamerában az sd gen 1-hez képest, sőt.
De ahogy jöttek a frissítések, abból többet kihoztak jóval..Igaz azokat, csak a netes összehasonlításokból láttam, de 10-ből 9, csak nem hazudik.

A másik meg az, hogy ha 3x erősebb exynost hozna a Samsung, akkor is a snapdragon lenne jobb, mert arra optimalizálnak a program fejlesztők jobban, és ez ami kinyírta lényegében az exynost, nem pedig az, hogy szar lett volna.

De végre mi is a csúcsot kapjuk, nagyon nehéz lenne most belekötni a 23 ultrába.
Persze nem tökéletes, mint ahogy semmi sem az.
Képkészítésben egy pixel 7 pro valószínűleg elverné, persze majd én ezt kivizsgálom majd, hogy tényleg így van e.. ;]

Gyorsabb töltés lehetne pl egy 66w vagy lehetnének hardveresen kicsit jobbak a zoom kamerák is.

Na ez a hsz, ilyen össze visszás lett.. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1218) doooo válasza Elit3Zotya (#1217) üzenetére


doooo
veterán

"A másik meg az, hogy ha 3x erősebb exynost hozna a Samsung, akkor is a snapdragon lenne jobb, mert arra optimalizálnak a program fejlesztők jobban, és ez ami kinyírta lényegében az exynost, nem pedig az, hogy szar lett volna."

Így van, ez maximálisan igaz. :K A MTK, meg a Kirin SoC-k is ettől szenvedtek régebben. Utóbbiak persze végleg eltűntek, de előbbiek már jobb helyzetben vannak, mint régebben. Minél több modell használ Dimensity-t, annál jobban hajlandóak arra is optimalizálni a szoftverfejlesztők (bár azért az sem igazi kifogás, hogy az évente több milliónyi példányszámban eladott Exynosokra nem tudtak optimalizálni, vagy ha igen, több hónapos csúszással).

(#1219) Yany


Yany
addikt

Wow, csomó reviewban panaszkodnak arra, hogy az iPhone-on még mindig mennyivel gyorsabb a kamerázáskor az exponálás reakcióideje, de ez a videó kb. mindent megmagyaráz, hogy lényegében emiatt sikerül többször jól egy S23-on a kép, mint az iPhone-on... érdemes megcsekkolni: [link]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1220) mjani1172 válasza BusinessGuy (#1170) üzenetére


mjani1172
addikt

Kösz, ezt elmentem, nekem fontos.

(#1221) Noukoum válasza A.K. (#1147) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze hogy nem úgy néz ki, csak terjeszteni kell hogy nem jó mert ő még nem váltott.:))

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1222) Bilux válasza Teal'C (#1212) üzenetére


Bilux
veterán

Nekem már a futárnál van

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1223) Teal'C válasza Bilux (#1222) üzenetére


Teal'C
addikt

Depo Budakalász, jó eséllyel felkerül a kocsira :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1224) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Nekem is csak most került depoba.

(#1225) ForRedGlory válasza Teal'C (#1223) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem is, de ráadásul én nem is ma számítottam rá, vagy csak beakadta az értesítés.

(#1226) pg1966


pg1966
aktív tag

Reggel GLS csomagkeresőben szerdát írtak, most meg jött az e-mail és SMS, hogy ma 12-15 között hozzák. :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#1227) Kasya válasza Elit3Zotya (#1200) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos a fenyes kivitel hatranya, hogy konnyen karcolodik :/
Viszont a komolyabb serulest egesz jol toleralja.

Más:
A Smasung.hu az elorendelest ma már kezdi kiszallitani. Aki még csutortokon leadta a rendelest, annak ma már nagy eséllyel ki is viszik.
Latom, kozben mar masoknak is jon :B . Nekem 8:30-11:30-at ir. Jol fog telni a hetfo reggeli ceges meeting ;] .

[ Szerkesztve ]

(#1228) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Nekem is ma 8:30 - 11:30 közt jön :C
Ezzel most nem szarakodott a Samsung.

(#1229) ForRedGlory válasza pg1966 (#1226) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem meg azt írta a GLS csomagkövető, hogy fel sincs adva, erre most jön egy értesítés, hogy hozzák, de egy totál más csomagszámon, mint ami az előzetes értesítésben volt. Régen is volt már ilyen, de akkor legalább elküldték mindkét csomagszámot, de ez most így meglepetés. :)

[ Szerkesztve ]

(#1230) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Na jött az sms 12-15 között jön. Samsung rendelés.

