Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Kasya válasza LittleLombax (#147) üzenetére


Kasya
nagyúr

A diák ár mellé semmilyen kupon sem tarsithato.

A legkisebb modell az egyetlen, ahol nem specifikaltak az UFS verzióját. Gyanítom, maradt a tavalyi.

(#152) poli27


poli27
veterán

Szerintetek ez milyen tok lehet, olyat keresek ami nem csúszik a szélén, sajnos ahogy nézem a kitámasztós masszív gyári tokot megszüntették, pedig annak olyan jó fogása volt a bordázott széle miatt, ezek a saját fejlesztésű tokra szerelt csatlakozó szerintem halott dolog... és ennél plusz pont a magsafe felfogatás, amit a párom 14 Pro maxánál nagyon szeretek, mind a kocsitartó, mind a töltőnél :)

Galaxy S23 Ultra Case Ultra Hybrid One Tap Ring - Spigen.com – Spigen Inc
Galaxy S23 Ultra Case Ultra Hybrid One Tap Ring - Spigen.com – Spigen Inc

[ Szerkesztve ]

(#153) oAcido válasza Kasya (#151) üzenetére


oAcido
aktív tag

UFS 3.1 lesz az, ugyanis a Samsung nem gyártja az UFS 4.0-at 128GB-ba.

Szerk.:
Kíváncsi leszek mikor szállítják, ugyanis amikor először akartam rendelni a Telekomtól akkor engedte kb mindenhova és 3.-át tudtam megjelölni kiszállítási időnek. Hibára dobta, azóta csak az állandó lakcímet engedi (jó hogy másik városba tartózkodok..) és majd értesítenek.

[ Szerkesztve ]

(#154) Kasya válasza poli27 (#150) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem pénteken kezdik a kiszállítást (Samsung honlapja szerint).

(#155) vodrosjozsi válasza Kasya (#151) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Biztos forrásból mondom, hogy igen, a tavalyi van benne.
Vérlázító

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#156) -FreaK- válasza Tin (#139) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem sok, az igaz. Sőt a forma nekem visszalépés, a tollat nem használnám, helyette legalább +2-300mAh aksit kaphattunk volna, annak jobban örülnék.

Azért a kamerák fejlődtek (mindegyik), az első beszámolók szerint, illetve van pár apró előrelépés.

The Samsung S23 Ultra is secretly INCREDIBLE - Mrwhosetheboss

(#157) jacis válasza undercover (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen van. Vársz egy évet.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#158) Kincsesss válasza jacis (#157) üzenetére


Kincsesss
tag

A telenorosra) yettel valszeg benevezek.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#159) jacis válasza -Gerzson- (#65) üzenetére


jacis
nagyúr

Tényleg nagyon jól jártál 😖😖🫣 :W
600-ért egy telefon jónak számít??

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#160) Fabela válasza -FreaK- (#156) üzenetére


Fabela
csendes tag

Ilyen tekintetben nehéz elválasztani a kettőt, és vagy ezt, vagy amazt előtérbe helyezni. Párom él és hal az S pen-ért, napi szinten használja, semmiért nem adná, és számára ez egy óriási lökés volt, hogy S22 Ultrát vegyen.
Persze másik oldalról érthető, hogy valakinek rohadtul nem kell, és inkább használná tovább cserébe a telefont. De csak ezért kivenni nagyon nagy csalódás lenne számomra is, nincs alternatívája egyáltalán, és olyan egyediséget kölcsönöz a telefonnak, amit semmi más nem tud. Természetesen mindezt akkor, hogyha használja az ember. Note 9-et használt előtte párom, azt is tollal, most S22 Ultrát, még többet tollal. Mivel már nincs Note széria, és ha kiszednék ebből is, akkor nem maradna toll annak a csekély piaci szegmensnek aki él és hal ezrért a ficsőrért. Tableteknél is van toll tudom, azt is használja, de telefonhoz is muszáj :DD

(#161) yuing


yuing
őstag

A + tetszik. Jó a méret, dizájn. Néhány zavaró apróság van benne, mint például a rohadt lassú vezeték nélküli töltés...
Kíváncsian várom a teszteket a modellel kapcsolatban.

