Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Bilux válasza zzola (#1248) üzenetére


Bilux
veterán

Te hol rendelted meg? :DDD :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1252) TODI1111 válasza zzola (#1248) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem szoktad még meg? :DD Minden új S széria megjelenésénél ez van.

(#1253) icecave válasza zzola (#1248) üzenetére


icecave
nagyúr

Ugyan már, minden egyes csúcs készüléknél így megy ez. Az ember mindig kicsit/nagyon izgatott, részemről 40+-osan is az vagyok mindig, ha már sokszázezer forintot kiadok valamiért. Asszony mindig röhög, mikor az ilyen cuccokat megkapom és bontogatom. Hiába, az ember mindig gyerek marad, csak a játékai egyre drágábbak. :DDD

(#1254) gilfoyle válasza Bilux (#1247) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nem. Csak a szállítót.

(#1255) Bilux válasza gilfoyle (#1254) üzenetére


Bilux
veterán

Fasza akkor megint lehet könyörögni érte? Ezt nem értem miért nem tudják egyszerűbben megoldani vagy a profil alá berakni

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1256) -Gerzson- válasza icecave (#1253) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

"Asszony mindig röhög, mikor az ilyen cuccokat megkapom és bontogatom. Hiába, az ember mindig gyerek marad, csak a játékai egyre drágábbak."

Nálunk is pontosan így van pedig én már senior ligában utazom.

Amúgy Pomázra épp most jött meg nekem. :DD

A doboz gondolom fagyasztóban volt a hét végén a raktárban mert a papírdoboz is csupa pára lett ahogy behoztam a lakásba....

[ Szerkesztve ]

(#1257) Bilux válasza -Gerzson- (#1256) üzenetére


Bilux
veterán

Fűtetlen raktár gondolom...ami inkább hűtőként funkcionál. Nyilván nem érdemes egyből bekapcsolni :)

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1258) Taci válasza leslien (#1243) üzenetére


Taci
addikt

Van náluk 10% OTP-s kedvezmény is. (Aktiválni kell előbb a kedvezményt a mobil appban.)

[ Szerkesztve ]

(#1259) xhege


xhege
addikt

Most, hogy már ennyi emberhez megérkezett szórhatnátok a fotókat. Most az idő is szép, én meg várom a felhasználók képeit, hogy jöjjön-e a 23 Ultra a Pixel 7 Pro helyett :D

(#1260) leslien


leslien
nagyúr

köszi skacok rendelésnél már dobta is fel ,h rendeltem már innen...
vegyétek az Ultrát mert piszok jó... :))

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1261) Kaba válasza Bilux (#1255) üzenetére


Kaba
veterán

Az átvételt követően 1-2 munkanapon belül megjelenik a fiókodban is.

[ Szerkesztve ]

(#1262) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Sziasztok! Van esetleg vakakinél érvényes RDD kód, amit felhasználhatnék? :R

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#1263) Teal'C válasza gilfoyle (#1241) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem is. Kollégák késtek így pont elkapott a futár. Most melegítem mert olyan hideg mint a fene.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1264) pohár válasza Taci (#1258) üzenetére


pohár
félisten

de ez csak OTP-s számlával, ugye? nem a Simple-ből

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1265) PeteePeti válasza zzola (#1248) üzenetére


PeteePeti
őstag

Csak neked, csak most! :D

Enyém már GLS autómatában van, csak ki kell venni! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1266) Taci válasza pohár (#1264) üzenetére


Taci
addikt

Ha az OTP-s bankkártyádat használod vásárláskor, akkor megadja a kedvezményt. A Simple is (nyilván) a kártyád adatait használja, szóval úgy is működnie kell a dolognak (szerintem).

(#1267) xhege


xhege
addikt

A diákedvezményhez felsőoktatásban tanuló diák kell, vagy elég ha 18 éves elmúlt, de még középsulis?

(#1268) Luigi962


Luigi962
őstag

Sima S23 256 GB-os nincs raktáron már a samsung.hu webshopban csak levendula és zöld van 128 GB-osból! Arra pedig nincs tárhely duplázásos akció.

(#1269) -Gerzson- válasza xhege (#1267) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Elég ha középsulis. Én is úgy vettem.

(#1270) Bilux válasza zzola (#1248) üzenetére


Bilux
veterán

Megjött :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1271) Bilux válasza Kaba (#1261) üzenetére


Bilux
veterán

Hol? Mert tavaly vettem töltőt de annak sincs benne sajnos

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1272) Kaba válasza Bilux (#1271) üzenetére


Kaba
veterán

Egy bizonyos ideig marad csak meg , ezért célszerű kinyomtatni.

[ Szerkesztve ]

(#1273) jololo89


jololo89
tag

:DD

[ Szerkesztve ]

(#1274) xhege válasza -Gerzson- (#1269) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm!

(#1275) autotaxmo


autotaxmo
őstag


Elgondolkodtato :U

(#1276) Kasya


Kasya
nagyúr

Aki UAG Monarch-on gondolkodna. A Speedshop honlapjan hirdetett fekete Monarch az lenyegeben a Kevlar kiadas. Best buy! Nem tudom, hogy elirtak e, vagy tenyleg ennyi lesz, de szerintem nem lesz sokai keszlet. Bar a tobbi Monarch is olcso, de a Kevlar felar nelkul kuriozum.

[ Szerkesztve ]

(#1277) Kasya válasza KaitouP (#1240) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tudtommal igen, tamogatja. Nincs mit vesztened vele, max letorlod.

