Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) xhege válasza doooo (#648) üzenetére


xhege
addikt

Az eddig látottak engem nem győztek meg, de várom a további részletes teszteket. Ezek a képek számomra még messze vannak pl a Pixel 7 Pro szintjétől. Iszonyítosan túlélesített ez így nekem. Mondom nagyon kíváncsi leszek a későbbi tesztekre és a tulajok által készített fotókra. Reménykedtem nagyon, hogy ez széria javít az S22 Ultra gyengeségein.

(#652) Yany válasza syIex (#646) üzenetére


Yany
addikt

Ez csak egy újab beböfögés mindenféle segítő szándék nélkül. Vagy ne adj Isten, kiderülne, hogy közben a fél veséjét bérbe kell adja 2 év hűséggel. Vagy beletolt egy S22 Ultrát. Szánalmasak ezek az emberek.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#653) TreXesZ


TreXesZ
csendes tag

Khm, még jó hogy leírtam mit hogyan csináltam de mind1(650-es hsz)...

[ Szerkesztve ]

(#654) Elit3Zotya válasza TreXesZ (#650) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én regisztráltam 2 email-t is az előrendelői kuponhoz, de nem kaptam 10% os kupont, csak azt a hugyos 20 ezreset...Melyik ez a kupon kunyerálós topik..?

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#655) TreXesZ


TreXesZ
csendes tag

https://mobilarena.hu/tema/kupon_kunyeralo/hsz_3651-3700.html

(#656) xhege válasza Elit3Zotya (#654) üzenetére


xhege
addikt

Veszel egy Ultrát? Kiváncsi leszek a képeidre a fotós topikban! :)

(#657) PaksiPeter válasza syIex (#616) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Tehát semmiben nem különbözik.

[ Szerkesztve ]

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#658) TODI1111


TODI1111
addikt

A 23-as szérián sincs kijelzővédő fólia csak a csomagolás, mint a 22-es szériánál?

(#659) syIex válasza PaksiPeter (#657) üzenetére


syIex
veterán

Mármint az értő olvasás és a flamelés? :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#660) TreXesZ válasza TODI1111 (#658) üzenetére


TreXesZ
csendes tag

Megkérdeztem.
Nincs rajta fólia.

(#661) Elit3Zotya válasza xhege (#656) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ha sikerülne 500 alatt, akkor elgondolkodnék rajta, de így eddig az x90 pro plus a befutó.
Na meg én is várom a képeket, nem szeretem a külföldi teszteket annyira, eléggé részrehajló szokott lenni. Az az 50mp-es mód ami engem jobban érdekel, csak kihoznak a több pixelből valami jobbat mint a konkurensek 12 vel, de ez csak egy feltevés, majd kiderül.. :)
Egy snapis s22 ultráért oda adtam volna a fél pélómat, itt meg ugye adott. Mint telefon verni nem nagyon lehet szerintem hazai viszonylatban(gari, support..stb.) Egy x90 pro plus jobban tetszik így is, de ha árban megtudnám venni olcsóbban, akkor benevezek egyre, ha nem jönne be úgy is túladok rajta hamar.. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#662) bteebi válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


bteebi
veterán

"De az S10-em hiába teszi szépen a dolgát, már azért viszket a kezem valami újdonságra"

Én pont most vettem egy S20+ 5G-t újonnan. Mert még az S22 se tud többet érdemben, de legalább nem bővíthető, és drágább. Az S23-ra ugyanezek igazak, csak az még sokkal drágább. :UÉs még ez a telefon is annyiba került, amennyiből már jó laptopot lehetett volna venni. :(

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#663) PaksiPeter válasza syIex (#659) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Nagyobb összegben meg merem fogadni, hogy ha a két telefon fotóját egymás mellé tenném, 5 percen belül nem mondanád meg, hogy melyik az újabb telefon. A személyeskedésen kívül cáfolni is tudod ezt? :))
Flem lol

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#664) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Csak egy fekete nem átlátszó fólia van..

