Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Lajmund válasza dvtkfan (#591) üzenetére


Lajmund
senior tag

Magenta 1-be hogy sikerült ennyiért elhozni?

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#602) Teal'C válasza Terraxx000 (#599) üzenetére


Teal'C
addikt

Azt írták 3.ától, ez bármit jelenthet. Amúgy én is tőlük várom kb ugyan akkor rendeltük.
Tavaly volt aki 1 hónapnál is többet várt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#603) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

:))

(#604) Theodorci válasza Endr00 (#600) üzenetére


Theodorci
junior tag

cégre nem lehet online vásárolni a webshopban

(#605) gyuri81 válasza Endr00 (#600) üzenetére


gyuri81
veterán

Cégre nem tudsz számlát kérni sajnos.

Eladó új bontatlan Samsung S24 Ultra - 3 év garancia - https://bit.ly/3vedqBg

(#606) Terraxx000 válasza Teal'C (#602) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Azért az 1 hónap az durva. Az vajon miért volt?

Felhívtam őket. Sokat nem tudtak mondani. Ők elvileg azt látják a rendszerben, hogy már kapott szállítási azonosítót. Azt nem tudják hogy a saját felületemen a rendeléseknél miért nem módosult a státusz. Innentől pedig a futárszolgálattól várjam majd a kézbesítés időpontját.
Annyit még megtudtam, hogy a GLS hozza. Velük meg mostanában azt tapasztalom, hogy nem kapok SMS-t, ha csomagom jön csak csenget a futár a csomaggal. Szóval akkor ezek szerint ma vagy hétfőn jönnie kéne.

(#607) oAcido válasza Kasya (#579) üzenetére


oAcido
aktív tag

Csak nem értem hogy történhetett, mert azt mondták gép kezeli a beérkező rendeléseket.

(#608) ForRedGlory válasza Terraxx000 (#606) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Velük meg mostanában azt tapasztalom, hogy nem kapok SMS-t, ha csomagom jön csak csenget a futár a csomaggal."

Ennek az az oka, hogy a Samsung játssza a csórót. Külön meg kell megrendelnie a feladónak a GLS-nél, hogy miként értesítse a vevőt (e-mail vagy SMS és e-mail). 2022.12.08 óta nem fizet a Samsung az SMS-es értesítésért, ezért nem is kapsz olyat. Szóval az SMS egy plusz fizetős szolgáltatás, a Samsung meg már nem kéri.

[ Szerkesztve ]

(#609) Teal'C válasza Terraxx000 (#606) üzenetére


Teal'C
addikt

A web státuszban ne bízz van olyan rendelésem ami még szállítás alatt van több hónapja. Elvileg a hajózás miatt volt de semmi nem biztos. Volt már nekem is hogy csak megjelent a futár.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#610) subset


subset
senior tag

"....vagyis ha rövid ideig víz éri őket, nem tesz bennük nagy kárt...."
Mire gondolhatott itt a szerző ? :)

Használj Te is szabad szoftvert !

(#611) ForRedGlory válasza Teal'C (#609) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem volt egy 2022.08.17.es rendelésem, ami elveszett és valamikor decemberben kaptam meg. :DDD Persze semmi kompenzációt nem kaptam, más kérdés, hogy elárazták és olcsóbb lett (lehet direkt).

[ Szerkesztve ]

(#612) doooo válasza Sgr_A (#533) üzenetére


doooo
veterán

Itt már nem kétséges, hogy a nácikon kívül bárkivel jobb lenne. Bárkivel. Kizárásos alapon, hisz ennél rosszabb már nem lehetne más esetben, ebben az esetben viszont még ennél a korábban elképzelhetetlennél is rosszabb lesz.

(#613) #21221888 válasza ujvendeg (#593) üzenetére


#21221888
törölt tag

Mondjuk egy rekesz belga sört én is állnék annak, aki érdemben össze tudná foglalni, mi a különbség a sima S20 és S23 között. :R

(#614) 1dude válasza #21221888 (#613) üzenetére


1dude
aktív tag

(#615) ez foglalt? válasza Terraxx000 (#606) üzenetére


ez foglalt?
csendes újonc

A szállítási azonosító még nem jelenti azt, hogy oda is adták a GLS-nek, csak hogy előkészítik. Nekem az összes samsung.hu-s rendelést eddig Szlovákiából hozta a Raben, majd utána Sprinter, illetve GLS hozta ki.

Én rendeltem egy fóliát is (külön, utólag, azt hittem ehhez is van gyárilag, mint az S10-hez, de gondoltam lesz eszük összevonni a két rendelést). Tegnap kaptam egy GLS-es emailt, egy másikat a Samsungtól egy Rabenes követőkóddal a fóliához, és a fiókomban a fóliánál megváltozott a követőkód egy olyanra, ami nem valid (szintén Raben).