(#1278) PeteePeti válasza Kasya (#1276) üzenetére


PeteePeti
őstag

Amit ott látsz az a Monarch Carbon fiber!
A Kevlar az ez:

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1279) xhege válasza PeteePeti (#1278) üzenetére


xhege
addikt

:K

(#1280) syIex válasza jololo89 (#1273) üzenetére


syIex
veterán

Nem kaptam fóliát két SES-ben sem szóval most rendeltem egyet a Speedshopban.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1281) TODI1111


TODI1111
addikt

Aki 22 ultráról váltott és maradt neki fóliája az tudja használni (még ha ideiglenesen is). Természetesen annyival nagyobb a készülék, hogy a 22 ultra fólia felhelyező keretébe ne menjen bele, de ettől függetlenül felhelyezhető.

(#1282) Kasya válasza PeteePeti (#1278) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ohh...csak nem olvassak a forumot? Eltunt a honlaprol. Ma reggel hoztam el...
Mindenesetre erdemes figyelni, hatha lesz ujra keszleten.

[ Szerkesztve ]

(#1283) prokxy


prokxy
veterán

SES-ben melyik tokot érdemes megvenni az ultrára? Van a bőr és az átlásztó műanyag.
Van az előrendelős 20e-m, gondoltam ellövöm rá, ha már lehet. :)
átlátszó

bőr
szerk: inkább ez lesz, szíjas :D
Vagy érdemesebb másra elhasználni?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1284) pohár válasza Taci (#1266) üzenetére


pohár
félisten

áh hogy úúúúúgy... és ez valami promóciós kedvezmény, vagy mindig is így volt? megkérem kollégám, hogy akkor majd ő fizesse ki nekem, ha ez állandó kedvezmény :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1285) leslien válasza prokxy (#1283) üzenetére


leslien
nagyúr

vedd az átlátszó és fóliát hozzá... utána amit fentebb linkeltem Spigen...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1286) Luigi962 válasza prokxy (#1283) üzenetére


Luigi962
őstag

Arra figyelj, hogy az előrendelős 20 ezret meg kell, hogy haladja amit veszel különben nem tudod alkalmazni!

(#1287) prokxy válasza Luigi962 (#1286) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz Srácok, viszont ami volt kuponom azt a samu ügyfélszolg adta és az se store-ban nem engedi alkalmazni...ez így FAIL vagy más kupont kell kérjek?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1288) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Akinek még akad nagyobb kedvezményre jogosító működő kuponja, léccilécci, ossza meg velem, ne kelljen i14pro-t vennem! ;]
(volt egy, csak hülye fejjel nem mentettem, maj a gépem munka közben megfagyott, kupon meg odalett)

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1289) Taci válasza pohár (#1284) üzenetére


Taci
addikt

Én anno az S21U-hoz is így vettem tokot tőlük, jött is a visszautalás (10%). De amúgy rengeteg dologra és helyen van kedvezmény. Pl. a Samsung Experience Store is 5%-ot visszaad ugyanígy. Megéri átnézni.

(#1290) Kaba válasza Sza_Sa (#1288) üzenetére


Kaba
veterán

Kérd újból.

(#1291) Bilux válasza Kasya (#1282) üzenetére


Bilux
veterán

Tudtommal Van speedshopos kolléga itt PH-n :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1292) pohár válasza Taci (#1289) üzenetére


pohár
félisten

akkor majd ránézetek kollégával, hogy aktuálisan mi lesz elérhető, ha venném, köszi az infót :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1293) Bilux válasza Kaba (#1272) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor 2 nap múlva ránézek

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1294) Sza_Sa válasza Kaba (#1290) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Már próbáltam, nem adnak. Ezt is úgy kaptam a fórumról...

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1295) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Na gyere a papához.. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1296) Gardaai válasza Elit3Zotya (#1295) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ezt hogy? :Y

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1297) TheMartin03 válasza Gardaai (#1296) üzenetére


TheMartin03
tag

Én is így tudtam megrendelni. Jogosult voltam a tanulói diákkedvezményre, ha valakinek tudok segíteni abban, írjon nyugodtan, nem tudom mennyit tudok így segíteni nektek.

Viszont ha összekukázol 2 eltérő 10%-os kupont, akkor engedi felhasználni, plusz ez (a tanulóival ellentétben) a kedvezményes, 2x-es tárhely kedvezményes árból jön le, és még hozzácsapta a kiegészítős 20k-s előregisztrációs kupont. Így ezzel jobban jössz ki, ha még meg tudsz kaparintani 2 eltérő kezdetű kuponkódot. De a tanulói 25% is elég jó deal, de az teljes árból jön le, és nincs telóbeszámítás (asszem), és ReGalaxy.

(#1298) Gardaai válasza TheMartin03 (#1297) üzenetére


Gardaai
senior tag

Értem, köszi :R

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1299) syIex válasza TheMartin03 (#1297) üzenetére


syIex
veterán

Diákkal nekem 517-re jött ki, töltő nélkül. Nem az a 20 ezer, de azért jobb lett volna.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1300) TheMartin03 válasza syIex (#1299) üzenetére


TheMartin03
tag

Igen igen, azzal úgy jön ki, ezzel megint egy fokkal beljebb lehet kerülni, ha még valahogy kapsz kódot, bár most ahogy látom/hallom behúzták a kéziféket eléggé, lehet ment a felettesi mail, hogy elég volt a gyereknapból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.