(#665) Yany válasza TreXesZ (#653) üzenetére


Yany
addikt

mea culpa, még nem volt ott az a hsz, mikor elkezdtem, mert közben volt egy hívásom a küldés előtt... :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#666) undercover


undercover
senior tag

Ha most rendelek egy sima S23-at ami 128 gb-os, akkor 256 GB-ost fogom megkapni? És a 256gb-os az UFS 4.0-ás vagy UFS 3.1 a legkisebb S23-nál?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#667) Elit3Zotya válasza undercover (#666) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Úgy tudom a 256gb már 4.0

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#668) Yany


Yany
addikt

Beszéltem az Anker supporttal a töltőket illetően. Itt más is kérdezte korábban, de én is kíváncsi voltam, hogy a 45W-os Ace és Nano II között mi a különbség és egyértelműen jobbnak mondta a Nano II-es töltőt. Valami megnövelt "operating frequency"-nek köszönhetően hatékonyabb a sima GaN töltőkhöz képest ez a GaN II-es.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#669) syIex válasza PaksiPeter (#663) üzenetére


syIex
veterán

Attól függ, hogy a telefon képernyőn nézed vagy normális monitoron! :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#670) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Valakinek van még működő Samsung 10%-os ajánlói kuponja? Már csak nem működőt találok. :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#671) MrPetya19 válasza doooo (#628) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mondjuk ha minőségi polimer lett volna, mint pl egy Lumia és nincs alatta levegő, akkor jó is lehetett volna.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#672) Teal'C válasza Kasya (#642) üzenetére


Teal'C
addikt

Közben a samsung is megküldte az üzit.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#673) Kasya válasza Elit3Zotya (#654) üzenetére


Kasya
nagyúr

A 10%-osat már egy volt vásárlásra adjak, tudtommal.

(#675) Yany válasza Yany (#668) üzenetére


Yany
addikt

Valamiért lemaradt az idézet.

Anker support:
"The 713: Powered by GaN II Technology: With a 20% increase in operating frequency, an innovative stacked design, and an upgraded circuit board structure, GaN II technology makes our latest charger smaller without sacrificing a drop of power."

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#676) Elit3Zotya válasza TreXesZ (#650) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Lépésről lépésre ugyan ezt csináltam(még a supportos lépést is), de nekem nem enged csak 1 kódot, meg a tokra a 20 ezreset. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#677) TODI1111 válasza TreXesZ (#660) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszi. :R

(#678) gyuri81


gyuri81
veterán

Akksi teszt: link

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#679) dnelb válasza gyuri81 (#678) üzenetére


dnelb
veterán

elég komoly hogy még a snapis s22ut is ennyire elverte :C

(#680) TreXesZ válasza Elit3Zotya (#676) üzenetére


TreXesZ
csendes tag

ezeket használtam:
MAR-WYY5-CT81-KT32
DMP-7EH3-PYPH-ZG6T
DMV-3K11-SGB7-3SFF

Ezek persze már nem jók, de a formátumokra(főleg az elejére) figyelj.

(#681) Elit3Zotya válasza TreXesZ (#680) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ezeknek már gatya van, de nekem vannak működőképesek, csak egyszerre nem enged 2gb 10%-t

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#682) xhege válasza Elit3Zotya (#661) üzenetére


xhege
addikt

Abban egyetértek, hogy mint telefon parádés, ráadásul én az S-pent is használtam. Csak a kamera… Azt tudnám elengedni. Pedig hülyeség, mert családi és kirándulás képekre elég ez is.