(#162) CabalX válasza jacis (#159) üzenetére


CabalX
aktív tag

És ha belegondolsz mennyi lehet az előállítási költsége ennek az akciósan 600e Ft-os telefonnak !?
Ok, elvileg lennének fejlesztési költségek is (elvileg, mert hatalmas nagy fejlődés nincs generációról generációra), meg a Forint sem túl acélos, az áfa is magas stb.
DE ha azt veszed hogy ennyiért kapsz gyakorlatilag egy OKOSTELEFONT és egy SIM tűt a dobozban kb, minden mást (még töltőt is) vehetsz hozzá külön.
Értem én hogy fogyasztói társadalom, meg sokan vártak ezekre a készülékekre de ennek nem tudok tapsikolni hanem valahol szomorú.
És nem, nem a fórumtársra és a vásárlására célzok, ez az Ő döntése, ha számára megfelelő a termék az árért az az Ő dolga, engem a fent leírtak zavarnak és sajnos fognak is még mert egyre inkább erre felé tart minden. :(

(#163) Noukoum válasza CabalX (#162) üzenetére


Noukoum
veterán

Mennyi legyen egy nagy tárhelyes ultra, egy román minimálbér?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#164) CabalX válasza Noukoum (#163) üzenetére


CabalX
aktív tag

Nem tudom mennyi a román minimálbér, nem is érdekel, idehaza dolgozom, itt kapom a bérem és ebből vásárolnék idehaza ezt+azt - többek között telefont is.
Nálam a lélektani határ úgy 3-400e Ft körül van egy ilyen kvalitású telefonért.
Persze kinek mennyit ér meg... csak arra szerettem volna rámutatni hogy nem túl nagy innovációért és 0 tartozékért nem kis összeget elkérnek.

(#165) Noukoum válasza CabalX (#164) üzenetére


Noukoum
veterán

Hát akkor panaszkodj az itthoniaknak miért annyi amennyi, ne a Samsungon verd le hogy itt drága. Én meg pont arra mutattam rá hogy ez kis összeg, ahhoz képest mit kapsz.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#166) CabalX válasza Noukoum (#165) üzenetére


CabalX
aktív tag

Én nem verek le senkin semmit, csak arra próbáltam volna rámutatni hogy kevés "innovációért" és 0 tartozékért jókora felárat kér el a gyártó, de úgy tűnik nem ez jött át neked és egyből a román minimálbérre mutogatsz és azt gondolod hogy szerintem annyinak kellene lennie.
Nem, ugyanakkor majd 7-800e Ft-ért ne spóroljon már ki belőlle semmit a gyártó, legalábbis semmi olyat amit más odaad (kevesebbért is akár).
Olvass más forumokat is ! Mindenhol azt írják hogy a tudásához, hozzá (nem) adott dolgokhoz képest drága, túlárazott stb.
Persze így is vannak akik megveszik, ahogy más hasonlóan magas árazású termékeket is.
De nem akarok veled vitatkozni - ha számodra a fentiek kis összegek ahhoz képest amit kapsz akkor te vagy a célközönség, megtaláltad álmaid telefonját, számodra megfelelő áron.

[ Szerkesztve ]

(#167) leslien


leslien
nagyúr

S23 plusra nevezek be .. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#168) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Én azt hittem a + nem lesz olyan népszerű de ahogy néztem ma egész sok embernek az volt a bejövő.

Nekem céges telefon lesz, annó nem vártam, hogy a S21U után adják a S22 ultràt annyira jó volt a 21 ultra. De most viszont ezt a váltást nagyon várom remélhetőleg pár napon belül már kézhez kapom. Bár gondolom itt is lesznek szoftveres gubancok az elején :U

(#169) Yany


Yany
addikt

Az mindenkinek megvan, hogy az Amazon.de-n minden kedvezmény nélkül is olcsóbb a készülék, mint idehaza szétakciózva? Nem is olyan rég a feleségem S22-esét is nem véletlenül onnan szereztem be. De beszámítás amúgy ott is van, ráadásul +100~150 eurót csapnak hozzá a beszámított készülék árához. Gondoltam hátha valaki nem akarja a pénzének egy jó részét az ablakon kidobni... :U

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#170) Noukoum válasza CabalX (#166) üzenetére


