Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) adam1991 válasza TheMartin03 (#1550) üzenetére


adam1991
tag

valszeg így tudták leghamarabb lelőni :)most törpölnek :Djavítás közben még bízom egy még jobb akcióban :Dössze szokott jönni a srácoknak :D

(#1552) TheMartin03 válasza adam1991 (#1551) üzenetére


TheMartin03
tag

Jaja, csak eddig úgy tudtam legegyszerűbben belépni a StudentBeansbe hogy valamit a kosárba rakok és hitelesítés... De ha van más módja, írjátok, mert nem tudom checkolni a rendeléseim így... :D

Mondjuk mail nem jött a törlésről.

[ Szerkesztve ]

(#1553) Sza_Sa válasza TheMartin03 (#1552) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Don't panic, vagy aztán te visszavonhatatlanul visszamondtad a "normál" áras 23u-t?

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1554) syIex


syIex
veterán

Elvileg aki le tudta adni az meg fogja kapni, utólag nem szokták vissza vonni. Remélem legalábbis, mert 430-ért azét fincsi lenne! :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1555) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

De jó hogy tegnap este még el tudtuk intézni ezt a diákkedvezményes mókát. Most már csak azért szorítok, hogy ki is küldjék.
Nagy köszönet Kasya fórumtársnak a segítségért. :R

(#1556) aujjobba


aujjobba
addikt

Ugy latom nem esett meg szo rola, de az Erste-nek is van egy 5%-os Moneyback visszateritese a Samsung webshop-os vasarlasokra.
Nem neztem a pontos reszleteket, csak ma reggel szembejott a George-ban ez.

szerk.:
'Az ajánlat más akciókkal vagy kedvezménykuponokkal nem vonható össze.'
Mondjuk igy lehet megsem tul jo, bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#1557) Theodorci válasza TheMartin03 (#1550) üzenetére


Theodorci
junior tag

Tényleg tök kuka az egész oldal :)) ma pár honlapért felelős munkatárs lehet repül :U annyira megjavították a krém színű bugos 350k-ért kapható 23+-t, hogy amikor visszakerült készletre rá fél napra 38%ot vont le mindenből a kosár :C reméljük szállítják ✌️ nekünk egyelőre nincs vàltozás a rendelés státuszban..
Aujjobba: Én ezt aktiválva fizettem a studentes oldalon tegnap, kíváncsi vagyok megjelenik e a moneyback mert akkor aztán tényleg kiraboltam a samsungot ;]

[ Szerkesztve ]

(#1558) Kaba válasza aujjobba (#1556) üzenetére


Kaba
veterán

Már több mint egy éve van.
Rosszul értelmezed. A visszatérítést az erste adja utólag Visás fizetésnél.

[ Szerkesztve ]

(#1559) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Sehol nem találtam 23 ultrára hydrogél fóliát, így rendeltem s22 ultrára valót, úgy láttam hogy jó rá az is..+ egy szilikon tokot is..
A telefon oldalain van fólia..? Az s22 ultrán tavaly volt.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1560) TheMartin03 válasza Theodorci (#1557) üzenetére


TheMartin03
tag

Ilyenkor gondolkozok el, hogy az ekkora multik valóban jó háttérrel és csapattal, technológiával rendelkeznek-e, vagy csak a hírnevük nagy és eközben szöggel és kalapáccsal próbálják a weboldalt összeeszkábálni.... (Valszeg utóbbi.) Amiket produkált az elmúlt 2 napban, katasztrófa.

(#1561) Bilux válasza Elit3Zotya (#1559) üzenetére


Bilux
veterán

Van

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1562) adam1991 válasza Theodorci (#1557) üzenetére


adam1991
tag

Annyi ilyen fordul elő náluk, hogy ez már nem lehet véletlen. :)beszer áron kiszórták ezeket most, és olcsóbb volt, valamint nagyobb volt a reklámértéke mintha a pesti belvárosba kinn lett volna egy óriásplakát :)piacszerzés, sokan valszeg enélkül nem vettek volna samut :)

(#1563) syIex


syIex
veterán

Tegnap bementem a SES-be és ezt az eredeti fóliát akartam rá tetetni, de két darabra is rápróbált a fóliás srác, mind a kettő gyári hibás volt szóval elengedtem.
Lehet beszerzek egyet a Speedshopból, bár sokkal többet lehet attól sem kellene várni.
Üvegfólia (white dom vagy mi) az meg 1-2 héten belül fog csak érkezni..

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1564) Elit3Zotya válasza TheMartin03 (#1560) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Amiket produkált az elmúlt 2 napban, katasztrófa.
Ha nem így lenne, akkor lehet nem lenne 429 be 512gb-s ultra..
Jóóóvan az úgy.. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1565) Juhaszatti válasza TheMartin03 (#1560) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem a technológiai és logisztikai háttér országonként eltérő. Nem biztos, hogy az angol weboldaluk is ennyit nyeklik nyaklik. Ide kevesebb erőforrás jutott, vagy a fene tudja.
Mindenesetre én ennek csak örülök, ha ki is küldik. :)

[ Szerkesztve ]

(#1566) pg1966 válasza Elit3Zotya (#1559) üzenetére


pg1966
aktív tag

Van az oldalain fólia!

