Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Teal'C válasza freddirty (#497) üzenetére


Teal'C
addikt

Oké de itt több az áfa meg a többiek, csoda hogy azt nem fizettetik ki hogy lélegzik az ember.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#502) Luigi962 válasza w.miki (#499) üzenetére


Luigi962
őstag

#490 leírtam pontosan.

(#503) w.miki válasza Luigi962 (#490) üzenetére


w.miki
veterán

köszi
De milyen tartozékot tettél be? Én betettem egy olcsóbb tokot, de arra nem adott kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#504) MrBazsi válasza Sisco2 (#494) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Igen én értem amit mondassz szerintem egy normális gondolkodású ember tudja h két éve fél misi az jóval többet ért mint most. Csak számomra furcsa h minden gond nélkül kicsenget valaki 5-6-7 kilót egy telóért, és még azt mondja h nem drága. Úgy h innováció is alig, és nulla azaz nulla tartozék jár egy telóhoz... arról meg nem is beszélek h az összes samu flagship tele van az elején hibákkal, 2-3 hónap simán kell mindig mire rendberaknak egy telót szoftveresen.
1 év múlva meg a feléért eladja aprón mert jön az új , és az kell..

(#505) w.miki válasza Lami66 (#373) üzenetére


w.miki
veterán

láthatóan a modiknak nincs gondjuk a politikai propagandával, ha az ő elvtársaik fújják :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#506) -Gerzson- válasza MrBazsi (#481) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Valószínüleg azért nyögik be, hogy nem sok mert bőven kijön a havi fizetésükből. Gondolom néhány troll kivételével (tisztelet minden munkásnak) nem a borsodi közmunkások rendelhetik most az S23 szériát hanem azok akik megengedhetik maguknak + ez a fétisük.

(#507) xhege válasza MrBazsi (#504) üzenetére


xhege
addikt

Ezért is a legjobb üzlet a kifutó flagship vásárlása. Féláron már nem kiforratlan szoftverrel és meg 3 évig lehet használni. :K

(#508) Luigi962 válasza w.miki (#503) üzenetére


Luigi962
őstag

Volt előregisztrációs kódod amit emailben kaptál?
Köszönjük az érdeklődésedet az új Galaxy S23 széria iránt: az alábbi egyedi kóddal 20.000 forint kedvezményt kaphatsz új Galaxy S23 széria valamely készüléke és okosóra, vezeték nélküli fülhallgató vagy mobiltartozék együttes vásárlása esetén,
ha az előrendelési időszakban vásárolsz.1

EGYEDI KUPONKÓDOD---------

(#509) -Gerzson- válasza MrBazsi (#504) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Miért nem hihető, hogy nem pályakezdő, multinál dolgozó diplomás férfi és feleség egyenként többet keres mint a legdrágább S23 ára. Nincs más hitel , a telefon napi létszükséglet. Nem azt mondom, hogy nem drága. Sok de belefér és szükségem van rá a napi munkához.

(#510) freddirty válasza MrBazsi (#504) üzenetére


freddirty
senior tag

hogy kinek mennyi az annyi és hogy mire költi igazából mindegy is ne turkáljunk egymás zsebében :)
Az innovációval egyetértek, visszafelé fejlődűnk. A note 9-em már kezdem nagyon lelakni, úgy négy év után be tudnám ide a rakni a majmos memét, hogy hátsó ujjlenyomat szenzor hol?, írisz hol? SPO2, heart rate hol? jack hol? Mit kaptunk cserébe? Több lencsét a kamerába? 40%-al magasabb árat? Ennyi?
De ez az összes gyártóra igaz. Nem tudok nagyon válogatni, eu támogatással, friss modell ami nem iphone és flagship és 4-5 évig jó lesz. Mi mást választanék?
A szoftveres történet meg nem egyedi, sajnos ez a mellékterméke a komplex megoldásoknak és az agilis szoftverfejlesztésnek az egész világon. Mindegy gyorsan kell, toljuk ki problémásan/félkészen azt majd rendberakjuk. 90-es évek óta IT-val foglalkozom látom milyen volt régen, meg most. Mondjuk azt, hogy nem szeretem ami ma van de értem :)

fred

(#511) oAcido válasza -Gerzson- (#509) üzenetére


oAcido
aktív tag

Diploma se kell, csak megfelelő multi és "arc" hogy az embernek teljen az Ultrára és éhen se haljon a havi fizuból.

Szóval relatív hogy kinek mi a sok.

