Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Kaba


Kaba
veterán

Nem kell itt sokat elmélkedni, váriuk meg a szállítást vagy a nem szállítást.
Az Emag pl. már többször hívott vissza csomagot amely már futárnál volt.

[ Szerkesztve ]

(#1902) TheMartin03 válasza Theodorci (#1897) üzenetére


TheMartin03
tag

Pedig az lenne észszerű, ha a második, "FELDOLGOZÁS MEGKEZDÉSE" státuszban már nem törölhetik, csak a "MEGRENDELÉS LEADVA"-ban, hisz ebben a leírásban van az, hogy "Rendelését megkaptuk, és felülvizsgáljuk". Következőnél pedig összekészítés, és szállítás van. De ha a kiszállítási dátumhoz, és ELKÜLDÖTT csomagszámhoz rögzítik, akkor lehet hogy ezért tartják vissza... Aztán ki tudja, lehet hogy a régi megerősítő emailben volt szállítási dátum, ami NEM a GLS-től, hanem a Samsungtól jött. Mert a GLS-nek nem sok köze van a Samsunghoz, email szinten.

(#1903) pontyos


pontyos
senior tag

Sziasztok! Annak, aki emlékszik a tegnapi, vásárlástól elállás miatti posztomra.
Az ügyfélszolgálat előtt le a kalappal, kevesebb mint 24 alatt, ma reggel, megérkezett a 494 es áron rendelt 512/12 es teló, és nem vettem át! :K :U
Szépen raktam be új háttérképet, pár ikont össze cseréltem a főképernyőn, olyan a 22U mintha új telóm lenne. A megmaradt pénzt pedig elnyaraljuk két hét múlva :DDD

(#1904) dnelb válasza pontyos (#1903) üzenetére


dnelb
veterán

nagyon ügyes vagy

(#1905) nVIPER válasza Tin (#1880) üzenetére


nVIPER
senior tag

Dual simmel használom, az egyik eSIM, másik sima, mind2 telekom.

(#1906) prokxy válasza Elit3Zotya (#1894) üzenetére


prokxy
veterán

Én átveszem ma, ha jön a diákos, majd eladom azt és ennyi. A 494e-hez van tok és már ez is egy jó ár az 512-esért. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1907) syIex válasza w.miki (#1836) üzenetére


syIex
veterán

Én is aznap este rendeltem újra diákkal. Tegnap hívtam őket, azt mondták már van csomagszáma és általában 4-5 napon belül várható, de valószínűleg még a héten megérkezik.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1908) bajaki


bajaki
őstag

Nekem is azt mondta az ügyfélszolgálat, hogy a csomagszám már megvan a rendeléshez.

(#1909) gyuri81


gyuri81
veterán

Dobálni nem kell, az tuti ;]

link

(#1910) Elit3Zotya válasza prokxy (#1906) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én is átveszem... :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1911) dnelb válasza gyuri81 (#1909) üzenetére


dnelb
veterán

hoppá, végre fejlodott a gorilla glass? Eddig a 6-os is karcolta már ezeket.

(#1912) autotaxmo válasza nVIPER (#1877) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaja, igazabol az aktiv mobilnet hasznalat melletti merules lenne erdekes normal lefedettsegu varosban, hogy az hogyan sikerult a snapival megoldani

(#1913) Elit3Zotya válasza dnelb (#1911) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Létezne, hogy több mint 10 év után tényleg sikerült ezen javítani.. :Y

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1914) autotaxmo válasza FіkuszKukіsz (#1876) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nem az a kerdes hogy jobb hanem mennyivel mert konkret teszt sehol nincs ahol nezik hogy az uj snapival mobilneten vegig, minimalis wifi hasznalattal, ide-oda kozlekedve a varosban hogyan viselkedik az uzemido.

(#1915) gyuri81 válasza dnelb (#1911) üzenetére


gyuri81
veterán

Igen, én is úgy látom, hogy a 6-os nem karcolt.

(#1916) autotaxmo válasza -FreaK- (#1893) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az ujjlenyomatolvaso elvileg ugyanaz mint az S22-nel, nem valtoztattak rajta, ezt olvastam tesztekben

(#1917) dnelb válasza gyuri81 (#1915) üzenetére


dnelb
veterán

A 7es sem az a brutal. Jaja, ez nagyon jó hír. Még a iphone 14 féle "ceramic shield" is karcolódik 6oson.
TheMartin03: igen, s22 meg más telókhoz képest 2 szint ugrás.

