Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Kasya válasza prokxy (#1738) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én a 2db-os Spigent tetettem fel, mert:
- azt ajanlottak,
- az volt S22U-n is,
- az volt keszleten :D.

Bar 3000 ft szvsz rablás a feltételért, de hibátlanul megcsinaltak és nem kellett nekem elrontnom. 1 hét garit adnak amugy rá.

[ Szerkesztve ]

(#1752) Kasya


Kasya
nagyúr

Mai tapasztalatom:
Budapest-Baracka (Szerbia) út. Reggel 7-kor 85%-on huztam le a toltorol. Az uton oda-vissza Waze és Spotify ment a hatterben, kicsi emailozgatas/telefonálás és 45%-kal értem haza este 7-kor.
Ég és fold az idle és háttérbeni fogyasztasa az S22U-hoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#1753) prokxy válasza Kasya (#1751) üzenetére


prokxy
veterán

:RHolnap elvileg jön a telcsi, csüt-ön meg veszek rá vmi fóliát, akkor ami lesz készleten. :)
Fel is rakatom, én nem szívok vele, üveget mindig én csináltam, mind3 telón rendben volt, fólia az 3-ból 2x kuka lett. Drága ez ennyiért.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1754) poli27 válasza BusinessGuy (#802) üzenetére


poli27
veterán

Az S21 ultra volt az utolsó S sorozatos Ultra telefon... :DAz s22 már note lelkét viszi tovább :D

(#1755) Tin válasza Kasya (#1748) üzenetére


Tin
veterán

Olvass tovább, kiderült hogy appként létezik.

(#1756) Dave Crank válasza Kasya (#1752) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Ezt örömmel olvasom, mert ebben bízva váltok S23U-ra.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1757) Elit3Zotya válasza Kasya (#1752) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Akkor a yt videók ezzel kapcsolatosan igazak, 14 pro max szintű aksi.. :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1758) erikserif válasza Dave Crank (#1745) üzenetére


erikserif
csendes tag

Kezd gyanus lenni a dolog. Amit tegnap rendeltem normal aron az mar uton van reggel ota, amit viszont csokkentett aron 1 oraval kesobb az meg mindig elokeszuletben…

(#1759) Kaba válasza erikserif (#1758) üzenetére


Kaba
veterán

Nincsen jelentősége.

(#1760) Norbes54


Norbes54
csendes tag

Tudna valaki privátban 10%os kuponkódot adni?
Köszönöm előre is

(#1761) ChrissTa


ChrissTa
tag

A 10%-os meg 20k-s tartozek kuponokat a sestore-ban is fel lehet hasznalni?
Vagy ezek csak a samsung oldalan elerhetoek? Ott sajnos ugy latom mar csak fekete 512GB-os ultra van. :(( Ha mar a krem szinu 512-es nalunk egyaltalan nincs, akkor a zold is jo lenne.
Kuponhalmozassal is lehet 0 thm-re kerni az online rendelest?

Mi a kulonbseg a ses.hu es a sestore.hu kozott? Teljesen maskepp nez ki a ket oldal, de mindegyik Samsung Experience Store neven fut.
Mindkettonel van otp-s 5% kartyas fizetesnel?

(#1762) FіkuszKukіsz válasza ChrissTa (#1761) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Két különböző cég. Csak a ses.hu-n van visszatérítés.

Romanes eunt domus

(#1763) undercover válasza autotaxmo (#1660) üzenetére


undercover
senior tag

Nah megváltozott a véleményed az S23-ról? Láttam érdeklődtél az árakról.

A mai gazdasági helyzetben lehet 1 hónap múlva 450 forint lesz az euro árfolyama aztán még drágábbak lehetnek a telefonok.

Én ha a sima S22-őt eltudom adni olyan 180-ért, akkor a különbözett a sima S23-ra olyan 150 ezer körül van. Jah és a sima S22-ért 200-ért vettem, tehát kb 0-án leszek azzal.

