Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) TheMartin03 válasza erikserif (#1948) üzenetére


TheMartin03
tag

Így, elírással? :D
Azért ez felvet pár kérdést...

(#1952) TheMartin03 válasza erikserif (#1947) üzenetére


TheMartin03
tag

Neked hol tartott a státusz?

(#1953) babcehh válasza TheMartin03 (#1952) üzenetére

Nekem is most érkezett az email, nyilván feldolgozás alatt volt már.

(#1954) erikserif


erikserif
csendes tag

Itt a magyarazat.

(#1955) jololo89 válasza erikserif (#1954) üzenetére


jololo89
tag

Pont én is csatolni akartam :N :O :)

(#1956) TheMartin03 válasza erikserif (#1954) üzenetére


TheMartin03
tag

Hát ez szívás...
Akkor azért tartották ezeket vissza...
Akkor marad a 494-es, ami pénteken érkezik. Túl szép volt, hogy igaz legyen :W

(#1957) erikserif válasza TheMartin03 (#1956) üzenetére


erikserif
csendes tag

"FELDOLGOZÁS MEGKEZDÉSE" itt tartott a rendelés.
De kérdem én akkor miért hazudnak a pofámba reggel telefonon keresztül, hogy a futárt várja :D

(#1958) syIex válasza TheMartin03 (#1956) üzenetére


syIex
veterán

Azt hogyan lehet össze hozni? :U
Ha már a diák nem is működik sehogy... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1959) xhege válasza syIex (#1958) üzenetére


xhege
addikt

A diák még működik, csak nem 38%-on, hanem a "normál" 25%-on.

(#1960) TheMartin03 válasza erikserif (#1957) üzenetére


TheMartin03
tag

Nem tudom, elég gáz húzás...
Unalmas perceimben lehet ránézek a jogi oldalaira ennek, bár kétlem hogy a Samsunggal kéne szembeszállni a magyar halandóknak.

(#1961) syIex válasza xhege (#1959) üzenetére


syIex
veterán

Jaaa. Akkor nincs para. :D
Csak már zöld nincs... :DDD
Marha fejjel elálltam tegnap a másiktól.. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1962) Theodorci válasza TheMartin03 (#1960) üzenetére


Theodorci
junior tag

Amint fentebb bemásoltam ÁSZF az idevonatkozó rész szerintem....

(#1963) migabi24 válasza erikserif (#1947) üzenetére


migabi24
nagyúr

Bevonzottad🤣

(#1964) TheMartin03 válasza Theodorci (#1962) üzenetére


TheMartin03
tag

Ja, valszeg azzal fogva van a kezük, bár a kolléga válasszal kielégíti az ÁSZF-ben szereplő feltételeket a véglegesítéshez...

Gondolom akkor idő kérdése és én is megkapom az emailt, miután mondta az Ügyfélszolgálatos már tegnap délelőtt, hogy van csomagszáma...

[ Szerkesztve ]

(#1965) surgery válasza TheMartin03 (#1960) üzenetére


surgery
senior tag

Szerintem ezt felesleges sajnos a webshop vissza utasíthatja a rendelést. Felesleges jogilag után nézni mert ez így van.

[ Szerkesztve ]

(#1966) spect80 válasza Elit3Zotya (#1941) üzenetére


spect80
senior tag

én egyelőre nem látok difit, ledes kábellel gyári 45W töltővel használva ugyanúgy 30W a max mint az S22U-nál.

[ Szerkesztve ]

(#1967) Sza_Sa válasza TheMartin03 (#1960) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Túl szép lett volna, de valahol várható volt.
Amennyire sokat hibáztak, van esély arra, hogy valakinek azért ki fogják küldeni.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1968) erikserif


erikserif
csendes tag

Arrol valaki nem tud esetleg ,hogy diákkedvezménnyel (25%) a dupla tárhely kedvezmény miért nem érvényes?

(#1969) w.miki válasza xhege (#1959) üzenetére


w.miki
veterán

Az úgy mennyibe kerül?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1970) TheMartin03 válasza erikserif (#1968) üzenetére


TheMartin03
tag

Hát asszem olvastam, és direkt azért, hogy ezeket a nagy kedvezményeket ne lehessen halmozni... A 25% alapból is az előrendelésig van a diákkal az S23-ra, ezért az különnek minősül. Diák nélkül a duplázás az előrendelési kedvezmény. (Meg a kupon, de az szürke)

(#1971) Kaba válasza w.miki (#1969) üzenetére


Kaba
veterán

A honlapon található árat megszorzod 0,75-tel. :)

(#1972) xhege válasza w.miki (#1969) üzenetére


xhege
addikt

A 256-os azt hiszem 457-be.

(#1973) nVIPER


nVIPER
senior tag

Volt kérdés a térerő. Van a cégnek egy hűtött raktára, jó faszául le van szigetelve. Eddig 0 térerő volt az S21-el. Sokszor át is dobta nem elérhetőre, ezzel 1-2 pálcika között mozog. Ha kellenek konkrét adatok térerőt illetően, egy Iphone 13 minivel is össze tudom vetni a szervizmenükben az értékeket.