Ma GLS hozta a fóliát és két csomag levegőt :)) . Az első Raben követőkód szerint még Dunaharasztiban van.

Nekem amúgy a GLS szokott reggel küldeni emailt is meg sms-t is egy 3 órás intervallummal. Most is küldtek.

[ Szerkesztve ]

(#616) syIex válasza #21221888 (#613) üzenetére


syIex
veterán

Jobb kijelző, jobb kamera, jobb üzemidő, jobb teljesítmény, S-Pen.
Szívesen! :R

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#617) #21221888 válasza syIex (#616) üzenetére


#21221888
törölt tag

Az Ultrára ezek mind igazok.. de a sima változatban vagy stagnàlás, vagy visszalépés történt ( méret, anyaghasználat, felbontás stb…)

(#618) syIex válasza #21221888 (#617) üzenetére


syIex
veterán

My bad, azt hittem arról van szó. :R

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#619) Endr00


Endr00
aktív tag

ReGalaxy-ról tud valaki valamit? Hogy kell igénybe venni? Valaki élt már vele?
Amúgy s23 + watch 5 berendelve

Samsung Galaxy S23

(#620) doooo válasza #21221888 (#617) üzenetére


doooo
veterán

Anyaghasználat? Nem jó a legújabb GG, ami ezekben debütál épp? Méretben mi lehet visszalépés? Túl kicsi lett, jobbak az arányai?
Felbontás valóban kisebb, cserébe a képernyő minden másban jobb.
Kamerák sokkal jobbak; erőben, gyorsaságban sokkal jobb; sokkal jobb üzemidő; legtöbb ember szemében szebb dizájn (bár a kerekített kijelző nekem hiányozna); plusz a többi, szimpla technológiai fejlődés általi előrelépés (sokkal jobb ujjlenyomatolvasó, gyorsabb tárhely, stb, stb).

(#621) Ricardo válasza ujvendeg (#596) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi dühített fel ennyire?
Míting volt a szolcsiban, csak nem tudtál a bejáratnál bring appolni mert fulloffon volt a parkingplacce?
Menj kicsit csillbe és hílingeld a lelked. hidd el fenszi leszel ;)

(#622) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na hétfőn jönnek a csomagok. :)

(#623) #21221888 válasza doooo (#620) üzenetére


#21221888
törölt tag

Kövezzetek meg ha rosszul emlékszem, de a sima modelnél az üveget lecserélték valami “glasstic” müanyagra a hátlapon pár éve.

(#624) Endr00 válasza #21221888 (#623) üzenetére


Endr00
aktív tag

21-esben, igen

Samsung Galaxy S23

(#625) autotaxmo válasza ujvendeg (#596) üzenetére


autotaxmo
senior tag

Bantas nelkul, de fogalmam sincs mirol irdogalsz, ossze-vissza csapongas van a sorok kozott.... Egyaltalan még a telefonokrol van szo az irasaidban....

(#626) Endr00 válasza Endr00 (#619) üzenetére


Endr00
aktív tag

Közben megtaláltam:
https://www.samsung.com/hu/campaign/refurbishment/

Samsung Galaxy S23

(#627) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Most jött a GLS email. Hétfőn hozzák.

(#628) doooo válasza #21221888 (#623) üzenetére


doooo
veterán

Igen, majd tavaly, egy évvel később, visszaváltottak üvegre (mert lássuk be, hülyeség volt).

(#629) Teal'C válasza Terraxx000 (#627) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem is ebben a pillanatban jött gls értesítő. :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#630) pg1966 válasza Teal'C (#629) üzenetére


pg1966
aktív tag

Akkor egyszerre küldték mindenkinek, mert nekem is most jött.

(#631) lge73x


lge73x
tag

Megjött a GLS értesítő mail, elméletileg hétfőn szállítják a samsung webshopos rendelést!

(#632) doooo


doooo
veterán

GSMArena rövid összehasonlítója alapján az új 200 megapixeles kamera azért láthatóan jobb az előzőnél, illetve a többi kamera képfeldolgozása is javult.

Mindezt a még megjelenés előtti szoftverrel, amin garantáltan csiszolnak majd.
Remélem a 2x digitális zoom is jó lesz.

(#633) -Gerzson- válasza lge73x (#631) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nekem is most jött a levél, ezek szerint most adtak át egy nagyobb csomagot. Pedig én csak másodikán reggel rendeltem meg.

(#634) xsjado93 válasza autotaxmo (#557) üzenetére


xsjado93
senior tag

LOL :DDD már megbocsáss, de attól még hogy minden ötödik magyarországi Pesten lakik, ez attól még egy elég nagy általánosítás, ami nemigen fedi a valóságot. A buborékok kívül is élnek emberek, nem is kevesen

Your life is a lie.