Nekem voltak nyáron melegedési problémáim, meg az utóbbi időkben a SOT idők se voltak igazán jók, mintha rosszabb lenne mint korábban.

Szóval ha most jól összerakták ezt a telefont és a vapor hűtés sokat számíthat. De a vélemények alapján ez most tényleg jó lett.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1764) Aryon87 válasza adam1991 (#1562) üzenetére


Aryon87
félisten

így kell forgalmat generálni és utána elmondhatják milyen sok eladásuk volt :)) Marketingből jeles.
Másképp feleannyi lenne csak, sőt a negyede. 600K+ áron ki venné meg?

Amúgy meg. Akinek megvan a telefon, készíthetne fotókat és videókat. Nem, nem a gyerekről és háziállatról.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1765) Talib21 válasza autotaxmo (#1725) üzenetére


Talib21
tag

Mára ennyi,estig már nem tudom lemeríteni :) ebbe n1 óra még simán lenne. S23

(#1766) Yany


Yany
addikt

Kövezzetek meg, de nekem a Deep Purple eléggé bejön így videón és képeken. Beneveztem egy fekete ultrára, simán el tudnám képzelni rajta.

...végül bepróbálok egy noname bőr tokot, hátha...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1767) migabi24 válasza Aryon87 (#1764) üzenetére


migabi24
nagyúr

Fotós topikba már leszerepelt :D

(#1768) Ricardo válasza Aryon87 (#1764) üzenetére


Ricardo
félisten

"600K+ áron ki venné meg?"

Miért? Vannak akik P50 prot is megveszik mindenmentesen sok sok pénzért. Pont neked kell mondani? ;)

[ Szerkesztve ]

(#1769) Aryon87 válasza Ricardo (#1768) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt kevesen veszik. De az nem kap ilyen jó marketinget :))
De nem is 600+ áron nyitott, ahogy a Mate50Pro sem. És nem is v2.0 kiadás egyik sem :N

migabi24: láttam, nálam is lebőgőtt rendesen. Nem vártam csodát, inkább egy kis reményt hátha, de akkoris.. Na majd a 25Ultra.. :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1770) nortx55 válasza Tin (#1689) üzenetére


nortx55
csendes tag

Erre gondolsz? Simán le kell tölteni. Goodlock alatt megtalalhato.

(#1771) xhege


xhege
addikt

Nem igazán értem a folyamatosan fikázókat. Egyszer leírja valaki, hogy miért tartja rossznak ezt a telót, az ok. Az is egy vélemény. Azonban többször beírogatni, beszólogatni elég komoly lelki nyomorba vall. Szomorú, ha ennyi az öröme valakinek. Én nem kedvelem pl az Oppót vagy a Huaweit, de nem is járok oda írogatni, hogy milyen hülye az, aki Google nélkül telefont vesz. Ha az neki jó, akkor vegye meg, hiszen nem az én pénzem költi. :)

(#1772) Yany


Yany
addikt

A narráción próbáljatok túllépni :DDD de a teszt amúgy nagyon fasza: Battery Charge time shootout

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1773) 7Heads Drago válasza -Gerzson- (#982) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az évszázad biznisze. :W
A fele is sok érte. Bármelyikért bármely gyártótól.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1774) ChrissTa válasza FіkuszKukіsz (#1762) üzenetére


ChrissTa
tag

Koszi. :R

Es a ses.hu-n lehet kuponokkal joarasitani valahogy?

(#1775) Yany


Yany
addikt

S23 Ultra Speaker Test (vs S22U & iP14ProMax)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1776) palee69 válasza 7Heads Drago (#1773) üzenetére


palee69
senior tag

+1

(#1777) =WiNTeR= válasza Talib21 (#1765) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Jelerősségben milyen az S23 illetve idle-ben (pl éjszaka) mennyire merül?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1778) autotaxmo válasza Talib21 (#1765) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nem rossz, ezek .milyen beallitassal es felhasznalassal?