(#1974) TheMartin03


TheMartin03
tag

Ja, én is kaptam a mailt... És még a nem bugos diák rendelést is visszadobták.

(#1975) Noukoum válasza Elit3Zotya (#1943) üzenetére


Noukoum
veterán

Inkább plusz egy dobozt gyártsanak le mint egy töltőfejet. Aki meg ilyen gyakran vesz új töltőt az akkor is venné ha gyárilag adnának hozzá.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1976) cukker01


cukker01
csendes tag

Akinek lemondták, az utánvéttel kérte vagy kártyával kifizette?

(#1977) Kaba válasza cukker01 (#1976) üzenetére


Kaba
veterán

Mindegy hogyan fizettél.

(#1978) syIex válasza TheMartin03 (#1974) üzenetére


syIex
veterán

Azt hogy? Mire hivatkozva?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1979) lge73x válasza nVIPER (#1973) üzenetére


lge73x
tag

Gyakorlati tapasztalatom, S22+ es S23+ van jocskan tererobeli javulas. Azokon a helyeken, ahol jo a terero, gyakorlatilag az Exynos es Snapdragon is ugyanolyan erteket mutat, viszont ahol csokken ott latvanyos 6-10 dB kulonbseg van, persze a Snapdragon javara!! Akkuidoben is a kb min +20% igaz!!

(#1980) Usstom


Usstom
csendes tag

Érdekes mert a GLS pedig küldött emailt, hogy csomagom fog jönni és holnap ha ma feladják.

(#1981) titta73


titta73
tag

Ami vicces, a diákos cuccal rendeltem úgy is, hogy kifizettem, meg utánvéttel is.
14:08 Megkaptam a levelet, hogy törlik a hiba miatt az összes rendelésem.
14:24 Kaptam egy levelet a GLS-től, hogy csomagot készített össze s Samsung HHP, fizetve van, csak át kell majd vennem.
Nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb....

(szerk)
Látom, más is így járt. Lehet, hogy a kifizetett tételeket nem merik törölni, csak az utánvéteseket? Nemsokára kiderül. Azért a fizetett tétel miatt lehet egy fogyasztóvédelemmel megkínálom őket, kifizetett, visszaigazolt megrendelés, annyira meg nem felűnő az eltérés, hogy mondjuk egy 100e Ft-os terméket adtak volna 10 Ft-ért, csak a kedvezmény mértéke volt kb a másfélszerese. Amúgy meg a megrendelésnél írt is valami spéci samsung kedvezmény tételt, ami akár ez is lehetett. Szerintem simán megáll a fogyasztóvédelemnél...
Nyertem már napelemes céggel szemben is nemrég.

[ Szerkesztve ]

(#1982) xhege válasza titta73 (#1981) üzenetére


xhege
addikt

Nálam is érkezett e-mail a GLS-től 14.20-kor, a törlésről meg 14.28-kor... :U

[ Szerkesztve ]

(#1983) babcehh válasza titta73 (#1981) üzenetére

Ilyenkor visszahívják a csomagot, jártam már így :/

(#1984) erikserif


erikserif
csendes tag

Mikor tekinthető létrejöttnek a szerződés?
A szerződés akkor jön létre, tehát amely időponttól kezdve abból a felekre nézve jogok és kötelezettségek származnak, ha a kereskedő a visszaigazolást követően egy újabb e-mailben (ez a gyakoribb) vagy például telefonon értesíti a fogyasztót a megrendelés teljesítéséről, a termék postára adásáról (a futárcégnek való átadásáról) vagy az üzlethelyiségben való átvétel lehetőségéről.

Samsung oldalán:
10.2. Ajánlatát akkor fogadjuk el, amikor e-mailt kap a Samsungtól, amely megerősíti ajánlatának elfogadását és közli a szállítási dátumot. Érvényes, végrehajtható szerződés nem jön létre addig, amíg az Ön ajánlatát a Samsung kifejezetten el nem fogadta.

Ergo elfogadták emailben egyszer. Reggel telefonon azt mondta az ügyintéző ,hogy már csomagszáma van, azaz hangfelvételes beszélgetésen is elfogadott volt a rendelés.

De arról semmit sem találok ,hogy ha felbontja a "szerződést" akkor mi a történet.

szerk:
15.3. Fenntartjuk a jogot a Weboldalunkon szereplő bármely ajánlat visszavonására, valamint az esetleges hiányosságok, hibák vagy pontatlanságok kijavítására, beleértve az online rendelés leadását követően is, függetlenül attól, hogy az online rendelést megerősítették-e, vagy az Ön kifizetését feldolgozták-e, a jogszabályok szerinti keretek között.
Ezekre a jogszabályi keretekre lennék kíváncsi :))

[ Szerkesztve ]

(#1985) titta73 válasza erikserif (#1984) üzenetére


titta73
tag

Már több ilyen sztori is volt, amikor cégek elárazták, de annyira nem látványosan, mint amit fent írtam. Amikor léptek a vevők, akkor kötelezte őket a fogyasztóvédelem a teljesítésre. Kirívó elárazásnak a jóval nagyobb tévedéseket tekintik, mivel sokszor előfordul 50-60, de akár 80%-os leértékelés, akció is.
Illetve még egy valamit tehetnek, hogy bevédik magukat az ilyen ellen az ÁSZF-ben, de ezt itt nem találom sehol.