(#635) lge73x válasza -Gerzson- (#633) üzenetére


lge73x
tag

Amúgy én is tegnap reggel 8 korul rendeltem meg :N

(#636) doooo válasza xsjado93 (#634) üzenetére


doooo
veterán

Jó lesz az kb. minden harmadiknak is. Az agglomeráció nagyon nagy.

(#637) atis123 válasza Bog (#122) üzenetére


atis123
tag

Kár hogy a hozzászólásokat, nem lehet validálni pontozással, illetve azt keresztvalidálni. Imádom az ilyen gyöngyszemeket.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#638) TreXesZ


TreXesZ
csendes tag

Na ultra 512gb-os megrendelve, 495k-ra sikerült levinni(ebben van egy tok is és ahoz való 20k-s kupon). Erre már azt mondtam korrekt ár. :C

(#639) atis123 válasza Segal (#59) üzenetére


atis123
tag

Mégha részlehajló is lenne az oldal, nem böngésztem sokat a xiaomi topicot, de azt látom, hogy Samsung topicok elég rendesen pörögnek. Ez még mindig weboldal, aminek a felhasznélói igényeket kéne kiszolgálni szóval ezen sem kéne meglepődni.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#640) xsjado93 válasza w.miki (#505) üzenetére


xsjado93
senior tag

Te még nem vetted észre a PH hátterében húzódó Gyurcsány szálat?! :Y Meg azt, hogy itt mindenki sorosista bérkommentelő? Tudod, hiszen aki nincs velünk, az ellenünk van! ;]

Your life is a lie.

(#641) xhege válasza doooo (#632) üzenetére


xhege
addikt

Nekem nem ez jött le, illetve az ottani hozzászólásokat olvasva sem úgy tűnik, hogy mindenki elégedett. :F

(#642) Kasya válasza Teal'C (#629) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugy erzem tomeges automata emailt kaptunk :D.

(#643) Theodorci


Theodorci
junior tag

Nekem ez a 23 most nagyon drága, jelenleg 22Ultrát diákkal el lehetne hozni 350ért. Megérős? Vagy szerintetek várjak a 23assal való kuponhalmozásra (ha lesz..)? :D nem sürgős a váltás

(#644) Kasya válasza Theodorci (#643) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kuponhalmozásra ne építs, mert nem valószínű, hogy lesz...sőt, tutira is mondanám.
Minden másban döntsön a pénztárcád.

(#645) xsjado93 válasza doooo (#636) üzenetére


xsjado93
senior tag

Akkor már vegyük az egész országot Budapestnek, mert ott az agglomeráció agglomerációja, meg annak is az agglomerációja, meg annak is… meg ugye ott vannak a lakcímmel ritkán rendelkező betelepült diákok és dolgozok, illetve ott egy csomó kiránduló is. Végén kiderül, hogy mindenki Budapesten lakik, leszámítva egy két földturkász csürhét, de azok meg kit érdekelnek :DDD

Your life is a lie.

(#646) syIex válasza TreXesZ (#638) üzenetére


syIex
veterán

Hol és hogyan ment le addig?! :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#647) doooo válasza xsjado93 (#645) üzenetére


doooo
veterán

Na látod, mennyivel könnyebb lenne így. :DDD

(#648) doooo válasza xhege (#641) üzenetére


doooo
veterán

Pedig kétségtelenül így van. Persze nem ég és föld a különbség, de akkor is van változás, méghozzá pozitív.

(#649) #21221888 válasza MrBazsi (#481) üzenetére


#21221888
törölt tag

Hosszú évek óta figyelem a mobilarena forumot, oroszlànrésze a “keménymagnak” büszkén hírdeti, hogy félévente, évente cserélgeti az aktuális Note-ját, vagy iphoneját, és ezt büszkén ki is írják aláírásba, kommentbe. Gondolom ez a “befutott 40-es műszaki irányultságú értelmiségi” szubkultura velejárója. Engem is bosszant ez az állandó rongyrázás, de nincs mit tenni.

(#650) TreXesZ


TreXesZ
csendes tag

Alapból néztem én is a tanulóit, ott 517k lett volna mint tudjuk de oda semmilyen más kedvezmény se mehet már.
A rendes webshopban beraktam az előrendelőivel, a kupon kunyerálóból szereztem egy 10%os kódot, majd ráírtam a supportra tudnak e még vallami kódot, mondták hogy adnak az előző 10-es helyet egy másikat. Én megnéztem elfogadja e mind2-t , sikerült. Erre még betettem egy tokot is, amire meg ráraktam a 20k-s kedvezmény kupont. Így lett 495k a 23ultra 12/512 meg egy keretes tok hozzá. :D
Olcsóbb lett mint a tanulói így.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.