(#1779) Aryon87 válasza xhege (#1771) üzenetére


Aryon87
félisten

Azért vagyok itt, mert érdekel a telefon. Az hogy mellésikerült ez is kameraképességben (mert engem az érdekel leginkább, de emellett a térerő és akkuinfók is, mivel tervezek majd Ultrát venni, ahogy tavaly a 22u-t szerettem volna), az már nem az én hibám. Majd ha elszáll a rózsaszín köd, akkor jönnek a rendes infók..
Semmi rosszindulat, arról már leszoktam ;)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1780) surgery válasza xhege (#1771) üzenetére


surgery
senior tag

A helyzet az hogy itt is folyamatosan hasonlitgatják össze az Iphon 14 pro maxal. Szóval itt is ugyanaz megy. Soha nem fogja elérni az aku idejét az Iphonak és ez nem feltétlenül a telefon hibája sokkal inkább az Android miatt van. Némileg igazad lehet de nem egy nem két hozzászólás szól hogy ebben meg abban jobb mint a 14 pro max. A két telefon teljesen más és értelme nincs egymáshoz mérni őket.

(#1781) autotaxmo válasza undercover (#1763) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hát megvenném én az új szériát de az a 150000 Ft felár nekem kva sok . Egyedül ezzel van bajom. Ha 50000-100000 között lenne a ráfizetés akkor még el is gondolkodnék de ez így hogy évente le cseréljek egy telefont 150 ezerért az nekem luxus és pénzkidobás ez olyan mintha minden évben vennék egy A szériás Samsung telefont

(#1782) Talib21 válasza =WiNTeR= (#1777) üzenetére


Talib21
tag

Jelerősség kapcsán nekem s22-vel sem volt gond,nem tűnt frl változás ,de lehet azért sem mert általában jó lefedettségű helyen vagyok .éjszaka tegnap kb.8 és fél óra alatt 3 százalékot merült . Ebben biztos jobb

(#1783) Talib21 válasza autotaxmo (#1778) üzenetére


Talib21
tag

5 órából 2 óra kb.mobilnet ,3 óra wifi. Reggel 7-től délután 4-ig voltam mobilneten ,addig végig watch is volt csatlakoztatva. Kijelző 120 hz adaptív ,világos mód nappal.

(#1784) samu74


samu74
addikt

Jónak tűnik teszt mikor lesz?

-----------

(#1785) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Sziasztok,

Hol tudom átírni az eszköz nevét amit a BT kiír pl. az autónál a kapcsolódáskor?

"lölő S23 ultra eszköze"

(#1786) Janaboy válasza -Gerzson- (#1785) üzenetére


Janaboy
veterán

Beállítások - Névjegy és ott lesz felül.

Janaboy

(#1787) xhege válasza Aryon87 (#1779) üzenetére


xhege
addikt

Ezt általában írtam, nem feltétlenül neked. Kamerában úgy tűnik tényleg nincs előrelépés, de ezt leszámítva az eddigiek alapján nagyon jó telefon lett. Sokaknak meg ez a fotós tudás is bőven sok.

surgery: azzal szerintem nincs baj, ha itt a 14 Pro Maxhoz hasonlítják. Ha azonban átmennek az iPhone topikba fikázni, az ugyanolyan gáz. :K

(#1788) lajbii


lajbii
tag

Üdv mindenkinek. S23 Plus 512.Gb tulajdonosa lettem ma. ;) én is.
Teszik eddig minden alapvetően. :K
Fürge valóban ahogy kell mármint az appjaim telepítése, beállítások , illetve kisseb netezés, közösségi oldalak valóban villám gyorsak pörögnek rajta :C
Az akku is meglepően jól bírja , a kijelző szuper, kamera is szuper stb
Az előd Samsung A 52S-hez képest.

