Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Luigi962 válasza Theodorci (#899) üzenetére


Luigi962
őstag

Pontosan így ahogy írod is csak az itthoni piacra szánt, hivatalos Samsung forgalmazótól vásárolt termékre van garanciális szervizelés! Tököm GSM, norvég beszerzésére nincs :DD

(#902) Elit3Zotya válasza babcehh (#868) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Hirtelen majdnem magamhoz nyúltam.. :DDD

(#903) AtHoS válasza nVIPER (#551) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na ez igen. Legkisebb verzió akkuban teljesen pariban van Zenfone 9-el.

read-only mode on the forum

(#904) prokxy


prokxy
veterán

S21+ után S23U a terv, 20e-s kuponom van, előrendelési és számítanék be készüléket, de nincs ilyen opció az Samu store honlapon.
Diák 25% miként kezdeményezhető, mi a feltételek? :R
Ha ez utóbbi nem jön össze, akkor lehet egy használt S22U lesz a nyerő.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#905) Luigi962 válasza Tin (#894) üzenetére


Luigi962
őstag

Szalad, de le nem fel. Kb. 1 hónapig még tartják ezt az árat aztán áprilisban már 50-60 ezerrel olcsóbb lesz az alap 128 GB-os és így tovább. :F

(#906) jololo89 válasza prokxy (#904) üzenetére


jololo89
tag

Csak egy főiskolai email cím kell, ahol rá lehet nyomni, hogy verify.

(#907) Kincsesss válasza Kasya (#898) üzenetére


Kincsesss
tag

El is tér. Semmilyen más forrásút nem javít granciálisan. Csak olyat,melyet ő hozott forgalomba.....

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#908) PedroPascal válasza Theodorci (#899) üzenetére


PedroPascal
senior tag

250k felett 3 év garancia jár.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#909) Tin válasza Luigi962 (#905) üzenetére


Tin
veterán

De mihez képest? A mostani agyonkuponozott árhoz képest?

(#910) acqua8


acqua8
csendes újonc

Köszönöm a válaszokat! :R Akkor sajnos nem lesz 256 Gb-os S23-asom, ha csak nem barátkozok meg a "krém" színnel. A 128-assal kapcsolatban várok még teszteket, hogy lesz-e értelme az S22-t lecserélni rá.

(#911) Kincsesss


Kincsesss
tag

Aki kapott már készüléket a samsung.hu-tól..... A számla mellé kitőltött garanciajegy is van?

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#912) Kaba válasza Kincsesss (#911) üzenetére


Kaba
veterán

Nincsen(elvileg nem is szükséges). A számla is emailben jön illetve a fiókból tölthető le.

[ Szerkesztve ]

(#913) Sgr_A válasza Kincsesss (#911) üzenetére


Sgr_A
addikt

Külön kell igényelni és kb 3 hét alatt kiküldik

(#914) Kincsesss válasza Kaba (#912) üzenetére


Kincsesss
tag

Ez remek. Akkor megrendelés ugrott....

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#915) Kincsesss válasza Sgr_A (#913) üzenetére


Kincsesss
tag

Ne hülyéskedjünk.már....

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#916) Kasya válasza Kincsesss (#907) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert az kedves, foleg igy az EU-ban.

(#917) Fiktivlife


Fiktivlife
tag

Mivel a Samu most duplázza tárhelyet ezért az lenne a kérdésem hogy aki diákkedvezményel 457490-ért rendelt 256gb-os Ultra készüléket az 256/8-as készüléket vagy 512/12 kap ????

(#918) Sgr_A válasza Fiktivlife (#917) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szerintem 256-ost
ha 512-est rendelsz azt kapod meg a 256 árában

(#919) Maxxy10 válasza Kincsesss (#907) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az nem lehet. Minden hivatalos szervízek (ASC).
Pl SES javítania kell mindent garanciálisan ami EU-n belül lett eladva.

(#920) Sgr_A válasza Kincsesss (#915) üzenetére


Sgr_A
addikt

Számla sincs a csomagban azt az email címre küldik
legalábbis a nyáron így kaptam meg tőlük a watch 4 klasszikot

(#921) Theodorci válasza PedroPascal (#908) üzenetére


Theodorci
junior tag

de ha külföldön veszi akkor csak ott abban az országban lehet gariztatni, itthon nem.

(#922) Theodorci válasza Fiktivlife (#917) üzenetére


Theodorci
junior tag

diákossal nem duplázza.

(#923) nVIPER válasza acqua8 (#895) üzenetére


nVIPER
senior tag

Már rendeltem többször amazon.de-ről. Gariban ha jól láttam exkluzív 3 évet írnak minden S sorozatra. Természetesen amazonon keresztül. Itthon is vihetet hivatalos szervizbe 1 éves koráig a nem itthonról vásárolt eszközöd. Ezt a kis szekatúrát megérheti az a zöld szín és az ár is egész jó. Ha itthon Kasya kollégán keresztül nem sikerült volna 340-ért a feketét elhozni, akkor én is zöldet rendeltem volna amazon-ról.