[ Szerkesztve ]

(#1986) Ateszpapa válasza TheMartin03 (#1688) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lehúztad a töltőről?
:))

(#1987) bigdigit válasza xhege (#1982) üzenetére


bigdigit
addikt

Na én még nem kaptam lemondó levelet meg GLS-t sem de mivel úgy gondoltam biztos jön leadtam egy rendes diákos rendelést amit már ki is fizettem mert már nincs utánvét lehetőség sem. Nagyon jó lesz ha netán mégis feladják az extrát is vagy az újat is törlik netalán mert mire visszakapom promóciónak tényleg annyi.
A régi telefonomra meg lett vevő mára. ...

[ Szerkesztve ]

(#1988) xhege válasza bigdigit (#1987) üzenetére


xhege
addikt

Nekem 2 kifizetett telefon várna kiszállításra, egy harmadikat már nem szívesen hiteleznék meg.... :U

(#1989) w.miki válasza xhege (#1988) üzenetére


w.miki
veterán

Érdemes ilyenkor Samsunggal hadakozni, fogyasztó védelemmel fenyegetőzni, vagy úgyse lesz semmi az egészből?

#1990Elit3Zotya: Töltőről annyit, hogy tegnap beszéltem egy technikai supportos nővel, mert az S22-m nem bír ki egy napot. Azt tanácsolta, hogy töröljem a sokat fogyasztó alkalmazásokat, optimalizáljam gyakran, és naponta indítsam újra. Vagyis gyakorlatilag, mint okostelefon ne használjam... Meg mondta, hogy látja, hogy nem gyári töltővel töltöm.
Mondom a Samsung adhatna a 200e Ft feletti telefonjaihoz töltőt...
Hát azt ők nem adnak, de vehetek tőlük külön... na... köszi szépen...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1990) Elit3Zotya válasza Noukoum (#1975) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

akkor is venné ha gyárilag adnának hozzá.
Ha adnának nekem töltőt hozzá, biztos vennék még egyet mellé mert miért ne alapon.. :DDD
De mindegy, engedjük el ezt a témát, szvsz lehúzás...:R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1991) Kaba válasza w.miki (#1989) üzenetére


Kaba
veterán

Szerintem semmi, de még az is lehet, hogy "feketelistára" tesznek a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

(#1992) TheMartin03 válasza w.miki (#1989) üzenetére


TheMartin03
tag

Azért én visszaválaszoltam nekik, hogy hol tehetek én a technikai hibáról... Kaptam visszaigazolást, egy sima tanulói kedvezményt váltottam ki. Volt rendelésszámom, megerősítésem, és körülbelüli szállítási dátumom is.

(#1993) Reaper válasza w.miki (#1989) üzenetére


Reaper
őstag

Esetleg csoportosan menni valami fogyasztóvédelemhez?

(#1994) David3 válasza lge73x (#1979) üzenetére


David3
őstag

Tudnál esetleg még tapasztalatokat írni, hogy mik változtak? Én is S22+-ról fogok S23+-ra váltani, csak kb. 2 hét még mire szállítják (kellett nekem a grafitszürkét rendelni :DDD ).

(#1995) surgery válasza titta73 (#1981) üzenetére


surgery
senior tag

Nyugodtan meg lehet kínálni fogyasztóvédelemmel de be kell látni nincs ügy mert vissza utasíthatja akár ki van fizetve akár nem.

(#1996) gyuri81 válasza TheMartin03 (#1992) üzenetére


gyuri81
veterán

Nektek a csomagkövetésnél is törölték a rendelést? Nekem még ott "Feldolgozásra vár" állapotban van.

(#1997) Noukoum válasza Elit3Zotya (#1990) üzenetére


Noukoum
veterán

Vennél mellé zöldet, pirosat, 50 wattosat, 100 wattosat, olyat ami világít, olyat amin van kijelző.
Fogyasztói társadalom. Legalább azokra nem kényszerítik rá akik tudják hogy semmi szükség évente cserélni a töltőt.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1998) TheMartin03 válasza gyuri81 (#1996) üzenetére


TheMartin03
tag

Nem, ott van továbbra is... Én azért még el tudok képzelni érdekességeket... Azért ezeket a csomagokat feltúrni 0-ról... GLS meg kiviszi általában 1 éjszaka alatt, ha véletlen elküldésre indul a csomag, nem tudom hogy tudnák megállítani... Főleg akiknek már elment a GLS-es email.

(#1999) worxland válasza babcehh (#1983) üzenetére


worxland
addikt

Na, nekem is megjött a lemondó levél, mindkét rendelést törölték, a rendes diákkedvezményes árral küldöttet is, ami már a futárnál volt.
GLS oldalán sem elérhető már. Tényleg összevissza csinálnak mindent.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#2000) gyuri81 válasza worxland (#1999) üzenetére


gyuri81
veterán

De vajon miért törlik a sima diák kedvezményest is??? Nem értem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.