(#683) Elit3Zotya válasza gyuri81 (#678) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Elég durva, pedig az s22 ultra az utolsó frissítéssel plusz 1 órával még jobban is bírja mint előtte. Szól ez még ennél is jobb lesz valószínűleg..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#684) DrDobos válasza Elit3Zotya (#681) üzenetére


DrDobos
őstag

Az ajánlói kuponokat (MAR- kezdetű) valamiért egyáltalán nem engedi már, ezért pályáznék én is új ajánlói kuponra, hátha adják még (majd) emailben :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#685) Elit3Zotya válasza DrDobos (#684) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nekem mind DMP-vel kezdődik.. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#686) syIex válasza Yany (#652) üzenetére


syIex
veterán

Na én végül bementem egy SES-be aztán mondtam mit szeretnek, náluk először 548-rá jött ki az Ultra aztán mondtam, hogy a Samsungin ez csak 517 akkor telefonált egyet és két perc múlva már hozhattam is el annyiba. :DD
Azt mondta a srác, hogy ami a Samsung.hu van az náluk is ugyan úgy elérhető mindig, csak más kedvezmény névvel.
Megneztem előtte és nagyon bejön ez a zöld szín élőben. :DNa kiváncsi leszek a mindennapokra vele. ;]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#687) Reaper válasza TreXesZ (#680) üzenetére


Reaper
őstag

MAR meg DMV nekem is van, a DMP-t adja a support?

[ Szerkesztve ]

(#688) Elit3Zotya válasza Reaper (#687) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nekem olyant adott.
Cserélhetünk ha gondolod.. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#689) TreXesZ válasza Reaper (#687) üzenetére


TreXesZ
csendes tag

igen az a support kódja

(#690) harry3


harry3
őstag

Kérdés: mi az a pont, amíg le lehet mondani a rendelést? Jött a GLS-től, hogy fogok kapni csomagot, illetve a Samsung azt jelzi, hogy elindult.

(#691) ForRedGlory válasza harry3 (#690) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Felhívod a GLS-t és mondod nekik, hogy ne hozzák ki.

(#692) Kasya válasza harry3 (#690) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor azt mar nem tudod lemondani a Samsungnal.
De probald meg:
Megrendeléseddel kapcsolatos ügyintézéshez hívd a 06 80-773-6486 telefonszámot.

[ Szerkesztve ]

(#693) ez foglalt? válasza harry3 (#690) üzenetére


ez foglalt?
csendes újonc

14 napig díjmentesen visszaküldheted: https://www.samsung.com/hu/shop-faq/returns-and-cancellations/

Azt nem tudom, hogy mondhatod-e a futárnak, hogy át sem veszed, vigye vissza, de hívd fel a samsungot (18-ig lehet még, 06 80-773 6486).

(#694) Reaper válasza TreXesZ (#689) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, akkor megpróbálok kérni tőlük majd én is, de a tesztet itt még megvárom.
Elit3Zotya: Nem, köszi, megtartom őket egyelőre :)

(#695) PeteePeti válasza harry3 (#690) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én nem rég mondtam le egy rendelést náluk, amit aznap még fel is adtak! :))Azt válaszolták, hogy töltsem ki az elállási nyilatkozatot! Gondoltam magamban, hát hogyne! Másnap hozta GLS, felhívtam futár srácot és mondtam neki, hogy ne is jöjjön felém, mert csomag mehet vissza feladónak! Mondta, ok!
Ennyi! Tehát egyszerűen nem veszed át és kész!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#696) harry3 válasza PeteePeti (#695) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm. Pont mikor le akartam mondani jött az e-mail, hogy feladták. Lehet ez egy jel, hogy jönnie kell. Akkor meggondolom hétfőig. :W
Köszönöm a többieknek is.

(#697) -Gerzson- válasza Kasya (#692) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Még a kiküldött, átvett csomagot is vissza küldheted. Csak lemondó nyilatkozat kell hozzá.

(#698) undercover


undercover
senior tag

A Samsung shopban az előrendeléshez járó -20 ezret milyen telefon+kiegészítő párossal vonja le a vásárlásból? Csak telefontok?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#699) -Gerzson- válasza Yany (#668) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nem vagyok otthon a témában és kellene egy töltő ha már az ultra árába nem fért bele. :)
Ezek szerint az Anker nano II megfelelő minőségű?
Vagy van más ajánlott?

(#700) PeteePeti válasza -Gerzson- (#699) üzenetére


PeteePeti
őstag

Gyári 45 wattos! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.