Noukoum
veterán

Ja hogy ha átlagfórumozó szerint drága, túlárazott akkor az is. ;]

Egyre jobb.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#171) PeteePeti válasza Yany (#169) üzenetére


PeteePeti
őstag

Yettel árat nem veri! Most néztem rá, szállítással együtt 587 körül van ott az 512-es Ultra!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#172) lge73x válasza nortx55 (#143) üzenetére


lge73x
tag

Nem semmi. szép kis summát hoztál ki, elárulod hogy mivel sikerült ezt ennyire lefaragni?

ui: latom a krem szinu olcsobb :Y

[ Szerkesztve ]

(#173) joey04


joey04
titán

Az árakhoz:

SE P900 kezdő ára: 200k, átlag brutto fizetés: 145k
Nokia N93 215k, átlag bruttó: 171k
Nokia E90 235k átlag brutto 185k
S23 Ultra 610k átlag bruttó: 563k

Akkor most drága? Persze az, de így nézve volt egy időszak, amikor az átlagfizuhoz mérve kimondottan olcsó volt 1-1 csúcskészülék. Most "csak" a régi korszak tért vissza.

Készülékhez: A 8 Gen 2 az eddig megjelent telefonokban valóban takarékos, szép üzemidőt hoznak. Reméljük a samura formált verzió is ilyen lesz. A térerő meg dadogás problémákat is vélhetően megoldja. A kamera viszont necces, átmeneti zoomtartományban csak a kínaiak mutatnak fejlődést.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#174) szemy94 válasza Sgr_A (#43) üzenetére


szemy94
senior tag

Ne értsetek félre, de:
128 GB-ig 3 371 Ft/db
256 GB-ig 3 872 Ft/db
512 GB-ig 4 204 Ft/db
512 GB felett 5 032 Ft/db

Most komolyan, nem 410-en nyitna, hanem 406-on az S23 széria :DDD Az áfa már persze nagyobb tényező.

De basszus utána számolva sajnos tényleg annyi az annyi, a sima S23, és alap S23U dollár->euró(400) plusz artisjus szorozva áfa pontosan ezek az összegek jönnek ki.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#176) wong kok wah válasza babcehh (#110) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Hol kell regisztrálni ehez a diákkedvezményhez?

(#177) sfefe


sfefe
őstag

Hát marad az s10e, inkább akku csere azt csá....
Semmi nagy újdonság a 22eshez, párom 22 ultrája is marha gyors hiába exy... Az is túl van lihegve ahogy látom...
Meg, hogy pont úgy nézki mint egy a32 vagy melyik azért hagyjuk már....
Várjuk a következőt hátha lesz valami újdonság is benne... Az lehet már micro ledes kijelzőjű lesz...
Ja meg ár, az röhejes nem éri meg.
És nem az a lényeg kinek mennyi pénze van hanem csak egyszerűen egy teló ennyit nem ér...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#178) batai15 válasza joey04 (#173) üzenetére


batai15
félisten

Azért azt vágod hogyha nem a hamisított KSH adatokat nézed hanem a median átlag bért mindjárt rosszabbul nézne ki ?

(#179) #21221888 válasza Noukoum (#170) üzenetére


#21221888
törölt tag

De én nem is vagyok átlagforumozó..

Amúgy max Galaxy S10ről lesz érdemi előrelépés, afölött max hóbortból váltson az ember.

Amúgy észrevettètek, hogy kb 5 éve minden évben az a marketing cégtől függetlenül, hogy tavaly rossz volt az èjszakai felvétel, de idén aztán 80%al jobb.. Sztem Galaxy S9 és iP11 óta minden évben megvan a fekete homàly vs rikítóan világos éjszakai fotó összehasonlító képpár..

(#180) joe55555


joe55555
friss újonc

Sziasztok!
Szerintetek a Vodafone-nál miért nincs még kint az előrendelési akció?
Nem lesz náluk?
Köszi az infót!

(#181) joey04 válasza batai15 (#178) üzenetére


joey04
titán

azt vágod hogy bázisnak jó, mert akkor a korábbi árak is a hamisított adathoz vannak mérve?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#182) batai15 válasza joey04 (#181) üzenetére


batai15
félisten

Hát nem igazán mert a ferdítés mértéke nem tudhatod mennyi.