(#512) #21221888 válasza -Gerzson- (#509) üzenetére


#21221888
törölt tag

Ma is megtudtuk az olvasók 80%áról, hogy multinál dolgozik, és diplomás IT értelmiségi, és must havenek érezte első nap berendelni az ultrát :C

(#513) #72042496 válasza #21221888 (#512) üzenetére


#72042496
törölt tag

Rosszallóan írtad, pedig nem biztos, hogy rossz döntés ilyenkor megvenni, most fixen ki lehet sakkozni egy erős kedvezményt. Ki tudja, hogy legközelebb mikor lesz hasonló promóció, és ha lesz, akkor észreveszi-e az ember.

[ Szerkesztve ]

(#514) worxland válasza #21221888 (#512) üzenetére


worxland
addikt

"multinál dolgozik, és diplomás IT értelmiségi, és must havenek érezte első nap berendelni az ultrát" Multi stimmel, diploma nem, IT stimmel, must have stimmel, ultra stimmel, csak S22 és nem S23 (mivel sejthető volt, hogy amint jön az új, lesz akció a régire). Ja, és nem magamnak, hanem a lányomnak. Ha kell neki. 350k körülre jön ki.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#515) Lami66 válasza w.miki (#505) üzenetére


Lami66
őstag

Én, és még szerintem nagyon sokan, azért olvasunk egy TECH fórumot, mert a tech-re vagyunk kíváncsiak, és nem egyesek politikai nyomorára.

(#516) classic B válasza #21221888 (#512) üzenetére


classic B
aktív tag

Neki munkára kell, értsd meg. Anélkül nem lehet dógozni, na. :)

(#517) Legendd


Legendd
senior tag

Én ma kaptam meg tesztre az S23 kettőst (az Ultrát később fogom). Leginkább a kettő közül az S23-at használom és erre koncentrálok.
Normál használat mellett hűvős, a Wildlife Stress teszt alatt viszont azért meleg lett nagyon.
66,3% volt a stabilitás, 31 fokról 46 fok lett a mérés szerint és 12%-ot merült a 20 loop alatt.
Eddig borzasztóan gyors a felület, ha pedig általános használatra van a telefon, akkor szuflával is jól bírja. De majd pár nap és kiteszem a videót.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#518) Juhaszatti válasza Legendd (#517) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A kisebb tárhelyű UFS 3.1-es, vagy UFS 4.0-ás S23 van nálad?
Csak a borzasztóan gyors felület miatt merült fel bennem a kérdés. :)

(#519) Legendd válasza Juhaszatti (#518) üzenetére


Legendd
senior tag

A kisebb. De lefuttatok mindent mindkettőn. Szerintem egy telefonnál mindegy ez a 4.0 vagy 3.1. Itt nem renderelsz videót, egy Macnél már más tészta a dupla sebesség.

Alea iacta est!

(#520) Kasya


Kasya
nagyúr

Itt egy S23 256GB Geekbench eredmény, akit érdekel.
Valamint egy hard disk benchmark.

[ Szerkesztve ]

(#521) Legendd válasza Kasya (#520) üzenetére


Legendd
senior tag

Ezeket te mérted? Mert nálam mások az eredmények a 128-as S23-on.

Alea iacta est!

(#522) Kasya válasza Legendd (#521) üzenetére


Kasya
nagyúr

Litván srác Redditen /Samsung-ban.
Light performance módban használja.

(#523) Legendd válasza Kasya (#522) üzenetére


Legendd
senior tag

Na ez az S23 128 GB. 424-et a 256-os S23+ tud.

Alea iacta est!

(#524) Kasya válasza Legendd (#523) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezek szerint (ahogy korábban oAcido írta) a 128GB UFS3.1, a felett pedig UFS4 és a modell nem szamit?

[ Szerkesztve ]

(#525) Legendd válasza Kasya (#524) üzenetére


Legendd
senior tag

Úgy fest igen.

Alea iacta est!

(#526) AtHoS válasza Legendd (#517) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No ez jó hír, majd egy linket rakj be ide hozzá légy szíves :R

Keresem a 2019-ben vett telóm utódját, de eddig mindig volt valami gixer ami tech oldalon erős visszalépés lenne. Snapdragon-nal (remélem a korábbi térerős problémák nem jelentkeznek -> nem szeretnék ebből flame-et generálni, NINCS saját tapasztalatom, de olvasottak alapján az Exynos verziókat szkippeltem).
Talán az S23 széria már eléri a számomra elvárt szintet, bár előrelépés SZÁMOMRA kérdéses, hogy fel tud-e mutatni a NEKEM megfelelő méretű alap verzió. Főleg az üzemidő erősen kérdéses (amiről előbb-utóbb lesz teszt gsmarena-n) és dizájn alapján inkább az Ultra jön be nekem, de az már túl nagy nekem a kényelmes használathoz :B
Szóval, ha az S23 hozza a jelenlegi P30 telóm mostani üzemidejét, már megérheti váltani

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#527) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Az új készülékek jelerősségéről van bármilyen infó? A jelenleg nyúzott S10-emnek katasztrófális, szerintem jelentős részt a gyenge antennák miatt zabálja az akksit a rendszer.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#528) Noukoum válasza freddirty (#488) üzenetére


Noukoum
veterán

Egy kis instabil piac vagyunk, instabil valutával, magasabb költségekkel és az áfa is magasabb plusz van artijust is.