[ Szerkesztve ]

(#924) Luigi962 válasza Tin (#909) üzenetére


Luigi962
őstag

Nem hanem a jelenlegi alapárhoz képest :)

(#925) Kincsesss válasza Maxxy10 (#919) üzenetére


Kincsesss
tag

2019- től a Samsung Magyarország hivatalos szervízei nem fogadnak garanciális javításra nem itthon vásárolt telefonokat. Tessék felhívni őket! Én megtettem annó.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#926) Tin válasza Luigi962 (#924) üzenetére


Tin
veterán

A jelenlegi alapár nagyon magas, ha az előrendelés után visszatér ahhoz, akkor komolyan felmegy, nem?

Szerintem a mostani kuponos árat ősz előtt nem fogja elérni az telefonok ára, ha tényleg olyan jól sikerült darabok.

(#927) Luigi962 válasza Tin (#926) üzenetére


Luigi962
őstag

Pl. jelenleg a 128-as S 23 410 ezer ez lesz kb. 1 hónapig majd 350 ezer körül fogják árazni. :))

[ Szerkesztve ]

(#928) Kasya válasza Luigi962 (#927) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem tartani fogja az arat. A listaarbol pedig a szokasos kuponozassal lehet majd lejjebb vinni, a mostanihoz hasonlo modon. De nehez josnak lenni :) .

(#929) Kincsesss válasza Sgr_A (#920) üzenetére


Kincsesss
tag

Ez így nem kóser.... Fizikai számla és garijegy kitétel.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#930) ForRedGlory válasza Kincsesss (#929) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi nem kóser? Régóta nem kötelező jótállási jegyet adni. Csak számlával is érvényesnek kellene lennie a garanciának. Más kérdés, hogy a kereskedők nem ismerik a jogszabályt.

(#931) Kasya válasza Kincsesss (#929) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jogszabaly csak azt irja elo, hogy mit kell a garijegynek tartalmaznia. Ha az a szamlan is megtalalhato, akkor az rendben van. Utibbi amugy nem tudom, hogy igaz e a Samu szamlajara. Azt viszint tapasztaltam, hogy a szamlat elfogadjak szervizkor.

(#932) Kincsesss válasza ForRedGlory (#930) üzenetére


Kincsesss
tag

A Samsung márkaszervíz ragaszkodik a kitöltött garanciajegyhez. Nem a kereskedővel van a gond jelen esetben. A samsung.hu , h nem képes egy garijegyet kitölteni? Számlán meg nincs IMEI szám feltüntetve?

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#933) PeteePeti válasza Kasya (#931) üzenetére


PeteePeti
őstag

Viszont számlán nincsen IMEI szám, így egyértelműen nem azonosítható be a konkrét készülék! Garanciajegy viszont tartalmazza! Lehet emiatt érdemes kipostáztatni velük inkább a papír alapú garanciát! Aztán, akkor tuti nem lesz belőle probléma!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#934) Kincsesss válasza PeteePeti (#933) üzenetére


Kincsesss
tag

Számlán nincs IMEI szám? Egyre jobb.... :W

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#935) ForRedGlory válasza Kasya (#931) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah, tegyük tisztába:

151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról

3. § (1) * A vállalkozás köteles a fogyasztási cikkel együtt a jótállási jegyet a fogyasztó rendelkezésére bocsátani olyan formában, amely a jótállási határidő végéig biztosítja a jótállási jegy tartalmának jól olvashatóságát.
(5) A vállalkozás az e rendelet előírásainak megfelelő jótállási jegyet elektronikus úton is átadhatja a fogyasztó részére. A fogyasztó részére elektronikusan átadott számla jótállási jegyként akkor fogadható el, ha tartalma megfelel e rendelet jótállási jegyre vonatkozó előírásainak is.
(2) A jótállási jegy szabálytalan kiállítása vagy a jótállási jegy fogyasztó rendelkezésére bocsátásának elmaradása a jótállás érvényességét nem érinti.
(3) A jótállási jegy fogyasztó rendelkezésére bocsátásának elmaradása esetén a szerződés megkötését bizonyítottnak kell tekinteni, ha az ellenérték megfizetését igazoló bizonylatot - az általános forgalmi adóról szóló törvény alapján kibocsátott számlát vagy nyugtát - a fogyasztó bemutatja. Ebben az esetben a jótállásból eredő jogok az ellenérték megfizetését igazoló bizonylattal érvényesíthetőek.