(#1231) Teal'C válasza ForRedGlory (#1225) üzenetére


Teal'C
addikt

Közben megjött a futár értesítés nekem is délelőtti időpontra. Nekem még ma kell vidékre menni pont :W

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1232) pg1966 válasza ForRedGlory (#1229) üzenetére


pg1966
aktív tag

Reméljük nem azért, mert összekeverik a csomagokat, nem szeretnék az Ultra helyett egy sima S23-at kapni! Vagy "kommunista zöldet"! :)

(#1233) Zototh64 válasza Teal'C (#1231) üzenetére


Zototh64
őstag

Hívd fel a futárt, hátha össze tudsz vele futni.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1234) ForRedGlory válasza Teal'C (#1231) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Amúgy ja, ahogy Zototh64 is írja, hívd fel a futárt, mert megmondja, hogy hol van és simán odamehetsz érte. Ilyen már nálam is előfordult.

[ Szerkesztve ]

(#1235) Ricardo válasza Elit3Zotya (#1191) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem voltál katona ugye? :U

(#1236) Teal'C válasza ForRedGlory (#1234) üzenetére


Teal'C
addikt

Balassagyarmaton nehéz lesz :Y Kollégám átveszi.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1237) autotaxmo válasza Noukoum (#1221) üzenetére


autotaxmo
őstag

Te megint többet látsz bele az S23-ba mit amit kéne. Ha megnézted a linkelt videót Tamás Zsolttal ahol bemutatja az S23-at akkor a videóban 8:10-nél elmondja hogy a melegedés továbbra is ott van és nagyon melegedett és mindezt szoba hőmérsékleten tesztelte és vannak fenntartásai hogy nyáron mi lesz de természetesen alap használatra, böngészésre, filmnézés közben nem melegedett, ezt az S22 is hozta. Továbbá 11:10 környékén a videóban szó volt az uzemidorol is és ott is mondja hogy max 4-5 óra SOT jött ki egy nem belakott készülékkel, persze még tanuló fázisban van az akksi pár napig de azt az előnyt amit majd pár nap akksi beállás után megjelenne azt a belakott készülék pont el is tudja vinni mint előnyt. Hangsúlyozom és ahogy eddig is ezt mondtam, S22-hoz képest nem történt számottevő fejlesztés ami miatt érdemes valakinek 200 ezres felárat rapakolni . :U de ez mint sokszor beszéltük, anyagi helyzettől függ hogy kinek van erre felesleges penze

(#1238) Capella


Capella
senior tag

Az 512 GB-os S23 Ultránál 548.991,- Ft jött ki kuponokkal.
Sikerült valakinek lejjebb mennie?

(#1239) Kasya


Kasya
nagyúr

GalaxyMaxHz S23-on is mukodik. Csak ajánlani tudom, ha valaki nem ismerné.

(#1240) KaitouP válasza Kasya (#1239) üzenetére


KaitouP
veterán

Használható ez korábbi modellekhez is (S20 FE)?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1241) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Megérkezett.

(#1242) TODI1111 válasza gilfoyle (#1241) üzenetére


TODI1111
addikt

Én Yetteltől rendeltem. Most kaptam értesítést, hogy 10-13 között kézbesítik.

(#1243) leslien


leslien
nagyúr

vásárolt már vki innen? [link] ajánlott?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1244) nVIPER válasza leslien (#1243) üzenetére


nVIPER
senior tag

Persze. Megbízható, minőségi. Mi kell még? :D

(#1245) TODI1111 válasza leslien (#1243) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen. A 22 ultrához innen rendeltem tokot és fóliát FoxPost automatába. Szerintem innen kaptam meg leggyorsabban a foxPostos rendelést.

(#1246) Bilux válasza leslien (#1243) üzenetére


Bilux
veterán

Speedshop üzemelteti azt hiszem

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1247) Bilux válasza gilfoyle (#1241) üzenetére


Bilux
veterán

Számlát csomagolják mellé?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1248) zzola válasza TODI1111 (#1242) üzenetére


zzola
félisten

Remélem még 1500 ember beírja, hogy megrendelte és ma, holnap, vagy azután hozza a futár...

(#1249) csozsoka válasza leslien (#1243) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Igen, én is többször már és most is az S23 ultrához innen rendeltem tokot, holnap érkezik, A telefon meg ma 9:00-11:00 között valamikor.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#1250) xhege válasza leslien (#1243) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem ajánlott hely. Nekem sosem volt gondom velük. :K

Bilux: Igen így van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.