Az emberek azt hiszik hogy következmények nélkül szarhat az ország mindenkinek a fejére, csak azért hogy hatalmon maradjon döbrögi és tolvaj bandája. De az életben mindennek meg van az ára.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#529) Sirandrish válasza Ateszpapa (#196) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is az van, de nekem már birigálja a fantáiámat a S23U. Főleg a dizájn mintt, ami már a 22nél is nagyon bejött :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#530) Yany


Yany
addikt

S23U nagyon azt akarja, hogy megvegyem, ez mind bejön rajta:
- design, nagyon szép
- SoC, végre Snapdragon!
- van akció és hamarosan sokkal drágább lesz
- S9+ -ra már nincs frissítés és a fényképezőjével sem vagyok elégedett (bezzeg S7 nagyon oké volt az idejében)
- 10x zoom

A Samsung viszont nagyon nem akarja, hogy megvegyem:
Akciók ide vagy oda, iszonyat drága. Van rávaló, de ez nagyon nagy mentális nyelés lesz, ha mégis rászánom magam.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#531) -Gerzson- válasza #21221888 (#512) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nem kívántam senkit megsérteni, bocsánat hogy nem soroltam fel rengeteg olyan foglalkozású, élethelyzetű embert aki szintén megengedheti magának ezt a telefont tudva de elfogadva a magas árat.

(#532) janeszgol válasza -Gerzson- (#531) üzenetére


janeszgol
félisten

Troll profilnak valaszoltal, aki eddig adta a gazdagot.

(#539) MrCsiT válasza -Gerzson- (#252) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ahogy néztem a studentbeans portált, ott nem láttam magyar kiválasztható országot. Mit kell választani, hogy magyar diáknak összejöjjön a regisztráció? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#540) kakuk100


kakuk100
őstag

Az S22 ultrához képest milyen az S23 ultra fotózási tudása? Tud valaki erről valamit?
Köszönöm! :F

(#541) Ricardo válasza kakuk100 (#540) üzenetére


Ricardo
félisten

[link]
Részletesebb összehasonlításokra szerintem kicsit még várni kell.

(#542) Kasya


Kasya
nagyúr

A Redditrol hamozva:

Sajnos a Samsung tovabbra sem bovitette a BT kodekek listajat:
SBC (default), AAC, aptX, LDAC, SSC (Samsung Seamless Codec).

S23 eseten az NFC eroteljesebben a telefon kozepere kerult.

(#543) Ateszpapa válasza surgery (#433) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ez legyen életed öröme. :P

(#544) Juhaszatti válasza Kasya (#542) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Samsung Seamless teljesen rendben van. Az is tud annyit mint egy Aptx Adaptive, már ha Samsung fülessel használod.

(#545) kakuk100 válasza Ricardo (#541) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen, de vajon mennyit kell várni? Jó lenne minél hamarabb tudni az igazságot.

(#546) ForRedGlory válasza kakuk100 (#545) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gyors matekkal számolva 37 órája mutatták be... majd tesztelik aztán lesz tapasztalat.

(#547) Ricardo válasza kakuk100 (#545) üzenetére


Ricardo
félisten

Teszt van, de az nem összehasonlítás. [link]

(#548) forumpista válasza classic B (#516) üzenetére


forumpista
tag

Ferfiaknal a “munkara kell” jelentese altalaban megegyezik a noi “csak”-kal :)

(#550) Hallosz


Hallosz
senior tag

Egy mégerősebb, ám a melegedés miat kvázi kihasználhatatlan proci.
Minek? :F

A környezettudatos megközelítés:
... némi homokból, műanyag és fémhulladékbó, azaz szemétből előállított eszközt jó pénzért eladni.
Más kérdés, hogy a HUF, megfelel-e a jó pénz kritériumaninak? Úgy fest ez a fizetőeszköz sokkal inkább megfelel annak az alapanyagnak, melyből előállították a szóbanforgó eszközt.
:R

Mert lakni, muszáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.