(#1567) syIex válasza pg1966 (#1566) üzenetére


syIex
veterán

Van, de az csak sima csomagolás nem pedig védő. Bár én sem szedtem még le (sosem szoktam), de ez feljön hamar. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1568) pg1966 válasza syIex (#1567) üzenetére


pg1966
aktív tag

Tokban talán nem jön le, de véd a kisebb porszemek karcolásától.

(#1569) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Ügyfélszolgálattól sikerült kérni egy kupont, 494eFt-ért sikerült most megrendelni az 512-s feketét.
Samsung.com-tól hogy lehet cégre áfás számlát kérni?
Rendelésnél a számlázási adatoknál adószámot nem tudtam megadni.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1570) Capella válasza Juhaszatti (#1555) üzenetére


Capella
senior tag

Igen, ez a diák buli túl szépre sikeredett a weboldal hibája miatt.
A kuponos oldalról nézve azért kicsit kisebb a valós különbség, mert a diákra nem lehet érvényesíteni a -20.000 Ft kiegészítős kupont, és a ReGalaxy sem lesz rá érvényes, ha valaki majd igénybevenné egyáltalán.
Ezt tekintve két 10 %-os kuponhoz képest "csak" 40 ezerrel volt jobb a bugos diák akció.
Nyilván a 3 kuponos + kiegészítős buli lenne a legjobb, de 3 érvényes 10 %-os kupont összeszedni egyszerre nem egyszerű, vagy nem mindenkinek sikerül.
Most a KMZ kupon a hiánycikk, ahogy látom.

(#1571) Elit3Zotya válasza pg1966 (#1566) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Köszi ez jó hír... :R

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1572) Kaba válasza Dave Crank (#1569) üzenetére


Kaba
veterán

Céges számla nincsen.

(#1573) autotaxmo


autotaxmo
őstag

10%-os kuponokat nem engedi a rendszer egyszerre felhasználni, jól sejtem? Ha valakinek nincs diák kedvezménye, hogy tudnak 100 ezrekkel olcsóbban hozzájutni a

(#1574) aujjobba válasza Kaba (#1558) üzenetére


aujjobba
addikt

'A visszatérítést az erste adja utólag Visás fizetésnél.'

Igen, ezzel tisztaban vagyok.

(#1575) TheMartin03 válasza aujjobba (#1574) üzenetére


TheMartin03
tag

Szerintem arra gondolt, hogy az Erstének fogalma sincs arról, hogy te mekkora kilóméteres kuponhalmozással vettél telefont a Samsungtól, az ő oldalukon nézi a további kedvezményt. A banknak ez egy szám csak ebben az esetben.

(#1576) Kaba válasza TheMartin03 (#1575) üzenetére


Kaba
veterán

Igen.

(#1577) aujjobba válasza TheMartin03 (#1575) üzenetére


aujjobba
addikt

'A kedvezmény kiszámitása ennél az ajánlatnál tovább tarthat, akár a vásárlástól számított 1 hónapig. Ellenöriznünk kell. hog az aiánlatot megfelelöen használták-e fel. és nem történt-e kedvezménvek halmozása vagy áruvisszaküldés.'

Bocsanat, a keprol igy tudta leszedni a szoveget a gep.
Nade a lenyeg, hogy nem tudjuk milyen szintu partnerseg van a kupon mogott a Samsung es az Erste kozott, de ha igy kiemelik, hogy a kuponhalmozast ellenorzik es ez eltarthat 1 honapig is, akkor szerintem joggal feltetelezheto, hogy a tranzakcio azonosito alapjan lebeszelik ezt egymassal.
De passz.

(#1578) xhege válasza Kaba (#1558) üzenetére


xhege
addikt

Nem kell Visa sem, csak forint bankkártya vagy hitelkártya. :) Én mastercarddal vettem, remélem élni fog ez a visszatérítés is.

(#1579) TheMartin03 válasza aujjobba (#1577) üzenetére


TheMartin03
tag

Mondjuk ebben van valami, igazad van, bár akkor a Samsung is mérgesz lesz rád, ha kiderül a kuponhalmozás, és ilyen mélyen foglalkoznak vele, mert benne van asszem az ÁSZF-be.

(#1580) tomson67 válasza gery14 (#1541) üzenetére


tomson67
tag

Az a baj, hogy sok az egy csillag az értékelésekben. Sok a panasz az ügyfélszolgálatra. Hát, meggondolom.

I was trojan...