[ Szerkesztve ]

(#1918) TheMartin03 válasza gyuri81 (#1915) üzenetére


TheMartin03
tag

Én úgy láttam, hogy a 7-es se igazán.

(#1919) autotaxmo válasza nVIPER (#1905) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hoppa, dual simmel hasznalod es alig fogyaszt keszenletben es 5 oras SOT-od van amikor 35%-on van még a telo?! Mondjuk igy maris mas a leanyzo fekvese. S22-nel dual simnel ha nem nyultal a telefonhoz ugy merult mint a Titanic.

(#1920) FіkuszKukіsz válasza autotaxmo (#1919) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Hétfőn vettem, este feltöltöttem. Kedd reggelre 98%, mondjuk éjszaka repülőben volt. egyelőre nem nagyon nyomkodtam. Csak telefonálás, néha net, email stb.viszont folyamatos BT az óra miatt. Most szerdán 10:49-kor 73%-on van. Szintén dual, de ez 23+.

Romanes eunt domus

(#1921) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Hali!

Beállításokban a "suggestions" részt addig fogja az ember pofájába dobálni amíg nem csinálok mindent ahogy ő akarja, vagy valahol ki lehet ezt kapcsolni?

(#1922) nVIPER válasza autotaxmo (#1914) üzenetére


nVIPER
senior tag

Holnap csinálok egy tesztet arra is. Ma már felesleges lenne belekezdeni.

(#1923) gery14 válasza Janaboy (#1850) üzenetére


gery14
senior tag

Akkor a szokásos bár ha fentebb olvastam volna láttam volna hogy most pont erről van szó. :D Lassan tankolnak ugylátom.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#1924) varilaco


varilaco
újonc

S23 Ultra
One UI 5.1
Minden software a legfrissebb.
Mégsem találok olyan menüpontokat,beállításokat,amiket bemutató videókban látok. Egész egyszerűen hiányoznak azok a sorok a beállítások közül.
Eddig 2 ilyet találtam:
- Camera assist (közben ezt már feljebb írtátok hogy külön kell telepíteni,de mégis csak fura hogy erre sehol nem tértek ki a videókban)
- Bypass töltés
Van valami ötletetek hogy miért lehet? Későbbi frissítéssel kerül majd be? Esetleg régióhoz kötöttek? Svédországi szolgáltatós vásárlás (független készülék, itt is élek).

[ Szerkesztve ]

(#1925) Dani811


Dani811
aktív tag

S23+, egész jó :K AOD az folyamatos, reggeltől éjfélig

(#1926) icecave


icecave
nagyúr

Na, voltam megnézni én is (nem emiatt mentem, de ha már ott volt kirakva a közelben, miért ne) az ultrát.
Általában ezek a demo módban futó kirakott telefonok mindig amúgy is meg-meg döccennek, de pár percig nyomogattam, nem volt egy röccenés sem. Mondom ezt én, mint aki 2008 óta iOS-hez van szokva, és volt pár kitérőm, de mindig a mikrolagok volt az egyik indok, amiért visszajöttem. Viszont ha most ismét "kicsapongnék" nyugodt szívvel tenném, legalábbis ezen tapasztalat alapján.

[ Szerkesztve ]

(#1927) Tin válasza varilaco (#1924) üzenetére


Tin
veterán

Bypass töltés lehet hogy regiofuggo, nálam sincs, német teló. DEX-nél is jól jönne. Elvileg már s22-n is volt egyeseknek.

(#1928) Janaboy


Janaboy
veterán

Nekem most mintha változott volna valami a rendelés kapcsán, a világosszürke csíkból sötétszürke lett :D

Janaboy

(#1929) TheMartin03 válasza Janaboy (#1928) üzenetére


TheMartin03
tag

Csííík?
Milyen csík? :D

(#1930) Janaboy válasza TheMartin03 (#1929) üzenetére


Janaboy
veterán

A fedolgozás megkezdése felett van egy csík ;]

Janaboy

(#1931) TheMartin03 válasza Janaboy (#1930) üzenetére


TheMartin03
tag

Hát biztos, én nem tudom, ilyet nem látok :DD

(#1932) Janaboy válasza TheMartin03 (#1931) üzenetére


Janaboy
veterán

Mobilnézetben látok egy csíkot, ami összeköti a kis csomagolós ikonocskát a kocsival :D

Janaboy

(#1933) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

A kuponosrendelés már itt is van, de az ugyanazon a napon rendelt diákosnak se híre se hamva.. :(((

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1934) TheMartin03 válasza Janaboy (#1932) üzenetére