Viszont a Samsung Members alkalmazással elkezdtem az a Samsung A52S ben levő 128.Gb-os SD Kártyám tartalmát átmenteni - átmásolni. USB C-C kábellel összekötve a két telefont.
Hát lehet beleőszülök.... :W
Az rendben van szerintettek hogy 106.GB tartalom átmásolása 3-óra után még csak 30% -nál tart? És hát még 8-órára becsüli a hátra levő időt? :F
Ez igy rendben van?
Másnak ebben valami tapasztalata van? Hogy lehet esetleg gyorsítani a videóim, zenéim, képeim stb átmásolását? :F
A Members alkalmazás másolás előtt Usb C / USB átalakítóba SD olvasó Pendrive-vel is próbáltam de az még lasabnak tűnt. A micro SD amúgy 128.Gb-os Clas10-es azaz nem lassú

[ Szerkesztve ]

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#1789) Sys85 válasza lajbii (#1788) üzenetére


Sys85
veterán

Az ugye megvan hogy az A52s usb csatija csak usb2.0?
Csiga lassú főleg ennyi adathoz.
Egy laptoppal/pc-vel lehet többre mennél.Kártya be a gépbe,felmásol,onnan usb-n meg vissza az S23-ra.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#1790) Aryon87 válasza xhege (#1787) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom, de nekem is szólt egy kicsit :)
Amit én látok: Proci az egyetlen újítás és a marketinges kamera, minden más maradt ugyanaz jóformán. És ez kerül 600+ pénzbe.
Aminek örültem volna, hogy a zoomkamerák fejlődjenek, meg esetleg a széleslátó is.
Remélem a 25Ultra a 10mpx felbontású csövi zoomkamerákról felfejlődik minimum 50mpx felbontásra.. 1 millió feletti áron persze.
Itt jön ki hogy egy nagy rivális kiütöttek..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1791) BMS


BMS
őstag

Hali
Most rendeltem meg az S23 ultrámat(telekom),honnan érdemes töltőt(fejet) vennem? Az előző telefonom kb 5-6 éves,mindenképpen vennék újat :D
Illetve tokot?Rakatok majd rá fóliát és valami olyan tok kell ami nem szedi majd fel. Gyári megéri?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1792) lajbii válasza Sys85 (#1789) üzenetére


lajbii
tag

Uhhh, Köszönöm a tippet, :R erre nem gondoltam, valószínű tényleg jobb lehet a tempó :R :C

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#1793) BMS válasza BMS (#1791) üzenetére


BMS
őstag

1, [link]
2, [link]
Ez a kettő gondolom ugyan az?!

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1794) autotaxmo válasza Talib21 (#1783) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mondjuk ilyen felhasznalassal tenyleg jonak mondhato. 60hz, sotet moddal gondolom még jobb lenne nalad.

(#1795) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Üveg fóliát mit javasoltok? Ez jó lehet az újlenyomat olvasóval? Használt már valaki ilyet?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1796) Teal'C válasza BMS (#1793) üzenetére


Teal'C
addikt

A lényeg hogy csak olyat vegyél ami gyári samsongos papírxobozos csomagolásban van. Amit úgy hírdetnek hogy ECO csomagolású az mind hamis. A rajta lévő qr kód szinte egybefolyik az eredetin jól látszik.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1797) Elit3Zotya válasza surgery (#1780) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ez az Iphone érdeme ha ahhoz hasonlítgatják, de amúgy én sem tudom van e olyan jó, csak ez alapján mondtam hogy szinte 14 pro max. [link] Ha a videó hazudik, akkor én is.. :R

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1798) -Gerzson- válasza Janaboy (#1786) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Köszönöm én csak a BT alatt kerestem.
Valóban ott van a névjegy alatt de nem tudom szerkeszteni. Hol lehet?

Megvan. Alul... Köszi még egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#1799) Sys85 válasza PedroPascal (#1795) üzenetére


Sys85
veterán

Ez eddig minden telefonon bevállt (hosszú évek tapasztalata) és nem horror az ára: [link]
Felhelyező keretes,gyerekjáték pontosan felrakni.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#1800) BMS válasza Teal'C (#1796) üzenetére


BMS
őstag

Akkor az aqua-ról rendelem mert az elvileg samu partner.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.