(#183) surgery válasza batai15 (#182) üzenetére


surgery
senior tag

Nem igazán jobb aku időben sem.... Sejtettem én [link]

(#184) S@c@ válasza surgery (#183) üzenetére


S@c@
őstag

Nincs leírva, hogy nem jobb. Vagy idéznéd légyszíves azt a részt? :F

(#185) surgery válasza S@c@ (#184) üzenetére


surgery
senior tag

Olvasd el a cikket

(#186) petymeg


petymeg
addikt

"A Samsung mindazok számára, akik a Galaxy S23 eszközök valamelyikét megvásárolják, bruttó 100 ezer forintos keretösszeget biztosít a korábbi Samsung Magyarország által forgalomba hozott – Galaxy S10 S20, S21, S22 vagy Note20 - készülékek díjmentes felújítására."

Ezt nem igazán értem. Mi lesz a felújítás? Akksicsere? Kijelzőcsere? Meg pont annak, aki cseréli a telefonját újra? Annak minek felújítani a régit? Inkább a piaci ár +100.000 Ft-ért számítsák be a régit. Az én 4 hónapos S22 Ultrámért pl. 200.000 Ft-ot ajánlottak a Samsung weboldalán készülék beszámításba. Ha még hozzácsapnának egy százast, lehet lecserélném egy S23 Ultra 512 Gb-osra.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#187) janeszgol válasza batai15 (#178) üzenetére


janeszgol
félisten

Attol meg igaza van. En is tobbszor leirtam mar itt, hogy nagyon durvan szet fog nyilni az ollo. Felejtsuk el azt, ami az S8 idejen volt (akkor mar magasabb berek voltak), hogy 300 ezerert csucs technikat kapsz. Az Ultra kezdoara felmehet akar a millios tartomanyba is. Sot szerintem 100 alatt ki fognak kopni a telok, akar a notebookok. Eleinte meg nagyon vacakok lesznek, majd kikopnak. Az emberek tobbsege nem fogja venni. Ez megint tolni fogja az ar kategoriakat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#188) ForRedGlory válasza surgery (#185) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mit olvasson el rajta? Írtál egy jó nagy csúsztatást mivel a cikkben semmit nem írnak az akkumulátorról, ami alapján kijelenthető lenne, hogy nem lehet jobb az üzemidő. Annyit írnak, hogy ugyanúgy 5500 mAh, de remélik, hogy jobb lesz az üzemidő. Nagyon érdekelne, hogy melyik mondat alapján sikerült megállapítani, hogy nem lesz jobb az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#189) w.miki válasza róland (#107) üzenetére


w.miki
veterán

Ezt a diák kedvezményt hogyan lehet a kosárhoz adni?
Unoka öcsém középiskolás, neki is járna?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#190) Juhaszatti válasza petymeg (#186) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Samsung mindazok számára, akik a Galaxy S23 eszközök valamelyikét megvásárolják, bruttó 100 ezer forintos keretösszeget biztosít a korábbi Samsung Magyarország által forgalomba hozott – Galaxy S10 S20, S21, S22 vagy Note20 - készülékek díjmentes felújítására."

Ez kétféle embernek jó szerintem.
1.) Aki lecseréli ugyan a régi telefonját, de nem akarja eladni hanem családban marad további használatra. Kicserélik benne az akksit, és még évekig ketyeghet.
2.) Akinek van mondjuk egy törött kijelzős S10/S20, és arról váltana. Megcsinálják neki a kijelzőt ingyen, aztán el tudja adni.

(#191) S@c@ válasza surgery (#185) üzenetére


S@c@
őstag

Ahogy ForRedGlory kolléga is írta, nincs leírva sehova, hogy nem lett jobb az üzemidő.
Annyit írnak, hogy az aksi kapacitás nem változott. Thats All...azaz ennyi.

Vagy az én angolommal van talán probléma? Ezért kértem, hogy idézd azt a részt ahol le van írva, hogy rosszabb.

(#192) surgery válasza ForRedGlory (#188) üzenetére


surgery
senior tag

Ez nem csúsztatás nem is értem ezt az egészet sok sikert a telefonhoz. Ha valakin napellenző van arról én nem tehetek.....