TheMartin03
tag

Nálam pöttyök vannak, de felfoghatjuk csíknak is, az 1. és 2. státusz között mondjuk nekem is sötét, a csomag és a kocsi között meg világos... Lehet hogy jelent valamit... Úristen, röhögök magamon, ahogy próbálok következtetéseket levonni minden hülyeségből. :C

(#1935) babcehh válasza TheMartin03 (#1934) üzenetére

Ez minden rendelésnél így néz ki, csak a következő lépést mutatja. :C

(#1936) TheMartin03 válasza babcehh (#1935) üzenetére


TheMartin03
tag

De nekem addig sötét, ahol áll (2.), a 2. és 3. között már nem. :DD Janaboy pedig arról nyilatkozik, hogy neki a 2. és 3. között is sötét :C

(#1937) Janaboy válasza TheMartin03 (#1934) üzenetére


Janaboy
veterán

Amúgy én is röhögök magamon, de hát ez van, szeretnénk ennyiért :D

Janaboy

(#1938) Maxxy10


Maxxy10
addikt


Jóval előbb mint vártam de megjött az új céges teló.
Egy alapmodellel csatlakozom a topikhoz.

(#1939) gyuri81 válasza Maxxy10 (#1938) üzenetére


gyuri81
veterán

Grat hozzá!
Majd azért jöhet 1-2 infó belső berkekből a telefonról vagy kulisszatitkokról ;]

Amúgy a telefon topikja nem ez lesz, hanem amikor kijön a teszt a mobilarénán.

(#1940) syIex válasza Maxxy10 (#1938) üzenetére


syIex
veterán

Grat! :C

Más; Ki milyen töltő adaptert használ? Van értelme "beruházni" 45W-os töltőbe?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1941) Elit3Zotya válasza syIex (#1940) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Elvileg most kicsit gyorsabban tölt a 45w-al mint a 22 ultra.
Ott ugye kb pont ugyan annyi kellett a 100%-os töltéshez, mint a 24w-ossal.. [link]
De majd valaki úgy is leméri hogy pontosan mennyi idő..

Nekem mondjuk csak az a 25w-os van, amit a telefonhoz rendelt vezetékmentes töltőpadhoz adnak..

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1942) syIex válasza Elit3Zotya (#1941) üzenetére


syIex
veterán

Én még az S21U-hoz vettem régebben az csak 20W-os, szóval akkor lehet megéri beújítani egyet, bár a Samu oldalán nem látok csak 35W max. :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1943) Elit3Zotya válasza syIex (#1942) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

legalább egy plusz dobozzal több a környezetnek, köszi Samsung hogy megóvtad... :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1944) grabber válasza Elit3Zotya (#1913) üzenetére


grabber
addikt

Tegnap este raktam fel fóliát. Már mikro karc volt a 2 óra nyomkodás alatt otthon.

Én nem tudom hogyan de soha nem volt olyan telefonom aminek a kinelzőjén ne tudtam volna lámpa alatt karcokat találni. Még ha nagyon vékony is és szemből nem látszik.

Nagyon jó ez a telefon átköltöztetés. De az összes MFA app meg VPN meg tudja mit egyesével át kell vinni az adatot elég macera. Miért nem tudja az android az appok adatait is átvinni?

(#1945) syIex válasza grabber (#1944) üzenetére


syIex
veterán

Megjelenés napján vettem meg és mai napig nincs rajta egy darab hajszálkarc sem.
Próbáltam ezt a gyári fóliát, de hát két forintot nem ér. Esetleg, ha lesz rá üveg majd olyat teszek rá. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1946) Elit3Zotya válasza grabber (#1944) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Hát akkor ugyan olyan gatya mint eddig, kise veszem a dobozból addig míg nincs itt a fólia..
Karc búza vagyok, amint lesz rajta megy is az apróra..
Addig amíg a por/homok szem ellen nem véd, addig kulát nem érnek ezek..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1947) erikserif


erikserif
csendes tag

Na fiuk,lányok. Most kaptam az email-t hogy törlik a diák rendeléseket.
Ez nem jött össze :D

(#1948) erikserif


erikserif
csendes tag

(#1949) TheMartin03 válasza erikserif (#1947) üzenetére


TheMartin03
tag

Komolyan? Egyesével küldik az email-t?
Hivatkoztak valamire, vagy mit kaptál?
Most akkor mégse kéne odaadniuk annyiért, amennyiért megrendeltük?
Semmi extra nem történt, mi csak a diák kedvezménnyel vettük...

(#1950) gyuri81 válasza erikserif (#1947) üzenetére


gyuri81
veterán

Na ne már :W:W:W:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.