(#1581) syIex válasza pg1966 (#1568) üzenetére


syIex
veterán

Ez mondjuk jogos. Bár ez nálam ott dől meg, hogy nem használok tokot.. :DDD
Viszont a SES-ben nem lehetett a kupont felhasználni. Azt mondták csak a termék vásárlásakor lehetett volna. :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1582) xhege válasza aujjobba (#1577) üzenetére


xhege
addikt

Meglátjuk. Ha visszajön örülünk, ha nem jön vissza, akkor sem volt rossz üzlet. :D

(#1584) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Aki nem diak kedvezmennyel vasarolt S23-at, az mennyiert tudta elhozni a keszuleket? Nem husegidos, flotta kedvezmenyekre gondolok

(#1585) aujjobba válasza xhege (#1582) üzenetére


aujjobba
addikt

Igy van. :)

Egyebkent nekem egy tavaly december 30 SPAR vasarlas utan tegnap jott meg a (800 Ft-os) visszaterites, szoval gondolom nagyon lecsekkoljak
:C

(#1586) zoo8800


zoo8800
veterán

Brutálisan sok helyet foglal a Samsung Androidja a Galaxy S23-akon

Ebből vajon mennyi igaz? Remélem nem sok, elég hihetetlennek tűnik

rip and tear, until it is done

(#1587) pg1966


pg1966
aktív tag

A képernyő frissítést nézegettem, váltva az adaptív és a normál között. Mind a kettőnél 24 Hz a minimum, amit én láttam a különböző programok alatt, nyilván adaptívnál 120 a max. normálnál meg 60. Hogy mikor megy le 24 alá, arra nem jöttem rá.

(#1588) Dave Crank válasza zoo8800 (#1586) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nekem S22U 512GB-n a rendszer 52GB, úgy, hogy debloatolva van.
Szerintem nem egy nagy katasztrófa.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1589) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Aki cserélne S23 bőr tokot írjon privátban nekem. Barna (teveszínü) bőr tokot cserélnék fekete bőr tokra.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1590) worxland válasza pg1966 (#1587) üzenetére


worxland
addikt

AOD?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1591) PeteePeti


PeteePeti
őstag

S22 Ultra gyári fóliával próbálkozott már valaki a 23 U-nál? A biztonság kedvéért vettem 23-ast is, de ha jó rá a 22-es, akkor azt próbálnám meg elsőre majd holnap felrakni (akkor leszek a legpormentesebb környezetben), mert van egy bontott csomag abból még itthon! :B

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1592) Luigi962 válasza autotaxmo (#1584) üzenetére


Luigi962
őstag

Én nem vettem, de 332-ig tudtam lekuponozni. Ez volt az alja.

(#1593) pg1966


pg1966
aktív tag

Az S23U-nál a hangszórók minősége is javult az S22U-hoz képest a GSMArena szerint.
"Jó"-ról (-27,3) "Nagyon jó"-ra (-25,6).

(#1594) pg1966 válasza worxland (#1590) üzenetére


pg1966
aktív tag

AOD-nél is 24-et ír.

(#1595) worxland válasza Dave Crank (#1588) üzenetére


worxland
addikt

512-ön nem is, de 128-on?
Most megnéztem a Realme GT2 Pro-n 14,6 GB a rendszer (Android 13, januári patch)

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1596) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Nagyon behuztak a kezifeket a samsungnal itthon, mert sz*ros 10% kupont adnak csak a chat ugyfelszolgalaton is. Halmozni azaz tobb 10%os kupont nem lehet osszevonni igy akinek nincs diakkedvezmenye (amit allitolag fel is fuggesztettek) a legjobb ar az s23-ra 368 ezer forint, a 20 ezres kupon amit csak akkor tudsz ervenyesiteni ha veszel kiegeszitot magyarul nesze semmi fogd meg jol kategoria, mert a keszulek arat nem tudod azzal csokkenteni sem nagyon.
Legalabb 300 ezerbe kuponokkal lehetett volna szorni a keszuleket es még akkor is tavalyi elorendeloi kuponos arakhoz kepest is tobb mint 100 ezerrel lett volna dragabb de igy kozel 200 ezer. Elmennek a jo kva anyjukba amugy. Termeszetesen az Ultra arazast nem hoztam fel mert az megint élte kulon eletet :DDD de akinek pont nem a peklapat kategoria kell hanem a kis kompakt arra szartak nagy ivben.

(#1597) xhege


xhege
addikt

Spigen Neo Flex-el vannak tapasztalatok? Azt nézegetem a 23 Ultrára.

[ Szerkesztve ]

(#1598) autotaxmo válasza Luigi962 (#1592) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hogyan sikerult? Milyen kuponokkal?

(#1599) Teal'C válasza pg1966 (#1593) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez azért van mert a felső hangszóró azonos az alsóval így mostmár felül ugyan úgy szól mint alul és nem csak magas hangok jönnek. Pont most próbáltam ki. :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1600) worxland válasza pg1966 (#1594) üzenetére


worxland
addikt

Most megnéztem a Realme GT2 Pro-n, ott simán ugrál menüben, alkalmazásban is 1-30-60-120 Hz között.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.