[ Szerkesztve ]

(#193) manokaki


manokaki
őstag

Huuu ez akkor már nagyon gyors lesz :Y :Y :Y

(#194) BusinessGuy válasza PeteePeti (#171) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

A yettel árat minden veri, mert ott gusztustalanul magas az előfizetési dij és ha készülékkel együtt kötsz új hüséget vagy veszel új előfizetést akkor a tarifacsomag is drágább lesz amivel konkrétan a kiirt készülékkedvezményed jórésze egy nagy kamu.
Yettel listaára az 512-re 700.000 forint. Bármilyen tarifacsomaggal is veszed a telefont 2 év hüséggel, kapsz XY készülékkedvezményt csakhogy a tarifacsomag drágább lesz alsóhangon 1500-2000 forinttal ami 24 x mondjuk 2000 forint ami 48.000 forint. Ezt nyugodtan vond le a készülékkedvezményedből és máris kijön hogy a yettel ára gyakorlatilag a legszarabb. Eleve nevetséges hogy a tarifacsomag ára magasabb ha készülékkel együtt veszed. Én most hagyom itt ezt a szutyok szolgáltatót 25 év után...... Eleve vicc hogy 19.000 forintos csomag alatt nincs valós korlátlan mobilnetes csomagjuk csak sebességkorlátozott szarok...

surgery: Ha ugyan azt hozza akkuidőben mint az s21U vagy S22U cserébe jóval nagyobb teljesitménnyel és sztutyok exynos és samsung alkatrészek helyett qualcommal már jókora előrelépésnek nevezhető. A cikkedben egyébként akksiméret alapján mondanak verdictet az akkuidőről nem tesztelés alapján......

[ Szerkesztve ]

(#195) poli27 válasza poli27 (#152) üzenetére


poli27
veterán

Erre senkinek nincs ötlete? :)

(#196) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Ultrát néztem, de 603 ezerért már nem fogok venni, ráadásul már Budsot sem adnak ajándékba hozzá.
Marad a jó "öreg" S21Ultra. :)

(#197) batai15 válasza janeszgol (#187) üzenetére


batai15
félisten

Ha nyílik az olló akkor mégsem jobb.

(#198) BusinessGuy válasza Ateszpapa (#196) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én örültem neki. Budsot kaptam az S21ultrához, egynek elmegy de nem egy durranás, ráadásul a nyitó 90ezres áráról kb 1-2 hónap alatt 30-ért lehetett beszerezni ph-n mert mindenki elkezdte kiszórni, közben a bolti ára is töredékére zuhant. Többet ér a + ram + tárhely azonos áron pláne késübb mikor a telefont eladnád mintsem adjanak egy budsot ami minimal előrelépés a régebbihez képest és pillanatok alatt nem ér szinte semmit.

(#199) Bugz


Bugz
csendes újonc

Én itt már erősen elgondolkozom a váltáson. S9-ről úgy gondolom már reális, habár vele sincsen semmi probléma, de amit már többen írtak: az újdonság varázsa megcsapott. Az SD-Adreno páros mindig is egy jó kombó volt, miközben az Exynos-AMD xclipse annyira azért nem az összehangoltság mintapéldája. Őszre a sima S23 kb. 320 és 350 ezer ft-ra fog lecsökkenni szerintem.

(#200) Sisco2


Sisco2
tag

Akik sírnak hogy úristen de most mennyire drága lett, igen nem olcsó de eddig sem volt az. Most az inflációt meg a forint nagyon xar árfolyamát hagyjuk, inkább nem megyek bele.
Csak nézzük meg hogy aki most jelenleg akar venni pl. az S22 256GB 359.000ft -ba kerül (MediaM, SEStore) ahhoz képest most az S23 256GB -ot sikerült 369.000 -ért elhozni előrendeléssel. Nem érzem olyan hatalmas nagy átbaszásnak (drágulásnak) hogy gyakorlatilag 10.000ft -al drágábban megkaptam az új SD 8 gen 2 flagshipet. Amazonon is kb ennyi, itthon kellett hozzá a 10% -os kupon de azt szerintem mindenkinek oda adták az online chaten az ügyfélszolgálatosok.
Szóval nem annyira értem a hőbörgést.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.