#933PeteePeti: Ideális esetben rajta van, amennyiben a Samsung fiókból töltöd le, miután a kiszállítás tényét megerősítette a Samsung.

#932Kincsesss: Nincsenek képben. Tisztelet a kivételnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#936) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Aki megkapta már, megtudná mondani, hogy a zöld színűnek a kerete is zöld, vagy sima ezüst..?

(#937) Kincsesss válasza ForRedGlory (#935) üzenetére


Kincsesss
tag

A Samsung szervízben érvelj ezzel....elzavarnak rögtön. Számla+ lepecsételt garijegy.Ez a kóser!

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#938) Bilux válasza Kincsesss (#932) üzenetére


Bilux
veterán

Nem unod még? :U
Számla a fontos és hogy beazonosítható legyen rajta a készülék pl ime számmal vagy széria számmal.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#939) ForRedGlory válasza Kincsesss (#937) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na aggódj, érvelek is, ha szükség lesz rá. Aki meg hagyja magát elhajtani, az így járt.

[ Szerkesztve ]

(#940) Tin válasza Luigi962 (#927) üzenetére


Tin
veterán

Nézd egyet tudok. Ahonnan én veszem, ott 1180€ az 512-es S23U alapára, igaz nem lehet kuponozni. Black Fridayen 850€ volt a S22U 256-os padló ára. Ennél nem volt olcsóbb sehol, a "hivatalos" akció volt 950€ körül.
Szóval idén november végén is ezt az árat várom. Ehhez képest a beszamitassal +200€-t fizetek megjelenéskor. Egyedül ezért nem vártam 10 hónapot. Felesleges volt. 20 nap múlva küldik csak, 34 napig elállhatok. Bőven van idom megnézése, hogy kitesztelik. Ha jól sikerült, nem megy le az ára, ha rosszul, akkor meg visszaküldöm.

[ Szerkesztve ]

(#941) PeteePeti válasza ForRedGlory (#935) üzenetére


PeteePeti
őstag

Samsung fiókban nekem nincsen számla egyik rendelésnél sem! Csak az van, amit emailban küldtek, ott viszont nincs IMEI! Ezért én mindig kérem a papír alapú garanciát! Meg hát majd később, amikor eladásra kerül csak könnyebb lesz tuladni rajta egy normális garanciajeggyel a számla mellett!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#942) Lajmund


Lajmund
senior tag

Azért ez elég gáz hogy ilyen áru készülékeknél ilyen mizéria van gari téren. Nehogy már én küzdjek az igazamért vagy még külön postáztassak ki pairokat amit nem adnak alapbol a fél millás telomhoz. Szerintem ilyenek miatt is mennek iphonet venni emberek. Én pl ezért nem vennék apple cuccot de ott sok minden gördülékenyebb.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#943) Kincsesss válasza PeteePeti (#941) üzenetére


Kincsesss
tag

+1 :R

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#944) ForRedGlory válasza PeteePeti (#941) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Belépve kell rendelni és nem vendégként… Az meg, hogy neked nincs ott egyéni hiba, amiből nem lehet általános következtetést levonni. :U A tény viszont az, hogy a hibafaktort leszámítva (ami bármelyik cégnél előfordulhat) ott kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#945) Teal'C válasza Lajmund (#942) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát jó nagy mizéria hogy elküldesz egy emailt a webshop@samsung.com címre

Rendelési szám: xxxx
Kérem küldjék meg a rendelésben arra jogosult készülékek garancia jegyét az alábbi címre.

....

Ennyi! Ide minden baromságot ki tud írni mindenki de 2 sort nem tud megírni a saját érdekében.

Nem neked szól konkrétan :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#946) Kincsesss válasza Lajmund (#942) üzenetére


Kincsesss
tag

Felháborító és elfogadhatatlan. Majd ha lehet normálisan venni, akkor veszek. Addig eltekintek a vételétől...

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#947) Kincsesss válasza Teal'C (#945) üzenetére


Kincsesss
tag

Szerinted rendben van, hogy a GYÁRTÓTÓL berendelem a telefont, és nem kapok garijegyet, meg egy IMEI számot tartalmazó számlát?

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#948) ForRedGlory válasza Kincsesss (#946) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor szevasz!

(#949) Teal'C válasza Kincsesss (#947) üzenetére


Teal'C
addikt

Én kaptam számlát, benne van a fiókomban. A garjegyeket meg kiküldték kb 10 nap alatt. Amúgy meg full mind1 a lényeg hogy rendben legyen ha kell.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#950) PedroPascal válasza Kincsesss (#947) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Telekom sem ad papíron számlát, jótállási jegyet. Az üzletben sem. Fiókodba feltöltik. Ha kell letöltöd, kinyomtatod. Samsung márka szervizben szó nélkül elfogadták már több alkalommal is nekem. Szerintem a mai világban ez így normális.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.